Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Київ-душевний відпочинок,з оздоровлюючим ехвектом взимку)прогулка с удовольствієм,але не без моралі)


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#1
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 28 January 2017 - 23:15

Доброго всім вечора друзі...

Створити і наповнити цю тему світлинами,мене спонукала  тема створена на нашому УОК форумі в розділі "Спортивне життя"....

Називається вона "Лижні перегони та біатлон"

http://www.opel-club...onki-i-biatlon/

 

Лижвами я захоплююсь дуже давно.З 7 років кинув санчата і виклянчивши в батька придбання лижв-почав освоювати гірку за будинком №5 по вул.Полярна.Зрозуміло,що навчання це метод спроб і помилок.Інколи спуск був невдалим і...одна лижва ламалася і...,якщо це була неділя(гамазин спорттоварів та і всі інші при совку не працювали)-то на цьому лижні спуски закінчувалися.Закінчувалися до понеділка,коли можна було придбати лижу і зробивши на неї кріплення та резинку,щоб не ковзався чобіток-надалі отримувати задоволення зимою.

Не завжди були помилки.Я дорослішав,мужнів і в 11років-(не будь дураком)на початку зими купував 3!!!лижі.На дві лижви робились кріплення,а треття була про запас...

Да,да-джентльмени і дами,-в прогнившому совку можна було купити лижи поштучно!))

 

Ну це присказка-казка далі буде.

Спочатку копірну з теми що вище...Щоб був логічний алгоритм розвитку подій...

 

Юстас:повідомлення від21 січня 2017р.

У вісьмидесятих я бігав з Площі Шевченко до зупинки Городська(Пуща-Водиця)-самостійно...Також прокладалися маршрути навколо колишньої дачі Щербицького.Весь ліс був розрізаний накатаною лижнею...

Звичайно що грім минулих перемог крутить в певному місці...

Пішов з своїм малим(дев'ять років) на Крістерову гірку в грудні.Непагано катаюсь на фрістайлових лижах.Ну я спускаюсь-трампліни,повороти,а він вихваляється перед пацанами однокласниками-"це мій Тато!!!"...Я почув це і взяв його "на слабо"...Давай кажу і ти на лижі!Що ж це за діло я вмію,а ти  ні...

 

Одним словом є в мене 3пари дитячих бігових лиж.Одна пара-ростовка малого,але кріплення совдеп + резинка з Радянських трусів))

Хапнули ті лижі майже поночі після школи і давай тренуватись спускатись з невеличкої 3метри гірки...Туго...Туго...Але діло пішло...

 

На канікулах брав його з собою на роботу разом з лижами).Поки я працював він бігав на невеличку гірку(дякуючи погоді-снігу цього року вдосталь) біля Діагностичного Центру і...тренувався...

В останній день канікул йшов я з роботи повз гірку і...затамував подих!Народу на гірці-яблуку ніде впасти!

А мій...,один єдиний з усіх дітлахів на лижах!

Хвацько спускається на "Сніговик Новов'ятськ" з кріпленнями з Радянських трусів!!!...І не падає!!!Спускається-знімає лижи...Біжить на гірку-там вдягає і знов спускається...

 

Тими вихідними пробували на лижах від пл.Шевченка до Пущі...Але дошли тільки до Каланчі.Лижі з кріпленнями на трусах-це вам не халам/балам.Назад їхали трамвалом-в мене аварія сталася,обірвалось кріплення на одній лижі...

 

Зрозумів,що малий заохотився і потрібний більш серйозний інструмент...(зараз казка буде)

 

 

Колись(років мабуть 3 назад влітку)зайшов до сусідів по гаражу.Там зібралась компанія,що по причині літньої спеки охолоджувала себе пивом з таранкою.

Слово за слово і тут мій погляд впав на підросткові лижі...Спитав сусіда-хто катає?Та ніхто відповів він.Купував колись дочці,а та не каталась і наразі вийшла заміж переїхала і бла/бла/бла.Хочеш-каже-давай на пляшку і забирай!!!

Пластикові лижі-нові з кріпленням під ботінок-за пляшку???

Зрозуміло,що я віддав гроші...І забрав лижі...

Лижі Frendo Vasa.Довжина 170см.

Довго вони в мене стояли в спільному коридорі з сусідами...Інколи мій погляд падав на них і...То це було літом,то ми катались на санчатах...То...,я розумів що лижі без ботів це просто безглузда річ...

Вчора заліз на ОЛХ і...,подарунок долі. В продажі виявилися-нові,жодного разу на одівані лижні боти(ще Радянського виробництва!!!),якраз на мого пацана при чому саме під це кріплення лиж...

320876520_3_261x203_detskie-kozhanye-bot

 

Сьогодні поїхали і...намірявши на лижу та ногу купили...

Вечором,малий не втримавшись вдягнув боти,лижі і ходив  по хатньому покриттю))Я не заперечував)

 

 

 

Тут буде казка.

Назву її:

"Маршрут вихідного дня по сосновому лісі"...

Лижну погоду на суботу 28 січня-синоптик обіцяв пречудову!Київ-2*С

Шановні панове-наскільки ви зрозуміли,свого молодшого наукового співробітника я укомплектував круто.

Сам же я отриую задоволення від дерев'яних лижв "Бистриця" Новов'ятськ з  звичайним кріпленнями під чобіт.Воно ж самі розумієте-кирзовий чобіт в бою надійниший.

Так от-почав я готувати свої лижи до перегонів,ще в тяпницю вечором...

Колись мені знайомий(знаючи моє захоплення) подарував аутентичну змазку для лижв.

qfhtduda6egqkflc95825w4eo.jpg

 

 

Не роздумуючі довго,я наніс чарівний состав на поверхню обох лижв...

pcgr9kb10qi3mstgef76y4zjr.jpg

 

 

Трохи зупинюсь на маршруті який я обрав для себе та рекомендую тим,хто наважиться його повторити.

Скидаю карту

https://yandex.ua/ma...0.449054&rtt=pd

 

На карті від точки А до точки Б йде (позначено мілким червоним хрестиком)трамвайна лінія маршруту №12.

Трамвайний маршрут,починається від м.Червона площа  і йде до зупинки Пуща Водиця 14лінія.

Чому я тут вказую трамвайну лінію.

-дуже зручно добратись з лижами на міському транспорті до Пуще-Водицького лісу.Маршрут охоплює 2станції метро.Червону площу,та Т.Шевченка.

-лижня(одна з) йде вздовж трамвайної лінії і загубитись-неможливо.

-якщо(не дай Баже) в ваших планах щось аварійно змінилось(зламалась лижа,відкрилась стара сердечна рана)),то що).Можна миттєво відмінити прогулянку і сівши на трамвалчик поїхати в будь якому напрямку.Благо в лісі нараховується 1стаціонарна зупинка і до десятка по вимозі.А не дай бог,щось серйозне-трамвай забере прям з рейок...

-в трамвалі катаються різні прошарки населення-Пуща Водиця,елітне приміське поселення.

 

Якщо ж хтось не хоче йти по лижні,а хоче пасивного відпочинку-можна проїхатись на екскурсійному трамвалі-кафе з комфортом в Пущу-Водицю.

http://relax.com.ua/...in-common-tram/

 

Субота 28січня 2017р.

В тяпницю вечором,намастивши лижви я вклав відпочивати молодшого наукового співробітника,ліг сам і без зайвих сновидінь прокинувся гарного суботнього ранку,в передчутті відпочинку.

Замастирили з малим поживний сніданок,накрутили з собою в дорогу бутербродів з термосом.

Хапнули снарягу і на зупинку ("вул. Полярна",що знаходиться в 20м. від нашого будинку) трамвала чекати на Пущу-Водицю...

Аж ось і він "красавелло",чеше  в далині по наші душі-аж з центра міста))

r1ovfuckov6nm0qxgt4s4qehp.jpg

 

 

Зроблю коротку ремарку.

Відстань від зупинки трамвала "пл.Шевченка" до зупинки "Міська"(початок Пущи Водиці)-складає 6.5км.

Наша планета має невеликий нахил від Міської в бік пл.Шевченка.Звичайно,що якщо ви доросла людина,чи спортсмен,то пройти на лижвах від площі до Пущі і назад-не напряжно.

Я ж був з молодшим науковим співробітником,який вперше мав подолати цю відстань і мав певну задачу-заохотити до бігових лиж,та ще,щоб малий отримав від цього задоволення!

Тому ми сіли на трамвал і попрямували через ліс на зупинку "Міська"...Щоб бігти з гірки...

Точно не пам'ятаю,-через ліс трамвал дибуляє приблизно 20хвилин.

 

Вигружаємся на міській з трамвала приблизно об 11ранку і  вдягаєм снарягу.

rgp3k58xpq39xbjgplgxyp4fx.jpg

 

 

 

Допомагаю Сашку перевдягнути взуття і закріпити боти на лижвах...

Поки вдягаю свої причандали-Саня пропонує "гонку за лідером" і швидко починає відрив від місця старту...

Ось він азарт і непереборне бажання перемоги  і змагання на швидкість))

1l9dx4d7wjls29748h5j2l0nc.jpg

 

 

Мені зрозумілий такий спурт молодого відпочившого тіла,мого напарника)Але взятий їм темп,чітко вказував що спортсмен малодосвідчений і якщо трошки не втихомирить "бєг своїх канєй"-то скоро "здохне"!))

Швидко наздоганяю бєглєца і....Обігнавши трохи відриваюсь вперед....

Починає дзявулити)Ладно...Стишуюсь

І замість бігових змагань починаєм йти просто в задоволення)

 

 

Насолоди від такої прогулянки словами не передати...

-свіжий запах хвойних дерев,та баобабів.Інколи попадаються кокосові та фінікові пальми.

-гарно співають пташки.Десь вдалині довбає деревину дятел...На снігу видно сліди косулі,заячі петлі,інколи лисички/сестрички чи мишачі слідочки...

-є надія,що син не просто стане на лижі,а ще й зможе користуватись при нагоді цим вмінням для зимового полювання...

 

Скажу так,що від міської лижня була витоптана пішоходами і бігли ми аж за (зупинка трамвала) "Диспансер" взагалі без лижварів.Ні в зустрічному,ні в попутному напрямку.В мене вже закралась підозра-чи не одні ми в цьому лісі?)))

Не добігаючи до (зупинка трамвала) Каланчі звернули через трамвайну лінію по накатаній лижні ліворуч і...

ось він перший колега назустріч.Гречно вітаємось,поступаємся одне одному дорогою і біжимо далі...

cbj82bw7iw3kw9dbxbt2iwtz8.jpg

 

 

 

Десь посередині шляху таки лижня пішла накатаніша,а лижників стало зустрічатись більше.

Зустрічалися в основному чоловіки,або сімейні пари середнього віку....

Але одного разу ми трохи не наскочили на молоду закохану парочку,що завалилися в сніг і....))

Спойлер

 

 

 

Далєко лі блізко,високо лі нізко,а Саня таки почав клянчить привала)

Вибравши на лижні живописний пагорб розклали свій перекус...

n8ofag0ginx4jyls40v1wq7ow.jpg

 

 

 

Ми міцними зубами вгризлися в бутерброди з запашним трав'яним чаєм.

Саня трохи перепочив,підкріпився-настрій налагодився.

Це значить,-якщо підходить до відпочинку правильно,то все буде класно!
cjn3r35xk39lt831ekphkdbe4.jpg

 

 

 

Побігли ми далі...Лижня класна.Погодка шепче.Йдем і йдем собі...

Лижники йдуть теж.На зустріч і попутно....Основна маса ті кому за 40.Іншим мабуть здоров'я,віпочинок,спорт не потрібні!

 

Добігли ми з Сашком(9.5років)  до кінцевої точки маршруту за 3 години з привалом.Відстань трохи більша 7км.Малость дали угла по лісу.

Ось вона пл.Шевченка на фоні накатаної лижні...

2xlzpz2ok4qvpszbah57k0e96.jpg

 

 

 

За весь маршрут...Мені з Сашком тільки один раз!!!(це за 7км. самої популярної колись лижної  ділянки!!!!)батько,що біг з дитиною на лижах.

Це був хлопчик років мабуть 6,а з ним його тато.Бігли доволі вправно та цупко.Пацан на лижах шурує-ого!

49at7odw3zoqif54rfwqjzck7.jpg

 

 

Що ще можу пригадати...

З не банального?

Є падєлкі з народної творчості.Всі ж люблять баб ліпить???По дорозі зустрівся шикарніший екземпляр!

90/60/90

ajvs9n5g4jq37o3kqjyb4wi10.jpg

 

 

 

 

Також...для тих,хто зголоднів.Або хоче відпочити/перекусити.Просто закінчити день в теплі та колі друзів...

Прям в лісі є кафе називається "Лісова поляна"...(на сайті написано ресторан,але я в це не вірю))

http://www.lesnaya-polyana.com.ua/

 

 

 

Спойлер

Всім бобра,наснаги і гарних зимових свят.   :drinks:


Edited by Юстас, 16 November 2017 - 22:41.

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#2
ЛОМ

ЛОМ

    Житель

    • сообщений 185
  • Age: 48
  • Имя:Олег
  • Авто:Не Опель
  •  
  • Регистрация: 22.06.2010

Posted 28 January 2017 - 23:26

Всім бобра(добра:)),наснаги і гарних зимових свят.
Зачет!!!Завтра залезу в "закрома",погляжу хоть на плюшку зимнюю...
Малые в этом году пошли дальше:выхватили у меня машинку на шыповке,зацепили гуськом 9!!! санок и 16 человек каталось толпой паравозиком по нашему поселку!
  • 0

#3
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • сообщений 8805
  • Age: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Posted 28 January 2017 - 23:50

Юстас, :sm302:  

Себе шоли тряхнуть. Надо поспрашивать мож где то лыжи напрокат взять можно.Последний раз в школе ходил. :sm12_:


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#4
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • сообщений 716
  • Age: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Posted 30 January 2017 - 02:26

Классная прогулка!!! Респект и уважуха Андрею за такое отношение к подрастающему поколению. :sm302:  :drinks:

Годков, так, тридцать-тридцать пять назад бегали и мы так-же, от ДВРЗ до Броваров и обратно, была проложена лыжня через лес, обозначенная красными флажками. Собирали компанию в выходной и вперед... Весело было, особенно когда кто-нибудь лыжу ломал на горке, бежал потом за всеми с воплями и просьбами ехать не так быстро :sm13_:  И термоса с чаем и бутерами были, а о сигаретах и спиртном даже в мыслях не было.... Жаль, фотки не сохранились, не было тогда смартфонов....

Лышная мазь "Висти" была на все погоды, разноцветная,  от 0 до -20, но вначале на лыжы наносилась горячая смола, растиралась, а уж затем и смазка, накат был ого-го!

И да, парочек в лесу не наблюдалось в те времена... :sm13_:

Сам я на лыжах не стоял уже лет десять, с тех пор как мениск повредил. Сегодня на даче нашел на чердаке коньки, надел их жене на ножки и мы получили огромное удовольствие и румянец на лице, только я от расчистки снега на озере, а она от катания.  :sm13_:


  • 0

#5
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 30 January 2017 - 11:26

Сегодня на даче нашел на чердаке коньки, надел их жене на ножки и мы получили огромное удовольствие и румянец на лице, только я от расчистки снега на озере, а она от катания. 

 

Теж непагано!)

 

На наступному тижні,збираюсь з малим в хокей ...

Кажуть на Сошенківських озерах пацани площадку розчистили-ріжуться в хокея на ковзанах так,що аж морди тріщать...)Ми теж хочем))

-снаряга є. :sm17_2:



румянец на лице

 

Теж вчора нагуляли-лижний рум'янчик)На всю щоку. :ad_new:  :sm13_:

dsc04973.jpg


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#6
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • сообщений 26895
  • Age: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Posted 07 February 2017 - 12:25

Соромно,щоб твоя дитина(особливо пацан),живши в Україні-не вміла бігати на лижах....

угу, добавлю еще:

прогуливался по лесу (рядом с домом) в воскресенье около 15 часов, ни одной лыжни не увидел, возможно они есть немного дальше, но найти лыжню как цель не ставил. Еще недалеко от дома есть горка, где я в детстве катался на санках

вот таких

5c5e8edf-062e-4691-89f3-4e3c8f1a1f1b-w50

только они были без спинки и досточки практически все перемотаны синей изолентой, ибо паламались :blush:

сейчас проходя мимо горки наблюдал 2 девочек, которые через 30 минут нашей прогулки, успели уйти, а ведь когда не было интернетов, смартфонов и планшетов, на этой горке было не протолкнуться, укатывали снег до земли и катались паровозом...ээхъ :ac:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#7
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 07 February 2017 - 22:28

а ведь когда не было интернетов, смартфонов и планшетов, на этой горке было не протолкнуться, укатывали снег до земли и катались паровозом...ээхъ

Паша...Ну шо ти скрипиш,як потерте сідло в пісні з кінофільму "д'Артаньян та три мушкетери"??? :sm13_:  :sm13_: Старий ти став!!! :ad_new:  :sm13_:

Просто скажи-ти з нами,чи проти нас???! :drinks:

 

І нічого на дітей все звертати...Також ні в чому звинуватити інтернети,смартфони,планшети!

Вони тут ні до чого...

 

Ми...Так,так!!!Саме ми,своєю байдужістю...Не бажанням покинути власну "зону комфорту"...Подаємо приклад своїм дітям...

А вони-це повністю наше віддзеркалення.

 

Допоки мамки з татками,замість того,щоб водити дітей на ковзани/лижі/хокей будуть сьорфати в павутинні...Допоки будуть поруч і нічого(-так само в неті будуть шаритись поруч з батьками і лайкати одне одному) не будуть робити діти...

 

Все-це тупічок...

 

Що повине зробити справжній хом'як???

-Пожрать,посрать і здохнуть...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#8
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • сообщений 8805
  • Age: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Posted 07 February 2017 - 23:40

І нічого на дітей все звертати..

Всё верно.

Я своих по возможности на санках вывожу. Очень довольны. Не дождутся тепла, когда возобновятся вело прогулки по слобожанщине.


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#9
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • сообщений 26895
  • Age: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Posted 08 February 2017 - 11:01

Ми...Так,так!!!Саме ми,своєю байдужістю...Не бажанням покинути власну "зону комфорту"...Подаємо приклад своїм дітям...

я бы не сказал что мне мои родители показывали пример, что надо ездить на санках до темноты, потом во всем мокром прийти домой, наоборот, любили в тепле, комфорте перед теликом :smile44:

p/s/ помню в школе у нас на физкультуре были нормативы по лыжам, крепление резинки до сих пор помню :sm13_: физруки когда выдавали лыжи такой жесткий инструктаж проводили, как в гестапо, шаг вправо, шаг влево - расстрел, поломаешь лыжу, родители не расплатятся и т.д. я тогда понял, беговые деревянные лыжи - это не мое, а вот с горки скатиться нравилось. Может поэтому я сейчас на горных лыжах гоняю :blush:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#10
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 08 February 2017 - 11:05

Всё верно.

 

Да бог з ними,з лижами...

 

Але якщо створити опитування-чим займаються діти у вільний час???

Скільки опановує,фортеп'яно,гітару,баян,скрипку....Скільки співає в хорі,чи займається танцями???

 

Отам-коли ми в Колізеях жаліємось,що пагано живем.Повинні чітко розуміти,що ми самі є народом і є творцями народу.Якщо діти не будуть культурнонауково розвинені і просто з часом перетворяться на амфорне стадо...

А якщо говорити правду-то вже перетворені.І це комусь(зовсім не батькам!!!)вигідно.



я бы не сказал что мне мои родители показывали пример, что надо ездить на санках до темноты, потом во всем мокром прийти домой, наоборот, любили в тепле, комфорте перед теликом p/s/ помню в школе у нас на физкультуре были нормативы по лыжам,

 

Паша-я вже писав про це.Обов'язок держави прививати своїм громадянам основи фізичної культури.

 

Назавтра,моєму синові пацани однокашники запропонують на зайця піти полювати...А він на лижах не вміє...Нонсенс!


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#11
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • сообщений 26895
  • Age: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Posted 08 February 2017 - 11:18

Обов'язок держави прививати своїм громадянам основи фізичної культури.

http://dsmsu.gov.ua/index/ua


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#12
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 08 February 2017 - 12:19

-akaDemik-,

 

В суботу/неділю-на лижню!)

Яка краса наразі в лісі! Люблю бігти по лижні й пісень співати)Ну...,душа ж співає))

Хто буде в Пущи-Водиці,маякуйте...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#13
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • сообщений 26895
  • Age: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Posted 08 February 2017 - 12:55

В суботу/неділю-на лижню!)

не, у меня лыжня бывает очень редко и далеко от дома

хотя в Киеве тоже возможно, но не то


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#14
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • сообщений 8805
  • Age: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Posted 08 February 2017 - 13:14

Якщо діти не будуть культурнонауково розвинені

Но ведь в ДК полно всяких кружков народной самодеятельности. Пребывание там бесплатно.

Иногда есть маленькие сборы денег, но это копейки с их затратами на организацию фестивалей и концертов в других городах.

Младшая у меня ходит в оркестр народных инструментов. Прима-домра. Параллельно занимается в сольном ансамбле. Поёт. Посещает кружки уже лет пять. Их коллектив имеет многие награды республиканского уровня. За областные молчу.

В школе нравится химия. Ездит за класс по олимпиадам.

Как уже писал. По теплу на велах ездим кататься. 50км проезжает легко

Так что вина полностью на семье где растёт ребёнок. В его не смышлёную голову можно вложить всё, что угодно.

 

Моя доня третья с лева.

 


9ef252573f6a.jpg
 
461de831f5e8.jpg

 

 

 


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#15
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 08 February 2017 - 13:51

Но ведь в ДК полно всяких кружков народной самодеятельности. Пребывание там бесплатно.

Ну дик...Це ж водить потрібно!А так купив якийсь дрочет,чи фуфон і можна нікуди не водить...

 

Мій молодший(2007р.н.) на вітрильний спорт ходить-жодної копійки не віддав.Ще з 2015року має посвідчення(державного зразка)на право керування малим вітрильним судном з площею вітрил до 14кв.м....

 

Моя доня

наснаги вам обом)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#16
designer

designer

    Nosce te ipsum...

    • сообщений 12225
  • Age: 38
  • Имя:Алекс
  • Город:В месте
  • Авто:Молния, Ель, Щель, 2 BLACK S А5 - были. Что Бог пошлёт
  •  
  • Регистрация: 22.02.2009

Posted 08 February 2017 - 18:28

Юстас:sm302:


  • 0

ничто не защищает от дебилов так, как юстиция

welcome, to the world of illusions   :smile44: 

 


#17
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • сообщений 26895
  • Age: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Posted 10 February 2017 - 14:47

Юстас, я тут для ностальгии еще пару фоток подкину :ad_new:

16602731_1536601279702185_54914237945749

 

16683861_1536604209701892_51879075199513

 

16508220_1536604533035193_89479640414126

 

16487424_1536604829701830_65509780675217

 

16602167_1536605356368444_23257301624873

 

16587001_1536606353035011_74257086618031


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#18
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • сообщений 16872
  • Age: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Posted 12 February 2017 - 12:06

 Юстас , а ты кто по профессии ?


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#19
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 12 February 2017 - 12:27



  а ты кто по профессии ?

в мене своя,невеличка майстерня по ремонту автоопель)


Edited by Юстас, 12 February 2017 - 17:49.

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#20
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • сообщений 716
  • Age: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Posted 13 February 2017 - 11:46

Фотки даааа, ностальгические. :sm302:

Вчера и я с женой решили тряхнуть стариной. Она на коньки на озере, а я в отсутствие оных на лыжи. Удовольствие неимоверное. Но за все надо платить....  сегодня утром такая крепатура, аки "робот Вертер".  :sm13_:

Предложили дочкам 19 и 21 год составить нам компанию, но в ответ тишина..... гаджеты победили здоровый образ жизни. :ac:  

Attached Files


  • 0

#21
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 13 February 2017 - 12:27

Саня-красава...

 

Предложили дочкам 19 и 21 год составить нам компанию, но в ответ тишина.....

Ну що тут скажеш-починати пропонувати потрібно,поки поперек ліжка сплять)...А в такому віці,в дівчат трохи інші захоплення(мабуть!) :ad_new:


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#22
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • сообщений 26895
  • Age: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Posted 13 February 2017 - 14:14

Удовольствие неимоверное.

:sm302:

p/s/ вчера прогуливаясь мимо горки был удивлен детским смехом и криками, оказывается не все так плохо в нашем королевстве, коло 10 человек катались на санках, при том что уже начинало темнеть :ukr:

при этом друзья предлагали поехать с ними в пирогово покататься на гоорке, но не получилось, еще много домашних дел осталось


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#23
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • сообщений 16872
  • Age: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Posted 13 February 2017 - 22:35

 Так погоды нынче дивные стоят . У нас на горке не протолкнуться . И лес весь в лыжнях .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#24
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 20 January 2018 - 20:32

Доброго зимового вечора панове)

Так видалось зимового сезону 2018 року,що перші сніжні вихідні припали на суботу 20січня.

Знову повторив з синашем маршрут описаний в стартовому топіку.

Які враження сьогодення...

Незважаючи на надважкий сніг пройшли 3км до диспансеру-били цілину.

Потому почалася накатана лижня,а через кілометр лижня накатана ідеально...

 

 

У мене,з початку Новорічних свят завжди в хаті біля вхідних дверей висить пакет з цукерками.В двері колядники,засівальники,щедрівки-відкриваєм і щедро винагороджую за подаровану атмосферу свята...Оце сьогодні з Сашком виходили з хати прихопив кульок з цукерками з собою.Ми ще в тому році започаткували традицію,а в цьому продовжили:

-кожну баришню,що біжить на лижвах в Пуще-Водицькому лісі нам назустріч ми спиняємо.Вітаємось і урочисто нагороджуєм цукеркою)Завжди у відповідь посмішки,вітання і...гарний настрій...

 

У кожного з нас своя уява про щастя.Кожен бачить це щастя по своєму,йде до нього торуючи важкі дороги...

Але інколи...,достатньо простого щирого привітання з цукеркою від незнайомців і безмежний простір Пущеводицького лісу може наповнитись жіночими посмішками)...

 

 

Я не рахував скільки було цукерок в кульку...Думаю близько 4десятків)Їх майже вистачило для для всіх дівчат що ми зустріли сьогодні від Міської до пл.Шевченко)


Edited by Юстас, 20 January 2018 - 21:30.

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#25
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • сообщений 716
  • Age: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Posted 21 January 2018 - 00:13

Хоть одна из кулька конфет отблагодарила номерком телефона? ;) Или только улыбки?
  • 0

#26
Дядя k0tЪ

Дядя k0tЪ

    Слесарь 3-го разряда

    • сообщений 21337
  • Age: 48
  • Имя:Konstantin Kopeykin
  • Город:родина тавронов
  • Авто:tavria 1.2 & astra G 2.2
  • Гос. номер:АР7617ВО
  •  
  • Регистрация: 28.11.2007

Posted 21 January 2018 - 07:39

Юстаса тельник всех распугал)))

Если вы не материтесь за рулем, значит вы не следите за дорогой


#27
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 21 January 2018 - 09:18

Хоть одна из кулька конфет отблагодарила номерком телефона? ;) Или только улыбки?

 

У мене не було меркантильних чи мотримоніальних намірів)

На лижах,по Пущі...,баришні зазвичай з супутниками бігають)

 

 

Більше всього турбує,що дітей/підлітків на лижні нема.Від слова-взагалі...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#28
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • сообщений 6356
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Posted 21 January 2018 - 09:35

Юстас,А чому лижви?Я не сильний в новій українській мові.Навіть в гуглі ходив аби взнати що таке світлина.Лижви на польській ковзани,а лижі нарти. 

Гуглянув.Ли?жі (ли?жви, леще?та, на?рти) (англ. Ski


Edited by TPAKTOPICT, 21 January 2018 - 09:37.

  • 0

#29
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27376
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 21 January 2018 - 11:19

А чому лижви?

Я художник-я так бачу!))


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#30
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • сообщений 716
  • Age: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Posted 21 January 2018 - 12:08

На лижах,по Пущі...,баришні зазвичай з супутниками бігають)

Летом на велике интереснее, много барышень одиноко крутят педали)))))))))))
  • 0

#31
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • сообщений 6356
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Posted 21 January 2018 - 12:38

ShpaK,Тобі вже пізно за ними гонятись. :sm13_:  


  • 0

#32
Manager

Manager

    Untouchable

    • сообщений 103920
  • Age: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Posted 21 January 2018 - 14:13

ShpaK,Тобі вже пізно за ними гонятись. :sm13_:  

та ладно. зависит от того, сколько в душЕ :ad_new: :sm13_:



#33
27REGION

27REGION

    Бандерівець

    • сообщений 10313
  • Age: 47
  • Имя:Руслан
  • Город:Севастополь - це Україна! Київська обл.
  • Авто:ООА, Ц24НЕ, МКПП.
  •  
  • Регистрация: 31.05.2008

Posted 21 January 2018 - 15:06

Летом на велике интереснее, много барышень одиноко крутят педали)))))))))))

летом, можно и в гидропарк ;)



кожну баришню,що біжить на лижвах в Пуще-Водицькому лісі нам назустріч ми спиняємо.Вітаємось і урочисто нагороджуєм цукеркою)

 

я бы стреманулся брать конфеты у чужого дядьки :)


  • 0

#34
ShpaK

ShpaK

    Дока

    • сообщений 716
  • Age: 55
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra Classik
  •  
  • Регистрация: 02.02.2009

Posted 21 January 2018 - 15:22

Тракторист (ShpaK,Тобі вже пізно за ними гонятись.)

Так... Почему профиль не заполнен? быстренько графу возраст заполнить! Поглядим, кому там "поздно".... )))))))
  • 0

#35
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • сообщений 6356
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Posted 21 January 2018 - 17:50

ShpaK,53 в цьому році.  :faceoff:


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых