Перейти к содержимому


Реклама









Фото

На вихідний - у Камінне СелоБо вдома сидіті не хотілось!


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
6 ответов в теме

#1
Enjoy

Enjoy

    Західноукраїнський буржуазний націоналіст - франкофіл

    • Сообщений 6990
  • Возраст: 61
  • Имя:Олеcь
  • Город:Луцьк
  • Авто:Левеня
  •  
  • Регистрация: 18.04.2007

Опубликовано 07 Август 2012 - 07:53

Почну з легенди.
Колись дуже давно у далеке поліське село прийшов старенький дід. Дідусь був дуже втомлений, а літо було таке спекотне, як і нинішнє і дідусеві дуже хотілося напитися води. Люди в селі, треба замітити, були добрі, щирі, відкриті... Ну, як ми, українці і від воріт посилали діда на... Тобто до судіда відправляли. Так і не дали дідусеві водички. Обідився старий і сказав, що в жителів того села камінні душі. А наранок замість хатин у лісі з"явились величезні каменюки.
Отака радісна історія.

Але я не про це!
Про Камінне Село я почув від швагра ( він з Житомирщини ) роки зо два тому взад і захотілося нам побачити ці лідникові каменюки на власні очи. Якось до поїздки все не доходило, аж на вихідні, що минули, ми вирішили, що сидіти вдома в таку страшенну спеку вже нема сили і треба десь втікати з міста. Проїхати в машині трохі треба, бо ж від Луцька до того Села більше 200 км, але в кліматизованій машині все краще, ніж обливатися потом в квартирі. Ще було розуміння, що навколо Луцька всі водойми і береги навколо них будуть щільно забиті народом... Коротко кажучи поїхали.
Багато розповідати не буду, бо про Камінне Село і як до нього доїхати в тирнеті інформації сила силенна, тому просто викладу пару-трійку наших фотог.
Не... Фодке трохі пізніше

Изменено: Enjoy, 08 Август 2012 - 13:36

  • 0
Я так люблю свою країну і так ненавиджу цю державу....

Я симпатизую "СВОБОДІ"...Розмовляю і пишу українською... То може я ФАШИСТ???

Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#2
Serega_Omega

Serega_Omega

    Авторитет

    • Сообщений 4080
  • Возраст: 47
  • Имя:Серёга
  • Город:Кривой Рог
  • Авто:Opel Omega B была, Skoda Octavia A7
  •  
  • Регистрация: 25.09.2010

Опубликовано 07 Август 2012 - 09:03

Краткость - сестра таланта !
  • 0

#3
Enjoy

Enjoy

    Західноукраїнський буржуазний націоналіст - франкофіл

    • Сообщений 6990
  • Возраст: 61
  • Имя:Олеcь
  • Город:Луцьк
  • Авто:Левеня
  •  
  • Регистрация: 18.04.2007

Опубликовано 07 Август 2012 - 12:59

Краткость - сестра таланта !

Бе-бе-бе... :sm17_1:
Ну не встригав я з раночку!!!
Зараз трохи вкину фодог!

Размещенное изображение
Це по дорозі на Камінне Село. Місця там досить дикі. Багато покинутих домів. Бачили ми такий ось, як на фото відгодовувальний комплекс. Все розвалюється, розтаскується... Моторошно стає, їй-Богу.

Размещенное изображение

Це ми просто стали перепитати дорогу у місцевих дядьків і я побачил цей кущ... Мені сподобалось, а вам? :blush:

Размещенное изображение

Останні кілометрів 20-ть дорога неважнецька. Тобто "Левеня" її хаває, але хотілося б кращого. Просто є розуміння, що це Богом забута місцина і ніхто в найближчи багато років нічого там робити не буде.

Размещенное изображение

Вже на під"їзді до самого Камінного Села є такий струмочок і є такій місточок. Дуже мальовничо... Як для туристів.

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Правда? :blush:

Размещенное изображение

Вибачайте, що багато фодок з цього місточку, але там і справді гарно!

Размещенное изображение

Я ще не встиг десь притулити "Левенятко", а найкращів у світі штурман вже катапультувалася і побігла фотати каменюки.

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Справедливості заради треба додати, що де-не-де посеред закинутих ділянок в селі зустрічаються дуже охайні будиночки із сателітарними антенами.

Размещенное изображение

Це я вмощуюсь на вершині гори! :sm13_: :sm13_: :sm13_: Дружина підловила кадр!

Размещенное изображение

Погулявши по Камінному Селі і перекусивши, чим Бог послав (с) :sm13_: ми рушили в сторону так званих "Базальтових Стовпів". Одразу хочу сказати, що враження вони на нас не справили. Про "Базальтові Стовпи багато пИсано в інеті, але "вживу" це виглядає значно прозаічніше, ніж на фотках, і ніж очікуєш побачити. Звичайний базальтовий карьєр, порода в якому потріскала вертикальними тріщинами і утворились такі собі "стовпи" з базальту. Все дуже буденно. Такий собі промисловий пЕйзаж.

Ой, вибачайте! Хотів ще поділитись негативом від побаченного по дорозі...
Їдучі в КС мі звернули увагу ( а їхали мі так званою "бетонкою" Київ-Ковель через Сарни - Маневичі ) на озеро... Не озеро, а запруду на річці Льва. З ранку, коли людей ще не було видно і здалеку виглядало це дуже гарно. Здалеку! Повертаючись, ми рахували кілометри до бажаної Льви, що скоріш стягнути з себе одяг і бухнутись у воду.
Приїхали...
Побачене... Як би так пом"ягче висловитись...
Народ - бидло! Бидло тому, що по-перше засрали беріг так, що ступити нема де від сміття. Бидло по-друге тому, що все рівно сидять на цьому сміттезвалищі, палять вогнища, смажать шашлики і знову гадять... гадять... гадять... Розкидають пляшки, папір, плівку, недоїдки... Збираються, покинувши за собою нові кучи сміття і зі спокійною душею їдуть далі!

Размещенное изображение

Виглядає це приблизно ось так...

Размещенное изображение

Або ось так...

Водичка в Льові приємна, мягка, чиста, але, мабуть, від торфовища коричневатого кольору. Ми не змогли не помочатися, бо було дуже спекотно.

Размещенное изображение

Маленька ілюстрація до теми "Базальтові стовпи" :

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Те наш трудяжка Пєжик! :sm17_1: Тема то автомобільна!

З Базальтових стовпів ми переїхали у село Базальтове, де знову помачалися у однойменному озері. Озеро з2явилося на місті старого базальтового кар"єру. Якщо вірити місцевим "пацикам", то глибини там метрів з 20-ть, але озеро классне! Водичка мені нагадала Адріатику. Зеленувато-голуба. прозорості незвичайної. Дуже м"ягка. Людей на обривчастому березі було багато, але порадувало те, що було чисто, тихо, спокійно. Не волала дурнувата музика, не чути було мату. Народ спокійно спілкувався, пив пиво, смажив шашлики і ковбаски. Разючий контраст з берігом Льви.

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Ну ось, мабуть, і все...
Виїхали ми о 7-й годині. а повернулись десь о 21.30. Пробігли приблизно 450 - 500 км. Щось порадувало і здивувало, щось залишила гамняний осад на душі, але це життя, нікуди не дінешся від нашого повсякдення. 100% на жалкуємо, що не сиділи вдома, а підірвали сраку з дивана і поїхали провітритися.

ЧОГО І ВАМ БАЖАЄМО!!!


П.С. Фотки намішані. Щось знімалося "Олімпусом", щось на мого китайця НТС, щось на штурманську Нокію Н8... Скажу відверто, що матриця і об"єктив НТС Дизаер С як до репортажної з"йомки мені подобається якнайбільше. Зрозуміло, що у Нокли, чи то в Олімп"юка можливості значно більші, але друга фота з квіточками мені реально сподобалась. Це - китаєць.

Дякую вам за увагу.

Изменено: Enjoy, 07 Август 2012 - 13:09

  • 0
Я так люблю свою країну і так ненавиджу цю державу....

Я симпатизую "СВОБОДІ"...Розмовляю і пишу українською... То може я ФАШИСТ???

Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#4
horseus

horseus

    Житель Гондураса

    • Сообщений 4213
  • Возраст: 44
  • Имя:Евгений
  • Город:пригород столицы
  • Авто:Dodge Journey CRD 2.0 MPS 6DCT450 2008
  •  
  • Регистрация: 07.05.2007

Опубликовано 07 Август 2012 - 14:40

комары не сожрали ? ))
  • 0

#5
Enjoy

Enjoy

    Західноукраїнський буржуазний націоналіст - франкофіл

    • Сообщений 6990
  • Возраст: 61
  • Имя:Олеcь
  • Город:Луцьк
  • Авто:Левеня
  •  
  • Регистрация: 18.04.2007

Опубликовано 07 Август 2012 - 20:40

комары не сожрали ? ))

Комарі, мабуть, повиздохли від такої спеки! :sm13_: :sm13_: :sm13_:
В лііс комарів не було. Не відчував я їх присутності також в кар"єрі і на озері. З цієї точки зору нам повезло.
  • 0
Я так люблю свою країну і так ненавиджу цю державу....

Я симпатизую "СВОБОДІ"...Розмовляю і пишу українською... То може я ФАШИСТ???

Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#6
horseus

horseus

    Житель Гондураса

    • Сообщений 4213
  • Возраст: 44
  • Имя:Евгений
  • Город:пригород столицы
  • Авто:Dodge Journey CRD 2.0 MPS 6DCT450 2008
  •  
  • Регистрация: 07.05.2007

Опубликовано 09 Август 2012 - 08:03

Комарі, мабуть, повиздохли від такої спеки! :sm13_: :sm13_: :sm13_:
В лііс комарів не було. Не відчував я їх присутності також в кар"єрі і на озері. З цієї точки зору нам повезло.

таки да. комаров практически нет.
кстати - хорошее место подсказал. планирую на праздники скататься во Львов и возможно в Луцк, а на обратной дороге заскочить посмотреть эти камушки..
  • 0

#7
Enjoy

Enjoy

    Західноукраїнський буржуазний націоналіст - франкофіл

    • Сообщений 6990
  • Возраст: 61
  • Имя:Олеcь
  • Город:Луцьк
  • Авто:Левеня
  •  
  • Регистрация: 18.04.2007

Опубликовано 09 Август 2012 - 11:48

А ще отуточки непогано. І камінчики такі прикольні. Тільки, сцуко, їхати далеченько. Це фоти з Фонтенбло. :sm13_: :sm13_: :sm13_:

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение

Размещенное изображение
  • 0
Я так люблю свою країну і так ненавиджу цю державу....

Я симпатизую "СВОБОДІ"...Розмовляю і пишу українською... То може я ФАШИСТ???

Размещенное изображениеРазмещенное изображение




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых