Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Ford Fusion plug-in hybrid

plug-in hybrid Fusion

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
47 ответов в теме

#36
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4666
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 09:18

Я так Сеат взяв. Відкатав 70 тик і продав за тіж гроші)). А от Ліф пів року назад взяв то ледь продав взагалі з великим мінусом. Короче закон вирівнювання таки діє). Якщо десь буде плюс то і мінус не за горами... А у мене електро велік з асістом habike стоїть уже два роки нажаль. Нема коли і куди. А планів на нього була купа. Карпати так і не обкатав.

та не, я саме в фіз навантаженні бачу прикол- шоби не застаріти, бо ходиш мало, в залі теж тіки силові, а воно не до добра. Так шо мені пройтись-чи педалі крутнути то за щастя.

 

2019 рік, 40 квт.Куплений тут новим в 2021. Макс комплектація, шкіра,камери,фари, білий перламутр, не фарбований, пробіг 40 тик. Старт продаж був 18, як у всіх з такими параметрами. Поки не опустив ціну до 15.5 без торгу то нікому був не тре. Даже за 16.

єх...бач не шукав я тоді, так би забрав, ти шо 40ткм це взагалі бімба. А чого він не зайшов кенту твоему? бо він кращий вигляд мае, чим фольц. 


  • 0

Реклама!!!


#37
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1472
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 09:58

rvgu. Вигляд кращий, сучасніший,посадка краще, кліренс. Все інше хуже. Якість салону,шумка,тормоза,керованість). Мені Ліф не зайшов взагалі. Зрозумів це,як катнув буквально 20 км. Так і їздив 10 тик з думкою в голові, що нафіга я його собі взяв?)))

По фізо. У мене наразі навантаження такі, що всі болячки повилазили за ці два роки))).

Мірик. Ліф їде однаково з Гольфом по кілометражу.

Изменено: max911, 22 Февраль 2024 - 10:00

  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#38
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 16937
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 10:11

Гольф фірма круче , й вид зовнішній все строго й прекрасно .
Їхав я не Теслі трішки , потім пересіли на БМВ дизельний , і по відчуттям - яка різниця на ті чотири чи п'ять секунд до сотні на теслі , коли в бехі тебе обволокує комфорт з усіх сторін .
  • 0
Реклама в подписи запрещена

#39
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1472
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 11:49

Гольф фірма круче , й вид зовнішній все строго й прекрасно .
Їхав я не Теслі трішки , потім пересіли на БМВ дизельний , і по відчуттям - яка різниця на ті чотири чи п'ять секунд до сотні на теслі , коли в бехі тебе обволокує комфорт з усіх сторін .


Ну не скажи). Напевно просто авто різного класу були? Тесла еска на пневмо комфортна. А якщо брати трійку і порівнювати з пятіркою бмв напиклад то звісно там різниця дві голови))
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#40
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4666
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 13:00

rvgu. Вигляд кращий, сучасніший,посадка краще, кліренс. Все інше хуже. Якість салону,шумка,тормоза,керованість). Мені Ліф не зайшов взагалі. Зрозумів це,як катнув буквально 20 км. Так і їздив 10 тик з думкою в голові, що нафіга я його собі взяв?)))

По фізо. У мене наразі навантаження такі, що всі болячки повилазили за ці два роки))).
 

а на старому ліфі катав? бо я на новому не їздив= шось не спіймав ще. Старий мені по підвісці норм. 


  • 0

Реклама!!!


#41
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1472
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 14:48

а на старому ліфі катав? бо я на новому не їздив= шось не спіймав ще. Старий мені по підвісці норм.


Звісно катав). Перший електро у мене був старий. Не знаю,чому але старий м'ягчий по підвісці, хоча диски і гума були однакові. Коли купував вже новий думав буде ще краще, але розчарувався, він жорсткіший. Не знаю, може у мене такі екземпляри були, але старий мені по ходовим якостям здавався кращим. Пробігу у старого було 70-80, у чцього 30-40. Але сама автівка, якщо брати за 15-16 тик то доволі якісна, проста і надійна. Трохи пенс мобіль, але саме для економії можна брати по місту і не далеко по області шорхатись. На сьогодня, якби вибирав Ліф 40 квт, чи Гольф то брав би останній при однаковій ціні.
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#42
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 918
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 17:04

max911,  Ти, як вчора відписав, що продав ліфа, то я подумав і кону  виставив на ріа. Побачимо, який в мене буде мінус в $, в порівнянні з купівлею. Потестував айонік5 і то просто бімба! Ще хочу знайти когось з ягуаром ай-пейс на пневмі, але в наших краях такого нігде нема.


  • 0

#43
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1472
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 17:41

max911, Ти, як вчора відписав, що продав ліфа, то я подумав і кону виставив на ріа. Побачимо, який в мене буде мінус в $, в порівнянні з купівлею. Потестував айонік5 і то просто бімба! Ще хочу знайти когось з ягуаром ай-пейс на пневмі, але в наших краях такого нігде нема.


Ну Кона 64 квт напевно буде затребуваніша, а ніж Ліф 40 квт... Та і прикол в тому, що я ще тоді купив Ліф по верху ринка. Можна було десь на 1.5 К взяти дешевше з трохи більшим пробігом і без шкіри. Переплатив бо думав відкатати тик 40-50. Але життя одне, вирішив не насилувати себе))
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#44
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 17:53

чи Гольф то брав би останній при однаковій ціні.

е-гольф по підвісці на 16 колесах взагалі лімузин! Завдяки більшій вазі мягший за звичайний, тихий, якісний, йому б ще батарейку на кіловат з 50 і ціни б машині не було, хоч він вже і « старий»
  • 0

#45
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1472
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 22 Февраль 2024 - 18:00

е-гольф по підвісці на 16 колесах взагалі лімузин! Завдяки більшій вазі мягший за звичайний, тихий, якісний, йому б ще батарейку на кіловат з 50 і ціни б машині не було, хоч він вже і « старий»


Так. Була б там батарея на квт 60 то автівка була б бімба. А по сучасним міркам 150 км це минулий вік)
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)


#46
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2896
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 23 Февраль 2024 - 10:27

Ще хочу знайти когось з ягуаром ай-пейс на пневмі, але в наших краях такого нігде нема.

За таким треба в столицю їхати,там такого добра хватає. Або шукати по об'явах, може де близько продається.
  • 0

В ігнорі - Vigors.


#47
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20801
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 23 Февраль 2024 - 16:58

Так. Була б там батарея на квт 60 то автівка була б бімба. А по сучасним міркам 150 км це минулий вік)

ну зимою так.. літом по місту 200+ безпроблем, мені якби вистачало, три дня катаєш, одна ніч зарядки від розетки і знов три дня..
  • 0

#48
max911

max911

    Авторитет

    • Сообщений 1472
  • Имя:Александр
  • Город:Киев
  • Авто:консерва + мот
  • Гос. номер:23-43
  •  
  • Регистрация: 12.03.2009

Опубликовано 23 Февраль 2024 - 20:23

ну зимою так.. літом по місту 200+ безпроблем, мені якби вистачало, три дня катаєш, одна ніч зарядки від розетки і знов три дня..


Згоден, по місту вистачає. Теж Ліф заряджав через день. Але справа в тому, що коли привикаєш до електро і інколи сідаєш на двс, котрий раз в недільку заправляєш на 3200 грн)), то приходиш до того, щоб навпаки електро був основним, а на двс авто було на всякий. А якшо електро основне то треба, щоб в зимку їхав не меньше 300 км, щоб можна було доїхати з одною зарядкою до Львова, чи Одеси. Впевнений, що хто спробував електро то потихеньку відійде від авто з двс.
  • 0

Были Опеля: OVC 2.2 АКП, OVC 3.2 АКП, еще куча всяких НЕМІ, боксеров и т д не Опелей:).
Долго на одной машине ездить не могу  -  в поисках своего идеала  ....:)





1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых