Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Новый раздел форума "Западная Украина"


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#36
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • сообщений 416
  • Age: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Posted 02 September 2009 - 22:04

Доброго дня!

Хто представляє Ваш клуб у Львові??? Є ділова пропозиція по співпраці із клубом!
Дякую!
  • 0

#37
Military

Military

    в запасе...

    • сообщений 8782
  • Age: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Posted 03 September 2009 - 01:06

Доброго дня!

Хто представляє Ваш клуб у Львові??? Є ділова пропозиція по співпраці із клубом!
Дякую!

Дык, хто на месте, тот и представляет! :sm20:

У нас есть разные "представительства" :sm13_:

А чё надо? :sm3:

Edited by Military, 03 September 2009 - 01:09.

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#38
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • сообщений 416
  • Age: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Posted 03 September 2009 - 18:05

Military
Я представляю ДЛФ СК "Брокбізнес" у м. Львові. Хотів би зустрітись з людиною, яка безпосередньо займається розвитком і преставляє інтереси одноклубників у зах. регіоні, і у Львові зокрема. Є варіант стоврення спец. програми страхування автомобілів у нашій СК за дуже вигідними тарифами і умовами. ЗНИЖКИ ПОНАД 10% ГАРАНТОВАНІ! Крім того, хто страхувався у Брокбізнес зі знайомих чи друзів скаже Вам як ми оперативно працюємо та про мобільність здйснення відшкодувань у разі ДТП. Ми єдині, хто вирішує питання врегулювання і виплат без тяганини через Київ. Все вирішується безпосередньо у м. Львові.
Тому до кого я б міг звернутись? Бажано мобільний телефон.
Дякую!

Edited by -=Віктор=-, 03 September 2009 - 18:08.

  • 0

#39
Military

Military

    в запасе...

    • сообщений 8782
  • Age: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Posted 04 September 2009 - 01:50

-=Віктор=-, Конкретный вопрос... у меня как раз закончились все страховки и банкиры (ИндексБанк) давят, чтоб представил новые оригиналы страховых полисов...

Итак... акредитованы ли Вы в этом банке? Если да, то можем поговорить... :biggrin:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#40
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • сообщений 416
  • Age: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Posted 04 September 2009 - 10:12

Нажаль,в Вашому банку ми не акредитовані, але наскільки я розумію, Індексбанк не привязує Вас до конкретної СК. Тому можете своїм банкірам чітко сказати, що хочете страхуватись в СК "Брокбізнес" і Вам не мають права відмовити, якщо звісно Вас не будуть тиснути підвищенням % на кредит (якщо це прописано в договорі).
Взагалі ми зараз акредитовані у 16 банках, і їх кількість збільшується, тому не факт, що пізніше Індексбанк попаде в цей список. Але насьогодні акредитації в ньому немаємо.

Якщо хочете отримати від мене дані по тарифам зі знижками по своїх авто, щоб мати для порівняння, залиште свій моб. номер в ПП і я з Вами сконтактую :sm13_:

Edited by -=Віктор=-, 04 September 2009 - 10:19.

  • 0

#41
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • сообщений 1034
  • Age: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Posted 04 September 2009 - 11:41

Military
ЗНИЖКИ ПОНАД 10% ГАРАНТОВАНІ! Крім того, хто страхувався у Брокбізнес зі знайомих чи друзів скаже Вам як ми оперативно працюємо та про мобільність здйснення відшкодувань у разі ДТП. Ми єдині, хто вирішує питання врегулювання і виплат без тяганини через Київ. Все вирішується безпосередньо у м. Львові.
Дякую!

Не хочу быть какашкой, но про зныжку принято говорить при фиксированных ценах, иначе это - треп. С кем у вас тяганына- хоть с Киевом, хоть с Харьковом, хоть со Львовом- клиенту все равно. Сколько у вас времени проходит от момента ДТП до момента выплаты денег? Выплачиваете ли вы деньги на руки автовладельцу или только по счету от СТО. Какие у вас ставки? Вы пользуетесь своими экспертами или судебными? Ну и короче много вопросов. Я уже себе страховую выбрал, но рекомендую, если есть желание попиариться, расписывать все значимое, а не мифические скидки. Ну и успехов, конечно :blink:
  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#42
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • сообщений 416
  • Age: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Posted 04 September 2009 - 12:38

Alex Lvov при чому тут піар? Нормальна страхова компанія компанія цього не потребує! Я всі ці нюанси хотів би сказати представникові клубу у Львові, а він би доніс це до людей!
Якщо по Ваших питаннях, то дам відповідь:
1) Клієнту головне як швидко проходять виплати- в нас це максимум 1 місяць, при самих проблемних ДТП.
2) Оцінюють в нас власні компетентні експерти. За бажаням клієнта можна скоритстатись послугами незалежного експерта.
3) Гроші даємо готівкою, при потребі по перерахунку.
4) СТО Ви обираєте самі - на тариф це не впливає зовсім.

Знижки від фіксованих тарифів.

Коротше кажучи, треба людину з якою можна було б поговорити і донести інформацію!
Чекаю контакту. Дякую! :sm12_:

Edited by -=Віктор=-, 04 September 2009 - 12:39.

  • 0

#43
Military

Military

    в запасе...

    • сообщений 8782
  • Age: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Posted 04 September 2009 - 12:59

-=Віктор=-, Виктор, ну какой ещё тебе человек нужен? Мы все итак сплошное внимание...
Это твоя работа убалтывать людей, а не моя, или ещё чья-нибудь.

Расписывай преимущества, конкретно отвечай на вопросы...

10% скидки - это уже хорошо... но это совсем не значит, что все сейчас просто кинутся страховаться в твоей СК.
Лично я вообще первый раз про такую компанию слышу...

Всему своё время...

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#44
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • сообщений 416
  • Age: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Posted 04 September 2009 - 20:58

Я нікого не убалтую, хто розумний і бачить переваги, той сам зробить висновок, навіть пояснювати не потрібно.
Просто треба донести до представника клубу інформацію, пояснити про умови і вигоду львівянам-одноклубникам страхуватись у СК "Брокбізнес". Знижка 10%! Якщо такі умови Вам підійдуть, то хотілось би бути офіційним партнером по страхуванні у м. Львові. Не підійдуть - тоді вибачайте.

Тому доцільним була би все таки зустріч. Хоча якщо є інший варіант домовленості - кажіть. Надайте список запитань чи як? Бо як на мене краще було б зустрітись.
Дякую!
  • 0

#45
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • сообщений 2710
  • Age: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Posted 18 October 2009 - 11:49

-=Віктор=-, У Львові немає ОФІЦІЙНОГО представника, та й сам клуб не дуже офіційний :sm5:

З мого досвіду в страхуванні не стільки важлива скидка, скільки правильно вибрані умови і безпроблемність виплат. Якщо можеш це гарантувати - велкам

найкраща реклама - реальні виплати
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)




1 user(s) are reading this topic

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых