Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Сінематограф країни-агресоркифільми, серіали


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
212 ответов в теме

#211
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2082
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 13 Ноябрь 2022 - 01:04

Ну я думаю все фильмы, которые пересняты с оригинала 1 в 1. Ужасная конечно идея. Я ни один фильм не знаю, который был бы удачной переделкой 1 в 1. Вот Идеальные незнакомцы, хороший был фильм, но зачем Квартет И взял его на переделку, хотя бы текст переписали. 

 

Фільм від Квартету мало того, що не 1-в-1, та ще й по-перше, хлопці чесно написали у кого взяли ідею, по-друге, вже й продовження давно зняли.

Обидвоє фільмів далеко не "День виборів", не "День радіо" і тим більше не "Про що говорять чоловіки", а швидше на рівні "Кроликів" та "Дня виборів-2", але подивитися разок можна. Італійський "оригінал" мені зайшов не набагато більше, хоча й здобув велику популярність - крім Квартету його "переспівали" ще мінімум у 9 різних країнах.

Але з цікавістю буду спостерігати за Вашими подальшими спробами набити статистику постів  :cool1: .


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#212
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1573
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 18 Июль 2023 - 08:01

https://rezka.ag/fil...zdnoy-2006.html

Думаю варто переглянути))


  • 0

ПТН ПНХ


#213
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 04 Август 2023 - 12:24

Подивився на безриб'ї серіал Метод з Хабенським, який мені ще багато років назад рекомендували як російський суперсеріал про маніяків, типу майже мастерпіс. Зрозуміло, що йому до Декстера як до неба, але і загалом це 5,5/10. Сюжет є, але у половині серій персона маніяка вгадується занадто рано і занадто багато натяжок і нелогічного.

Більшість акторів грає приблизно ніяк або трохи краще - в типовому російському нєбрєжному або істеричному стилі, з-за якого я покинув їх дивитися ще років 15 назад, за дуже рідкісним виключенням. Власне, майже всі, крім виконація ролі Колі Піночета. Якщо вам також рекомендували і ви не подивилися - нічого не втратили, можете забути.

Власне, навіяло спогадом про якийсь фільм з Хабенським приблизно п'ятирічної давності, де він грав якогось чи то оператора кол-центру, чи щось таке, який потрапив у кримінальну історію - подробиць не пам'ятаю, але було відносно нічого, я за описом очікував подібного, але ніт.

 

Серіал Два холма - відносно непогана гумористична й іронічна утопія, суміш Нових Амазонок, Гостьи из будущего і трохи Кін-дза-дза. 2140 рік, 99% чоловіків вимерли, решта живе як дикуни у якихось гетто, жінки живуть як Аліса Селєзньова у майбутньому і по 150 років. Після п'яти серій по 25 хвилин - 6,5-10.


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых