Перейти к содержимому


Реклама









Фото

(-) Очередной на OLX

Кидалы Мошенник OLX

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
41 ответов в теме

#36
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 29 Июнь 2022 - 22:26

П.С. власне відкриття з приводу безкоштовної олх-доставки укрпоштою. Вперше покупець відмовився забрати товар, при отриманні повернення Укрпошта запросила оплату, в моєму випадку- 6 грн (загальна вартість відправлення була 200грн).

 

у мене більше проблем з тим, що продавці не відправляють замовлене Доставкою ОЛХ або взагалі, або Укрпоштою, причому Укрпошта ж у виборі є, і в опціях при створенні її видалити можна - але ніт, продавець робить як зручно йому, а не покупцю.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#37
leo84

leo84

    Дока

    • Сообщений 710
  • Имя:Леонид
  •  
  • Регистрация: 13.08.2012

Опубликовано 30 Июнь 2022 - 18:42

За тиждень я зателефонував на цей же номер

 

мне вот вчера прислали ттн об отправке, а деньги я перекинул еще 3 недели назад... всяко сча буваэ.

 

За 3 хвилини передзвонив і сказав, що відправили Укрпоштою 4 дні назад, має ось-ось прийти ж. Ну ОК, кажу, дайте номер трекінгу. Відповідає - викинули чек. Ну ОК, почекаю, але вже зрозуміло, що не дочекаюся... З того часу минуло 8 днів. Жодної посилки. З

 

смысл было перезванивать? Хотя мож шоб профиль еще придержать. я тоже как-то отправлял деливери и выкинул ттн, так оно деливери ехало 5 дней! а укрпочтой то легко и потерять могли тоже...

 

Ну і грець з тими 120 грн, не в них річ, ба навіть не в тому що я лоханувся, а в тому, що вони - ці "Віталій" і "Віталіна" - кончені, бо продовжують шахраювати в такий важкий час для народу час.

 

шото профиль на разводил вообще не похож, ниайфона, ниноутбука, никехлера, нидетской коляски... хотя всякое бывает.


  • 0

О97два7пять55пять6   OLX в след за русским кораблем.

 


#38
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 01 Июль 2022 - 19:18

мне вот вчера прислали ттн об отправке, а деньги я перекинул еще 3 недели назад... всяко сча буваэ.

Буває. Але ж тобі 3 тижні назад не сказали, що вже відправили, а на прохання надати ТТН випали в мороз

 

смысл было перезванивать? Хотя мож шоб профиль еще придержать. я тоже как-то отправлял деливери и выкинул ттн, так оно деливери ехало 5 дней! а укрпочтой то легко и потерять могли тоже...

 

Викинути ТТН - нема питать.

Укрпошті загубити - теж нема питань.

Щоб обидві події трапилися - імовірність також не нульова, але вже на порядок менша, ніж у кожної події окремо.

 

шото профиль на разводил вообще не похож, ниайфона, ниноутбука, никехлера, нидетской коляски... хотя всякое бывает.

Х.з. Новий спосіб - отримувати на анонімну картку по 100-150 грн 100 разів на день, а не 1 раз на тиждень 15000 грн на картку з ім'ям, яке відслідковується. Та й за 15000 людина ще може щось спробує боротися (хоча наші кіберполіція не зробить ніц, перевірено двічі на досвіді, який у мене перед очима), а 150 грн швидше за все просто забуде й усе. Я от взагалі випадково згадав, коли вирішив переписки на ОЛХ почистити


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#39
leo84

leo84

    Дока

    • Сообщений 710
  • Имя:Леонид
  •  
  • Регистрация: 13.08.2012

Опубликовано 01 Июль 2022 - 20:33

Але ж тобі 3 тижні назад не сказали, що вже відправили

 

после оплаты в пятницу сказали отправят в пн, в следующее воскресенье сказали в понедельник точно отправлю, в следующее вс сказали в пн уж точно отправлю... в среду  написал что отправил...

 

а на прохання надати ТТН випали в мороз

 

сказал света не было на отделении и на следующий день таки прислал ттн.

 

на картку з ім'ям, яке відслідковується.

 

в монобанке тоже фио не показывает.


  • 0

О97два7пять55пять6   OLX в след за русским кораблем.

 


#40
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 01 Июль 2022 - 23:14

после оплаты в пятницу сказали отправят в пн, в следующее воскресенье сказали в понедельник точно отправлю, в следующее вс сказали в пн уж точно отправлю... в среду  написал что отправил...

 

і от воно було того варте? нерви витрачав, час втрачав... Може товару у нього і не було, тільки як купив десь дешевше і отримав, тоді й відправив. А якби не знайшов, то й відправки б не було.

Крім того, мені сказали не "в тяпницю відправимо", мені було сказано "чотири дні назад відправили" - а це трошки інше.

Позавчора я тому Віталію ще подзвонив і написав - жодної реакції, не відповідає і не читає повідомлення.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#41
leo84

leo84

    Дока

    • Сообщений 710
  • Имя:Леонид
  •  
  • Регистрация: 13.08.2012

Опубликовано 04 Июль 2022 - 07:36

і от воно було того варте?

 

та мабуть шо так 1000 грн я купил и средняя цена 200-300 уе.

 

нерви витрачав, час втрачав...

 

та че нервничать за эквивалент 15 литрам топлива, времени не много было потрачено.

 

Позавчора я тому Віталію ще подзвонив і написав - жодної реакції, не відповідає і не читає повідомлення.

 

по некоторым данным телефон Виталия принадлежит Молодцова Наталия Олександровна и скорее всего разводняк...


  • 0

О97два7пять55пять6   OLX в след за русским кораблем.

 


#42
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 04 Июль 2022 - 22:25

 и скорее всего разводняк...

 

так а я ж про те саме


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.






Также с меткой «Кидалы, Мошенник, OLX»

2 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 2 гостей, 0 скрытых