Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Android Pay


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
124 ответов в теме

#36
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 13:56

Але !!! мені цікаво чому тобі видало помилку і яку саме ... не пригадаєш ? і на останок ... я так і не зрозумів де саме ти хотів додати картку ... в Андроід Пей ?

то есть ты уже теорию заговора нарисовал, а только сейчас решил спросить? прелестно :sm13_:

ошибку не помню, но скрин на планшете сделал, если не забуду, выложу

тема ведь про Android Pay, про него и рассказываю

номер, дата, CVV, ім’я (латинкою), адреса (також латинкою).

номер ок

дата ок

CVV ок

про имя нигде не указано латиницей или нет

адрес тоже самое...есть непонятный пункт (возможно из за особенностей перевода на язык устройства), надо указать № квартиры, но № дома нет такой графы

есть один нюанс, там указано что необходимо указывать ту информацию, которую предоставляли в банк при оформлении карты

але я дуже сумніваюсь що гуглпей прив’язаний тільки до привата

ошибаешься, после ошибки выдало перечень банков, с которыми работает система, там кстати было указано что не со всеми видами карт работает


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#37
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 14:18

про имя нигде не указано латиницей или нет

ти ж вводиш данні картки, так ? ти багато бачив карток на яких вибито ім’я кирилицею ?

 

надо указать № квартиры, но № дома нет такой графы

тому що номер будинку всі нормальні країни вводять в графі address тобто виглядає це наступним чином 97 S. Bandery str.  і в полі aprt. (apartament) пишуть вже номер квартири чи офіса. якщо напишеш як у нас 97/15 то будуть шукати власне будинок з такою цифрою а не будинок 97 квартира 15 )) якщо нема додаткового поля на номер квартири то пишуть в полі адрес 97 S. Bandery str., aprt 15.

 

ошибаешься, после ошибки выдало перечень банков

цілком можливо, я не можу знати всього, а в світі програм, кожен др..че як хоче ))) хоча це дуже дивно, бо по великому рахунку Android pay це програма прокладка між софтверною частиною гугл пеймент де секюрно зберігаються данні твоєї картки і між хардварною частиною твого телефона, задача "прокладки" секюрно отримати данні картки і трансофрмувати їх в НФЦ сигнал. Можливо вони додали якийсь захист чи фільтр по типу як це зроблено на айфонах. тут я вже пас.



то есть ты уже теорию заговора нарисовал, а только сейчас решил спросить? прелестно :sm13_:

Хто ? Я? :sm13_: :sm13_: танівжизнь, просто тут так багато нюансів що  загубитись можна ... і саме тому я пишу все з приставкою "можливо"  і  "скоріш за все" :ad_new:


  • 0

#38
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 14:19

ти ж вводиш данні картки, так ? ти багато бачив карток на яких вибито ім’я кирилицею ?

я то и ввел латиницей, но когда дальше увидел инфо про адресс, понял что эту инфу точно не латиницей заполнял, перешел на кирилицу

тому що номер будинку всі нормальні країни вводять в графі address

мы опять возвращаемся к особенностям перевода, возможно в оригинале там должно быть написано address, но вчера в программе я увидел Улица, следующий пункт № квартиры

як це зроблено на айфонах

огрызки, как я понял не смогут работать с андроид пей, ибо у них с беспроводными технологиями не так как у людей, блютус обрезанный и нфц тоже


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#39
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 14:33

якщо нема додаткового поля на номер квартири то пишуть в полі адрес 97 S. Bandery str., aprt 15.

До речі, тут у мене виникне питання. Я, коли відкривав карту, був зарестрований у Києві. Зараз знявся з реєстрації, а за новою адресою немає реєстрації.

Правда, сьогодні при обміні карти я вказав свою реальну поточну адресу проживання, тобто, по ідеї, її і потрібно зазначати.



ти багато бачив карток на яких вибито ім’я кирилицею ?

В мене немає імені на карті, потрібно самому транскрипцію писати і не помилитись при цьому.  :ac:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#40
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 14:52

я вказав свою реальну поточну адресу проживання, тобто, по ідеї, її і потрібно зазначати.

там указано что необходимо указывать ту информацию, которую предоставляли в банк при оформлении карты

:ukr:
 

В мене немає імені на карті

там кстати было указано что не со всеми видами карт работает

я подозреваю что это ограничение работает...там было что-то вроде: работает с картами Visa и Mastercard, но не работает с Visa Electron и Mastercard Maestro (надо смотреть в программе)


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#41
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 15:05

я подозреваю что это ограничение работает

может быть, надо пробовать


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#42
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:04

Камради давайте я вам обом відповім. Знову ж таки мої відповіді можуть містити не точності або взагалі бути помилковими в якихось часткових випадках. Проте загалом мій досвід роботи з різними пеймент системами (інтеграція їх в різні веб сервіси) підказує деякі загальні правила ...

Отже для того аби оплатити щось карткою потрібно номер, дата і cvv код. ВСЕ! більше нічого не треба,звісно можливість онлайн платежім має бути розблокована. Проте деякі платіжні системи можуть вимагати введення додаткової інформації як то ім’я і адресу. Ім’я і адресу треба вводити латинкою і ту яку давали при виготовлені карти. так для чого ці додаткові данні ? .... вони потрібні для того аби у випадку шахрайства і оскарження платежа  банк мав додаткову інформацію для перевірки валідності введення вваших данних, тобто ви можете написати туда що завгодно, і кирилицею також (це не дуже принципово) але якщо дійде справа до глибого аналіза вашого платежа то він може бути (але не обов’язково буде) відхилений тому що ці додаткові данні не співпадають з тими що є у банка для вашої картки.

що до кирилиці чи латинки .... от скажімо якийсь клерк в гуглі буде перевіряти ваш платіж ... як вважаєте він буде сильно кирилицю читати ? звісмно приклад притягнутий за вуха але тим не менше. просто візьміть за правило завжди користуватись латинкою коли щось виходить за межі України.

 

 

В мене немає імені на карті,

це саме той випадок що я описував раніше у тебе так би мовити "безіменна" картка, дуже раджу зробити на базі цієї картки іменну картку. У Привата (якщо твоя картка таки від привата) дуже дибільна система у них не можна прийти і виробити зразу іменну картку, їм треба спочатку зробити ось таку безіменну універсальну картку а потім ДО НЕЇ виготовити дублюючу іменну картку можна і з переходом на інший тариф (тіпа золота картка). і ось цю іменну картку треба вже чекати зо два тижні як і в будьякому іншому нормальному банку. 

Так от наполегливо раджу таки неполінуватись і виготовити іменну картку, тому я сам стикався з нюансами відмови оплати карткою при використанні безіменної картки за кордоном. та навіть і у нас також не міг оплатити газ на Укрнафті якось вночі в чернівцях.


  • 0

#43
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:34

от скажімо якийсь клерк в гуглі буде перевіряти ваш платіж ... як вважаєте він буде сильно кирилицю читати ? звісмно приклад притягнутий за вуха але тим не менше. просто візьміть за правило завжди користуватись латинкою коли щось виходить за межі України.

закрутил конечно лихо...

при чем тут клерк? при чем тут платеж, который идет за территорию Украины?

для оплаты карточкой, как и в интернете, достаточно минимального набора информации:

  1. номер карты
  2. срок действия
  3. CVV код
  4. иногда Имя Фимилия, которая написана на карте

адрес проживания или индекс, это уже дополнительная, не обязательная инфо, которая для совершения оплаты незачем

она может понадобится только в случае каких-либо проблем

Так от наполегливо раджу таки неполінуватись і виготовити іменну картку

вы случайно не из милиции приватбанка? :sm13_:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#44
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:36

У Привата (якщо твоя картка таки від привата)

вона

Хотілось попробувати, але не було сенсу прив'язувати карту, термін дії якої закінчувався. Сьогодні забіг у Приват, поміняв карточку, тепер можна експериментувати.

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#45
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:37

вы случайно ....

Приват зазвичай зразу тулить золоту картку та і не дуже хочуть вони з іменними бавитись ,а поліції тупо пофіг )))


  • 0

#46
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:38

Так от наполегливо раджу таки неполінуватись і виготовити іменну картку, тому я сам стикався з нюансами відмови оплати карткою при використанні безіменної картки за кордоном. та навіть і у нас також не міг оплатити газ на Укрнафті якось вночі в чернівцях.

У нас поки ні разу не стикався з проблемою, за кордон поки також не збираюсь: просто хотілось покрутити нову прогу в руках. Але візьму до уваги, дякую.  :drinks:

 

До речі, якщо вже зайшла мова: відразу в Пей можна реєструватись? Чи спочатку в будь-якому випадку в гугл-пейменті?


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#47
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:40

відразу в Пей можна реєструватись?

я б реєструвався через Андроід Пей, і перевірив би свої здогадки в гуглпеймент ))


  • 0

#48
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:42

Експериментатор, блін  :sm13_:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#49
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:43

відразу в Пей можна реєструватись?

там как таковой регистрации нет, программа либо установится, либо матюкнется (как в случае Мэша)

потом ты просто добавляешь туда свою карту



я б реєструвався через Андроід Пей, і перевірив би свої здогадки в гуглпеймент ))

та установи ты уже эту проклятую программу, хватит только мне умничать :sm13_:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#50
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 16:49

та установи ты уже эту проклятую программу

Ужо, але у мене НФЦ нема. щоправда там вроді можна картки лояльності додавати. буду пробувати.

 

хватит только мне умничать :sm13_:

А я чим останню сторінку займаюсь :sm13_: :sm13_: :sm13_:



 

Експериментатор, блін :sm13_:
, в такому разі ти нічого не втрачаєш. тобто якщо я не правий і вони картку таки не процесять через гуглпейменті то картка усе-одно у тебе буде створена правильно :ukr:
  • 0

#51
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 17:06

щоправда там вроді можна картки лояльності додавати. буду пробувати.

А цей момент я взагалі не розумію, як працює.

Якщо безконтактний платіж - ще зрозуміло: безконтактна карта або телефон з НФС контачить з терміналом, то штрих-код якої-небудь Фішки просто зчитує оператор сканером.



Просто екран телефона зчитують?



А яка тоді гарантія, що це моя картка?


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#52
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 17:13

Просто екран телефона зчитують?

саме так ...

можна питанням на питання :blush:   А яка гарантія що то саме твоя картка коли ти пластик приносиш ?  вони ж не іменні.

я вже давно користуюсь іншими картхолдерами, дуууже зручно і гаманець значно тонший )) зараз вже вроді багато хто проапгрейдив свої сканери і вони можуть читати з телефона.



то штрих-код якої-небудь Фішки просто зчитує оператор сканером

ми так отримували додаткову скидку на ОККО коли вони ввели акцію для блаблакара ... там дехто отриував додатково 2грн скидки до кінця літа )) і ми розшарили таку картку і мали невеличкий бонус :blush: питань у операторів не було


  • 0

#53
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 17:43

А яка гарантія що то саме твоя картка коли ти пластик приносиш ?  вони ж не іменні.

Та, ніякої, звичайно.

Ну, хіба, що картка + ПІН якось говорять про те, що картка самої людини чи родича, а не крадена. Навряд чи крадій побіжить не до банкомату, а в Новус ковбаски купити.

 

я вже давно користуюсь іншими картхолдерами

Я в гаманці тільки платіжні картки ношу. Для всіх інших - окрема "книжечка", типу для візиток.



Я зустрічав щось таке, щоб карти перенести в телефон, чи не Приватівська мулька. Але руки не дійшли. Варто все-таки спробувати. Єдине, після переносу не залишити вдома бонусні карти, а спочатку перевірити, як у відповідних магазинах чи заправках їх "з'їдають", а тільки потім викладати.


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#54
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 18:32

Навряд чи крадій побіжить не до банкомату, а в Новус ковбаски купити.

Взагалі я мав на увазі карти лояльності. що вбив в телефон всі карти лояльності і не носиш з собою їх. звісно що платіжну картку нікому не давати. а карти лояльності я вже давно вбив в телефон тільки в іншу програму.

 

Я зустрічав щось таке, щоб карти перенести в телефон, чи не Приватівська мулька.
пробував приватівську послугу - не сподобалось зараз зупинився на stocard, але ще хочу подивитись чи Андроід Пей дозволяє карти лояльності додати. якщо так є синхронізація онлайн, то перейду на андроід пей.
  • 0

#55
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 20:18



 

ошибку не помню, но скрин на планшете сделал, если не забуду, выложу

Собственно вот

Спойлер

Список банков от сюда https://support.goog.../answer/7559873


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#56
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 22:46

я б реєструвався через Андроід Пей, і перевірив би свої здогадки в гуглпеймент ))

Прога на Леново Вайб П1 без руту стала аж бігом.

Реєструвався через Пей, не потрібні ніякі здогадки: ввів дані карти, з'явились поля адреси, а нижче чорним по білому "буде створено аккаунт Гугл пеймент".
Заліз для перевірки на Гугл пейментс - все чітко: при реєстрації через Пей всі дані підтягнулись, є акк.

Не іменну карту зареєстровано без всяких проблем, підхопило. Правда, тестовий платіж не здійснювався поки що.

Собственно вот

Наскільки я розумію, я правильне припущення зробив. Гугл не знає, якого банку карту внесли, не зміг її верифікувати, як Приватівську (наразі це єдиний партнер в Україні), і виплюнув помилку.

Так, тягне і інші карти, причому зручно.
Натискаємо "+", далі три варіанти (не дослівно, суть):
1. додати кредитну карту
2. додати карту постійного клієнта
3. додати подарунковий сертифікат

Обрав 2, далі просто почав набирати текст "Кло" - знає, тягне. Потім лише "сфотографувати" чи "ввести вручну". Спробував "Окко" - там вже знає варіанти "Окко Україна" та "Окко Росія".

Поки не вводив і не фотографував, бо рідко в ці мережі заскакую, а от Новус та Сільпо потрібно потестити. Думаю, ці мережі Пей знає.

Изменено: vlad9201, 03 Ноябрь 2017 - 22:49

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#57
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 03 Ноябрь 2017 - 23:30

Абу мене встановився але не запустився (( та сама помилка що і в Меша.
  • 0

#58
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 04 Ноябрь 2017 - 00:17

Накупите не телехвонів, а хвігні якоїсь, а потім жалієтесь )))))))

Встановився, запустився, до додавання карт я дійшов легко.
Інша справа, як воно спрацює в реальних бойових діях в маркеті: і код лояльності, і безконтактний платіж, і все без карти... А телефон в термінал на влазить )))

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#59
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 06 Ноябрь 2017 - 19:45

Перевипуск приватівської безіменної не золотої на іменну не золоту з фотографією, чіпом і безконтактним розрахунком коштує 50 грн., без додаткових карток.

Такий же перевипуск на іменну золоту коштує 100 грн., някого тарифу немає. У мене картка для виплат, обслуговування її безкоштовне, на неї перекидаю гроші з Приват-вкладу. Приват-вклад поповнюю в касі (мабуть можна і з терміналу) без комісії, абонплати на ньому немає, це просто гривневий депозит з поповненням і зняттям без обмежень.

 

Чого я не зрозумів - чим Андроїд/Самсунг/Епл Пей зручніший від розрахунку безконтактною карткою?

При розрахунку більше 100 грн не треба, на відміну від картки, вводити ПІН-код, бо власник авторизований сканером відбитку пальця? ОК, певна перевага є. Ще можна, мабуть, розплачуватися у транспорті з електронною оплатою - у Києві це тільки швидкісний трамвай або сучасні трамваї з терміналами (якщо вони є поза межами маршруту швидкісного). Автобусів і тролейбусів з терміналами я тут не бачив ніколи, але це питання часу, тобто скоро може бути актуально. Але, по-моєму, там достатньо у додатку Приват24 зісканувати з квитка КР-код без всякого НФС. У метро не треба і того, там після проходу через турнікет по безконтактній картці нікому не треба пред'являти талончик або його зображення.

З мінусів - в місці розрахунку у твого оператора повинен бути мобільний інтернет.

 

Терміналу, який не приймає безконтактні картки, за останні два місяці не бачив жодного разу. В одному місці касирша не стикалася з цією системою, хоча знала про неї і бачила відмітки на терміналі, і сказала: "Давайте спробуємо" - ясна річ, оплата пройшла.

 

В принципі, це, звичайно, прогрес. Але смартфон у багато разів більший за картку. Витягувати весь час його - навіщо?


  • 0

#60
MiB

MiB

    Fan OPEL & DM ;)

    • Сообщений 52173
  • Возраст: 51
  • Имя:Виталий
  • Город:г.Харьков, Салтовка
  • Авто:Omega B, 2.5V6,98г.в.РКПП
  •  
  • Регистрация: 14.06.2005

Опубликовано 07 Ноябрь 2017 - 10:28

 

 

В принципі, це, звичайно, прогрес. Але смартфон у багато разів більший за картку. Витягувати весь час його - навіщо?

 

Да на улицах сейчас большинство индивидуумов, которые вовсе из рук телефон не выпускают. :sm13_: 


Dream On... Dream On...

 


#61
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 07 Ноябрь 2017 - 10:31

З мінусів - в місці розрахунку у твого оператора повинен бути мобільний інтернет.

Чього ти так вирішив?

В самій картці зашитий чіп, який пряцює по технології NFC, в момент зчитування він передає цифрову інформацію, яку зашито в ньому (номер картки, термін дії, тощо), для того щоб використати таку картку, не потрібен інтернет.

У випадку з мобільним, існує NFC передавач, який може передавати різну інформацію, залежності від програмного забезпечення (все ж таки смартфон це маленький комп'ютер), тобто у випадку з ПО Android Pay, він передасть на сканер у магазині ту інформацію, яку було внесено користувачем у програму, та буде необхідно для здійснення покупки, тобто інтернет, як на мене тут ні до чого.

 

смартфон у багато разів більший за картку. Витягувати весь час його - навіщо?

Смартфон зараз беруть всюди з собою, картка не завжди.

Існують також ризики, наприклад якщо встановлено Android Pay на смартфон, то як мінімум необхідно встановити пароль для розблокування (або по відбитку пальця, в залежності від такої функції), тому що для здійснення покупки, достатньо тільки розблокувати смартфон.


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#62
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 09 Ноябрь 2017 - 22:02

Чього ти так вирішив?.

На мобайл-ревю читав з півроку назад, після чого втратив до цього інтерес. Та і на вулиці я в плавках і зі смартом не хожу, а в кишенях штанів чи шортів платіжна картка є. А на пляжі все одно без якогось наліка какось не так, а якщо декілька купюр із собою носиш, то і картка багато місця не займає.

 

У випадку з мобільним, існує NFC передавач, який може передавати різну інформацію, залежності від програмного забезпечення (все ж таки смартфон це маленький комп'ютер), тобто у випадку з ПО Android Pay, він передасть на сканер у магазині ту інформацію, яку було внесено користувачем у програму, та буде необхідно для здійснення покупки, тобто інтернет, як на мене тут ні до чого.

От і я так думав, а прочитав, що це не так.

 

Коротше кажучи, я зовсім не проти, але за телефон с НФЦ 20 гривень доплатив би, 100 подумав би, а 300 - точно ні. Особисто я. :unsure:


  • 0

#63
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 11 Ноябрь 2017 - 23:25

Сьогодні занесло в Сільпо на Київській вдома в Броварах.

 

Розрахувався карткою, але вже, коли термінал повернули до мене: "ПІН", побачив значок безконтакта... Кажу: "О, треба було телефоном спробувати розрахуватись через безконтакт. Працює, питань не було б?" Касирша: "Безконтакт працює, розраховуйтесь, як Вам зручно". 

 

Я не впевнений, що вона точно зрозуміла, про що я, але знаю, де перевірити Пей.

 

Ну і заодно можна спробувати другим заходом картку лояльності затягнути в трубу і перевірити.


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#64
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 11 Ноябрь 2017 - 23:35

vlad9201, а, якщо тобі не ліньки, можеш спробувати при включеному в телефоні режимі "в літаку"? НФЦ при цьому ж повинен працювати? Буде зрозуміло, чи потрібен для розрахунку інтернет на смартфоні.

 

 

 

Вчора вперше зіткнувся з тим, що термінал безконтактну Візу приймає, а Мастеркард - ні. Картку мається на увазі, не Андроїд Пей. У Ашані в Океан Плазі.


  • 0

#65
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 11 Ноябрь 2017 - 23:48

vlad9201, а, якщо тобі не ліньки, можеш спробувати при включеному в телефоні режимі "в літаку"? НФЦ при цьому ж повинен працювати? Буде зрозуміло, чи потрібен для розрахунку інтернет на смартфоні.

те, що мені не ліньки - це однозначно

а те, що я згадаю про такий експеримент - уже сумнівно  :blush:

мені Сільпо на Київській зовсім не по дорозі, я туди рідко попадаю... 

крім того, я взагалі зовсім не гаджето-техно-ман, відтак, Пей хоч і поставив, але не факт, що я в потрібний момент згадаю, що потрібно спробувати, а не дістану картку, як сьогодні: я власне і згадав про трубку, коли значок на терміналі побачив 


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#66
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 10:57

Ну і заодно можна спробувати другим заходом картку лояльності затягнути в трубу і перевірити.

Підкинув карту лояльності Люксоптики.

Пей цю мережу знає, просканувалась програмою при додаванні нормально. Тільки номер карти Пей показав довший, ніж надрукований на самій карті, я навіть засумнівався трохи. Але сьогодні забирав малій окуляри, випробував: працює. І зручно, навіть дуже.

Буду затягувати і інші карти.

 

Тут нове питання: Пей не всі мережі тягне по назві, наприклад, Новус не знає. Потрібно буде пробувати, чи підхопить.


Изменено: vlad9201, 14 Ноябрь 2017 - 10:57

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#67
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 11:21

Чого я не зрозумів - чим Андроїд/Самсунг/Епл Пей зручніший від розрахунку безконтактною карткою?

Телефон з кишені суттєво швидше виймається. Не потрібно картку в гаманці вишуковувати.


  • 0

#68
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 12:19

Телефон з кишені суттєво швидше виймається. Не потрібно картку в гаманці вишуковувати.

Є таке. Тому, з тих пір як я спізнав зручність безконтактних карток, я таку картку тримаю не в гаманці, а в кишені. Правда, є ризик, що може випасти, коли будеш щось витягувати. А в задній кишені джинсів зачухається.

Ну тобто є сенс. Хм...


  • 0

#69
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 12:28

можеш спробувати при включеному в телефоні режимі "в літаку"

достатньо просто відключити мобільні данні і вайфай.


  • 0

#70
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 12:33

В томі і прікол Андроід пей що він без інтернету працює. От в Приват24 потрібен був інтернет для безконтакта.


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых