Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Остановка в неположеном местеКак правильно "оскаржити"


  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#1
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 13 October 2010 - 15:03

Сегодня ездил по делам. Когда парковался - впереди стояли ДАЇшники, я перед ними припарковался и пошёл по делам, когда вернулся и сел за руль и в мгновение подошёл "он" и сказал
- добрый день и т.д. вы нарушили правила остановки, пройдёмте составим протокол.

Я пошёл посмотреть где этот знак, а он таки есть - за ветками спрятан, с тротуара видно отлично, а вот с дороги....

Attached File  DSC00532.JPG   741.05К   110 downloads

Протокол составили. В протоколе я написал что "не згоден и пояснення приведу в суді"

Так вот вопрос. Как правильно составить иск?
П.С в протоколе ДАЙці написали в графе "до протоколу додається" -постанова№... та відеозапис
Видео он показал на какоком то "Панасонике" явно с дому взял.
В графе "свідки" - никого
  • 0

#2
@sms

@sms

    Пастырь

    • сообщений 424
  • Age: 39
  • Имя:Алекс
  • Город:Киев. Позняки
  • Авто:Opel Zafira B 1.8XER MTT 2008 (EX)
    Opel Combo C 1.3 CDTI АКП 2008
  •  
  • Регистрация: 26.08.2007

Posted 13 October 2010 - 15:39

в иске обратить внимание на то что припарковался за гаишной машиной, знака из-за веток видно не было.
Возникает вопрос почему гишная машина остановилась под нарушающий знак? :sm16:

Скидки для форумчан на Akciya.kiev.ua - если что в ЛС.
Запчасти на авто - Купить автозапчасти для иномарок в Киеве.car-ua.com  Подбор Авто.  Секретное слово: Опельклуб
Помощь Детям 
Футболки с символикой Opel mywear.in  - для клуба -10% скидка (в лс)


#3
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 13 October 2010 - 15:57

в иске обратить внимание на то что припарковался за гаишной машиной, знака из-за веток видно не было.
Возникает вопрос почему гишная машина остановилась под нарушающий знак? :sm21:

они стояли с включеной аварийкой (меня как то это и насторожило , а потом я понял, почему...)
и машин там стояло как минимум 15, и всем -кто возвращался к своим машинам (пока мне писали протокол) тоже предлагали пройти... для составления протокола(((
  • 0

#4
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 16:08

пункт нарушения правил и по какой статье постанова?
  • 0

#5
lame

lame

    Авторитет

    • сообщений 27673
  • Age: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Posted 13 October 2010 - 16:13

П.С в протоколе ДАЙці написали в графе "до протоколу додається" -постанова№... та відеозапис
Видео он показал на какоком то "Панасонике" явно с дому взял.
В графе "свідки" - никого


вот это пожалуй единственный небольшой шанс...
в остальном, мне кажется, шансов на положительный исход суда немного... :sm21:
  • 0

#6
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 13 October 2010 - 16:16

пункт нарушения правил и по какой статье постанова?

пишу то что в протоколе..
водій здійснив зупинку в зоні дії дорожного знаку 3.34 "зупинку заборонено"
чим порушив вимоги п. 8.4 дод 1 3.34
постанова по статье 122 ч. 1 КУпАП, та керуючись положенням статті 14-1, частини 5, 6 статті 285 та статті 283 КУпАП

вроде всё...

Edited by александр88, 13 October 2010 - 16:17.

  • 0

#7
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 16:35

начнем с п.8.4
що нібито я не виконав вимог дорожнього знаку 3.34, чим порушив вимоги п.8.4 Правил дорожнього руху України. Але п.8.4 ПДР лише роз’яснює групи дорожніх знаків:
«8.4. Дорожні знаки поділяються на групи:
а) попереджувальні знаки. Інформують водіїв про наближення до небезпечної ділянки дороги і характер небезпеки. Під час руху по цій ділянці необхідно вжити заходів для безпечного проїзду;
б) знаки пріоритету. Встановлюють черговість проїзду перехресть, перехрещень проїзних частин або вузьких ділянок дороги;
в) заборонні знаки. Запроваджують або скасовують певні обмеження в русі;
г) наказові знаки. Показують обов'язкові напрямки руху або дозволяють деяким категоріям учасників рух по проїзній частині чи окремих її ділянках, а також запроваджують або скасовують деякі обмеження;
ґ) інформаційно-вказівні знаки. Запроваджують або скасовують певний режим руху, а також інформують учасників дорожнього руху про розташування населених пунктів, різних об'єктів, територій, де діють спеціальні правила;
д) знаки сервісу. Інформують учасників дорожнього руху про розташування об'єктів обслуговування;
е) таблички до дорожніх знаків. Уточнюють або обмежують дію знаків, разом з якими вони встановлені.»
Виходячи зі змісту п. 8.4 ПДР можна прийти висновку, що цей пункт не можливо порушити, оскільки в ньому відсутня пряма заборона чи забовязання для водіїв на вчинення будь яких дій.
  • 0

#8
slav

slav

    Пастырь

    • сообщений 424
  • Имя:Славик
  • Город:леса
  • Авто:OVB X20XEV'CD Sport
  •  
  • Регистрация: 05.08.2009

Posted 13 October 2010 - 16:38

Поищи примеры исков по поводу нечитаемых знаков на roadcontrol.com.ua. Несертефицированный прибор не может использоваться сотрудником ДАИ как доказательство. В иске уточни что обязанность доказывать лежит на чиновнике. Должен быть сертификат на прибор если видео хотят приобщить к делу как доказательство.
  • 0

#9
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 16:43

теперь что касается видео:
Також звертаю увагу, щодо відео, яке нібито, додається до протоколу. Прилад, яким нібито проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ та інспектор керується ним безпосередньо.

Між тим, ст.14-1 КУпроАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.
До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив відео фіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано, тим більше, що у відповідності до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 N 1111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.
Ненадання мені інформації з результатами відеофіксації при складанні протоколу та винесенні постанови про накладення штрафу носить ознаки порушення наказу Міністерства Внутрішніх Справ України N1217 .
Крім того, ст. 62.ч3. Конституції України говорить, що обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь
  • 0

#10
lame

lame

    Авторитет

    • сообщений 27673
  • Age: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Posted 13 October 2010 - 16:47

Виходячи зі змісту п. 8.4 ПДР можна прийти висновку, що цей пункт не можливо порушити,
оскільки в ньому відсутня пряма заборона чи забовязання для водіїв на вчинення будь яких дій.


юридически получается вообще невозможно быть привлеченным к ответственности
за неисполнение требований 3.34?! :sm15:

а такая формулировка тоже не сможет наказать "порушныка":
пункт "в" впроваджує "певні обмеження в русі", які були порушені невиконанням вимог знаку 3.34?!

теперь что касается видео:


по видео, сразу было почти очевидно, что это шанс...
  • 0

#11
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 16:54

юридически получается вообще невозможно быть привлеченным к ответственности
за неисполнение требований 3.34?! :sm15:

а такая формулировка тоже не сможет наказать "порушныка":
пункт "в" впроваджує "певні обмеження в русі", які були порушені невиконанням вимог знаку 3.34?!


юридически формулировка имеет значение и согласно п. 8.4. он розъяснювальний, он же ничего не запрещает
  • 0

#12
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 13 October 2010 - 18:35

с пунктами понятно! А вот можно ли моё фото приобщить к делу или ...?

Edited by александр88, 13 October 2010 - 18:37.

  • 0

#13
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 19:02

не то что можно, а нужно! сейчас еще тебе напишу про саму статью по которой админ вынесли

При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини ,які б свідчили,що в моїх діях є ознаки проступку,за який законом встановлено адміністративну відполвідальність.Так, у ст. 254 КупАП зазначено , що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративного правопорушення не було (не було пред’явлено жодного доказу крім безпідставних звинувачень, «правопорушення» не зафіксовано належним чином , як того вимагає чинне законодавство , з врахування допущених правопорушень під час складання протоколу, він не може бути належним доказом моєї вини), і за таких обставин відповідно до п. 1 ст.247 КупАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути розпочато у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

это что касается видео



далее

2. КупАП визначено форму й передбачено основні вимоги щодо змісту ,як протоколу про адміністративне правопорушення ,так і рішення , що постановляється в конкретній адміністративній справі, а також визначається компетенція осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Згідно ст.255 КупАП уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ч.3 та ч. 4 ст.122 КупАП . Але інспектор поза межі своєї компетенції склав протокол серія АЕ №  від 11.09.2010 року про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 122 КупАП.
  • 0

#14
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 13 October 2010 - 20:00

Юля! Спасиба за ценную информацию) буду составлять иск... Не зря же они дают 10 дней:)
  • 0

#15
lame

lame

    Авторитет

    • сообщений 27673
  • Age: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Posted 13 October 2010 - 20:09

юридически формулировка имеет значение и согласно п. 8.4. он розъяснювальний, он же ничего не запрещает


так я об этом и хочу спросить и уяснить для себя же...
т.е. в нынешней редакции правил, никого и никогда невозможно привлечь к ответственности,
за невыполнение требований знака 3.34?! :sm16:
ибо о том, что его требования "нужно" выполнять, никакой другой пункт,
кроме "описательного" 8.4 не предписывает (я не нашел)
т.е. опять же в силу юридически "неверно" сформулированных пдд
их в этой части выполнять не обязательно?! :sm16:
кстати, "из того, что пришло в голову", невыполнение требований знака 2.2 ("стоп")
тоже ненаказуемо?! :sm16: :sm17_2:
  • 0

#16
PythoN

PythoN

    Опора властителей

    • сообщений 469
  • Age: 41
  • Имя:Максим
  • Город:Киев Позняки
  • Авто:Astra G Comfort++ 1.6 АКПП
  • Гос. номер:PythoN
  •  
  • Регистрация: 28.06.2009

Posted 13 October 2010 - 20:56

Не хотелось бы сгущать краски, но в державе скоро выборы, и катастрофическая нехватка денег, как следствие чрезмерно поднятый план на смену.
Посему думается что наша доблестная в крайослепшая Хфемида еще и оглохнет,и суд ничего не даст.
ЗЫ. Попробовать можно, может что то и получится.
- Тикайте, хлопцы, I'll be back...

#17
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 21:57

так я об этом и хочу спросить и уяснить для себя же...
т.е. в нынешней редакции правил, никого и никогда невозможно привлечь к ответственности,
за невыполнение требований знака 3.34?! :sm16:
ибо о том, что его требования "нужно" выполнять, никакой другой пункт,
кроме "описательного" 8.4 не предписывает (я не нашел)
т.е. опять же в силу юридически "неверно" сформулированных пдд
их в этой части выполнять не обязательно?! :sm16:
кстати, "из того, что пришло в голову", невыполнение требований знака 2.2 ("стоп")
тоже ненаказуемо?! :sm18: :sm16:

нет, тут ситуация в том что инспектор ссылается на то что водитель нарушил п. 8.4., а его нельзя нарушить, а вот действие знака и его запрет никто не отменял, он реально был нарушен, просто благодаря такой формулировке в протоколе есть шанс оспорить протокол. но тут уж как повезет с судьей, если водитель ссылается на то что знака не видно и нарушил он его неумышленно, и это не его вина что там такое большое дерево и.т.д., то может получится... Вот так вот




а не выполнение требований знака 2.2 может к примеру нарушить п. 20.3

Edited by J-u-l-y, 13 October 2010 - 22:01.

  • 0

#18
Gruzin

Gruzin

    ...

    • сообщений 3900
  • Имя:..
  •  
  • Регистрация: 26.09.2005

Posted 13 October 2010 - 22:08

а "остановка" общественного транспорта?
Покажете решение суда.
удачи..
  • 0

#19
J-u-l-y

J-u-l-y

    .

    • сообщений 5832
  • Имя:...
  •  
  • Регистрация: 31.08.2009

Posted 13 October 2010 - 22:32

вот тебе пример, можешь взять за основу и дописать о том что знака не видно, фото 1 прилагаю, типа инспектор снимал на видео, это не законно. в графе доказательства не указана видеосъемкаи доказательством быть не может и т.д. в общем дерзай!

В середині листопада 2009 року мною було отримано постанову серії ВС 045414 по справі про адміністративне правопорушення від 15.09.2009р. разом з фото належного мені автотранспортного засобу марки Кіа р.н. ВС 0802 ВВ.
Згідно вказаної постанови мене визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП та на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 грн.
Вважаю, що оскаржувана постанова є незаконною, необґрунтованою, не відображає дійсних обставин справи, складена за відсутності належних доказів з грубим порушенням вимог чинного законодавства, а в моїх діях не було ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП України.
Слід відмітити, що оскаржувана постанова була винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото та відео зйомки у відповідності до ст. 14-1 КУпАП.
Зокрема, ч. 1 ст. 14-1 КУпАП передбачає, що до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху можуть бути притягнуті власники (співвласники) транспортних засобів у разі фіксації вказаних правопорушень працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису.
В даному випадку під спеціальними технічними засобами працюючими в автоматичному режимі – розуміються технічні засоби які встановленні на певному місці нерухомо, в яких мається прив'язка до певної місцевості та вони здатні фіксувати порушення правил дорожнього руху в повністю автоматичному режимі без допомоги людини.
Як мені відомо, прилад ВИЗИР технічно не може працювати в автоматичному режимі.
Протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про адміністративне правопорушення виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності тільки у випадках виявлення адміністративного правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису. Це згідно Статті 258 КпАП, де чітко прописано про засоби, які працюють в автоматичному режимі. Тому ще раз хочу підкреслити, що прилад ВИЗИР не є засобом, працюючим в автоматичному режимі, тому вважаю оскаржувану Постанову незаконною.
Крім того, у відповідності до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 N 1111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників, щодо проходження ними інструктажу та складання заліків.
З мотивувальної частини постанови, вбачається, що 15.09.2009 р. о 15 год. 34 хв. я, керуючи належним мені автомобілем на вул. Маланюка в м. Львові не виконав вимоги пункту 15.10 «в» ПДР України, та здійснив стоянку на тротуарі залишивши відстань для руху пішоходів менше 2-х метрів.
Дійсно 15.09.2009 р. о 15 год. 34 хв. я, керуючи належним мені автомобілем на вул. Маланюка в м. Львові здійснив стоянку на тротуарі. Проте, вказані мої дії були вимушеними через несправність мого автомобіля, а саме несправність сигналізації та відповідного подальшого блокування двигуна.
У відповідності до п. 15.14. ПДР України у разі вимушеної зупинки в місці, де зупинку заборонено, водій повинен вжити всіх заходів, щоб прибрати транспортний засіб, а за неможливості це зробити - діяти згідно з вимогами пунктів 9.9-9.11 цих Правил.
Згідно п. 1.10. ПДР України вимушена зупинка - припинення руху транспортного засобу через його технічний стан або небезпеку, що створюється вантажем, який перевозиться, станом водія (пасажира) або перешкодою на дорозі.
П. 27.5. визначає, що у разі вимушеної зупинки на проїзній частині автомагістралі або дороги для автомобілів водій повинен позначити транспортний засіб відповідно до вимог пунктів 9.9-9.11 цих Правил і вжити заходів для того, щоб прибрати його за межі проїзної частини праворуч.
Як зазначалось вище, внаслідок блокування двигуна мій автомобіль зупинився на проїзній частині. В зв'язку з цим та неможливістю подальшого руху, я у відповідності до вимог ПДР України прибрав належний мені транспортний засіб за межі проїзної частини праворуч, а саме на тротуар, оскільки, з ліва сторона проїзної частини була зайнята транспортними засобами.
Таким чином, у постанові по справі про адміністративне правопорушення немає жодних доказів того, що мною було порушено будь-які правила дорожнього руху, оскільки, в даному випадку мною було здійснено вимушену зупинку транспортного засобу та такий було прибрано за межі проїзної частини, а тому мої дії повністю відповідали вимогам ПДР України, а отже в таких відсутній склад адміністративного правопорушення.
Зі змісту ст. 247 КпАП України вбачається, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин: відсутність події і складу адміністративного правопорушення.
Згідно абзацу 2 п.3 ст. 288 КпАП України особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Враховуючи наведене вище, керуючись ст. 19, 55 Конституції України, ст.ст. 247, 287, 288, 289, 293, КпАП України, ст. ст. 18, 19, 104, 105, 106 КАС України, -

Прошу:

1. Постанову інспектора ВАП БДПС ВДАІ з ОАТ м. Львова та АТІ ст.. лейтенанта міліції Пуківського Володимира Богдановича серії ВС 045414 від 15.09.2009р. про визнання мене винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП та притягнення мене до адміністративної відповідальності – скасувати.
2. Провадження по справі про адміністративне правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП відносно мене закрити в зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.



Додаток:

Edited by J-u-l-y, 13 October 2010 - 22:33.

  • 0

#20
lame

lame

    Авторитет

    • сообщений 27673
  • Age: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Posted 14 October 2010 - 08:35

нет, тут ситуация в том что инспектор ссылается на то что водитель нарушил п. 8.4., а его нельзя нарушить,
а вот действие знака и его запрет никто не отменял, он реально был нарушен,
просто благодаря такой формулировке в протоколе есть шанс оспорить протокол.
но тут уж как повезет с судьей, если водитель ссылается на то что знака не видно и нарушил он его неумышленно,
и это не его вина что там такое большое дерево и.т.д., то может получится... Вот так вот

понял только, что в данном конкретном случае можно "бодаться", учитывая юридическую коллизию с 8.4
(хотя непонятно, что пишут когда инкриминируют 3.34 в других случаях?!)
кстати, в действующих правилах не нашел фразы, обязывающей водителя выполнять требования дорожных знаков :sm16:
таки образом ссылок, которые позволяют привязать знаки собственно к правилам нет?! и нарушать "нечего"?!
с другой стороны, даже для того, чтобы "быковать", используя неидеальность формулировок в правилах,
нужно очень хорошо ориентироваться прежде всего в юридических тонкостях и формальном праве,
тогда как далеко не все обладают такими навыками и знаниями :navalilos:
куда естественнее выглядят объяснения недостаточной видимости знака (с чем собственно даже судье сложно будет спорить)
и неумышленность нарушения...

а не выполнение требований знака 2.2 может к примеру нарушить п. 20.3

вероятно (хотя, к примеру, поезд-то я пропустил)...
но меня больше бы интересовало какое правило (кроме требований действия знака)
я нарушил, не остановившись перед "стоп"-ом, в куда более часто встречающихся
в "гражданско-городских" условиях случаях главная-второстепенная?!

Edited by lame, 14 October 2010 - 08:36.

  • 0

#21
Hurricane

Hurricane

    Правдивий галичанин

    • сообщений 1662
  • Age: 52
  • Имя:Андрій
  • Город:Тернопіль
  • Авто:Astra J Sports Tourer 1,7CDTI 2014
  • Гос. номер:ВО4303СС
  •  
  • Регистрация: 29.05.2008

Posted 14 October 2010 - 08:52

В позовній заяві вкажи, що знак 3.34 розміщений з порушенням вимог п. 10.1.1 ДСТУ 4100-2002 "ДСТУ 4100-2002 Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування", а саме закритий гіллям дерев, що не дало тобі змоги його бачити під час руху до місця зупинки. І фото знака, закритого кроною дарева, додай.

Размещенное изображение

До речі, ОСЬ зсилочка на весь документ в форматі .doc, може комусь знадобиться

Edited by Hurricane, 14 October 2010 - 08:57.

  • 0
Рослини дуже корисні - вони виділяють кисень, який життєво необхідний автомобілям.

#22
бобр

бобр

    Авторитет

    • сообщений 3697
  • Age: 46
  • Имя:Николай
  • Город:киев
  • Авто:есть.
  •  
  • Регистрация: 15.06.2009

Posted 14 October 2010 - 09:34

Никакого суда не будет.Это не грубое нарушение и решение о наложение штрафа принимает районное гаи.Т.е ты написал что не згоден и это никого не интересует.Из своего опыта скажу что штрафы до 510 гр суд не рассматривает.Твой штраф будет в базе и хочь бадайся хочешь нет...

А гаишники могут парковаться где хотят! У них спец машина с опазнавательными знаками...

Edited by бобр, 14 October 2010 - 09:36.

  • 0

#23
Agent Smith

Agent Smith

    ПОЛОвой ТРОЛЬ

    • сообщений 1754
  • Age: 42
  • Имя:Дима
  • Город:Киев
  • Авто:2 дизеля
  • Гос. номер:АА4964РВ
  •  
  • Регистрация: 22.04.2007

Posted 14 October 2010 - 09:44

Никакого суда не будет.Это не грубое нарушение и решение о наложение штрафа принимает районное гаи.Т.е ты написал что не згоден и это никого не интересует.Из своего опыта скажу что штрафы до 510 гр суд не рассматривает.Твой штраф будет в базе и хочь бадайся хочешь нет...

А гаишники могут парковаться где хотят! У них спец машина с опазнавательными знаками...

ничего подобного, я лично оспорил и отменил штраф в 330 грн через суд. Другой вопрос сколько это заняло времени :) .... но справедливость восторжествовала :)
  • 0
It's so beautiful it makes you want to cry
Размещенное изображение

#24
lame

lame

    Авторитет

    • сообщений 27673
  • Age: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Posted 14 October 2010 - 09:54

ничего подобного, я лично оспорил и отменил штраф в 330 грн через суд.
Другой вопрос сколько это заняло времени :) .... но справедливость восторжествовала :)


+1
даже решение суда можно (и бывают случаи когда необходимо) оспорить, а тут решение гаи...
и "штраф в базе" снимается так же как и при предъявлении квитанции об уплате,
только соответствующей постановой...
  • 0

#25
бобр

бобр

    Авторитет

    • сообщений 3697
  • Age: 46
  • Имя:Николай
  • Город:киев
  • Авто:есть.
  •  
  • Регистрация: 15.06.2009

Posted 14 October 2010 - 09:58

Agent Smith, Никто не говорит что нельзя...Просто это уже потом...
  • 0

#26
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 14 October 2010 - 10:44

Никакого суда не будет.Это не грубое нарушение и решение о наложение штрафа принимает районное гаи.

а если они его приняли неправомерно?
И что всегда так платить не за х**?

бобр а это не ты случаем мне его выписал? :smile:

Edited by александр88, 14 October 2010 - 10:45.

  • 0

#27
бобр

бобр

    Авторитет

    • сообщений 3697
  • Age: 46
  • Имя:Николай
  • Город:киев
  • Авто:есть.
  •  
  • Регистрация: 15.06.2009

Posted 14 October 2010 - 11:08

александр88, Ты уж извени за прмоту,но я бы у тебя еще и права забрал!Ну достали в Киеве матом припаркованые авто! Из-за одного урода вся улица стоит...
  • 0

#28
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 14 October 2010 - 11:16

александр88, Ты уж извени за прмоту,но я бы у тебя еще и права забрал!Ну достали в Киеве матом припаркованые авто! Из-за одного урода вся улица стоит...

да ладно проехали)) я припарковался в нормальном месте, никому не мешал, таких же как я - ещё стояло машин 15, и всем под шумок повыписывали протоколы и что самое интересно никто не видел этого знака
П.С видел бы я этот знак , да при-том что там впереди стояли ГАЙцы.......
- что? я бы стал бы? (канечно же НЕТ)

Edited by александр88, 14 October 2010 - 11:24.

  • 0

#29
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 14 October 2010 - 12:33

Всем спасибо за советы, вот тут я набросал "позов" Attached File  иск.doc   43.5К   16 downloads

Жду критики))))
п.с Это черновик)

Edited by александр88, 14 October 2010 - 12:47.

  • 0

#30
Nazgul

Nazgul

    Авторитет

    • сообщений 15363
  • Age: 40
  • Имя:dsdfdsf
  • Авто:E32 735
  •  
  • Регистрация: 13.11.2007

Posted 14 October 2010 - 13:07

ничего подобного, я лично оспорил и отменил штраф в 330 грн через суд. Другой вопрос сколько это заняло времени :) .... но справедливость восторжествовала :)

+1,только на 255 грн.

#31
Gruzin

Gruzin

    ...

    • сообщений 3900
  • Имя:..
  •  
  • Регистрация: 26.09.2005

Posted 14 October 2010 - 19:01

я на фотографии вижу два знака, которые не предполагают остановку в данном месте. а дальше зона ремонтных работ. очень хотелось посмотреть на решение суда.

и меня еще удивляет то, что по вашим рассуждениям гаи всегда должно быть неправым (и даже когда разводит на ровном месте, шо кстати и должно быть при таком поведении на явное нарушение).
  • 0

#32
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 14 October 2010 - 19:11

я на фотографии вижу два знака, которые не предполагают остановку в данном месте. а дальше зона ремонтных работ. очень хотелось посмотреть на решение суда.

и меня еще удивляет то, что по вашим рассуждениям гаи всегда должно быть неправым (и даже когда разводит на ровном месте, шо кстати и должно быть при таком поведении на явное нарушение).

Во первых у второго знака ограничение 30м.

А во вторых Есть ГОСТы

10 ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ
10.1 Загальні положення
10.1.1 Дорожні знаки повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачили учасники дорожнього руху
як у світлий, так і в темний час доби, була забезпечена зручність експлуатації і обслуговування, а також
було неможливе їх ненавмисне пошкодження. При цьому вони не повинні бути затулені від учасників
дорожнього руху будь-якими перешкодами (зеленими насадженнями, щоглами зовнішнього освітлення
тощо.).
Під час розташування дорожніх знаків повинна бути забезпечена спрямованість інформації, яку вони передають, тільки до тих учасників руху, для яких її призначено.
На ділянках доріг, де дорожню розмітку важко побачити (сніг, бруд тощо) або не можна віднови¬ти, повинні бути установлені відповідні за змістом дорожні знаки

В третьих.. сколько можно говорить... я стал на вновь освободившееся место, впереди стояли они(ДАЇ) Машина которая уехала с моего нового места, нормально, минуя ДАЇ уехала, без остановки работниками ДАЇ (если бы что-то было не так я что бы парковался там?)

И ЧЕТВЁРТОЕ- вы что из этих что-ли (торговцев полосатых палочек)???

Edited by александр88, 14 October 2010 - 19:21.

  • 0

#33
Andrew2009

Andrew2009

    Старожил

    • сообщений 290
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:Camry
  •  
  • Регистрация: 20.10.2009

Posted 14 October 2010 - 20:34

Так может твой предшественник (что стоял перед тобой на твоем месте) уже заплатил на месте или до тебя также уехал с протоколом? А тут ты на счастье гайцам, и даже никуда ходить не надо: с одного взяли, на его место приехал другой :sm5: :sm3:
  • 0

#34
александр88

александр88

    Авторитет

    • сообщений 1011
  • Age: 44
  • Имя:александр
  • Город:Kharkiv kingdom,
  • Авто:astra g z1.4 xep 06 г.в
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Posted 14 October 2010 - 20:51

Так может твой предшественник (что стоял перед тобой на твоем месте) уже заплатил на месте или до тебя также уехал с протоколом? А тут ты на счастье гайцам, и даже никуда ходить не надо: с одного взяли, на его место приехал другой :sm30: :sm14:

не видел кто кому платил( но кормушка там бездонная, пока меня оформли, да пока я нашёл тот знак и сфотографировал они (продавцы палочек) ещё штук 5 протоколов втюхали...
  • 0

#35
Gruzin

Gruzin

    ...

    • сообщений 3900
  • Имя:..
  •  
  • Регистрация: 26.09.2005

Posted 15 October 2010 - 09:29

Во первых у второго знака ограничение 30м.

А во вторых Есть ГОСТы

В третьих.. сколько можно говорить... я стал на вновь освободившееся место, впереди стояли они(ДАЇ) Машина которая уехала с моего нового места, нормально, минуя ДАЇ уехала, без остановки работниками ДАЇ (если бы что-то было не так я что бы парковался там?)

И ЧЕТВЁРТОЕ- вы что из этих что-ли (торговцев полосатых палочек)???

по-первому, сколько это 30 метров, если длина авто примерно 5 м? другими словами, 30 м- это девятиэтажный дом, положенный на землю.
по-второму, госты есть и они выполняются. Единственное что, ветки, за которыми ваш городской голова не следит, хотя я за него не голосовал :sm16: , но со стороны дороги сделан снимок и знаки видны.
по-третьему, сколько не говорите, но когда гаец видет, что на только что освободивщее им место в поругании всех правид дор. движения становится индивидуум- что ему еще делать? Только штрафовать и штрафовать. Вот оно СЧАСТЬЕ!
по-ЧЕТВЕРТОМУ, если Вы это Мне, то почему слово "Вы" Вы пишите с маленькой буквы? А если Вы это нам, то вы же не на форуме ГАИ... да как Вы можете... :sm12:

Да, и не выкайте мне.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых