Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Растаможка авто с 1 апреля 2022 г.Шутка ли ?


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
445 ответов в теме

#71
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4665
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 12 Апрель 2022 - 20:00

У переважній більшості можливо й так, але коли майже усі в першу чергу рахували гроші, то великий об'єм двигуна та/або дизельний двигун відштовхував від потенційний покупців, тому що митні платежі якраз від цього залежать.

Наприклад до війни 10 річний 2.0 дизель, вартістю 5к ойро, митних платежів вийшло би +/- 3400 ойро

а кому он нужен- 2,0 жрущий 8-9 по городу. с топливом стремящемся туземун. 


  • 0

Реклама!!!


#72
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 12 Апрель 2022 - 22:07

а кому он нужен- 2,0 жрущий 8-9 по городу. с топливом стремящемся туземун.

тю.. у мене вже люди бмв 5 в F кузові просять з 3.0 двигунами бо раніше три літра дорого було в розмитненні, 2.0 було в самий раз, тепер вже 3.0 треба, бо розмитнення не буде, причому це люди не корупціонери- чиновники, а бізнесмени середньої руки, у яких ще бізнес йде за інерцією і вони не розуміють що « завтра « їхній бізнес ймовірно загнеться і буле не до таких тачок, у наших людей від слова халява мозок робить допобачення.
  • 0

#73
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 13 Апрель 2022 - 09:31

а кому он нужен- 2,0 жрущий 8-9 по городу. с топливом стремящемся туземун. 

Як мінімум тим, в кого небагато грошей, але раніше за це авто потрібно було ще додаткове розмитнення заплатити, тому й могли дивитись на щось менше, з гіршою комплектацією і т.д.

За кордоном наприклад ще можуть траплятись екземпляри з пробігом до 50к але тому що це авто припустимо 10-15 річне, воно нікому для пригону в Україну не було цікаве


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#74
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 13 Апрель 2022 - 10:04

если выехали жена и дети - то они скорее всего потом вернутся. если выехала вся семья - большие шансы, что эта семья уже не вернется в страну, что не есть хорошо для страны

аргумент, что семья вернется к мужу в Украину - так себе.

А где гарантия, что по окончанию военного положения муж не уедет к семье? Тем более если семье повезло и она там не плохо устроилась?


  • 0

#75
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4665
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 13 Апрель 2022 - 10:54

тю.. у мене вже люди бмв 5 в F кузові просять з 3.0 двигунами бо раніше три літра дорого було в розмитненні, 2.0 було в самий раз, тепер вже 3.0 треба, бо розмитнення не буде, причому це люди не корупціонери- чиновники, а бізнесмени середньої руки, у яких ще бізнес йде за інерцією і вони не розуміють що « завтра « їхній бізнес ймовірно загнеться і буле не до таких тачок, у наших людей від слова халява мозок робить допобачення.

есть у меня клиент= купил х5  года 2012, ездил в ус не дул, все класс. Потом начал заниматься такси- ездил покупал то авео, то еще какой то хлам, потом перешел на октавии 2006года, потом пежо 508, - короче и все чаще начал он приезжать ко мне на этих авто, я ж ему- а где х5?  - ответ- та я по городу лучше на этой помотаюсь- и расход в разы меньше, та и обслуга дешевле.... типа х5 на дальняки стоит. То есть пока лил по 20л, вроде и норм, но когда понял что за те же километры можно лить 10л...то прозрел. Я уже молчу про персонажей -когда авто за 20куе, а у него дома ремонт отцовский, да телевизор 32".  

 

Як мінімум тим, в кого небагато грошей, але раніше за це авто потрібно було ще додаткове розмитнення заплатити, тому й могли дивитись на щось менше, з гіршою комплектацією і т.д.

За кордоном наприклад ще можуть траплятись екземпляри з пробігом до 50к але тому що це авто припустимо 10-15 річне, воно нікому для пригону в Україну не було цікаве

Та ладно...расскажи про цены на авто с минимальным пробегом в европе. Я искал тойоту с пробегом поменьше, так вот в той же германии - она стоила 7000евро. с пробегом около 100. Корчи с пробегом "стандарт" -250ткм, и стоили от 4000евро. У нас такие офф авто   в районе 9000-10000.  Ну и где супер цены?  У меня там знакомая= жена автобизнесмена, я просил найти что то за 4000, говорит это будет авто с пробегом 300. Говорю -та как так, у нас на риа 200 пробег и вроде как подтвержден. Она - та немец не продаст авто с малым пробегом задешево. ... 



аргумент, что семья вернется к мужу в Украину - так себе.

А где гарантия, что по окончанию военного положения муж не уедет к семье? Тем более если семье повезло и она там не плохо устроилась?

да никакой. У меня +- норм положение, и жена тут сейчас, и была против выезда. А теперь, после слов Аретовича про годы войны- каже давай дергать баржу.... хотя обстрелы по серьезному еще и не нюхала


  • 0

Реклама!!!


#76
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 13 Апрель 2022 - 17:04

у нас на риа 200 пробег и вроде как подтвержден

:sm13_: кожен сам вирішує у що вірити та кому

 

авто с минимальным пробегом в европе

Я не казав що їх багато, скоріше навпаки. Але іноді трапляються варіанти, які дійсно з невеликим пробігом, але морально застарілі і багатьом нашим перебірливим водіям не підходять, тому що за ці гроші можна взяти щось цікавіше.

Єдиним недоліком зараз є те, що у зв'язку з дефіцитом чіпів для авто, нові авто не виходять з конвеєрів у достатній кількості, тому це давить на ринок авто з пробігом, як обсягом пропозицій так і ціною


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#77
Nabludatel

Nabludatel

    Южный парень УОКа

    • Сообщений 4874
  • Имя:Олег
  • Город:Бердянск - Swiebodzin
  • Авто:БЫЛИ Opel KadeTT Caravan, Opel Combo, OVB. Есть Peugeot 307 SW
  •  
  • Регистрация: 24.12.2007

Опубликовано 14 Апрель 2022 - 09:38

Глянул - вроде не баян)

Сегодня прочел про первую тачку которую растаможили

 

Нещодавно в Україні було здійснено перше “безкоштовне розмитнення” ввезеного з-за кордону автомобіля. Ним виявився Mercedes-Benz C180 CDI 2012 року випуску, який перетнув пункт пропуску “Ягодин” у Волинській області.

 

Якщо подивитися у декларацію, то у графах “акциз”, “мито” та “ПДВ” зазначені нулі. Жодних розписок-зобов’язань про сплату податків пізніше на кордоні не дають, бо законом такого не передбачено.

Повне звільнення від платежів діє лише для фізичних осіб. Обмежень кількості ввезених авто на одну особу немає. Обмеження продажу також відсутні. Пакет документів для перетину кордону — стандартний, такий самий, як і до введення нових правил.

 

Знімати автомобіль із обліку за кордоном обов’язково. Без нього митного оформлення не проводять.

Анонсована процедура спрощеного митного оформлення прямо на пункті пропуску наразі не працює. Тому треба йти “класичним” способом — спочатку підготовка попередньої митної декларації, в’їзд до України та прибуття на митний термінал на внутрішній митниці для остаточного митного оформлення. Єдина відмінність – вносити заставу у розмірі розмитнення не потрібно.

Можливість подати декларацію самостійно є, але лише теоретично. Практично подання електронної декларації громадянами через “Єдине вікно” онлайн ще технічно не реалізовано митницею. Окрім того, митні брокери масово знижують ціни на свої послуги. Наразі вони коштують 2800 – 3200 грн за кожен автомобіль.

 

Також автомобіль повинен відповідати екологічному стандарту не нижче “Євро-2”, якщо це легковик. Для розмитнення потрібна довідка сертифікаційної лабораторії, якщо стандарт не вказаний у реєстраційних документах на авто. Для постановки на облік потрібно отримати сертифікат відповідності. Його вартість також близько 3000 грн.

Крім того, при постановці на облік у сервісному центрі МВС потрібно сплатити збір до пенсійного фонду – 3-5% митної вартості автомобіля. А також вартість свідоцтва про реєстрацію та номерні знаки (десь 600 – 800 грн).

 

 


  • 0

Контакты под спойлером

Спойлер

#78
vamp

vamp

    Авторитет

    • Сообщений 1175
  • Возраст: 47
  • Имя:Николай
  • Город:Горишние плавни Полтавской области
  • Авто:Опель комбо 1.3
  • Гос. номер:ХХХ
  •  
  • Регистрация: 03.07.2008

Опубликовано 14 Апрель 2022 - 14:49

Мне одному кажется, что как-то дико это всё выглядит? В то время когда весь мир собирает для нас гуманитарку и даёт материальную помощь, украинцы массово гребут автомобили(((( Я бы понял этот закон, если б он был чисто для военных нужд, но сейчас я чего-то не догоняю.
  • 0
SKYPE : nicst_skype

Пусть Бог воздаст Тебе вдвойне всё то , что Ты желаешь мне

#79
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 14 Апрель 2022 - 14:52

Мне одному кажется, что как-то дико это всё выглядит? В то время когда весь мир собирает для нас гуманитарку и даёт материальную помощь, украинцы массово гребут автомобили(((( Я бы понял этот закон, если б он был чисто для военных нужд, но сейчас я чего-то не догоняю.

один штука - это еще не массово



#80
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 14 Апрель 2022 - 17:01

vamp, Це можливість придбати автомобіль в тому рахунку для того щоб розвозити гуманітарку або по причині втрати засобу пересування із за військових дій. Не виключено щось захоче на цьому нажитись, як завжди у нас буває під час прийняття будь-яких законів. Але якщо одягнути рожеві окуляри, то можливо це вже лібералізація загального ринку з ЄС, куди ми прямуємо, тобто можливість розмитнити за цим тарифом залишиться і після закінчення воєнного стану


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#81
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 14 Апрель 2022 - 17:26

да и для Европы выгодно, когда наши деньги переходят в их карманы.



#82
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4665
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 14 Апрель 2022 - 18:41

да и для Европы выгодно, когда наши деньги переходят в их карманы.

+1 я это еще по старой растаможке говорил. Бабла немерено вышло. Лучше бы здесь сборки открывали - и без налогов на 10 лет. Больше бы в стране осталось 


  • 0

Реклама!!!


#83
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 15 Апрель 2022 - 16:06

да и для Европы выгодно, когда наши деньги переходят в их карманы.

Для них воно ще вигідно тому що не потрібно платити за утилізацію
 

Лучше бы здесь сборки открывали

Велком ту автоЗАЗ :sm12_:

 

по темі

1650024589-168.jpg

 

9 пункт, навіщо держава зробила такий атракціон нечуваної щедрості


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#84
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6380
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 15 Апрель 2022 - 20:07

Для них воно ще вигідно тому що не потрібно платити за утилізацію
60 євро то не гроші для німця. А в нас ми платимо тому хто здає на утилізацію-200 євро за тонну.
  • 0

#85
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 12:13

Ну що ж є вже інфа що в суботу ймовірно по нульовому розмитненню.. будуть переглядати закон, так як поїхали Х5 і Q7 17-18 років по 50тис€+, а також до більшості людей які виїхали напів легально типу як другі водії на фурах і по заїзжали на таких авто є всі шанси пересісти на Урал в ЗСУ..
Покищо на рівні ББС, мож лякають просто, але інфа така шириться.
  • 0

#86
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 13:21

поїхали Х5 і Q7 17-18 років по 50тис€+,

формально, бюджет ничего не потерял. заехало то, что иначе не заехало бы. автопарк пополнился не совсем старьем. неплохие суммы упали в ПФ.

 

хотя, можно рассуждать, что эти же деньги могли бы быть потрачены на растаможенное по полной программе.


Изменено: Manager, 21 Апрель 2022 - 13:21


#87
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 13:36

формально, бюджет ничего не потерял. заехало то, что иначе не заехало бы. автопарк пополнился не совсем старьем. неплохие суммы упали в ПФ.
 
хотя, можно рассуждать, что эти же деньги могли бы быть потрачены на растаможенное по полной программе.

так то воно так, але є нюанси, яким чином вийшла валюта більше як 10кує на рило, якщо валютні переводи зараз не працюють, законність перетину кордону, доцільність у війсковий час відтоку валюти з країни на « предмети розкоші» а не на необхідний критичний імпорт, одні свої фури віддають в безоплатну оренду, інші пістять гуманітарку і тачки по 50+ завозять, імхо в такий час такі речі треба максимально контролювати, щоб всім воздалось по справам їхнім.
  • 0

#88
memphis

memphis

    бідна людина

    • Сообщений 11089
  • Возраст: 41
  • Имя:Антоніо
  • Город:GalushkoStadt
  • Авто:Quattro & БЧЖ AWD & електробукашка
  •  
  • Регистрация: 08.02.2009

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 13:42

https://www.facebook...221134622614671

 

Бажання отримати дешевше авто блокує отримання допомоги для фронту. Потрібні воякам вантажі понад добу стоять на кордоні. Ми просимо допомогу у цілого світу і самі затримуємо її. Якщо не встоїть Україна на ввезених в ці дні авто будуть їздити не ті, хто нині прагне перетнути кордон, а орки. Українці! Пропускайте гуманітарну та волонтерську допомогу вперед.

 

278749865_10221134622854677_625013300846

 


  • 0

#89
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 13:50

Мірик, та можно далеко зайти, рассуждая..

 

в плане как объяснить деньги - формально, никто не запрещает отдолжить деньги у поляка.. вывезти - дело техники.. по-большому счету, эти деньги лежали мертвым грузом и на экономику не работали, а тут - хоть что-то в ПФ упало + в составе палива будут идти налоги в бюджет. перекупы вроде тоже могут крутиться и что-то заработать, потратив потом заработанное в Украине.

 

для продавцов в ЕС - нормальная выгода.


Пропускайте гуманітарну та волонтерську допомогу вперед.

+1



#90
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 14:14

Manager, дивна у нас ситуація, бач я типу як тут мене багато опонентів називають перекуп і барига, і типу мавби бути в рядах тих хто зараз стоїть в тих чергах в погоні за коротким рублем і така можливість у мене є, напівлегальних схем виїзду вистачає, можна взяти водія « інваліда» ,і тд, але чомусь мене зараз ця ситуація не пре, так як пішов явний перебор з тим гонінням за халявою, треба не треба ті машини, але як почули слово « халява» погнали всі хто міг, поробили справки витративши пару куе в надії відбити на пригоні авто, по приписували собі третю дитину і так далі.. хз, я посижу лохом, недозароблю і хай тих пару моїх машин в цей час щось повозять на потреби ЗСУ коли просять, вже потрохи необхідність у цьому спадає, дороблю нормальні легальні документи якщо буде така можливість тай буду працювати, а зараз на те що відбувається на тих кордонах мені дивитись трохи гидко.
  • 0

#91
Андрюха 1981

Андрюха 1981

    Авторитет

    • Сообщений 893
  • Возраст: 42
  • Имя:Андрей
  • Город:ЮЖКА
  • Авто:Opel Zafira B 1.8
  • Гос. номер:ВЕ5883АС
  •  
  • Регистрация: 06.06.2013

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 14:45

Manager, дивна у нас ситуація, бач я типу як тут мене багато опонентів називають перекуп і барига, і типу мавби бути в рядах тих хто зараз стоїть в тих чергах в погоні за коротким рублем і така можливість у мене є, напівлегальних схем виїзду вистачає, можна взяти водія « інваліда» ,і тд, але чомусь мене зараз ця ситуація не пре, так як пішов явний перебор з тим гонінням за халявою, треба не треба ті машини, але як почули слово « халява» погнали всі хто міг, поробили справки витративши пару куе в надії відбити на пригоні авто, по приписували собі третю дитину і так далі.. хз, я посижу лохом, недозароблю і хай тих пару моїх машин в цей час щось повозять на потреби ЗСУ коли просять, вже потрохи необхідність у цьому спадає, дороблю нормальні легальні документи якщо буде така можливість тай буду працювати, а зараз на те що відбувається на тих кордонах мені дивитись трохи гидко.

Респект , реально

Надіслано від мого M2102J20SG, використовуючи Tapatalk
  • 0

#92
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 15:35

Черга на дві-три доби, ну і гонщиків майже нема, переважно гонщиці.
  • 0

#93
vamp

vamp

    Авторитет

    • Сообщений 1175
  • Возраст: 47
  • Имя:Николай
  • Город:Горишние плавни Полтавской области
  • Авто:Опель комбо 1.3
  • Гос. номер:ХХХ
  •  
  • Регистрация: 03.07.2008

Опубликовано 21 Апрель 2022 - 19:49

Manager"дивна у нас ситуація", "ЗСУ просять", "дивитись трохи гидко".


О чём я и писал выше(((
  • 0
SKYPE : nicst_skype

Пусть Бог воздаст Тебе вдвойне всё то , что Ты желаешь мне

#94
Дальнобой

Дальнобой

    Дока

    • Сообщений 681
  • Возраст: 41
  • Имя:Евгений
  • Город:Малин.Житом.обл.
  • Авто:X-trail 2.0.Лансер 9
  • Гос. номер:АМ8580СК
  •  
  • Регистрация: 05.09.2012

Опубликовано 22 Апрель 2022 - 00:18

https://www.facebook...221134622614671

Бажання отримати дешевше авто блокує отримання допомоги для фронту. Потрібні воякам вантажі понад добу стоять на кордоні. Ми просимо допомогу у цілого світу і самі затримуємо її. Якщо не встоїть Україна на ввезених в ці дні авто будуть їздити не ті, хто нині прагне перетнути кордон, а орки. Українці! Пропускайте гуманітарну та волонтерську допомогу вперед.

278749865_10221134622854677_625013300846

Ти повністю правий!Я везу вантаж,який необхідний в Україні якнайшвидше,але на 2 доби мінімум застрягаю в черзі на кордоні із-за легкових на розмитнення(

Изменено: Дальнобой, 22 Апрель 2022 - 10:39

  • 0

#95
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1293
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 22 Апрель 2022 - 08:15

Черга на дві-три доби, ну і гонщиків майже нема, переважно гонщиці.

Мирослав ти поки не при справі? В мене щось знайомий призадумався над покупкою авто під закон.


  • 0

#96
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 22 Апрель 2022 - 11:11

яким чином вийшла валюта більше як 10кує на рило якщо валютні переводи зараз не працюють

Взагалі не проблема і цілком легально.

1 Картка

2 Декілька родичів


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#97
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 22 Апрель 2022 - 12:51

Взагалі не проблема і цілком легально.
1 Картка
2 Декілька родичів

По валютним карткам теж є питання і обмеження зараз, це все ускладнює процес і зняття кожної штуки це близько 25 євро комісії, у нас же всі хочуть просто дати завдаток і отримати машину, з мінімальними витратами і завтра.

Мирослав ти поки не при справі? В мене щось знайомий призадумався над покупкою авто під закон.

після паски вірогідніше що буду вже щось вирішувати.
  • 0

#98
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6328
  • Возраст: 51
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 22 Апрель 2022 - 17:06

https://www.facebook...221134622614671

 

Бажання отримати дешевше авто блокує отримання допомоги для фронту. Потрібні воякам вантажі понад добу стоять на кордоні. Ми просимо допомогу у цілого світу і самі затримуємо її. Якщо не встоїть Україна на ввезених в ці дні авто будуть їздити не ті, хто нині прагне перетнути кордон, а орки. Українці! Пропускайте гуманітарну та волонтерську допомогу вперед.

 

278749865_10221134622854677_625013300846

жах....

 

сегодня смотрел обзор Тернопольского рынка. авторынка. цены вообще не шаровые...

сейчас если найду кину ссылку




  • 0

#99
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6328
  • Возраст: 51
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 17:11

в очередной раз отдельные граждане демонстрируют, что им насрать на народ и государство....

З 25 квітня ввозити євробляхи в Україну можна буде тільки через визначені пункти на кордоні. Партнерів шокують масштаби імпорту "для потреб ЗСУ" авто класу "люкс" Джерело: https://censor.net/ua/n3336272

Партнери в Польщі, Словаччині та Румунії злегка здивовані таким активним оновленням автопарку країни, для якої весь світ збирає кошти на гуманітарну допомогу. 



:faceoff:


  • 0

#100
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4665
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 17:24

в очередной раз отдельные граждане демонстрируют, что им насрать на народ и государство....

З 25 квітня ввозити євробляхи в Україну можна буде тільки через визначені пункти на кордоні. Партнерів шокують масштаби імпорту "для потреб ЗСУ" авто класу "люкс" Джерело: https://censor.net/ua/n3336272

Партнери в Польщі, Словаччині та Румунії злегка здивовані таким активним оновленням автопарку країни, для якої весь світ збирає кошти на гуманітарну допомогу. 



:faceoff:

а чему ты удивляешься?  ты думаешь принимая такой закон они про это не подумали? возможно даже сами ЕСники и предложили- давайте отменяйте таможку- мы хоть у ваших через машины денег отожмем. 


  • 0

Реклама!!!


#101
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6328
  • Возраст: 51
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 17:47

rvgu, нет. я так не думаю. уверен идея была благая


  • 0

#102
vamp

vamp

    Авторитет

    • Сообщений 1175
  • Возраст: 47
  • Имя:Николай
  • Город:Горишние плавни Полтавской области
  • Авто:Опель комбо 1.3
  • Гос. номер:ХХХ
  •  
  • Регистрация: 03.07.2008

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 17:49

. Партнерів шокують масштаби імпорту "для потреб ЗСУ" авто класу "люкс" Джерело: https://censor.net/ua/n3336272Партнери в Польщі, Словаччині та Румунії злегка здивовані таким активним оновленням автопарку країни, для якої весь світ збирає кошти на гуманітарну допомогу. 
:faceoff:


В последние дни у нас в городе появилось очень много авто именно премиум класса на немецких и литовских номерах. Так что война не для всех горе.
  • 0
SKYPE : nicst_skype

Пусть Бог воздаст Тебе вдвойне всё то , что Ты желаешь мне

#103
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36422
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 18:20

Растаможить машину для собственных нужд из стран Евросоюза при нулевой пошлине можно будет лишь на шести пунктах пропуска, поскольку из-за очереди на границе не могут проехать гуманитарные грузы.

Об этом сообщил заместитель министра инфраструктуры Мустафа Найем.

 На польской границе: "Угринов", "Грушев", "Смольница", "Устилуг";

На словацкой границе: "г. Березный";

На венгерской границе: "Давинково", "Косино".

Ограничения начнут действовать с 00: 00 25 апреля.

Оформление новых транспортных средств объективно занимает много времени, из-за чего в огромных очередях сутками простаивают волонтеры с гуманитарными грузами – снарядами для бойцов, продуктами питания и медикаментами", – рассказывает Найем.

  Могут подправить Закон.

 Что возится если нет растаможки - пусть МРЕО сразу занимается документами. 


Изменено: ШВАРЦ, 23 Апрель 2022 - 19:22

  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#104
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20794
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 20:14

Щож товариш Гетьманцев як завжди все згівнив тому що тупий і недалекоглядний, після великих мит з різким їх прибиранням в нуль це визвало очікуваний ефект, тепер він розривається що народ винний і партнери в шоці..
хай би з себе був в шоці і з своєї тупості що нормально неподумав як організувати закон так щоб потім не шукати винних..
Достатньо булоб щоб під нуль мали можливість приганяти тільки ті хто має довідку про знищення авто чи нерухомості під час бойових дій, їм дійсно треба, а для всіх інших зробити поступове зниження і прибирання корупції щоб не було цих непотрібних нікому качель.
  • 0

#105
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 23 Апрель 2022 - 20:23

Мірик, насчет справок хз.. можно было бы запретить продажу ввезенного хотя бы на год-два (иначе - платежи по полной), чтобы было меньше соблазна тарить на перепродажу.

 

в той ситуации что уже есть, ограничение количества пунктов пропуска - вроде не самый худший вариант (худший - не делать ничего).


Изменено: Manager, 23 Апрель 2022 - 20:23





3 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 3 гостей, 0 скрытых