Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Android Pay


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
124 ответов в теме

#71
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 13:12

На мобайл-ревю читав з півроку назад, після чого втратив до цього інтерес.
не совсем так...

Вы можете совершать покупки и без интернета, но вся информация о покупках хранится в сети, а не на внутреннем накопителе, поэтому спустя несколько таких транзакций AP всё равно попросит подключиться к сети.

https://www.mobile-r...droid-pay.shtml

то есть в момент покупки интернет не нужен, но когда телефон подключится к сети, информация о транзакции передастся на сервер АП


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#72
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 14:32

достатньо просто відключити мобільні данні і вайфай.

Так "В літаку" включити/виключити набагато швидше.



не совсем так...

то есть в момент покупки интернет не нужен, но когда телефон подключится к сети, информация о транзакции передастся на сервер АП

 

Можливо я був неуважним.


  • 0

#73
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 14 Ноябрь 2017 - 22:29

Так "В літаку" включити/виключити набагато швидше.

Перший експеримент сьогодні в Новусі на Броварському.
"Літак" не включав, подумав, що цей режим може відключити всі режими передачі даних. Та й людей було багато, ніби п'ятниця. То ж для першого разу вирішив не затримувати чергу.

Включив НФС, відключив вай-фай і мобільні дані, про всяк випадок запустив сам Пей, поки пробивали товар.

- У Вас термінал контактний чи без?
- Який хочете :)
- Тоді безконтактний, хочу спробувати оплату через телефон.

Без всякого здивування:
- Сюди прикладайте.

І показує не на той більший термінал, який у неї, а на той маленький, що на "вертушці" для введення ПІНу. О, точно, значок саме на ньому. Приклав, в неї пікнуло, в мене на екрані зелена "галочка".

- ПІН

Ввів. Все нормально, все в порядку.
Поки дійшов до машини, вже від Пей прилетіло, що здійснена оплата, сума, адреса, отримувач. А пізніше і смс від ПБ.

В цілому, поки зрозуміло, що:
1. дії з відключення Інету - лишні і подовжили кількість операцій
2. працює і без Інету
3. необхідний ПІН. З одного боку, картку хуліган, що стояв в черзі позаду, не забере, а телефон в банкомат не влізе, то ж нехай код бачить :))) З іншого, якщо вже внесені дані включно до CVV, то ніби можна було б і без ПІНа.

Тепер все-таки для цікавості хочу спробувати режим "літак", а також перевірити, чи спрацює без запуску самої програми, тільки при включенні НФС.

Але загалом, мені сподобалося.

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#74
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 12:28

Ще потрібно почитати, чи увімкнений постійно НФС садить батарею, і чи можна здійснювати оплату на заблокованому телефоні.

Якщо так, тоді запит ПІН-коду при оплаті має сенс. Якщо тільки на розблокованому, то знову ж не зрозуміло, навіщо ПІН: всі дані по карті включно до CVV внесені, телефон розблоковано ПІНом, графічним ключем або сканером, тобто власник ніби і так авторизувався.


Изменено: vlad9201, 15 Ноябрь 2017 - 12:28

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#75
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 14:19

Включив НФС

Он у тебя отдельно отключается?

Я уже забыл как у мну на планшете, вроде все время работает

З іншого, якщо вже внесені дані включно до CVV, то ніби можна було б і без ПІНа.

Тут уже зависит от платежной системы VISA или MC, у первой лимит без ввода пин-кода 500грн., у второй 100грн., это реализовано для MasterCard PayPass и Visa payWave соответсвенно, думаю для бесконтактной оплаты с помощью АП введены такие же лимиты


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#76
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 15:16

Он у тебя отдельно отключается?

Да, есть возможность выключения

По умолчанию, он мне вообще с момента покупки телефона, т.е, года 1,5 как, никогда не нужен был. Вот первый раз включил  :sm13_:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#77
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 16:54

Вот первый раз включил

приггадицца (с) :sm13_:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#78
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 18:25

Секундочку. Так в тому-то і фішка, що ПІН не треба вводити, бо ідентифікація за сканером відбитком пальця на телефоні.

 

 

З того, що я бачив у американській рекламі Самсунг Пей, під час розрахунку на екрані зображення карти, тобто програму запускати треба. Не знаю як у Андроїд Пей.


  • 0

#79
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 19:19

Так в тому-то і фішка, що ПІН не треба вводити, бо ідентифікація за сканером відбитком пальця на телефоні.

Може там є якісь додаткові налаштування, але ПІН потрібно було ввести на терміналі.  :smile44:



Знайшов довідку.

 

Крок 1. Активуйте й розблокуйте телефон.

 

Щоб здійснити оплату, відкривати додаток Android Pay не потрібно, достатньо лише активувати й розблокувати телефон. 

 

...

 

Крок 3. Дотримуйтеся вказівок на екрані.

Для здійснення оплати виконайте ті самі дії, що й для звичайного розрахунку карткою.

  • Дебетові картки. Введіть PIN-код, який ви налаштували для свого банку. Цей код відрізняється від PIN-коду для розблокування пристрою.
  • Кредитні картки. Щоб здійснити велику трансакцію, поставте підпис на чеку чи квитанції або у відповідному полі термінала.

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#80
Фокусник

Фокусник

    Тунеядец

    • Сообщений 2802
  • Возраст: 53
  • Имя:Владимир
  • Авто:OVC 2,2
  •  
  • Регистрация: 09.01.2005

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 19:23

vlad9201, телефон в чехле у тебя? Нет разницы какой стороной прикладывать (лицевой или тыльной) к терминалу? 


  • 0
Ты лучше голодай, чем что попало ешь
И лучше будь один, чем вместе с кем попало...

#81
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 22:27

Твою ж дивизию! Столько писал и слетело. Сейчас буду по частям отправлять.

Телефон в силиконовом бампере, почитал - метка где-то сзади в районе камеры (у меня vibe p1). Так и прикладываю тыльной стороной, особо не целюсь, бампер само собой не снимаю. Нормально

Дальше, нюансы по сравнению со вчера.

Место действия - тот же Новус на Броварском.

Выложил товар, включил НФС. Пока подошла очередь, телефон заблокировался. Разблокировал, притулил к терминалу. И кассир ПИН не спросил: просто выдал чек магазина и терминала!!!

Отсюда пару версий.

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#82
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 22:28

А треба притуляти? Наче ж НФЦ повинен до 4 см бути. Так-то без чохла не хотілося б його вводити в контакт з пластмасовою шнягою терміналу.


  • 0

#83
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 15 Ноябрь 2017 - 22:54

1. В Пейменте и в самом Пей есть возможность загрузить несколько карт. Одна из них становится основной. По инструкции Гугла (выше я кидал выдержки) для оплаты не требуется запуск программы. А вот если надо заплатить не с основной карты, то надо запустить Пей, выбрать карту для операции, а потом уже приложить к терминалу. Может быть, что вчера просто ПИН карты, поскольку Пей был открыт, но я сомневаюсь: все равно забиты все реквизиты - номер, срок действия, ЦВВ - просто идет выбор карты.

2. Сумма платежа. Не проходит, поскольку вчера платеж был меньше.
3. Время разблокировки. Вчера я довольно долго держал телефон разблокированным: пока включил НФС, пока отключил передачу данных, пока запустил прошу. А сегодня просто разблокировал и законтачил.

4. Есть что-то типа верификации на первый платеж, поэтому вчера запросили ПИН, а сегодня просто провело платеж

Может есть ещё варианты, но точного ответа я пока не знаю.

А треба притуляти? Наче ж НФЦ повинен до 4 см бути. Так-то без чохла не хотілося б його вводити в контакт з пластмасовою шнягою терміналу.


Притуляти не потрібно: вчора підносив на невеличку відстань (не міряв, звичайно, в сантиметрах), а сьогодні вже ж досвідчений! Так розмахнувся, аж притулив до терміналу )))) Але в мене бампер, то я сильно не парився.

Ну і не без анекдотів. За мною стоїть мужчина, не дуже дешевий годинник, та й набір покупок також. Дивиться на цю всю картину, запитує:
- Новая фишка Привата? (що б там не казали але ПБ все-таки попереду в новаціях, і це вже всі добре знають)
- Ні, це Гугл, сервіс Андроїд Пей. Працює на телефонах з НФС, і поки тільки з картами ПБ. Зовсім недавно запустили сервіс в Україні, всього 15-а країна світу, де він запрацював. Має ж бути в нас хоч щось, як в Європі! ))
- Оху.нная штука!

Європа, мля )))))

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#84
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 10:16

Секундочку. Так в тому-то і фішка, що ПІН не треба вводити, бо ідентифікація за сканером відбитком пальця на телефоні.

що робити тим, у кого немає сканера відбитка пальця, та є НФЦ?
 

vlad9201, телефон в чехле у тебя? Нет разницы какой стороной прикладывать (лицевой или тыльной) к терминалу?

я еще раз напомню что у меня планшет :sm13_:
НФЦ игрался еще пару лет назад, когда надо было отсканировать ски-пасы буковеля для приложения, с первого раза приложив карточку к экрану, отсканировать не получилось, поэтому пришлось лезть в гугл

Якщо ви користуєтеся Nexus 7, переконайтеся, що інший пристрій торкається його тильної сторони біля літери "u" в написі "Nexus."

а вот так он выглядит

Спойлер

Выложил товар, включил НФС. Пока подошла очередь, телефон заблокировался. Разблокировал, притулил к терминалу. И кассир ПИН не спросил: просто выдал чек магазина и терминала!!!
Отсюда пару версий.

1. сумма покупки была меньше необходимой для ввода пин-кода

2. вспоминаем что ГП передает зашифрованную информацию от телефона к терминалу, поэтому для первой транзакции необходимо было ввести пин-код, затем приложение уже произвело аутентификацию и в будущем она не понадобится. Но я все таки за секьюрность, пусть будет обязательным ввод пин-кода, в зависимости от суммы


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#85
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 12:37

1. сумма покупки была меньше необходимой для ввода пин-кода

Не катит: вчера был чек на 150 грн. без ПИНа, позавчера на 119 с ПИНом

 

2. вспоминаем что ГП передает зашифрованную информацию от телефона к терминалу, поэтому для первой транзакции необходимо было ввести пин-код, затем приложение уже произвело аутентификацию и в будущем она не понадобится.

Думаю, что именно так. Но для проверки надо все-таки осуществить определенное количество покупок на разные суммы.

 

що робити тим, у кого немає сканера відбитка пальця, та є НФЦ?

Но я все таки за секьюрность, пусть будет обязательным ввод пин-кода, в зависимости от суммы

Сложно сказать. Графическим ключом может и дочка разблокировать, а вот сканером - только я. Вроде бы сканера достаточно. С другой стороны, одна блокировка сканером вроде не применяется, есть дополнительно или ПИН, или графический ключ. По крайней мере, у меня лично после перезагрузки сканер не срабатывает, надо первый раз сделать разблокировку графическим ключом.


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#86
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 12:51

Не катит: вчера был чек на 150 грн. без ПИНа, позавчера на 119 с ПИНом

чтоб исключить другие варианты, VISA или MC?

Графическим ключом может и дочка разблокировать, а вот сканером - только я.
это если ее отпечаток не был занесен как дополнительный :sm13_:  по крайней мере, я так сделал на телефоне скво, там же можно добавить не один палец :blush:
  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#87
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 14:00

чтоб исключить другие варианты, VISA или MC?

одна и та же МС

 

это если ее отпечаток не был занесен как дополнительный   по крайней мере, я так сделал на телефоне скво, там же можно добавить не один палец

не парился, купил жене телефон без сканера  :sm17_1:  :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:



И все равно в него не лажу  :ukr:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#88
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 14:28

одна и та же МС

там лимит в 100 грн., но при использовании пластиковой карты, надо наблюдать как будет дальше, с запросом пин-кода или нет, купи что-нибудь подороже :sm13_:

купил жене телефон без сканера

их сейчас позапихивали куда угодно, даже если и не хочешь его


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#89
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 15:19

там лимит в 100 грн., но при использовании пластиковой карты, надо наблюдать как будет дальше, с запросом пин-кода или нет, купи что-нибудь подороже

Купил на 341 с лишним 15 минут назад, работает


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#90
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 15:21

работает

то что работает, это понятно...а пин код спрашивает? :sm13_:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#91
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 15:40

-akaDemik-, это я уже имел ввиду без кода 


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#92
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 15:57

Влад, фіг з тим пінкодом ))) ти ліпше напиши про карти лояльності .... ти писав що приєднав одну. то вона автоматом застосовується до оплати чи якісь окремі дії треба робити ?


  • 0

#93
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 16:19

Maks2002, не зрозумів, що значить "карта лояльності використовується для оплати"  :smile44:  


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#94
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 16:25

vlad9201, Ти писав що можна підвязати карти лояльності. так от чи вони якимось чином автоматично використовуються при купівлі чи це просто чергове місце схову для карт лояльності.


  • 0

#95
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 16:39

У мене зараз такі карти закинуті, якими я майже не користуюсь. Просто в момент спроби затягнути, були під руками.

 

Але я думаю, що це чергове сховище. Майже впевнений.


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#96
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 17:14

-akaDemik-, это я уже имел ввиду без кода 

понятно

интересен еще момент, как поведет себя система, если не разблокировать телефон (это тоже часть секьюрности, не хотелось что бы без блокировки была возможность считать по датчику нфц)


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#97
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 17:24

как поведет себя система, если не разблокировать телефон

Можно попробовать, но вроде без разблокировки не пройдет.



бы без блокировки была возможность считать по датчику нфц

Ты имел ввиду без разблокировки, наверное?


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#98
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 16 Ноябрь 2017 - 17:40

Ты имел ввиду без разблокировки, наверное?

именно, очепятка :smile44:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#99
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 09:10

що робити тим, у кого немає сканера відбитка пальця, та є НФЦ?

По ідеї ПІН на телефоні. Чи графічний ключ.


vlad9201, вибач, пропустив подробицю - так ти на якомусь етапі в процесі оплати палець до сканера відбитку прикладаєш? Чи ні?


  • 0

#100
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6402
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 09:28

Вводити дані карти на андроїд  для оплати,заходити в свій банк з андроїда,робити трансакції з своєго рахунку з андроїда-все це дуже небезпечно і банк сам не рекомендує це робити.Деякі банки мають свої андроїд і іос аплікації з яких безпечно робити трансакції.Найкращий варіант виробити окрему карту ,поповняти її невеликими безпечними суммами для розрахунків.Це мені мій банк порекомендував,а в мене руки недоходять це зробити.Треба зайнятись цим.


  • 0

#101
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 09:47

Чи графічний ключ.

Без цього, додаток навіть не запуститься на телефоні.

Наскількі я зрозімів, ти вважаєш шо всі транзакції повинні проходити аутентифікацію за допомогою відбитка пальця, замість вводу пін-кода картки, як на мене, це обмежує можливості у виборі приладів.

Вводити дані карти на андроїд для оплати,заходити в свій банк з андроїда,робити трансакції з своєго рахунку з андроїда-все це дуже небезпечно і банк сам не рекомендує це робити.

Якщо банк приєднався до системи ГП, то можна вважати, що погодився на умови безпеки, яку пропунує система. Тому казати що це небезпечно - абсурд.

Деякі банки мають свої андроїд і іос аплікації з яких безпечно робити трансакції.

Не існує повністтю захищенної системи, але на поточну дату існують додатки які гарантують ступінь безпеки, якого буде достатньо для більшості людей.


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#102
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 10:05

Наскількі я зрозімів, ти вважаєш шо всі транзакції повинні проходити аутентифікацію за допомогою відбитка пальця, замість вводу пін-кода картки

Народ, який на мобайл-ревю хвалиться зручністю використання смартфона для розрахунку на терміналі, описує це як "палєц приложил" и оплата пішла. Інакше де зручність+безпека? Ясно, що розблокування програми може бути будь-яким.

До речі, графічний ключ перед чергою в супермаркеті я би вводити не наважився, навіть при тому, що він поставлений невидимим. Є люди, у яких погляд дуже тренований. ПІН - ще куди не йшло, його навіть при вводі на терміналі при використанні картки більше видно, ніж якщо вводити на екрані смартфона.


  • 0

#103
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 10:10

TPAKTOPICT, Гугл має наразі великий ступінь довіри, він має данні мільярдів карток і чисто теоретично може в будьякий момент зняти з них гроші. Україні дуже відстає в онлайн продажах. Моя робота частково пов’язана і інтеграцією різних платіжних систем на веб-сайти і я тобі можу сказати з 100% впевненістю що набагато більш небезпечно оплачувати карткою онлайн в інтернеті як то на тому самому алі чи ще десь на маловідомих сайтах, і однозначно на таких які не захищені сертифікатом (HTTPS з’єднання). Небезпечно це тому що ти передаєш сайту всі необхідні данні для зняття коштів в будьякий момент, і вже від сайта залежить чи він ці данні десь збереже чи ні.

Є правда один момент .... але він більше розповсюджений у нас, коли платіжна система використовує сервісі приватбанку то там для для здійснення оплати ти переходиш на сайт приватбанку і там вже вводиш всі данні .... це безпечніше, але треба контролювати куда саме сайт тебе перенаправляє, аби не перенаправили на фейковий сайт який збирає дання карточок.

Так от до чого це я, ми змушені довіряти сайтам які добре себе зарекомендували. таким як гугл, фесбук, та сама планета кін, .... Ці сайти працюють з багатьма картками і нарікань на них не було.

 

Твій бан себе перестраховує аби не мати геморою з поверненням коштів. Проте і має рацію що до того що при оплаті на непевних сайтах варто використовувати окрему дебетову картку на якій буде сума достатня тільки для оплати поточного замовлення. це мінімізує ризик втрати коштів коли зловмисник заволодів даними що необхідні для зняття коштів з картки.

 

І ще одна ремарка .... абсолютна більшість крадіжок даних  була можлива виключно по недостатній обережності самих користувачів, так нема абсолютно захищеної системи, але такі системи достатньо надійні аби належно захистити ваші персональні данні. Яскравим прикладом є розвод який і досі практикується у нас з тим що тебе просять підійти до банкомата і виконати певні операції.

 

Так що наша безпека в наших руках. Не користуватись послугами не є виходом. треба підвищувати власну обізнаність і уважність.


  • 0

#104
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 11:07

До речі, графічний ключ перед чергою в супермаркеті я би вводити не наважився, навіть при тому, що він поставлений невидимим. Є люди, у яких погляд дуже тренований. ПІН - ще куди не йшло, його навіть при вводі на терміналі при використанні картки більше видно, ніж якщо вводити на екрані смартфона.

Мені здається що ти суперечиш сам собі...

Графічний код на смартфоні в черзі не наважився вводити, але пін-код куди не йшло, при цьому його видно краще :smile44:



Є правда один момент .... але він більше розповсюджений у нас, коли платіжна система використовує сервісі приватбанку то там для для здійснення оплати ти переходиш на сайт приватбанку і там вже вводиш всі данні .... це безпечніше, але треба контролювати куда саме сайт тебе перенаправляє, аби не перенаправили на фейковий сайт який збирає дання карточок.

це залежить від сервісу, але не один раз бачив, що йде редірект на сайт банку, а там просять ввести код, який тобі прийшов смс на телефон

І ще одна ремарка .... абсолютна більшість крадіжок даних була можлива виключно по недостатній обережності самих користувачів

соціальна інженерія не стоїть на місці, будь-який захист, який би не був придуманий, може обійти людина, тому вона зараз стоїть як сама слабка ланка в безпеці


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#105
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 17 Ноябрь 2017 - 11:11

це залежить від сервісу,
не зовсім так ... це залежить від типу інтеграції ... у того самого привата є можливість вводу данних карти як на стороні сайт так і на стороні приватівської сторінки для оплати. От зовсім недавно інтегрував систему оплати частинами онлайн від привата, - там перехід на сторінку привата. проста оплата карткою може бути як завгодно.
  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых