Перейти к содержимому


Реклама









Фото

CD500 Navi -> Android


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
25 ответов в теме

#1
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 12 Октябрь 2021 - 13:32

Маю Astra J 2011р. з заводською магнітолою CD500 Navi, коли вибирав авто, думав, круто, є кнопки на кермі, які керують телефоном та екран великий, якраз для вбудованої навігації...мабуть і камеру заднього ходу можна додати до нього.

Спойлер

Але як виявилось я помилявся по усім пунктам:

А. Кнопки на кермі, які керують телефоном є, але мікрофона та налаштувань bluetooth у магнітолі не має. Цією кнопкою можна тільки вимкнути звук магнітоли

Б. Вбудована навігація присутня, але не працює без оригінального диска, якого не має. Тобто по факту навігації не має

В. Камеру заднього ходу до цього екрану можна додати тільки якщо додати блок для відеосигналу, в інтернеті пишуть що він коштував близько 300 у.о., тобто також не варіант.

 

Вихід, так жити далі, або щось змінити. Є у планах замінити головний прилад на андроїд-систему, яка повинна виправити усі ці недоліки, щоб задовольнити усі хотілки. У продажу є 2 основних варіанти, які розглядаю:

 

Варіант 1, екран 2-din, який стане замість штатного, залишаться кнопки від штатного плеєра

 

android1.jpg

 

Варіант 2, екран 10.4 дюйми, так званий тесла-стиль, штатну магнітолу треба прибрати, управління за допомогою сенсорного екрану

26653android2.jpg

 

Обидва варіанти коштують приблизно однаково - 300 у.о. +/- є звичайно і дешевші, але будемо вибирати трохи з запасом, щоб не гальмувало. Варіант 2 наче виглядає більш яскраво, але не зовсім природно та чи потрібен екран таких розмірів? Можливо краще зупинитись на першому варіанті, який буде виглядати більш гармонійно, та буде мати усі необхідні функції?

Шукаю тих, хто має досвід по експлуатації таких приладів, є декілька питань:

1) чи нормально працює гучний зв'язок по телефону, і є повна взаємодія з кнопками на кермі

2) як відбувається навігація, через який додаток та чи є можливість встановити інший додаток, наприклад waze (тобто повноцінний андроїд чи обмежений)

3) при підключенні камери заднього ходу, і повертанні карма, змінюються лінії, які намальовані на екрані і яку камеру використовуємо

4) як взагалі швидкодія самого приладу, чи бувають глюки або зависання

5) де якість звуку була кращою, на штатній магнітолі чи тут так само

6) як відображення екрану при сонячній погоді та вночі, чи є автоперемикання яскравості

7) підключення до інтернету відбувається за допомогою телефону чи потрібно окремо вставляти сім-картку


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#2
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 12 Октябрь 2021 - 18:01

а нет штатной головы с поддержкой android auto/apple carplay, блютуз и камеры? это был бы идеальный вариант. Клацал у знакомых несколько голов на андроиде, ощущение так себе, звук тоже.


  • 0

#3
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17846
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 12 Октябрь 2021 - 18:26

Пообщайся с Вульфом, он себе на Инсигнию ставил вариант 2
  • 0

#4
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 13 Октябрь 2021 - 09:41

а нет штатной головы с поддержкой android auto/apple carplay, блютуз и камеры?

Є магнітоли верхнього рівня CD900-950, там навігація по відгукам краща, правда не знаю як працює без диску і блютус є. Але воно не на андроїді, для того щоб розмовляти по гучному зв'язку, необхідно додати мікрофон під плафон (у мене не має, вже дивився), а для камери заднього ходу також потрібен відео-модуль. Тобто по вартості вийде 500-600 у.о. Таке собі задоволення

 

Клацал у знакомых несколько голов на андроиде, ощущение так себе, звук тоже.

Що саме не сподобалось так якого формату був екран?


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#5
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 13 Октябрь 2021 - 11:02

Є магнітоли верхнього рівня CD900-950, там навігація по відгукам краща, правда не знаю як працює без диску і блютус є. Але воно не на андроїді, для того щоб розмовляти по гучному зв'язку, необхідно додати мікрофон під плафон (у мене не має, вже дивився), а для камери заднього ходу також потрібен відео-модуль. Тобто по вартості вийде 500-600 у.о. Таке собі задоволення

встроенная навигация по сравнению с вейзом или даже гуглкартами - это отстой. Забей на неё вообще. А не думал в аукс поставить блютуз модуль за 10 баксов, а для камеры купить зеркало с экраном (ну или экран отдельно и присобачить в нишу около ручки КПП)? В 10 раз бюджетнее выйдет и останутся кнопки на руле для громкости и переключения радио. Ну а навигация - с телефона.

Що саме не сподобалось так якого формату був екран?

формат обычный 2 дин. Не понравилось всё - интерфейс, удобство работы к кнопками на магнитоле, звук.



Варіант 1, екран 2-din, який стане замість штатного, залишаться кнопки від штатного плеєра

эти кнопки выглядят как из прошлого века. Похоже на инсигнию дорестайл, это жесть. Уж лучше тесла стайл, чем это.


  • 0

#6
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6349
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 14 Октябрь 2021 - 07:23

Трошки не по темі. На вайбері штатна магнітола не хоче говорити. Щось в налаштуваннях  вайбера не так? Звичайний телефон і ватсап все працює.


  • 0

#7
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 14 Октябрь 2021 - 18:52

Трошки не по темі. На вайбері штатна магнітола не хоче говорити. Щось в налаштуваннях  вайбера не так? Звичайний телефон і ватсап все працює.

Для начала проверить, работает ли вайбер с другими блютуз утстройствами (наушники, колонка).


  • 0

#8
anton833

anton833

    Запчастини до вашого авто

    • Сообщений 5112
  • Возраст: 40
  • Имя:Anton
  • Город:Днепр
  • Авто:Opel Astra J 1.6
  •  
  • Регистрация: 05.04.2010

Опубликовано 14 Октябрь 2021 - 21:02

Как по мне, из мафонов самые норм это CD400 Plus (тут музло по блютузу с телефона играет) или CD600 (тут камера подключается без проблем).

Всё остальное ну есть и есть. Навигации всё равно толком нет, управление навигацией сложнее не придумаешь. 

 

Я себе вместо СD400 установил CD400 Plus 


  • 0
Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#9
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 18 Октябрь 2021 - 10:22

в аукс поставить блютуз модуль за 10 баксов

Я так розумію що це вирішить питання програвання музики з телефону, але мені більше потрібно щоб я зміг користуватись гучним зв'язком, щоб не відволікатись від керма

 

для камеры купить зеркало с экраном (ну или экран отдельно и присобачить в нишу около ручки КПП)

Дзеркало з екраном не подобається, сам екран невеличкий і моє заводське з автозатемненням мені подобається. Окремий екран ліпити також не планую, можливо і бюджетно, але вигляд буде мати не дуже

 

Не понравилось всё - интерфейс, удобство работы к кнопками на магнитоле, звук.

Можливо тому що андроїд все таки більше пристосований до тачскріну, ніж до кнопок заводської магнітоли, хоча це справа звички. До речі, а екран 2-din хіба не сенсорний?

 

из мафонов самые норм это CD400 Plus (тут музло по блютузу с телефона играет) или CD600 (тут камера подключается без проблем).

Дивись, я також думав замінити на іншу заводську магнітолу, наприклад CD/Navi600, але почав міркувати, якщо я це придбаю за 100$ вирішу наприклад тільки проблему камери заднього виду, а от гучного зв'язку та навігації ні. То навіщо витрачати на це кошти, якщо це вирішить тільки 1/3 від моїх бажань, а щоб впровадити інші, це треба знову замінювати магнітолу


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#10
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6349
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 19 Октябрь 2021 - 07:35

але мені більше потрібно щоб я зміг користуватись гучним зв'язком, щоб не відволікатись від керма

 

 На вектрі був самий гірший сд 30. Ні музики не послухати ні поговорити. Поговорити було навіть більш актуально бо штрафують навіть якщо просто телефон в руках. Купив трансмінстер з мікрофоном, гроші на вітер. Купив вживаного parrot за 80 євро. Програвав музику і якість звязку була ідеальна. Клієнт доплатив мені гроші за нього аби я не знімав. Але це не вирішить твоєї захцянки з задньою камерою і навігацією.

В кію я всадив андроїд з максимальним фаршом, китай звичайно. Звук був кращий чим на гольфі теперішньому......АЛЕ.....воно мало свій мікрофон встроєнний і якість була ужасною. Всадив там виносний мікрофон який був в комплекті і сильно на краще не змінилось. Може 2 дін голови за 300-400 євро кращі, але далеко не бюджетно.


  • 0

#11
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 19 Октябрь 2021 - 08:51

всадив андроїд з максимальним фаршом, китай звичайно

Який саме?

 

Всадив там виносний мікрофон який був в комплекті

Де розмістив?

Також є думки що комплектний мікрофон може давати погану якість, тому як варіант взяти рідний мікрофон, встановити його на штатне місце


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#12
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6349
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 19 Октябрь 2021 - 19:17

Який саме?
Чесно, не памятаю, а кію вже більше ніж пів року продав. 140 євро, це точно помню.

Де розмістив?
На стоці поближче морди.

тому як варіант взяти рідний мікрофон
Думаю що це кращий варіант. А сама голова при підключенні штатного мікрофона має функцію гучномовного звязку?
  • 0

#13
anton833

anton833

    Запчастини до вашого авто

    • Сообщений 5112
  • Возраст: 40
  • Имя:Anton
  • Город:Днепр
  • Авто:Opel Astra J 1.6
  •  
  • Регистрация: 05.04.2010

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 07:54

 

Дивись, я також думав замінити на іншу заводську магнітолу, наприклад CD/Navi600, але почав міркувати, якщо я це придбаю за 100$ вирішу наприклад тільки проблему камери заднього виду, а от гучного зв'язку та навігації ні. То навіщо витрачати на це кошти, якщо це вирішить тільки 1/3 від моїх бажань, а щоб впровадити інші, це треба знову замінювати магнітолу

 

В том то и прикол, в магнитоле cd400 Plus, Встроен блютуз в саму голову, а не в отдельный модуль как у всех. И ты имеешь, громкую связь для общения, проигрывание музыки с телефона по блютузу, usb который так же встроен в саму голову а не в отдельный модуль.

P.S Если есть кнопки на руле, тебе достаточно подключить микрофон в панель светильника, воткнуть голову cd400+ даже без панели кнопок, она такая же как в cd400. Заплатить 700-800 грн за активацию с прошивкой и вуаля))) всё оригинальное, всё работает идеально. Я уже 2 месяца от громкой связи кайфую.

Единственное не будет камеры. Х.З у меня парктроник по кругу не вижу смысла в камере. 

Если надумаешь стучись, помогу. Покажу расскажу подключу :sm13_:  :sm13_:  



P.S хотя как правило, кто намылился ставить андроид... их не остановить :sm12_:  :sm12_:  :sm12_:



ну и CD 600 так же твой вариант. 

установить камеру, подключить блютуз и тд. Всё делается. Навыки есть. 

 

Но нужно желание. У меня оно было, оставить всё в оригинале. 

Ну а если по китайца, то конечно поставил воткнул и поехал. Но там по любому будут подвисания, глюки и тд. Это свойственно андроид мафонам.  


  • 0
Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#14
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 11:54

в магнитоле cd400 Plus

Подивився на неї

CD_400_plus.jpg

Вона трохи відрізняється від моєї

CD_500.jpg

Інший нижній джостик, не має кнопки парктроніків

І віддати 100$ тільки за гучний зв'язок по телефону, треба добре подумати

 

usb который так же встроен в саму голову

USB знизу, біля прикурювача та виходу AUX, в мене він також є

 

у меня парктроник по кругу не вижу смысла в камере.

У мене також є парктронік спереду та позаду, але коли він просто пищить і не зрозуміло з якого боку, це іноді відволікає ніж допомагає

 

CD 600 так же твой вариант.

Якщо CD 400 Plus ще не складно знайти, то з цією моделлю під Astra J якийсь дефіцит

 

как правило, кто намылился ставить андроид... их не остановить

Щоб одразу заплатити 300$ треба поміркувати на холодну голову, тому розглядаю усі варіанти


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#15
Дядя Коля

Дядя Коля

    ·

    • Сообщений 9745
  • Возраст: 45
  • Имя:Дядя Коля
  •  
  • Регистрация: 22.04.2009

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 15:13

На такие смотрел?

http://avtomagnitola....ua/opel/astra/


Что бы в Украине ни происходило, это приводит только к одному - росту цен.
Размещенное изображение

#16
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 16:18

На такие смотрел?

http://avtomagnitola....ua/opel/astra/

Так, тільки 3 варіант взагалі не розглядаю, бачив приклади як воно виглядає на авто - схоже на колхоз, боки залазять на вихід повітряних каналів + зверху шматок нерідного пластику з поганим стиком рідної панелі.

А 1 і 2 варіант, це якраз те що вказав у першому повідомленні, тільки за твоїм посиланням ціна оверпрайс


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#17
anton833

anton833

    Запчастини до вашого авто

    • Сообщений 5112
  • Возраст: 40
  • Имя:Anton
  • Город:Днепр
  • Авто:Opel Astra J 1.6
  •  
  • Регистрация: 05.04.2010

Опубликовано 27 Октябрь 2021 - 20:43

 

У мене також є парктронік спереду та позаду, але коли він просто пищить і не зрозуміло з якого боку, це іноді відволікає ніж допомагає

 

1. Парктроник издаёт звук с колонки где препятствие, немцы не глупые))) 

2. Можно активировать стандартную индикацию на приборке )))

 

e37c1effaf00.jpg


  • 0
Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#18
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 25 Январь 2022 - 11:52

как правило, кто намылился ставить андроид... их не остановить

Мабуть так і є :blush:

На вихідних встановив магнітолу "тесла-стайл", трохи намучились разом із кумом, не усе так легко як здається під час монтажу, але це можливо ще залежить від конкретної моделі, на вигляд вони усі схожі, але мабуть різними китайцями збираються.

11.11.2021 під час розпродажу у Китаї замовив магнітолу, разом зі знижками та купонами вийшло 240$ (але це не все, подробиці нижче) за версію 4/64, продавець додатково поклав ще камеру, але я вирішив заморочитись та замовив окрему камеру 720р, яка інсталюється замість одного з плафонів підсвітки заднього номеру (існують ще інші розміри під хетчбек, але для кузову універсал або sports tourer необхідна саме така як для Chevrolet cruze).

Так як не перший раз замовляю під час розпродажу, то мені відомом що більшість товарів йде місяць - два, але із всього що замовив у той день довше за усіх їхала магнітола, коробка я думав буде більшою, але маса посилки 2кг. 2 тижні на транзитному складі у м. Рига, потім 3 тижні на транзитному складі у м. Варшава і 31 грудня зранку, отримую я смс від НП глобал що по моєму міжнародному відправленню необхідно надати додаткові документи для митного оформлення. Я протягом декількох годин зібрав пакет документів (виписка з банку для митниці та скріни замовлення з додатку) надіслав їх на пошту нп, щоб вони займались розмитненням. У зв'язку із тим що це було 31 грудня, я не сподівався що усе швидко вирішиться, по словам співробітників, якщо без додаткових платежів, тобто докажеш що товар до 100$ то будуть тримати до тижня, якщо нараховують мито то 3-4 робочих дня, але це усе затрималось тому що потрібно було додаткові докази, а нова пошта глобал не любить дзвонити по контактному телефону, а пише про це на пошту, тому отримав я довгоочікувану посилку тільки 15 січня + 1160грн. митних платежів. :smile423:

 

Поки що звикаю до нового приладу, але не усе працює як мені того хотілось: не працює радіо, точніше працює таким чином, начебто не було підключено антену. Під час монтажу, на старій магнітолі було від'єднано два схожих роз'єми, один синього та один чорного кольору, я так зрозумів що десь антена радіо, десь антена GPS, як не пробували підключати, радіо не хотіло ловити хвилі радіостанцій - постійні перешкоди. Написав про це продавцю але він нічого корисного не відповів, єдина думка яка є, це десь проблема в перехіднику

1481.jpg

Також не відображається температура клімата, але продавець підказав які налаштування треба зробити, буду пробувати. Виправлено

 

photo_2022_02_07_12_59_44_800.jpg


photo_2022_02_07_13_01_14_800.jpg


 


Изменено: -akaDemik-, 07 Февраль 2022 - 13:03

  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#19
poroh21

poroh21

    Авторитет

    • Сообщений 1156
  • Возраст: 35
  • Имя:Misha
  • Город:Чернигов
  • Авто:був OKE 13nb, була OAG z14xe, зараз ОАН a16xer
  •  
  • Регистрация: 16.07.2017

Опубликовано 25 Январь 2022 - 12:14

радіо не хотіло ловити хвилі радіостанцій - постійні перешкоди.

может надо проверить переходник, рабочий ли он


  • 0

#20
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 25 Январь 2022 - 12:50

-akaDemik-, а как навигация получает инет? Надо симку вставлять, или можно раздать вайфай с телефона? 


  • 0

#21
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 25 Январь 2022 - 13:22

может надо проверить переходник, рабочий ли он

Мабуть треба, але під час монтажу думали що проблема в тому що у гаражі погано ловить. Все одно доведеться знімати магнітолу, грались з фішками, які треба підключати, і одну забули, не показують парктроніки, тільки пищать

 

как навигация получает инет? Надо симку вставлять, или можно раздать вайфай с телефона?

У мене був роз'єм під сімку, я зробив собі сім-пару від основного номеру. Також є WiFi, тому і з телефону можна підключити


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#22
poroh21

poroh21

    Авторитет

    • Сообщений 1156
  • Возраст: 35
  • Имя:Misha
  • Город:Чернигов
  • Авто:був OKE 13nb, була OAG z14xe, зараз ОАН a16xer
  •  
  • Регистрация: 16.07.2017

Опубликовано 25 Январь 2022 - 13:38

Мабуть треба, але під час монтажу думали що проблема в тому що у гаражі погано ловить.

я когда себе ставил в гараже, первое что заиграло это радио. По прошествии времени за городом сигнал андроида немного слабее чем штатка, но не критично

Глянь может есть у нас где то переходники, что бы когда полезеш туда то сразу мог проверить, а еще лучше найти заведомо рабочий)))


  • 0

#23
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 25 Январь 2022 - 17:56

Глянь может есть у нас где то переходники, что бы когда полезеш туда то сразу мог проверить, а еще лучше найти заведомо рабочий

Хотів вже замовити, зателефонував, а людина каже що краще поставити схожий, але з підсилювачем, на який потрібно подавати живлення, такого плану

13-008-0-480x0.jpg

Але раніше радіо працювало без додаткового підсилювача (хоча хтозна як працювала штатна магнітола) і від інших користувачів, хто встановив собі магнітолу тесла-стайл не чув що потрібно додаткове живлення для антени


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#24
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6349
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 26 Январь 2022 - 09:37

-akaDemik-,Не знаю чи в астрі активна антена. Коли ставив китайську голову на кіа з активною антеною то радіо також не працювало. Якщо в тебе активна антена то подай  на свою антену + від синього дрота голови. Тоді буде все ОК. 


  • 0

#25
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 26 Январь 2022 - 10:20

Коли ставив китайську голову на кіа з активною антеною то радіо також не працювало.

І як виправив?

 

Не мала баба клопоту, купила порося (с) :faceoff: :sm13_:

Ще замінив панель приладів на багатосотрічну і меню на ньому стало англійським, якби була штатна магнітола, то це виправляється легко, а от з китайським приладом по відгукам можуть бути проблема 50/50 що виправляється якщо змінити мову на китайському екрані, вчора у мене нічого не вийшло. Сьогодні ще спробую зняти клему акума на 10 хвилин, якщо не вийде тоді треба їхати до Bank :smile423:

Так було

Спойлер

Так стало

Спойлер

  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#26
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 07 Февраль 2022 - 13:42

Ще замінив панель приладів на багатосотрічну і меню на ньому стало англійським, якби була штатна магнітола, то це виправляється легко

Довелось тимчасово повернути оригінальну магнітолу, по перше спробувати виправити мову, це вдалось.

Також хотів перевірити чи нормально працює радіо, можливо під час інсталяції китайської магнітоли десь пошкодили роз'єм антени і на рідній також не буде грати радіо. Але ні, радіо на CD500 Navi працює відмінно.

Все таки придбав перехідник для антени з підсилювачем, як на фото вище та підключив його, добре що китайці передбачили дріт з живленням під антену 12В, він так і підписаний був ANT.P (Antenna power). Результат, краще ніж було до цього але не ідеально, як це було на оригінальній магнітолі. Навіть по Києву, якщо заїхати десь під міст чи біля нього, сигнал радіо майже зникає :ac: Я чув що радіо на китайських магнітолах працює гірше за містом ніж на оригіналі, але зараз у місті зовсім погана якість


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых