Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Пригон авто з ЄвропиРозложимо по полках


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
3180 ответов в теме

#36
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 09:18

Хочу додати до свого поста .... що вартість перегонщика може вар’юватись, все залежить від того хто, звідки жене, як налагодження і перегонщика своя логістика, чи працює він сам чи через посередника і т.д. тому ціни умовні.

 

ще одні тонкощі власне митниці .... це вам все має брокер розказати .... на митницю машину (після проходження кордону) треба подати протягом 5 днів (календарних),  проте якщо ви не встигаєте пройти сертифікацію (у львові наприклад черга була на місяць), то ви коли стаєте на чергу на сертифікат то вам можуть дати довідку для митниці про відтермінування, вам ту довідку треба подати брокеру, і заїхати-виїхати з митниці (1 день на митниці коштує у львові 150грн).  довідка дає право на відтермінування на 10 робочих днів. якщо ви не вклались і в цей строк то на вас складуть штраф, він не великий 100-300грн ... але як пояснив брокер це не дуже добре для "історії покупок і розмитнень", тому того ліпше уникати ))

 

тепер що до митної вартості машини ... і суми митних платежів ..... митниця користується своїми каталогами і якщо ціна в купчій менша за ціну в каталогах то береться ціна з каталогу, яфкщо ціна в купчій більша за ціну в каталогу, то береться ціна в купчій ... тобто завжди береться більша ціна. як зменшити митну вартість авто то питання вже інше.


  • 0

#37
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 09:20

ПДВ можна відшкодувати у тих країнах в яких воно є, це практично всі цікаві нам країни європи.

пошукав, у країн ЕС різні ставки ПДВ

pdv_800.jpgi.gif

я так розумію що автомобілі відносяться до загальної категорії товарів нарахування ПДВ, знижена, то вже ліки, алкоголь, тощо


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#38
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 09:21


urec-dnepr,  ціни по регіонам можуть відрізнятись. ну і сюда не включено паливо ... десь літрів 50ть і не включено два рази по 150грн за стоянку на митниці. проте всі інші платежі є.

звісно що потім іде банальне купування гуми зимової і т.д. але то вже експлуатаційні розходи.


  • 0

#39
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 09:31

Maks2002, зараз практично нема черг на сертифікацію, вже вистачає сертифікаційних центрів, про купчу і швайку(каталог) все вірно, за правило треба взяти в купчі писати адекватний мінімум, потім піднімуть.
  • 0

#40
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 09:42

зараз практично нема черг на сертифікацію, вже вистачає сертифікаційних центрів

можливо, як зараз, не знаю бо вже не цікавився ... проте коли я робив сертифікат, то в мукачево, в житомирі, в хмельницькому, і т.д. черг не було .... а от у львові курча на місяць вперед ((. при тому що ще і сам сертифікат роблять днів 5ть, тобто в перших 5 днів ти точно не попадав ((

 

ааа і ще одна дрібниця ... на сертифікацію машину треба везти в справному стані, тобто лобове без тріщин і сколів, всі ремені на місці, фари, дзеркала, бампера, ремені безпеки, все має працювати і бути на місці і цілим.


  • 0

#41
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 09:45

 
ааа і ще одна дрібниця ... на сертифікацію машину треба везти в справному стані, тобто лобове без тріщин і сколів, всі ремені на місці, фари, дзеркала, бампера, ремені безпеки, все має працювати і бути на місці і цілим.

саме так про це треба памятати хто хоче звязатись з бітком.
  • 0

#42
M*A*S*H

M*A*S*H

    2 раза КУ

    • Сообщений 27103
  • Возраст: 45
  • Имя:Роман
  • Город:Киев
  • Авто:з блискавкою.
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 10:07

Мірик, дяку за тему.


  • 0
Оперировать фактами против веры бесперспективное занятие.


Спойлер

#43
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 10:15

Мірик, дяку за тему.

завжди будьласка, буду радий стати комусь корисний.
  • 0

#44
Lexius

Lexius

    Авторитет

    • Сообщений 1789
  • Имя:Алексей
  • Город:Винница
  • Авто:Passat B4
    Була Ascona E18NV 1988
  •  
  • Регистрация: 31.03.2013

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 10:19



Митниця $50 + $50 (з 2 місць зробили 5ть) $100.00


Тобто у тебе був грузовий Сценік? Получається ти потім ще сідушки і обшивку салона купляв?
Розкажи будь-ласка детальніше про це.

Мірик, дякую за тему!
  • 0

#45
scenium

scenium

    Авторитет

    • Сообщений 6039
  • Возраст: 40
  • Имя:Сергей
  • Авто:Buick Regal 2.0T,
    Peugeot 308 HDi
  •  
  • Регистрация: 13.09.2007

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 10:56

Мірик, дяку за тему.
+ 1
  • 0

#46
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 12:29

Тобто у тебе був грузовий Сценік?

Не зовсім так ... не буду казати за всі випадки, моделі і країни, скажу тільки за свій випадок (франція) і за марку рено. Машина випускається з заводу пятимісною-легковою, тільки в комплектації додається пункт "комерційний варіант", після чого в лізінговій фірмі яка замовляла мою машину, знімають задні сідушки (можливо обшивку) і ставлять спеціальний заводський кофр (високий такий), а сама машина реєструється в франції як двохмістна. після того ак лізингова фірма надумає продавати машину, кофр знімається і ставляться все неазад, тобто сідушки, обшивка, ремені, і т.д., тобто абсолютно все ставиться назад. при тому стан його нульц! і видається сертифікат від заводу рено, що переобладнали машину назад в пятимісну. для чого це роблять - у них там щось завязано на податках і тому самому ПДВ. після цього правда є одна умова .... такі машини мають бути продані за межі ЄС (чи франції, точно не скажу), проте це нам підходить.

Перевага таких машин, що вони хоч і роз’їздні конячки (а переважно такі машини там продають бо європейці гроші рахувати вміють гарно), але є повна історія обслуговування в оф базі рено.

Як недолік, то можуть бути царапини/коцки на пластикових елементах в салоні як то оббивка дверей багажника чи дверей.

 

тому звісно, як  в котре говорить і Мірик і я, машину треба перевіряти ретельно перед покупкою, бо там так само можуть приховати суттєві недоліки і можна мати геморой.

 

доречі, цікавий факт ... що на митниці (кордоні) коли роблять внутрішню митну декларацію і коли роблять сертифікат, то пишуть кількість місць і тип - по факту, тобто 5місць і легкова (зрештою це і вказано при розшифровці вінкода). але митниця коли дивиться в техпаспорт, каже що "айайай" і тягне руку. в МРЕВ жодних додаткових питаь нема, 5 місць легкова.

 

у франції цим страждають і сценіки і мегани і симболи і навіть пасати  і певно інші марки так само.


  • 0

#47
nomak

nomak

    Старожил

    • Сообщений 238
  • Возраст: 40
  • Имя:Алекс
  • Город:Одесса
  • Авто:NEW Renault Logan 2013,1.6
  • Гос. номер:3771
  •  
  • Регистрация: 11.04.2011

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 13:04

Мирык, спасибо за хорошую тему, интересно читать


  • 0

#48
Cr-z

Cr-z

    Авторитет

    • Сообщений 40817
  • Возраст: 41
  • Имя:Valentin
  • Город:Луцк
  • Авто:3.0 KOMPRESSOR
    Opel Insignia 1,6T
    Opel Vectra C
    Honda CR-Z
  •  
  • Регистрация: 15.07.2012

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 22:27

якшо кожень день бачиш як приганяють і збирають, то таки вигідно повинно бути.

те що я бачу-женуть не кінцеві споживачі, а на продаж. Стан я думаю догадаєшся який (на базар.

Губи на малюють, а на самому ділі людина потім буде мучитись, а не радіти)


Изменено: Cr-z, 27 Апрель 2017 - 22:36

  • 0
Sex есть как Опель - запроектированный, чтобы радовать...

З/Ч Vectra C http://www.opel-club...r-korobka-i-td/
0975105661
Размещенное изображение

#49
Ivan

Ivan

    Авторитет

    • Сообщений 2019
  • Возраст: 46
  • Имя:Иван
  • Город:Украинка-Киев
  • Авто:ОООО A4 b8
  •  
  • Регистрация: 10.02.2003

Опубликовано 27 Апрель 2017 - 22:51

Мірик,темка нужная ....много +++
Касательно сертификата соответствия, а можно ли его получить после таможенной полной очистки,он же нужен для постановки авто на учёт? просто если авто будет немного бит он не пройдет сертификацию ,а отремонтировать его за 10 дней (кажется такой срок от оформления предварительной ГТД до окончательной) не получится
  • 0

#50
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 28 Апрель 2017 - 07:03

Ivan,якщо митниця не буде наполягати на сертифікацї перед розмитненням то можна і потім сертифікат зробити, а взагалі все так серйозно тільки з розмитненням по зниженим акцизам, буси часто взагалі на митницю не ганяю, не те що на сертифікацію.
  • 0

#51
head2ears

head2ears

    Старожил

    • Сообщений 282
  • Имя:Sergo
  • Город:Чернигов
  •  
  • Регистрация: 02.02.2015

Опубликовано 28 Апрель 2017 - 08:03

Мне брокер сказал сертификат на таможню обязательно, цену занижать нельзя, типа все строго и т.д. По факту, когда приехал на терминал к машине даже никто не выходил. Подал все доки и через пару часов забрал и уехал.


  • 0

#52
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 28 Апрель 2017 - 08:39

head2ears,брокер переляканий, ніхто не каже занижати ціну, є каталог там є ціни, нижче них ніхто не пропустить, але добиватись мінімальної суми розмитнення це робота брокера, якщо він цим займатись не хоче це признак його непрофесіоналізму і від його послуг краще відмовитись.
  • 0

#53
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 07 Май 2017 - 06:45

В л.с. часто питають, а скільки грошей піде якщо самому поїхати
Скільки коштують мої послуги..
Якщо самому:
-добратись до місця де стоїть авто близько 100 євро
- вартість німецьких транзитів 120-200євро
- готель, полюбому одну ніч в готелі треба закладати в витрати, рідко без цього обходиться 50-100євро
- харчування в дорозі 50євро
- заправка в середньому рахуєм 100євро
Тобто близько пятсот євро треба закладати це якщо у вас все складеться, ви приїдите до першого авто і купите його, поїздка не займатиме більше трьох днів, і не буде додаткових витрат.
Тепер про вартість моїх послуг чи послуг перегонщиків взагалі, коли я називаю якісь цифри часто чую та ну, я знаю що така робота коштує 200-300 євро, у таких випадках хочеться розвернутись і піти..
Щоб всім було ясно попробую розписати порядок цін на роботу перегонщиків все звичайно дуже прилизно і індивідуально
Почнем з 200-300 євро, за цю суму люди їдуть просто сісти за кермо вашого авто, і нізащо не відповідають, ні за стан авто ні за гроші, ні за пдв, це просто водій якого ви посадили за кермо, всі витрати і організація процесу на вас.
Привезти вибране вами авто на лаветі чи пригнати своїм ходом з усіма витратами на доставку коштує в середньому 700 євро, зновуж таки авто вибране, гроші ваші, на перегоншику доставка і оформлення документів в Німечинні
Підбір авто з пригоном, тут все дуже індивідуально і розмито, машини різні, відстані теж варіанти розрахунку теж, я беру 500 євро, тобто пригон з підбором авто коштує 1200євро, сюди входять перевірка авто наскільки це можливо на місці, пригон, оформлення всіх документів, повернення ПДВ, супровід на митниці, але це мінімальна сумма, якщо авто не дуже дороге,до 10 тис євро, і не дуже далеко до 1500км, вище і далі відповідно дорожче.
  • 0

#54
figarey

figarey

    Авторитет

    • Сообщений 4142
  • Возраст: 53
  • Имя:Віктор
  • Город:Шепетівка, де паровоз стоїть на трубі
  • Авто:О.8 дізельОК
  •  
  • Регистрация: 20.01.2013

Опубликовано 07 Май 2017 - 08:52

Мірик , :smile455:


  • 0

#55
bucket

bucket

    Авторитет

    • Сообщений 1724
  • Имя:fedir
  • Авто:vectra c,z16xe.
  •  
  • Регистрация: 28.08.2013

Опубликовано 08 Май 2017 - 08:36

я беру 500 євро
По моїй прошлій діяльності як гонщика нашому народу не можна називати таких цін.Обіжаються сильно.Краще на купчих підкоректувати свй заробіток.
  • 0

Arbeit macht frei

 


#56
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 08 Май 2017 - 09:26

bucket,та якби вроді роботи хватає, та і люди самі бачать ціни на авто, нехочеться заманювати халявою, розказувати про дешеву розтаможку, і так далі,а на виході получиться людині дорожче чим планувалось.
  • 0

#57
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 08 Май 2017 - 10:27

Тобто близько пятсот євро треба закладати це якщо у вас все складеться, ви приїдите до першого авто і купите його, поїздка не займатиме більше трьох днів, і не буде додаткових витрат.

ну от коли я вибирав собі авто то рахував так само. + сюда треба додати свій час і заробіток за цей час. тобто скільки ти можеш заробити за 3 дні своєю працею. так само сюда треба додати гємор з поверненням ПДВ (тобто грубо кажучі треба ще раз їхати за грошима) і мовні проблеми, мало хто з нас знає німецьку чи французьку чи якусь іншу мову окрім англійської доприкладу.

Плюс є великий шанс накосячити з документами і попасти на додаткові гроші. Плюс незаангажованість погляду коли вибираєш машину. Склавши ці всі чинники докупи, можу сказати що робота пригонщика також має право на існування як і всі решта професій.

 

Саме головне що наші люди думають що всі ті 1000-1500у.о. які пригонщик бере за свою роботу ідуть йому в кішеню ))) а насправді якщо порахувати витрати то там буде заледве третина суми.


  • 0

#58
Cr-z

Cr-z

    Авторитет

    • Сообщений 40817
  • Возраст: 41
  • Имя:Valentin
  • Город:Луцк
  • Авто:3.0 KOMPRESSOR
    Opel Insignia 1,6T
    Opel Vectra C
    Honda CR-Z
  •  
  • Регистрация: 15.07.2012

Опубликовано 08 Май 2017 - 17:46

Плюс є великий шанс накосячити з документами і попасти на додаткові гроші. Плюс незаангажованість погляду коли вибираєш машину. Склавши ці всі чинники докупи, можу сказати що робота пригонщика також має право на існування як і всі решта професій.

мало хто це розуміє 


Изменено: Cr-z, 08 Май 2017 - 17:47

  • 0
Sex есть как Опель - запроектированный, чтобы радовать...

З/Ч Vectra C http://www.opel-club...r-korobka-i-td/
0975105661
Размещенное изображение

#59
Zhildas

Zhildas

    Авторитет

    • Сообщений 4379
  • Имя:Zhildas
  • Город:Харьков
  • Авто:Kellys Viper 40
  •  
  • Регистрация: 21.09.2009

Опубликовано 14 Май 2017 - 20:51

Оживим чуть темку,хотел бы добавить о тех самых брокерах  :sm13_:

Очень много зависит от квалификации брокера в вашем регионе (в связи с тем что окончательная таможенная очистка проходит по месту прописки). Столкнувшись с брокерами в своем регионе я был немного в шоке,квалификация настолько низкая,что человек сразу сказал "можно таможить по новому закону только европейские авто от 2012 года выпуска". Выходит что корейских/японских и тд  производителей нельзя таможить по новому закону,про "от 2012 года" я вообще молчу.  :smile3:

Было еще много ярких мнений от которых с одной стороны становилось смешно,с другой страшно представить что эти люди кому то оказывали подобные услуги.

Каждый регион очень индивидуален и невозможно до копейки прикинуть стоимость таможенных платежей.Очень важно выбрать надежного брокера,который в курсе дела и делал это не раз.От этого зависит какое кол-во налогов вы заплатите.

Стоимость услуг брокера очень разниться по регионам от 50 уй до 500 уй.

Второй важный момент это выбор самого авто и само собой того кто пригонит его.Все тоже самое что и с брокером,четко оговаривайте условия и суммы (понятное дело которые известны,т.е. стоимость услуг).Не думайте что это легкое приключение по Европе (которой вы кстати не увидите из окна машины,которая едет по автобану) и не получится узнать все нюансы посмотрев пару роликов на ютубе.Я не говорю что люди в них кривят душой,просто всего нельзя физически рассказать/вспомнить.Поездка это будет целевая и погулять по немецкому городу вряд ли выйдет,лучше выделить отдельную поездку для прогулок по старой Европе.

К слову,экономия на машине стоимостью 10-14 000уй доходит до 2-2500 уе в сравнении с аналогичными предложениями у нас в живом состоянии,это касается того самого "нового закона" ( на примере авто пригнанных этой весной).Чуть иная история с грузовой техникой,но думаю интерес к ней пониже.

 

Начал про брокеров,но получилось не только о них. :ukr:


Изменено: Zhildas, 14 Май 2017 - 20:57

  • 0

#60
санек30

санек30

    Авторитет

    • Сообщений 2016
  • Возраст: 42
  • Имя:александр
  • Город:винницкая обл.
  • Авто:Тракторный Х5.
    DAF XF 105.
  •  
  • Регистрация: 06.03.2013

Опубликовано 14 Май 2017 - 20:59

А що грузову техніку теж під новий закон можна заганяти?


  • 0

#61
Zhildas

Zhildas

    Авторитет

    • Сообщений 4379
  • Имя:Zhildas
  • Город:Харьков
  • Авто:Kellys Viper 40
  •  
  • Регистрация: 21.09.2009

Опубликовано 14 Май 2017 - 21:01

А що грузову техніку теж під новий закон можна заганяти?

Нi

Там и так ставки не космические


  • 0

#62
zender

zender

    Авторитет

    • Сообщений 1894
  • Имя:Вячеслав
  • Город:г.Одесса
  • Авто:VectraC 2.2 АКПП в прошлом … , Passat Variant 14" 2.0 TDI 6 DSG Highline
  •  
  • Регистрация: 05.02.2010

Опубликовано 16 Май 2017 - 18:49

По Одессе есть контакты "вменяемых"  тамож брокеров…? Вменяемых (по цене местных гонщиков нашел)…  

Читал тут:-  пишут для всех  :- 500 с Польши , 800 c Германии … В лс уже 1300… :sm12_: .

 Друг детства дал своего друга - поговорили-  500 cо Швейцарии/ГЕРМАНИИ - (может потому что друг друга…) :smile44:


Изменено: zender, 16 Май 2017 - 19:01

  • 0

Для женщин старше 16 лет и машин более 3 лет важен не возраст , а СОСТОЯНИЕ!!!


#63
Zhildas

Zhildas

    Авторитет

    • Сообщений 4379
  • Имя:Zhildas
  • Город:Харьков
  • Авто:Kellys Viper 40
  •  
  • Регистрация: 21.09.2009

Опубликовано 16 Май 2017 - 19:28

zender,каждый сам выбирает оплату своего труда.Знакомому бус пригнали по свойски и почти ничего за работу вообще не взяли,когда спросил когда НДС вернут (сумма там около 2200 евро) новый хозяин спросил "какой НДС" :faceoff:  :smile275: 

Ну я понимаю всякое,но кинуть человека на НДС и сумму торга (там отдельная история) это очень круто. 


  • 0

#64
Cr-z

Cr-z

    Авторитет

    • Сообщений 40817
  • Возраст: 41
  • Имя:Valentin
  • Город:Луцк
  • Авто:3.0 KOMPRESSOR
    Opel Insignia 1,6T
    Opel Vectra C
    Honda CR-Z
  •  
  • Регистрация: 15.07.2012

Опубликовано 16 Май 2017 - 20:40

Ну я понимаю всякое,но кинуть человека на НДС и сумму торга (там отдельная история) это очень круто. 
+1
  • 0
Sex есть как Опель - запроектированный, чтобы радовать...

З/Ч Vectra C http://www.opel-club...r-korobka-i-td/
0975105661
Размещенное изображение

#65
Zhildas

Zhildas

    Авторитет

    • Сообщений 4379
  • Имя:Zhildas
  • Город:Харьков
  • Авто:Kellys Viper 40
  •  
  • Регистрация: 21.09.2009

Опубликовано 16 Май 2017 - 20:43



+1

Зато по свойски и "не дорого" вышло,про сумму самой таможки я тоже молчу...

Ничего не хочу сказать по поводу знакомых zender,просто шары как и везде не бывает.


Изменено: Zhildas, 16 Май 2017 - 20:43

  • 0

#66
zender

zender

    Авторитет

    • Сообщений 1894
  • Имя:Вячеслав
  • Город:г.Одесса
  • Авто:VectraC 2.2 АКПП в прошлом … , Passat Variant 14" 2.0 TDI 6 DSG Highline
  •  
  • Регистрация: 05.02.2010

Опубликовано 16 Май 2017 - 21:00

аждый сам выбирает оплату своего труда

 Cогласен!!!  Но я не об этом... Считаю, если человек озвучил цену прилюдно ,то в личной переписке она должна и сохраниться но не вырасти ...


Изменено: zender, 17 Май 2017 - 06:45

  • 0

Для женщин старше 16 лет и машин более 3 лет важен не возраст , а СОСТОЯНИЕ!!!


#67
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 16 Май 2017 - 22:48

когда спросил когда НДС вернут

не завжди можна вернути ПДВ. якщо продавав приватник то ПДВ не повернеш, бо він не є платником ПДВ. 


  • 0

#68
Zhildas

Zhildas

    Авторитет

    • Сообщений 4379
  • Имя:Zhildas
  • Город:Харьков
  • Авто:Kellys Viper 40
  •  
  • Регистрация: 21.09.2009

Опубликовано 16 Май 2017 - 23:32

не завжди можна вернути ПДВ. якщо продавав приватник то ПДВ не повернеш, бо він не є платником ПДВ. 

Так все вернули  :sm17_2:

Но для хозяина считали как брутто 


Изменено: Zhildas, 17 Май 2017 - 01:37

  • 0

#69
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 17 Май 2017 - 00:16

Zhildas, тоді ясно що кидалово (((


  • 0

#70
G@rry

G@rry

    Старожил

    • Сообщений 253
  • Возраст: 38
  • Имя:Андрій
  • Город:Тернопіль
  • Авто:ex-Opel AstraJ ST,kia cerato,vectraB96,vectraB98,lacettiHB
    BMW f30 now
  •  
  • Регистрация: 08.09.2009

Опубликовано 18 Май 2017 - 19:43

Хочу і я написати , завдяки старанням Мирослава, я став власником гарненької Астри Джей :)
дуже адекватна та відповідальна людина, з якою приємно мати справу!!!
все чітко, зрозуміло, і відверто!!!
Мирослав, ще раз дякую, шашлик в Тернополі за мною  :drinks:


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых