Перейти к содержимому

Реклама

Фото

Будинок для активного відпочинку...Проект "Курінь рибака"

• Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
784 ответов в теме

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  

Опубликовано 26 Декабрь 2018 - 16:51

Абсорбційний холодильник не працює на газу

Абсорбционный холодильник не зажигается от пъезы и не работает на газу.

Їздив я 23грудня 2018 року на свої грядки.І так сталося,що холодильник геть відмовився запалюватись і взагалі працювати на газу...

Розпочалася ця історія ще років два назад.

Спочатку холодильник відмовився запалюватись від вмонтованої в нього п'єзозапальнички...

Ну-у-у...Я подумав може іскра з п'єзи б'є не в те місце і тому газ не загоряється.Приловчився розпалювати без п'єзи звичайною запальничкою (у мене є доступ ззовні до газфорсунки).Впринципі це не важко,тому забив на п'єзу...

Аж ось допоки полум'я в холодильнику не потухло і не міг розпалити взагалі ні чим...

Грішити на відсутність газу(чи несправність редуктору) не міг.Холодильник та газплита під'єднані від одного балона(шланга) і плита працювала ідеально...

На наступний ранок їхати на Київ...і якби взяти з собою холодильник в авто,щоб відремонтувати в Києві не важко.Але на дворі було тільки 20:00 і я вирішив все рівно розібрати меблі щоб вийняти холодильник і зробити попередню діагностику в польових умовах(хоча як і що робити уяви не мав!!!Будь яка техдокументація по експлуатації та обсуговуванню девайсу-відсутня.Ну не надає її завод виробник!)

Отак виглядає філейна частина абсорбційного холодильника.

423fa160826aa99ce8b2e551da1567a9.jpgПраворуч на світлині видно два кабелі.

-Один кабель з звичайним штепселем-це можливість працювати від 220В.

-Ще один кабель (з оголеними дротами) можливість працювати в авто від 12В при працюючому двигуні та прямому підключенні до АКБ.

Ліворуч на світлині видно колбу з нержавки в ній трубка що підігрівається та трубка відведення згорівших продуктів газу.В нижній частині колби підведено газ,п'єза,та трубка контролю що видає покази на табло,коли відбувається процес горіння газу.

Зрозуміло,що для того щоб витягти холодильник з меблевого пеналу-потрібно було від'єднати газ,систему відводу продуктів горіння та трохи меблів.

Ось холодильник опинився на волі і я напряму під'єднав до нього газову магістраль від балона і спробував запустити...

А зась!

Але в одну з спроб,таки полум'я загорілось-але в якомусь дивному ареалі!

Наскільки я зрозумів(дилячись на полум'я через півметрову трубку відводу продуктів горіння) стіни трубки всередині були нерівні і щось заважало полум'ю горіти в районі форсунки....

Не довго думаючи,я пішов з теплого будиночка в морозну ніч-вирізав потрібну по діаметру лозиняку і...

Повернувшись до будиночка почав лозиною прочищати вихлоп...Звідти сипалось щось на кшталт окалини...І насипалось таки добряче...Звідки їй там взятись-не зрозуміло???,хіба що від утворення конденсату між періодами коли я користувався холодильником.

Ось цей отвір вихлопу(вибачаюсь за якість світлини-акуми в камері майже мертві були)

bc627095bea30269e452377a30f3180e.jpg

Почистив я цей отвір і спробував запалити форсунку п'єзою.Форсунка спалахнула з першого клацання п'єзи.

Загасив.Ще раз спробував.Спрацьовує ідеально...

Ще 5 раз спробував все гаразд.

Ще раз вичистив вихлоп і знову запалив форсунку.Все працює ідеально!!!

А я чесно кажучи всю голову собі зламав-чому ж у мене від п'єзи не розпалюється газ форсунка???

Я вже і на газ грішив...,і на редуктор,і на сам холодильник...

А воно ось як!!!

Тепер я з працюючим холодильником,в якому форсунка спрацьовує від першого натискання п'єзи!І хоча до цього холодильник теж працював,я радий що розібрався з незрозумілою ситуацією,навіть на Київ перти не прийшлось.І на часах було всього 23:45)))

• 0

___n_~~~
/______\
|__n___|#### А#в#т#о#ц#е#н#т#р# на# М#а#й#о#р#о#в#а#   +38-050-133-65-14 з 9 ранку до 9 вечора.

TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

Авторитет

• Сообщений 3306
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 09:15

Абсорбційний холодильник
Аж в гуглі заліз аби взнати шо то за звірь.Це літом на вихідних він постійно в тебе горить?Як в нього з безпекою?Співробітник купив собі землю в горах коло озерця.Електрики там не передбачується.Купив дорожезний мобільний будинок,там є все всередині але розраховано що ті будинки ставлять в таких місцях де є доступ до електрики.То він на вихідні генератором крутить,а на ніч глушить,відповідно і холодильник собі тече.Газ там є для центрального опалення і плитки.Якщо це абсолютно безпечно то я би порадив йому,хлопець хороший.
  • 0

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 09:58

Аж в гуглі заліз аби взнати шо то за звірь.Це літом на вихідних він постійно в тебе горить?Як в нього з безпекою?Співробітник купив собі землю в горах коло озерця.Електрики там не передбачується.Купив дорожезний мобільний будинок,там є все всередині але розраховано що ті будинки ставлять в таких місцях де є доступ до електрики.То він на вихідні генератором крутить,а на ніч глушить,відповідно і холодильник собі тече.Газ там є для центрального опалення і плитки.Якщо це абсолютно безпечно то я би порадив йому,хлопець хороший.

Собі обрав цю модель

http://waeco.net.ua/...2-220-vgaz.html

Чому саме цю...Його повністю вистачає,щоб задовольнити потреби сім'ї на відпочинку.Охолоджені напої,приготовані м'ясні страви,сметана до борщу/сирників то що.)Є невеличка морозильна камера,але її теж вистачає(ну там якщо потрібно зберегти морозиво/пельмені).

Працює він у мене по 2/3 доби не вимикаючись.Холодить гарно.Але як і у всіх Абсорбційних холодильників має більшу інертність ніж компресорний(довше розганяється).Але теж не проблема.Коли везу з дому продукти,то беру з собою літрову пляшку з замороженою водою.Загружаєш в холодильник продукти-кидаєш пляшку з льодом і холодильник одразу холодильник.Пляшка розморожується на треттю добу.

Холодильник повністю безпечний(потрібно вивести вихлоп з приміщення-це не складно).Має газконтроль.У мене буває,що задуває полум'я на газфорсунці через вихлоп сильним вітром.Одразу ж спрацьовує газконтроль і подача газу припиняється.

Споживання газу мізерне.265грм./доба.Якось Андре71 мені рахував-казав що це приблизно 0.5літра газу.Тобто якщо газ 16грн/літр. на разі,то холодильник споживає 8грн./доба.Як для відкритого поля при +30 вийняти з холодильника пляшку льодяного пива,то ціна цілком прийнятна.

Ціна холодильника...Вона реально скотська!))Але зважаючи на те,що я зустрічав абсорбційні холодильники Радянського виробництва,які ще й досі працюють...То мене цілком влаштовує.Мене задовольнить,якщо холодильник пропрацює 40років).

Ремонтопригодність та обслуговування:Мені здається що воно повністю відсутнє...Де наразі є майстерні по ремонту аміачних холодильників мені невідомо.Київські пацани що тягають продукцію Ваеко в Україну мають тільки продаж...Про сервісний центр я не чув.

Яущо електрика відсутня і не передбачається,то ця річ незамінима.А якщо для неї буде окреме приміщення типу веранди-взагалі ідеально.

• 0

___n_~~~
/______\
|__n___|#### А#в#т#о#ц#е#н#т#р# на# М#а#й#о#р#о#в#а#   +38-050-133-65-14 з 9 ранку до 9 вечора.

Гжегош

Гжегош

Авторитет

• Сообщений 775
  • Гос. номер:9358
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 10:01

Абсорбційний холодильник 

На дачі більше 25 років стоїть Кристал, такого ж типу (220 живлення тільки)... Морозилка - майже ніяка, але колись захотів піджарити курячі яйки, то чуть сковорідку не погнув... :sm13_:  Малий накрутив регулятор в максимум, то замерзло на кістку все, що було в середині. А я намагався розбити яйце об сковорідку, поки дійшло до розуміння процесу... :smile423:  Прийшлось з перекусом зачекати... :sm17_2:

• 0

TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

Авторитет

• Сообщений 3306
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 10:11

Юстас, Дякую.В горах трохи вітри.Щось з вихлопом прийдеться думати раз задуває.

• 0

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 10:21

Кристал, такого ж типу (220 живлення тільки)... Морозилка - майже ніяка, але колись захотів піджарити курячі яйки, то чуть сковорідку не погнув...   Малий накрутив регулятор в максимум, то замерзло на кістку все, що було в середині.

Це каже про те,що нема ізоляції морозильного відділення від основного)Все там з морозилкою нормально.

.В горах трохи вітри.Щось з вихлопом прийдеться думати раз задуває.

Мені подивитись як організований вихлоп у причіп дачах-нема де.І коли я робив свій вихлоп-не думав що його може задувати вітром.Якби це було зараз-все організовував би інакше.Треба вихлоп тягнути(обов'язково ізольований!!!)всередині приміщення до виходу вентиляційного отвору з приміщення.Тоді нічого задувати не буде.Думаю що саме так організовано в причіп дачах.

• 0

___n_~~~
/______\

TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

Авторитет

• Сообщений 3306
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 10:25

причіп дачах
Мобільний будинок типа цього але вищого класу 32 євра.

http://ua.caravanluxe.com/sunrise.html

• 0

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 10:47

Мобільний будинок типа цього але вищого класу 32 євра.

http://ua.caravanluxe.com/sunrise.html

Думаю що перед тим як тягнути вихлоп треба знайомитись з техдокументацією чи зв'язуватись з виробником.

Дивись яка штука.

В любому будинку(а особливо у караванінгу) є продумана система вентиляції.

Зважаючи на те,що будь який холодильник виділяє тепло-його потрібно вивести з приміщення по декільком причинам.

Перша причина-чим краще повітрообіг навколо радіатора тим краще працює(холодить!) золодильник.

Друга причина-це відведення тепла з приміщення!Наприклад у мене влітку(при +25 на вулиці) за рахунок працюючого холодильника у приміщенні може бути і +30.Але якщо відкрити вікна то все нормалізується.У жаркі ночі-відпочинок з навстіж відкритими вхідними дверями.

До чого це я.Придбати холодильник не є проблема.Головне його правильно під'єднати для кращої(та правильної) роботи.

Але це вже питання твого товариша.Думаю,що в його холодильнику(думаю що він компресорного типу) організовано приток/відток повітря до радіатора,але чи достатньо(і правильно) буде для абсорбційного(і чи є це місце належним під цей тип холодильника)-я не знаю.Тут розбиратись потрібно. 

• 0

___n_~~~
/______\

TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

Авторитет

• Сообщений 3306
  •  

Опубликовано 27 Декабрь 2018 - 10:53

Юстас,Дякую за розширену консультацію.Нехай собі лідник риє. :sm13_: В нього 4 лівих руки але мені інфа пригодиться.Вдруг дешева земелька в горах коло річки підвернеться,а дім без понтів можна купити вживаний за 5-10 євро з доставкою. 

• 0

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  •  

Опубликовано 09 Март 2019 - 18:26

6-9 березня...

Прийшла весна-займався упорядкуванням території навколо будиночка.

Було отак.Дерево(верба було хворе)-треба було валить!

6f93eaf4562bfecca9a6cffde6b8ed18.jpg

Тоді стало отак:

600adcc61a9bcc65734510acf32c0568.jpg

Трохи пізніше все дійшло логічного завершення і виглядало отак:

e5eef95176f9751be97957590adcab3c.jpg

О сьомій ранку розпочали,а о другій годині дня вже обідали.Працювали в два обличчя)

• 0

___n_~~~
/______\

ShpaK

ShpaK

Дока

• Сообщений 638
  •  

Опубликовано 10 Март 2019 - 12:00

Я так зрозумів, що місце під дубом ВСЕ?

• 0

Маленькая Омега

Маленькая Омега

Дока

• Сообщений 671
  •  

Опубликовано 10 Март 2019 - 12:05

під вільхою... до слова - де це?

• 0

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  •  

Опубликовано 10 Март 2019 - 16:26

Я так зрозумів, що місце під дубом ВСЕ?

Чого це воно все???

Там все упорядковано-дві альтанки(з шикарною оглядовою панорамою),об'єкт стратегічного призначення,вимостка,холодильник є,полуниця,виноград пахне бузок в сезон...

Просто я переїхав на нові квартири,а в гробу кишень нема! :ad_new:  :sm13_:

Тому місце під дубом дістанеться тому хто забажає.Нічого нищити,валяти,"забирати" звідти не збираюсь.Може комусь на радість буде як колись мені... :smile44: Сусіди там правильні,не сварливі,не говіркі та не скандальні-шмальнуть у випадку чого,от і все. :smile423:

Місце шикардосне,але ще одного переїзду будиночок більше не переживе-задня вісь нарешті розхиталось-тепер хіба що на евакулятор грузить.

"По уму" та і по життю прийшов час...,треба укорінятись.

Вербу хряпнув,щоб вона мене в будиночку,або альтанці не привалила))Цікавило тільки питання безпеки-ніякого вандалізму.Дров-повен ліс,аби тягав.

• 0

___n_~~~
/______\

Дракончик

Дракончик

В ожидании чуда.......

• Сообщений 3878
  • Авто:ШевиОмегО, Американский вездеход, и машина без крыши.
  • Гос. номер:АА3335ІА
  •  

Опубликовано 15 Март 2019 - 22:39

Андрію привіт!
Якщо пам'ятаешь, я заскокував до тебе на хвильку з води, на біло-блакитному американському катера Bayliner.
Твоя гостириємність мене дуже вразила!
Але на разі, в мене вже великий катер з каютою.... То як відкриють навігацію, можно до тебе на вихідні у розважальний круїз? (спати буду лише в катері з вудкою, шашлик привезу з собою;-))

Изменено: Дракончик, 15 Март 2019 - 22:49

• 0
Я чем-то занят................... и делаю что-то ВАЖНОЕ.

Юстас

Юстас

кризис менеджер

• Сообщений 18658
  •  

Опубликовано 16 Март 2019 - 18:06

Дракончик,

Як можна не пам'ятати крутого чувака на мириканському катері, з оголеними чарівними німфами на борту,що невимушено сьорбали з високих келихів прохолодне шампанське? :sm13_:  :sm13_:

Обов'язково заходь-відпочинем.Причалу поки що нема,але я над цім працюю :ad_new:.

• 0

___n_~~~
/______\

2 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 2 гостей, 0 скрытых