Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Американський футболправила і так далі

football американський НФЛ NFL NCAA Super Bowl college football тачдаун touchdown Viasat

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
41 ответов в теме

#1
мАнтёр

мАнтёр

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Имя:Макс
  • Город:під сонцем
  • Авто:нєОпєль :(
  • Гос. номер:3431
  •  
  • Регистрация: 29.08.2010

Опубликовано 06 Август 2015 - 22:00

Кстати, раз уж тема есть - кто-нибудь интересуется американским футболом, болеет за кого-то?

апну што ли? начал смотреть с супербоула'45 Пэкерз - Стилерз. отдельно выделить какую-то команду сложно, но симпатизирую ГБ Пэкерз, Питтсбург Стилерз, Балтимор Рэйвенз (хоть и с Питтами они в одном дивизионе), Нью Орлеан Сейнтс, Нью Инглэнд Пэтриотс, Канзас Сити Чифз, Аризона Кардз, НЙ Джаентз и Даллас Каубойз (вот они зарубы устраивают). кароч в каждом дивизионе за кого-то болею. скоро уже сезон начнется, чуть-чуть осталось.

а как вам такой приём мяча?


  • 0
Электротехника без мата, это как борщ без аромата...

#2
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 10 Август 2015 - 10:31



а как вам такой приём мяча?

Класика минулого сезону. :sm17_2:  Так само як і "не прийом" Деза Брайанта: http://www.nfl.com/v...id-Dez-catch-it


Для тих, хто задумувався що це за хрєнь така, з популярністю якої жоден інший вид спорту у США зрівнятися не може, але соромився запитати, що відбувається на полі:

Після перегляду декількох хороших матчів НФЛ, Ліга Чемпіонів з (англійського) футболу сприймається як повзання 22-х сонних мух з колосальним відсотком браку. Хоча в Футбольний Менеджер (соккерний) я до сих пір граю з задоволенням.


  • 0

#3
мАнтёр

мАнтёр

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Имя:Макс
  • Город:під сонцем
  • Авто:нєОпєль :(
  • Гос. номер:3431
  •  
  • Регистрация: 29.08.2010

Опубликовано 10 Август 2015 - 22:04

Muzzy , за сокер таж сама фiгня - як вiдвернуло... Хоча iнколи дивлюся. Деза тодi знатно кинули, ну то розплата за гру з Детройтом. Якi прогнози на новий сезон? Гадаю що ГБ Пекерз повиннi вже 5-ий перстень брати.
  • 0
Электротехника без мата, это как борщ без аромата...

#4
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 10 Август 2015 - 23:35

Деза тодi знатно кинули, ну то розплата за гру з Детройтом

Також так вважаю, хоча і вболіваю за Даллас.

 

Якi прогнози на новий сезон? Гадаю що ГБ Пекерз повиннi вже 5-ий перстень брати.

Ну, Грін-Бей, Сіетл і Нью-Інгленд - традиційно претендують, дискваліфікація Брейді мало на це вплине, як і дещо неоднозначні зміни складу в Сіетлі. У цьому році, сподіваюся, до них приєднається Даллас (хоча не взяти на драфті хоча б у четвертому раунді раннінгбека, враховуючи травматичність МакФаддена - ІМХО, шапкозакидання, яке може дуже сильно вийти боком), повинна взяти своє за минулий сезон Арізона (захист нікуди не дівся, а з травмами двох квотербеків це був просто нещасний випадок). Традиційно гарно збалансований Балтімор (як і ГБ, тільки у Рейвенз зірки не такі яскраві) і може на певному етапі зробити сюрприз, (але в СБ я їх не чекаю). Повинні значно додати Кольтс і, особливо, Сент-Луїс з його захистом і, нарешті, з більш-менш сильним першим QB. Денвер важко оцінити - занадто багато змін, незрозумілі темпи старішання Пейтона. Стілерз у окремих матчах будуть дуже сильні, але з перебудовою складу стабільного високого результату я б не чекав. У Іглз я не вірю, хоча, можливо, і даремно. Детройт буде слабшим ніж торік. У Чіфс також не вірю, при всій моїй повазі до них.

З точки зору чисто математичної суми здібностей, досвіду, нетравматичності і відсутності явних слабких місць - я б на перше місце поставив Грін-Бей, а проти них - Нью-Інгленд як найсильнішу команду АФК.


  • 0

#5
мАнтёр

мАнтёр

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Имя:Макс
  • Город:під сонцем
  • Авто:нєОпєль :(
  • Гос. номер:3431
  •  
  • Регистрация: 29.08.2010

Опубликовано 11 Август 2015 - 13:00

Також так вважаю, хоча і вболіваю за Даллас.

 

Ну, Грін-Бей, Сіетл і Нью-Інгленд - традиційно претендють...

як і дещо неоднозначні зміни складу в Сіетлі...

У цьому році, сподіваюся, до них приєднається Даллас...

Традиційно гарно збалансований Балтімор...

Повинні значно додати Кольтс і, особливо, Сент-Луїс з його захистом і, нарешті, з більш-менш сильним першим QB.

Денвер важко оцінити - занадто багато змін, незрозумілі темпи старішання Пейтона.

Стілерз у окремих матчах будуть дуже сильні, але з перебудовою складу стабільного високого результату я б не чекав.

У Іглз я не вірю, хоча, можливо, і даремно.

Детройт буде слабшим ніж торік.

У Чіфс також не вірю, при всій моїй повазі до них.

З точки зору чисто математичної суми здібностей, досвіду, нетравматичності і відсутності явних слабких місць - я б на перше місце поставив Грін-Бей, а проти них - Нью-Інгленд як найсильнішу команду АФК.

Шановний, та Ви просто гурман!!!

Даллас, хоч давно вже нічого не показував, але в мене теж викликає симпатії, гадаю що феноменальна гра о-лайн та повернення Лі в оборону не дадуть в черговий раз закінчити сезон 8-8, ще б Ромо молодше був би.

Кольтів не дуже люблю...цей Андрєй Удача...

Ну а так згодний з висновками на всі 100%!!!


  • 0
Электротехника без мата, это как борщ без аромата...

#6
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 11 Август 2015 - 15:07

Шановний, та Ви просто гурман!!!

:sm13_: Дякую! :hi:

 

Даллас, хоч давно вже нічого не показував, але в мене теж викликає симпатії, гадаю що феноменальна гра о-лайн та повернення Лі в оборону не дадуть в черговий раз закінчити сезон 8-8, ще б Ромо молодше був би.

Ну, я почав вболівати за Даллас як за не фаворита (я ніколи не любив вболівати за Реал, Барселону, МанЮтд або Баварію, бо не цікаво), але команду з історією і потенціалом, і от у минулому році цей потенціал раптово прорвало, а у цьому році вони явно посилилися, так що є підстави сподіватися. Ромо - так, не хлопчик, але ще має шанс СБ взяти, аби тільки був здоровий.


  • 0

#7
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Декабрь 2018 - 13:40

Я так розумію, що вболівальників американського футболу на нашому форумі ще менше, ніж вболівальників снукеру (до речі, також дуже достойного виду спорту).  :sm13_:


  • 0

#8
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11834
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 05 Декабрь 2018 - 15:13

Якби не фільми, то навіть не знав би, що такий вид спорту взагалі існує)
  • 0

#9
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Декабрь 2018 - 15:45

Якби не фільми, то навіть не знав би, що такий вид спорту взагалі існує)

Ти маєш на увазі про патологоанатома?

https://www.imdb.com/title/tt3322364/


  • 0

#10
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 05 Декабрь 2018 - 15:55

Ти маєш на увазі про патологоанатома?

мабуть не тільки...

ени гівен санди в такому контексті мабуть також пасуватиме... :sm17_2:


Изменено: lame, 05 Декабрь 2018 - 16:24

  • 0

#11
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Декабрь 2018 - 17:29

Пісня Висоцького про Chicago Bears:

Згадані "святые" - New Orleans Saints

 

За Чикаго грав один з найавторитетніших американських спортсменів українського походження Майк Дітка, якому присвячений відомий американський мем і його варіації.

Спойлер

https://uk.wikipedia...wiki/Майк_Дітка

 

 



мабуть не тільки...

ени гівен санди в такому контексті мабуть також пасуватиме... :sm17_2:

Concussion досить недавно пройшов в Україні в кінотеатрах, його багато хто бачив, тому я ставив на нього. :ukr:

На мій суб'єктивний смак, з декількох десятків фільмів про амфут, які я бачив, Any Given Sunday - один з найнудніших, крім знаменитої промови Аль Пачіно, звичайно, яка виділяється на його загальному фоні.

Мені більше подобаються ці:

https://www.imdb.com/title/tt0445990/

https://www.imdb.com/title/tt0758794/

Ну і ця мила різдвяна історія для сімейного перегляду: https://www.imdb.com/title/tt0878804/

 

 

Про фінанси: https://ua.tribuna.c...ot/1200171.html

Зараз Даллас Ковбойз продовжують бути найдорожчим спортивним клубом світу, тільки Манчестер Юнайтед знову посунув Реал і Барселону (у них трьох це постійно відбувається). Повний список найдорожчих клубів у всіх видах спорту: https://www.forbes.c...-teams-of-2018/


  • 0

#12
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 05 Декабрь 2018 - 17:54

крім знаменитої промови Аль Пачіно, звичайно, яка виділяється на його загальному фоні.

та мну й згадав, відверто кажучи,

більше за його фразою "еврі факін інч"... (с) :smile44:


Изменено: lame, 07 Декабрь 2018 - 10:35

  • 0

#13
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11834
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 06 Декабрь 2018 - 21:41

Ти маєш на увазі про патологоанатома?

https://www.imdb.com/title/tt3322364/

Взагалі із штатівських фільмів, ще із 90-х. Десь в одному фрагмент показали, потім в іншому як сім"я попкорн жує на трибунах і т.д.. 

Так помаленьку і дізнався)



Кажуть, у них наш європейський футбол приблизно так само "популярний".


  • 0

#14
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 07 Декабрь 2018 - 21:06

Кажуть, у них наш європейський футбол приблизно так само "популярний".

Ще на початку 90-х співвідношення глядацьких рейтингів серед професійних ліг було: 1) американський футбол (обійшов бейсбол у 60-х); 2) бейсбол; 3) баскетбол; 4) з великим відставанням від перших трьох, хокей; соккер (європейський футбол) приблизно ніде.

Зараз: 1) американський футбол професійний (NFL); 2) з невеликим відставанням американський футбол студентський (NCAA); 3) з дуже великим відставанням (і продовжує падати) бейсбол; 4) баскетбол (зростає); 5) соккер (зростає); 6) хокей (впав і продовжує падати). Це все не рахуючи індивідуальних видів, типу популярних тенісу, гольфу і гімнастики, і технічних видів, а також кінного спорту. Очікується, що баскетбол і соккер обійдуть бейсбол, а потім соккер побореться з баскетом за друге місце, хоча і з невідомим результатом. Обидва американські футболи поза загрозою і я розумію чому.

Бейсбол падає, бо його дивляться старі будь-якої раси і, частково, нестарі білі, серед інших національних груп він у молоді значно менш популярний. Баскетбол дуже популярний у чорних, а їхня частка зростає, а у європейського футболу суттєвий відсоток глядачів - вихідці з Латинської Америки, тобто найбільш зростаюча група.

А щоб самим грати, то на першому місці бейсбол, потім американський футбол і баскет, далі взагалі гольф.

Соккер, щоб грати, вважається популярним дитячим видом у школі, у тому числі для дівчат, давно, як мінімум років 30, але у вид для гри дорослих поки що не переростає - його дивляться більше, ніж грають, хоча правила з дитинства знають.

Ще у них є така категорія як soccer moms - забезпечені жінки з передмістя, які возять своїх дітей на заняття соккером, тобто європейський футбол є досить помітною частиною місцевого спорту і сучасного фольклору.


  • 0

#15
Benificar

Benificar

    Авторитет

    • Сообщений 1442
  • Возраст: 34
  • Имя:Андрей
  • Авто:Opel Vectra C '04 2.2
  •  
  • Регистрация: 01.06.2017

Опубликовано 07 Декабрь 2018 - 22:17

Интересная инфа, даже и не задумывался про такие тенденции и их причины. Про бейсбол и пенсов понятно. А в чем причина падения хоккея?
П.с. сам немного баскетом интересуюсь
  • 0

#16
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 07 Декабрь 2018 - 22:32

А в чем причина падения хоккея?

Я підозрюю, що хокей у свій час піднявся у США завдяки дуже активній рекламі НХЛ - fastest game і все таке. А потім рекламний ефект якось здувся і залишилися ті, кому він був справді цікавий, а це для Штатів приблизно от стільки. Знову таки, на відміну від Канади, Скандинавії і Росії, у Штатах це не "дворовий" вид спорту, за межами Міннесоти і Вісконсіну там дуже мало хто бачив живу ключку. Я так думаю. З іншого боку, враховуючи кількість населення США, навіть 5% популярності - це може бути цілком достатньо для нормального існування хокейних франшиз з фінасової точки зору.


  • 0

#17
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 10 Декабрь 2018 - 20:05

Кажуть, у них наш європейський футбол приблизно так само "популярний".

Сон в руку - вчора був фінал чемпіонату їхньої ліги з європейського футболу: https://www.footboom...ye-v-zhizn.html

 

MLS 2018 . Плей-офф. Суперфинал
09.12.2018. Воскресенье, 03:00
США. Атланта. Стадион "Мерседес-Бенц Стэдиум" . 73 019 зрителей

 

73 тис. глядачів - непогано так. :smile284:


  • 0

#18
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Январь 2019 - 23:33

Закінчився регулярний чемпіонат і зараз йде стадія плей-офф. Залишаються чотири команди:

http://www.nfl.com/p...playoff-picture

20 січня зустрічатимуться Лос-Анджелес Ремз - Нью-Орлеан Сейнтс, а в іншій парі - Канзас-Сіті Чіфс - Нью-Інгленд Петріотс.

За Канзас-Сіті грає найкращий молодий квотербек (гравець, який віддає пас, скорочено - QB) ліги Патрік Махоумс, а Нью-Інгленд (територіально - Бостон) - найтитулованіша команда у 21 ст., за неї грає найкращий квотербек ліги Том Бреді, жива легенда, 1977 р.н. і все ще не зійшов з піку форми, а тренує їх найкращий тренер ліги Біл Бєлічік.

Друга пара команд також дуже достойна. У цьому році, на відміну від попереднього, всі вискочки вже вилетіли і залишилися об'єктивно найсильніші.

Фінал буде 3 лютого в Атланті.

 

 

Одне з класичних уявлень про те, як виглядає американський футбол у дії:

Насправді, це не так. Гравці вагою 140 кг і більше дійсно складають майже половину кожної команди, але бігають вони з м'ячем не кожен сезон, а дехто - ні разу за довгу й успішну кар'єру. Їх функція - захищати свого квотербека, якщо вони грають у нападі (тобто на позиції offensive lineman), і атакувати чужого квотербека, якщо вони грають у захисті (defensive lineman). З м'ячем вони бігають, якщо у когось з його профільних носіїв щось пішло не так, а біг гайз його перехопили або підібрали, так що це відео - демонстрація виключень. Відео вимагає переходу на Ютуб, але для поціновувача воно того варте.


  • 0

#19
мАнтёр

мАнтёр

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Имя:Макс
  • Город:під сонцем
  • Авто:нєОпєль :(
  • Гос. номер:3431
  •  
  • Регистрация: 29.08.2010

Опубликовано 18 Январь 2019 - 11:03

Закінчився регулярний чемпіонат і зараз йде стадія плей-офф. Залишаються чотири команди:

http://www.nfl.com/p...playoff-picture

20 січня зустрічатимуться Лос-Анджелес Ремз - Нью-Орлеан Сейнтс, а в іншій парі - Канзас-Сіті Чіфс - Нью-Інгленд Петріотс.

За Канзас-Сіті грає найкращий молодий квотербек (гравець, який віддає пас, скорочено - QB) ліги Патрік Махоумс, а Нью-Інгленд (територіально - Бостон) - найтитулованіша команда у 21 ст., за неї грає найкращий квотербек ліги Том Бреді, жива легенда, 1977 р.н. і все ще не зійшов з піку форми, а тренує їх найкращий тренер ліги Біл Бєлічік.

 

Друга пара команд також дуже достойна. У цьому році, на відміну від попереднього, всі вискочки вже вилетіли і залишилися об'єктивно найсильніші.

Фінал буде 3 лютого в Атланті.

 

 

Канзас впервые в эпоху Рида "дополз" до финала конфы, в Миссури будет холодно и Патриоты в роли андердогов. Но "злой гений" Беличик и вечно молодой Брэйди дадут закурить на "ЭрроуХэд". Вот даже не решусь за кого болеть, буду просто смотреть

 

Сэйнтс против Рэмс: ветераны Бриз и Пэйтон против молодняка Маккавэя и Гоффа. Сэйнтс в своём родном Супердоуме. Будет весело.  В этой парочке однозначно Сэйнтс, хотя у "Баранов" цвета нашего флага :ukr:  :ukr:  :ukr:


  • 0
Электротехника без мата, это как борщ без аромата...

#20
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 19 Январь 2019 - 12:37

мАнтёр, я в цих парах за Канзас-Сіті і Нью-Орлеан.

Між Чіфс і Сейнтс, якщо вони будуть у Супер Боулі - навіть не знаю.

У будь-якому випадку проти Ремз.

Щодо Петріотс я не маю ні позитивних, ні негативних емоцій, хоча ще декілька років назад традиційно вболівав проти них як проти безумовного фаворита.


  • 0

#21
мАнтёр

мАнтёр

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Имя:Макс
  • Город:під сонцем
  • Авто:нєОпєль :(
  • Гос. номер:3431
  •  
  • Регистрация: 29.08.2010

Опубликовано 20 Январь 2019 - 14:17

Muzzy, будемо дивитись. Недарма ж лігу називають Not For Long  :smile284: . Погано що завтра на роботу.


  • 0
Электротехника без мата, это как борщ без аромата...

#22
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 21 Январь 2019 - 12:59

У будь-якому випадку проти Ремз.
не спрацювало :smile44:
незважаючи на те, шо майже весь матч змушені були відігруватись,

та завдяки суддівським помилкам (it was obvious to anyone with eyes. ©),

ремз виграли в овертаймі...


  • 0

#23
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 21 Январь 2019 - 23:44

Угу. В принципі, гріх жалітися, все логічно - виграли ті команди, які мали менше слабких місць, тобто, у даному випадку, мали кращий захист. Не факт, що Сейнтс занесли б тачдаун, якби в їхній останній атаці в основний час суддя помітив порушення з боку Ремз. Але все одно хотілося, щоб Ремс обламали у їхньому win now mode.
  • 0

#24
мАнтёр

мАнтёр

    Пастырь

    • Сообщений 385
  • Имя:Макс
  • Город:під сонцем
  • Авто:нєОпєль :(
  • Гос. номер:3431
  •  
  • Регистрация: 29.08.2010

Опубликовано 24 Январь 2019 - 19:50

f7fdd5bb7b0fae9ebbd6a7b50556470a.jpg?v=1

 

Saints ніяк не вгамуються

 

bad1d32be2f3a41e02b878e5a4460eb0.jpg?v=1


  • 0
Электротехника без мата, это как борщ без аромата...

#25
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 04 Февраль 2019 - 20:19

Прямо зараз на Viasat Sport йде у запису Супербоул, який зіграли минулої ночі, з коментарем відомого вболівальникам європейського футболу Алєксєя Андронова. Коментар хороший.

Я вже матч бачив. Він вийшов дуже своєрідним, але інтрига була.


  • 0

#26
rhsv

rhsv

    Начавший говорить

    • Сообщений 2
  • Имя:Крис
  • Авто:hundai
  •  
  • Регистрация: 14.02.2019

Опубликовано 22 Февраль 2019 - 18:33

матч  вийшов дуже своєріднимph33.png


  • 0

#27
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 03 Февраль 2020 - 21:45

Цієї ночі був Супербоул, у якому яскравий, але не дуже стабільний Kansas City Chiefs під керівництвом одного з найдосвідченіших тренерів Енді Ріда обіграв одного з фаворитів сезону (також дуже яскраву, але ще і стабільну команду без слабких місць) San Francisco 49ers. Я радий.

kc_1074127436_2048x2048_800.jpgi.gif

kc_2048x2048_800.jpgi.gif

 

Плей-офф цього року взагалі був дуже цікавим - фаворити вилетіли всі, причому навіть не від головних претендентів на те, щоб потіснити їх, а від команд, які самі потрапили у плей-офф в останній момент.


  • 0

#28
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 04 Февраль 2020 - 12:25

Цієї ночі був Супербоул

а чьо тьоті на хвото, а не пасани?! :smile8:


  • 0

#29
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Февраль 2020 - 09:33

На тому фото головне не тьоті, а головний вболівальник:) Тьоті - для привернення уваги.
  • 0

#30
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 05 Февраль 2020 - 10:17

На тому фото головне не тьоті, а головний вболівальник:)

на тлі таких скарбів, маскота мну й "не помітив" :blush:  :sm13_: 

 

Тьоті - для привернення уваги.

такі привертають... всі разом, та кожна окремо :sm302: :smile44: 


  • 0

#31
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 05 Февраль 2021 - 15:42

Цієї ночі був Супербоул,

рік минув...

в ніч на понеділок вже черговий (кілька моментів вперше за всі роки)...  :smile44:


Изменено: lame, 05 Февраль 2021 - 15:45

  • 0

#32
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 05 Февраль 2021 - 16:44

Прямо зараз на Viasat Sport йде у запису Супербоул

також дивитимусь в запису, бо не спати ніч,

а зранку на роботу, то вже не для мене  :ac:


  • 0

#33
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 06 Февраль 2021 - 15:48

Пряма трансляція американського футболу через наші канали має суттєвий недолік - коли у них показують рекламу (як правило досить цікаву, навіть не під час Супербоулу, коли вона цілеспрямовано цікава), то у нас на екрані нічого не відбувається, просто показують порожнє у цей момент поле стадіону.

Ну і у них цей Супербоул, по-моєму, буде транслювати CBS, тобто коментуватиме Тоні Ромо (який для мене є улюбленим коментатором, крім того, що разом з Дезом Брайантом був улюбленим гравцем), а на Віасаті я можу тільки сподіватися, що Олексій Андронов серед коментаторів буде, а дурнуватого Гомельського не буде.


  • 0

#34
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27637
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 06 Февраль 2021 - 16:13

а дурнуватого Гомельського не буде.

гомельский есть, он не может не есть (с) :-)
непотопляемый...
  • 0

#35
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 06 Февраль 2021 - 21:38

гомельский есть, он не может не есть (с) :-)
непотопляемый...

Так це мабуть вже внук його. Там серед синів (чи синів і племінників) було декілька коментаторів і вони, як на початок 90-х, дуже толково коментували баскет, один потім тренером жіночої команди був, чи не збірної.

А віасатський Гомельський - "гуморист" невдалий. На Віасаті і так більшість коментаторів знають гравців суттєво гірше, ніж уболівальник зі стажем сім сезонів, при цьому не соромляться верзти феєричні дурниці. Але Гомельський серед них самий невдалий.


  • 0





Также с меткой «football, американський, НФЛ, NFL, NCAA, Super Bowl, college football, тачдаун, touchdown, Viasat»

1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых