Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Гольф 7 2016 1.6тді дсг7. 128тис пробіг!Продам


  • Закрыто Тема закрыта
100 ответов в теме

#36
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Июнь 2023 - 12:33

У нас вже і на 2001 рік криво дивляться, це маразм, думаю скоро це закінчиться, «криза нас оминет» (С)
  • 0

#37
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • Сообщений 12826
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Опубликовано 02 Июнь 2023 - 20:10

Оптовые обменки берут все
В обычных даже неправильный залом, пятнышко - отказ….
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#38
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3621
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 02 Июнь 2023 - 20:46

Оптовые обменки берут все

контакты такой обмннки не сильно секрет?
Бо есть места ( несколько) и там сильно выносят мозг...

Прошу пардону за флуд....
  • 0

 
:hi: 
 
 


#39
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1473
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 02 Июнь 2023 - 21:41

Сильно він кращий за дизельгейтні офіційні 2.0 з дсг6 за тіж гроші ?


Була купа траблів у дизельгейтних. Люк тече, гамнітола глючить та ще пару цікавостей. Забув уже). У мене такий був і таки люк протікав, гамнітола глючила….)).
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#40
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24847
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 11:10

Була купа траблів у дизельгейтних. Люк тече, гамнітола глючить та ще пару цікавостей. Забув уже). У мене такий був і таки люк протікав, гамнітола глючила….)).

Нужно было во время по гарантии менять блок ММИ в бардачке

Люк нужно обслуживать чистить и смазывать ничего течь не будет

А еще хром облазил на селлекторе ДСГ :sm13_:

 

УЖОС :sm13_:


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#41
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 11:14

Нема люка нема проблем, та і взагалі як можна їздити на дизельгейнутій машині? Мене б совість мучила:sm13_:
  • 0

#42
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24847
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 11:15

:sm13_:

 

Мірик,

ну шо смотрины были?


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#43
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 11:30

LEXA SHUMI, на вівторок вроді як Olaf з братом приїзжають, відповідно до того часу в резерві.
  • 0

#44
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1473
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 15:59

Нужно было во время по гарантии менять блок ММИ в бардачке
Люк нужно обслуживать чистить и смазывать ничего течь не будет
А еще хром облазил на селлекторе ДСГ :sm13_:

УЖОС :sm13_:


Ну да. Купи нове авто і не вилазь з сервісів). Звісно для сервісменів це не ужос, а кайф)).
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#45
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 16:29

немец, который поменял тормоза и провёл ТО и потом скинул беспроблемное авто с небольшим пробегом - ню-ню.. чудеса наверное бывают.. :blush:

 

хотя, если тюф не проходит - таки пора скидывать. :smile423:



Ну да. Купи нове авто і не вилазь з сервісів). Звісно для сервісменів це не ужос, а кайф)).

насчет обслуги люка тоже слышал, но ни разу не делал ))

 

на голову тёк только самопальный в 21099 ) не я ставил, если что.. и нафига он там - вообще не понятно ))



#46
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7120
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 16:38

С такими мыслями, что скидывают только проблемное и кругом одна зрада, на бу лучше вообще не смотреть.

Брательнику своё имхо насчет, что смотреть и где брать сказал давно. Меня лично телепает от одних только видосов про ресурс и ремонт сухой ДСГ, но у него своё видение )). Но я паникер ещё тот, который в нулевый лодочный мотор лазил проверять, начитавшись страшилок.


  • 0
 

 


#47
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 17:37

немец, который поменял тормоза и провёл ТО и потом скинул беспроблемное авто с небольшим пробегом - ню-ню.. чудеса наверное бывают.. :blush:
 
хотя, если тюф не проходит - таки пора скидывать. :smile423:

спеціально для тих хто далі своєї берлоги не вилазить і постійно під двома літрами 1715, якраз для того щоб пройти тюф тормоза і міняють, це по-перше, по друге дуже часто купляю машини навіть з повними баками соляри, все банально просто-вчора німець тільки обслужив і заправив авто і думав ще півроку рік катати на ньому, а « завтра» вже йому дилер запропонував якусь гарячу пропозицію і він своє авто здав, нове забрав, або ж було замовлене нове авто приїхало на місяць-два раніше від запланованого, так що твої теоритичні домисли основані чисто на твоїй жадібності і некомпетентності нічого немають спільного з реальністю, не всі викатують в нуль авто закручують свічки на клей і паклю, а потім тільки продають і кажуть я не знав..

Меня лично телепает от одних только видосов про ресурс и ремонт сухой ДСГ, но у него своё видение )). Но я паникер ещё тот, который в нулевый лодочный мотор лазил проверять, начитавшись страшилок.

передивився лаунчем по точках товщину дисків зчеплення- ще майже половина є, в середній точці коробка передає чітко половину моменту від заданого, тобто пробуксовок не видно, якщо не будете її гвалтувати чисто в місті то зчеплення має до двохсот тисяч дожити.
  • 0

#48
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7120
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 17:52

Мірик, Дякую. Гвалтувати не має наміру. З його пробігами це на декілька років.


навіть з повними баками соляри,

Я так човен купив. Продавец не сказав, а я тільки вдома помітив що бак в човні 53 літри  - повний. Певно збирався на рибалку, а тут я... )


  • 0
 

 


#49
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 17:55

спеціально для тих хто далі своєї берлоги не вилазить і постійно під двома літрами 1715, якраз для того щоб пройти тюф тормоза і міняють, це по-перше, по друге дуже часто купляю машини навіть з повними баками соляри, все банально просто-вчора німець тільки обслужив і заправив авто і думав ще півроку рік катати на ньому, а « завтра» вже йому дилер запропонував якусь гарячу пропозицію і він своє авто здав, нове забрав, або ж було замовлене нове авто приїхало на місяць-два раніше від запланованого, так що твої теоритичні домисли основані чисто на твоїй жадібності і некомпетентності нічого немають спільного з реальністю, не всі викатують в нуль авто закручують свічки на клей і паклю, а потім тільки продають і кажуть я не знав..

давай не будем.

про то, что ты не пьёшь пиво, ты ж знаешь как в народе говорят: або хворэ або падлюка..

 

немец тебя бутылкой пива не угостит, потому что ему нужна пустая бутылка в ящике, чтобы сдать и обменять.

 

но, верить в чудеса бабушек, катавшихся в церковь по выходным - никто не запрещает.



#50
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:03

Про мене як про німців ти знаєш рівно стільки ж я про марсіан, тому не звізди того чого незнаєш.. це по перше, по друге по темі конкретної машини, тормоза на нові були замінені на 120 тисяч, зараз 128, чи німцю треба було ще півроку і вісім тисяч без колодок їздити бо якийсь олень з Одеси собі так придумав?

Тому свої полуп‘яні аргументи залиш при собі, якщо що то на твоєму відрі від того що воно стоїть і гниє вже пару років тормоза вірогідно теж треба поміняти, та і шкіру миші мабуть з’їли.. тому переживай за свою помийку.
  • 0

#51
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:10

спеціально для тих хто далі своєї берлоги не вилазить і постійно під двома літрами 1715, якраз для того щоб пройти тюф тормоза і міняють, це по-перше, по друге дуже часто купляю машини навіть з повними баками соляри, все банально просто-вчора німець тільки обслужив і заправив авто і думав ще півроку рік катати на ньому, а « завтра» вже йому дилер запропонував якусь гарячу пропозицію і він своє авто здав, нове забрав, або ж було замовлене нове авто приїхало на місяць-два раніше від запланованого, так що твої теоритичні домисли основані чисто на твоїй жадібності і некомпетентності нічого немають спільного з реальністю, не всі викатують в нуль авто закручують свічки на клей і паклю, а потім тільки продають і кажуть я не знав..
  :smile3:  :smile3:  :smile3:  Ти уоківців за лохів тримаєш бо вони не знають німецької реальності. 
  • 0

#52
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:14

Про мене як про німців ти знаєш рівно стільки ж я про марсіан, тому не звізди того чого незнаєш.. це по перше, по друге по темі конкретної машини, тормоза на нові були замінені на 120 тисяч, зараз 128, чи німцю треба було ще півроку і вісім тисяч без колодок їздити бо якийсь олень з Одеси собі так придумав?

Тому свої полуп‘яні аргументи залиш при собі, якщо що то на твоєму відрі від того що воно стоїть і гниє вже пару років тормоза вірогідно теж треба поміняти, та і шкіру миші мабуть з’їли.. тому переживай за свою помийку.

если что-то слишком хорошо чтобы быть правдой, как правило это - неправда.. это правило жизни.

 

но, чудеса наверное случаются.

 

моё ведро каким боком к теме? ну стоит и гниёт, така його доля.

 

кстати, в тёплом гараже гниёт быстрее, чем на улице. законы физики.


Изменено: Manager, 03 Июнь 2023 - 18:15


#53
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:14

TPAKTOPICT, так деяких тримаю за лохів і не тільки, щож приховувати..
А нарахунок машини.. вона така як є, можна різні теорії розводити, а можна просто приїхати і передивитись все що цікавить, а як виникнуть якісь сумніви заїхати на сервіс навіть до офіціалів і прийняти рішення, цього ніхто не забороняє.
  • 0

#54
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:17

TPAKTOPICT, так деяких тримаю за лохів і не тільки, щож приховувати..
А нарахунок машини.. вона така як є, можна різні теорії розводити, а можна просто приїхати і передивитись все що цікавить, а як виникнуть якісь сумніви заїхати на сервіс навіть до офіціалів і прийняти рішення, цього ніхто не забороняє.

За цю машину я не говорив. Цілком можливо що супер.


  • 0

#55
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:25

TPAKTOPICT, ти можеш розказати за багато машин з Німечинни? Не свої спогади молодості з девяностих, а реальні приклади за останні десять років, з свого досвіду купівлі? Раз заявив що я розказую тут казки і маю клубнів за лохів?

Я на відміну від головних теоретиків маю « трохи» практики і за свої слова відповідаю, те що пишу було на практиці не раз, коли купляв авто із новими тормозами, і з новим грм, і з повним баком.
  • 0

#56
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:26

За цю машину я не говорив. Цілком можливо що супер.

ты хоть раз менял тормозные диски на 120тыкм?

 

уже это признак, что пробег тысяч на 80 могли крутануть.. но, это ж типа мегаправдивый мирык..



#57
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:32

TPAKTOPICT, ти можеш розказати за багато машин з Німечинни? Не свої спогади молодості з девяностих, а реальні приклади за останні десять років, з свого досвіду купівлі? Раз заявив що я розказую тут казки і маю клубнів за лохів?

Я на відміну від головних теоретиків маю « трохи» практики і за свої слова відповідаю, те що пишу було на практиці не раз, коли купляв авто із новими тормозами, і з новим грм, і з повним баком.

Я про твою "теорію" чому така файна машина попала в продаж. Хочеш спорити далі?



ты хоть раз менял тормозные диски на 120тыкм?

 

уже это признак, что пробег тысяч на 80 могли крутануть.. но, это ж типа мегаправдивый мирык..

Залежить від стилю їзди.


  • 0

#58
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:37

ты хоть раз менял тормозные диски на 120тыкм?
 
уже это признак, что пробег тысяч на 80 могли крутануть.. но, это ж типа мегаправдивый мирык..

ти молотиш херню, тормозні диски можна і на 30 тисяч поміняти від того що його повело, а на трасі в дощ таке часто буває, в Німечинні якраз на 100-120 тисяч тормоза і міняють, причому не тільки колодки, а так як має бути, одна заміна колодок, на другу разом з дисками.
Нарахунок пробігу відкрий очі, відкрий ссилку з авторіа, там по вінкоду пробіг підтягується, є бажання все можна перевірити і звісно мною було перевірено і фізично, по всім блокам, хоча і ніяких сумнівів не було.

Я про твою "теорію" чому така файна машина попала в продаж. Хочеш спорити далі?

зким спорити? З тобою і манагером? Можете один з одним.. машина як машина, пробіг трохи менший від звичного для цього року от і все, розводити теорії чому хтось на ній наїздив не 170 тисяч, а 128 я незнаю, і незбираюсь над цим ламати голову, тобі цікаво можеш далі висувати свої теорії, мені це нідочого.
  • 0

#59
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7120
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:38

ты хоть раз менял тормозные диски на 120тыкм?

Брат на нынешнем возыке (Поло 9n3) меняет колодки примерно через 45 ткм, диски 100 тыс. Сзади барабаны родные, но по хорошему пора менять. Пробег слегка за 200. 


  • 0
 

 


#60
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:43

 

Залежить від стилю їзди.

согласен

 

либо агрессивный стиль бабушки в церковь либо таки могло и повести..

 

но, и один из способов зашифровать пробег.

 

по авто - ничего не утверждаю. наверное немцы мирыка очень любят и сливают ему самые сладкие варианты. нафига немец сливал бы, если осталась еще половина ресурса - вопрос отдельный.



Брат на нынешнем возыке (Поло 9n3) меняет колодки примерно через 45 ткм, диски 100 тыс. Сзади барабаны родные, но по хорошему пора менять. Пробег слегка за 200. 

мне кажется это при довольно активном стиле езды, т.е. пробег можно умножать.. явно не стиль бабушки.. 

 

не утверждаю.



#61
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:45

зким спорити? З тобою і манагером? Можете один з одним.. машина як машина, пробіг трохи менший від звичного для цього року от і все, розводити теорії чому хтось на ній наїздив не 170 тисяч, а 128 я незнаю, і незбираюсь над цим ламати голову, тобі цікаво можеш далі висувати свої теорії, мені це нідочого.
Да, удачі в продажі. Всі будуть задоволені-німець, мірик, клієнт.  :sm13_:
  • 0

#62
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:47

согласен
 
либо агрессивный стиль бабушки в церковь либо таки могло и повести..
 
но, и один из способов зашифровать пробег.
 
по авто - ничего не утверждаю. наверное немцы мирыка очень любят и сливают ему самые сладкие варианты. нафига немец сливал бы, если осталась еще половина ресурса - вопрос отдельный.

німці зливаю різні авто і з взагалі смішними пробігами у новому стані, коли хочуть щось в житті змінити, питання лише в цінні..

По цьому авто все сказав, ваші теорії почитав, дякую.

Да, удачі в продажі. Всі будуть задоволені-німець, мірик, клієнт.  :sm13_:

а якщо і так? То тільки тобі і манагеру бачу від цього не йметься.. а так загалом ви мабуть хороші люди, доброзичливі..
  • 0

#63
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7120
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:48

Manager, Обычный стиль без отжигов. 


  • 0
 

 


#64
Lisiy83

Lisiy83

    Поселенец

    • Сообщений 105
  • Возраст: 40
  • Имя:Александр
  • Город:Чернигов
  •  
  • Регистрация: 28.10.2019

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:52

а мне просто интересно как перед покупкой проверяется авто? человеком за границей или тут уже на месте?


  • 0

#65
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:54

Manager, Обычный стиль без отжигов.

по нормальному так і має бути, раз міняєш колодки другий колодки і диски, якраз 100-120тисяч, навіть якщо диски в допусках і ще можуть протягнути по товщині одну заміну колодок, але це безпека, метал пройшовши певну кількість циклів нагріву і охолодження стає крихкий і в екстримальному випадку може лопнути чи піти гвинтом.

а мне просто интересно как перед покупкой проверяется авто? человеком за границей или тут уже на месте?

конкретно цього разу сам їздив і сам провіряв- купляв, є і люди в різних точках Німечинни, є знайомі які їздять, як получиться.
  • 0

#66
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 18:57

по нормальному так і має бути, раз міняєш колодки другий колодки і диски, якраз 100-120тисяч, навіть якщо диски в допусках і ще можуть протягнути по товщині одну заміну колодок, але це безпека, метал пройшовши певну кількість циклів нагріву і охолодження стає крихкий і в екстримальному випадку може лопнути чи піти гвинтом.

может при крайне активном стиле езды. но, пока толщина в допусках почти никто не меняет.

 

повести гипотетически может.



#67
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20945
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 19:04

Manager, не міняй, стверджувати що практично ніхто не міняє то для одеських теоретиків, можна їх і взагалі точити до товщини сигаретного паперу, так теж багато хто робить.

Я на машині яка їздить на Німечинну передні міняю разом з колодками раз в рік, 60-70тисяч, перед літом, ціна питання сотка доларів за два диска.
  • 0

#68
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2744
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 19:17

Смотрю по всей стране уже эта тема
:sm13_:
По теме - дорохо (с)


Как же задолбали...
Прямо крик души
  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#69
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • Сообщений 12826
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 19:46

а мне просто интересно как перед покупкой проверяется авто? человеком за границей или тут уже на месте?

Можно по базе
Можно визуально
Первый вариант проще всем
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#70
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1473
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 03 Июнь 2023 - 21:36

а мне просто интересно как перед покупкой проверяется авто? человеком за границей или тут уже на месте?


Менеджером і Тракторістом по фото і тексту). Особливо, якщо продавець Мірик). Тому що один із них невдалий барига з 90-х, котрі крутили пробіги безбожно на старих корчах , а іншому просто скучно)))
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)





1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых