Перейти к содержимому


Реклама









Фото

причина для остановки авто гаишникомсписок признаков по которым Вас могут остановить


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
135 ответов в теме

#1
OREL

OREL

    Авторитет

    • Сообщений 890
  • Возраст: 39
  • Имя:Vovan
  • Город:Киев
  • Авто:було OVA,OVB,СOMBO C,LANOS
  •  
  • Регистрация: 24.01.2009

Опубликовано 10 Август 2012 - 12:31

Доброго все дня! Предлагаю составить список признаков по которому гаишник останавливает авто без видимого нарушения ППД Украины.
может у кого есть друзья в ГАИ и сделают откровение для опель клуба (анонимно)

например:
1. отсутствия бампера на авто
2. в салоне авто 5 мужиков..... :sm13_:



если актуально присоединяйтесь, если нет или где то уже ето было ... звиняете
  • 0
ab205331.gif
Реклама в подписи запрещена!

#2
DiOnZ

DiOnZ

    ПрАвЕдНиК

    • Сообщений 1698
  • Возраст: 45
  • Имя:Ден4иК
  • Город:Qu?bec-ville & СєвєроДонецьк
  • Авто:СНEVROLET MALIBU
  •  
  • Регистрация: 29.09.2011

Опубликовано 10 Август 2012 - 12:45

Любимая фраза - отработка города или у вас все в порядке :sm13_:
  • 0

9891.gif       

4652.gif     


#3
Serge

Serge

    МегаДизайнер

    • Сообщений 11254
  • Возраст: 53
  • Имя:Серж
  • Город:Krakow
  • Авто:два
  •  
  • Регистрация: 15.05.2003

Опубликовано 10 Август 2012 - 12:49

Остановился пописять в лесу на обочине на междугородней дороге )) Только отъехал - остановили, подозрительно им было, почему это я из кустов выехал. Хотел показать доказательство, оставшееся в кустах - почему-то отказались проверять :sm13_:
  • 0

По всяким деловым вопросам прошу писать мне в Польшу по Telegram или Whatsapp: +48 пятьсот десять шестьсот восемь триста восемьдесят восемь.

P.S. Jestem dobry czlowiek do momenty, aż mnie ktoś nie wkurwi. Potem już nie jestem ani dobry, ani człowiek.


#4
OREL

OREL

    Авторитет

    • Сообщений 890
  • Возраст: 39
  • Имя:Vovan
  • Город:Киев
  • Авто:було OVA,OVB,СOMBO C,LANOS
  •  
  • Регистрация: 24.01.2009

Опубликовано 10 Август 2012 - 12:55

Денис, ну ето понятно, ето уже потом как остановили..... а вот например ситуация - едет поток авто и гаец из потока (что бы не было скучно) выбирает авто для остановки. так вот вопрос какими принципам он ето сделал, что было не так с авто или с водителем?

Изменено: OREL, 10 Август 2012 - 12:57

  • 0
ab205331.gif
Реклама в подписи запрещена!

#5
djan

djan

    Автодоктор

    • Сообщений 4503
  • Возраст: 48
  • Имя:Валерий
  • Город:Харьков.Салтовка.
  • Авто:daewoo royal salon был. Сейчас газированный японский трупик 2.6i 90г
  •  
  • Регистрация: 20.02.2010

Опубликовано 10 Август 2012 - 13:03

Очень часто причиной остановки у меня служит такая фраза- такой же чёрный американец в угоне ( хотя у меня кореец). А уже потом начинают разбираться, что это вааще за автомобиль. :)

Я не злой! Я справедливый! 

Если праймом львов управляет баран, то это бараны! А если стадом баранов управляет лев, то это львы!

Отчет с Х-Крым трофи 2013

 


#6
OREL

OREL

    Авторитет

    • Сообщений 890
  • Возраст: 39
  • Имя:Vovan
  • Город:Киев
  • Авто:було OVA,OVB,СOMBO C,LANOS
  •  
  • Регистрация: 24.01.2009

Опубликовано 10 Август 2012 - 13:14

навожу пример!

авто с номерами другого региона

то есть инспектор никогда не скажет Вам что остановил Вас потому что у Вас номера не киевские, или то что может пасажир какой то стремный показался для гайца..... то есть как происходит выборка авто из потока без видимых нарушений правил, как говорится гаец пятой точкой чует какое авто надо остановить.....
  • 0
ab205331.gif
Реклама в подписи запрещена!

#7
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 10 Август 2012 - 13:40

лікується повертанням реєстратора в сторону вікна і прохання представитися і назвати причину зупинки
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#8
jenichka

jenichka

    Авторитет

    • Сообщений 4096
  • Имя:Женя
  • Город:Город каштанов))
  • Авто:Хомяк-собако-перевозка))
  •  
  • Регистрация: 01.10.2009

Опубликовано 11 Август 2012 - 09:59

лікується повертанням реєстратора в сторону вікна і прохання представитися і назвати причину зупинки

100% :sm13_:
  • 0

Если я буду такой как все, кто тогда будет такой как я?

a2fe2ffdae9b6bb541a7bf0208bc0679.gif

 


#9
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 11 Август 2012 - 11:22

лікується повертанням реєстратора в сторону вікна і прохання представитися і назвати причину зупинки

и что мешает им его у тебя отобрать?

#10
Woolf

Woolf

    Не трогайте меня, я буйный...

    • Сообщений 6831
  • Возраст: 46
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:Omega b X20XEV(уже нет....) Grand Vitara 2.4.Insignia A20NFT
  •  
  • Регистрация: 26.11.2009

Опубликовано 11 Август 2012 - 11:29

и что мешает им его у тебя отобрать?

Открытое на 5см. окно и заблокированные двери.
  • 0
Размещенное изображение

Желудок умнее мозга, потому что желудок умеет тошнить. Мозг же глотает любую дрянь.
Размещенное изображениеРазмещенное изображение

#11
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 11 Август 2012 - 11:42

Открытое на 5см. окно и заблокированные двери.

если ты лезешь на рожон и у него упадет планка - то х/з...

#12
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 10:40

и что мешает им его у тебя отобрать?

:private: а заодно, права, техпаспорт, машину і контрольний постріл в потилицю :ph34r:
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#13
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • Сообщений 12810
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Опубликовано 13 Август 2012 - 14:02

проверка документов....
операцыя документы...
йыхалы быстро....
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#14
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 15:31

:private: а заодно, права, техпаспорт, машину і контрольний постріл в потилицю :ph34r:

если один на один - то у него пистолет, а у тебя хитропопый фейс литса...

как по мне - проще дать документы посмотреть, если прятать нечего, чем пытаться компромат на мусора записать на видео...

иди знай, мож предыдущие 99 умников довели его до белого каления и тут ты приехал как мишень для отыграться за всех :sm12_:

#15
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 15:59

если один на один - то у него пистолет, а у тебя хитропопый фейс литса...

как по мне - проще дать документы посмотреть, если прятать нечего, чем пытаться компромат на мусора записать на видео...

иди знай, мож предыдущие 99 умников довели его до белого каления и тут ты приехал как мишень для отыграться за всех :sm12_:

Рома, поясни мну тупому:
їду нікого не рухаю, не порушую.
в якогось чувака з палкою і пістолетом проблеми : жінка має коханця, начальник накуй послав, попередній зупинений обматюкав, тому що він заступник помічника довіреного начальника брата кума свата депутата.
Я тут до чого? чому маю тратити свій час на його добрий день, а шо то в вас очі червоні, а коли ви останній раз вживали алкоголь ашо де ...
мож мну ще з машини вибігти і з поклонами в його сарайчик сісти і 100ку до прав докласти, тому що його високий пгогляд зупинився на моїй скромній особі і вони соізволили патиком махнути?
яка мені справа, що в нього мала зп і начальник наказує здати касу?

коли ми прогинаємся, вони стають нагліші. (мну не борзіє, є чіткі рамки)

на днях зупинив мну ДАІшник - дорога вгору за 200м до знаку кінець населеного пункту, має додаткове розширення з правої сторони десь метрів 500, щоб важкий транспорт міг уступити дорогу. мну їхав по прямій і швидкість вище 80 згідно його фена.

Зупинився, пояснив, що на мою думку, права сторона не придатна для руху через нерівності асфальту, а покази його прилада, в кращому випадку, мають інформацію "до відому" і запитав чи має він бажання складати протокол, який буде оскаржано в суді і отримати зустрічні проблеми, чи буде достатньо усного попередження, яке я вже отримав? ми чудово порозумілися і дійшли до спільного знаменника, що усного попередження цілком достатньо.

в цьому разі в чувака були формальні причини, махнути в мою сторону палкою, і мну не хамив. мну не прихильник хамства, але коли безпідставно Вася відбирає в мну час, важко стримуватися від сарказму і попросити голосно представитися та назвати причину зупинки.

Изменено: SPZ, 13 Август 2012 - 15:59

прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#16
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 16:06

SPZ, не ну демонстративно повернуть регистратор в морду мусору и сказать "представьтесь и назовите причину остановки" - это таки плюнуть ему в лицо и сказать "ты поц, а я д"Артаньян!"

хочется поиграться - играйся. но народная мудрость говорит "нэ чипай лыхо, покы воно тыхо"

Я тут до чого? чому маю тратити

не ну гордыня из тебя так и прет... прям пупа земли зупынылы кляти мэнтяры... :sm12_:

#17
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 16:35

SPZ, не ну демонстративно повернуть регистратор в морду мусору и сказать "представьтесь и назовите причину остановки" - это таки плюнуть ему в лицо и сказать "ты поц, а я д"Артаньян!"

хочется поиграться - играйся. но народная мудрость говорит "нэ чипай лыхо, покы воно тыхо"


не ну гордыня из тебя так и прет... прям пупа земли зупынылы кляти мэнтяры... :sm12_:

гординя - гріх, самоповага гідне почуття. мну не має пунктика на "клятих" ментах, жидах, москалях чи ДАІшниках. мну старається бути обєктивним.
мож мну і помиляється, але твоя позиція нагадує класичного чувака в футлярі "как бы чего не вышло". імхо мну і так занадто часто йде на компроміс, де на 300% не впевнений що має бути так, а не інакше.
позиція конформіста зручна для індивіда, але згубна для суспільства в цілому. Той стан речей, який ми сьогодні маємо - наслідок не бажання називати речі своїми іменами.
ДАІшник на дорозі - корисна для суспільства робота, коли він займається тим, чим положено. Хто кому хто варто памятати, зарплату мну йому платить з власної кишені, у вигляді податків. він працює на мене та мою безпеку на дорозі. якщо мну загрожує іншим - наказати для власної ж користі. це конструктивно. відбирати мій час, порушуючи чинне законодавство - деструктивно. правильно буде зафіксувати цей випадок і дати запит до його керівника, чому так трапилося і хто за це понесе відповідальність. я розумію, що один такий випадок нічого не змінть, посміються і назвуть Дартаняном. мну пох. а якщо це буде масово, ДАЇць тричі подумає перед тим як зробити щось не так.

прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими :ad_new:

Изменено: SPZ, 13 Август 2012 - 16:33

прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#18
Maister

Maister

    Авторитет

    • Сообщений 5588
  • Возраст: 48
  • Имя:Анатолій
  • Город:Київ
  • Авто:Astra H Caravan 1,7DTH
  •  
  • Регистрация: 14.02.2011

Опубликовано 13 Август 2012 - 16:43

SPZ

:yclapping: :yclapping: :yclapping:
  • 0

"Біда Україна в тому, що нею керують люди, яким вона не потрібна." М.С.Грушевський

Помни, ватная скотина, “Крим – це вільна Україна”

 

 

 

 

 


#19
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 16:51

SPZ, тебе о здравом смысле, а ты об идеалах прекрасного далека...

было б тебе 18 - еще понятны были бы эти иллюзии.

ты реально им пох! и это система, против которой ты - шавка, гордо лающая на слона и думающая, что она что-то значит. ну или там "собаки лают - караван идет"...

хотя - дело твое, конечно.

кто-то надувает свое эго мыслями, что он чего-то "добивается", тупо лезя на рожон :sm3:

ЗЫ ты ведь понимаешь, что ему ничего не стоит взять твои документы для проверки, тупо выбросить техпаспорт и загнать авто на штрафплощадку и запустить тебя в оборот, как ездящего на авто без техпаспорта? и это лишь один из вариантов...

и речь не о том, чтобы быть безвольным евнухом. просто - нафига его раздражать без причины?

если же дойдет до конфликта - то там уже можно и горло ему перегрызть...

"война всегда обходится дороже"

"лучше плохой мир, чем хорошая война"

Изменено: Manager, 13 Август 2012 - 16:51


#20
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 17:01

З цим

"война всегда обходится дороже"

"лучше плохой мир, чем хорошая война"

погоджуся, гарні та правильні слова. Правда не до всіх ситуацій.

чому гафкаю на караван? тому що імхо караван збився з дороги і сподіваюся, що мну не один, на моє тяффкання підтягнуться ще такі ж не ліниві трохи ідеалісти і спільним гафканням скеруєм караван на вірний шлях :ad_new:

Без образ,ти на чомусь круто попікся, чи це з часом твоє кредо виробилося?
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#21
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 17:03

SPZ, поработай лоером лет 15... просто интуиция на предмет наипростейшего разруления ситуации...

#22
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 17:26

мну 12 років в промисловій безпеці. ця робота десь пересікається з юридичною практикою - трудове законодавство, питання відповідальності.

не завжди найпростіший спосіб найкращий. легше дати (даішнику, інспектору, санітарному лікарю, пожежнику) і далі працювати, і далі давати.

АЛЕ

згадується мну одна кантора в рітейлі, де принципово не давали взятки (на низькому рівні, звичайно, на вищому мусить хтось з кимось "дружити")

прийшов на перевірку інспектор, (один за 12 років, з яким були попередні тертя та незрозумілості) , мну віддав документи про перевірку в службу безпеки (вони сканують і електронкою в хед офіс, де юрист - молода дівчинка дає підтвердження чи каже - нах) і повів показувати господарство. Інспектор почав загинати пальці шо не так і шо не добре. (при умові, що все було близько ідеального). прийшов СБшник і попросив чувака залишити територію, до перевірки його не допустили. підстава - в скеруванні на перевірку невказаний номер наказу то територіальному управлінню.
Наступного дня інспектор прийшов зранку. документи скануються, відповідь з офісу - не пускати. підстава: скерування видане 20 числа, наказ 21. підробка документів.
наступного дня інспектор прийшов зранку з новим скеруванням, в вписаним номером наказу, все як належить. до перевірки допустили. чувак ходить, як Бога за бороду вхопив, буде пломбувати то, ото і ше онто, поки йому не подзвонили з управління і не повідомили що на нього прийшла копія скарги, скерованої в прокуратуру, про перешкоджання здійснення законної господарської діяльності та підробку документів.

пломбувати спорні обєкти охота пройшла, з підвищеним тиском випровадив чувака за територію.

довелося потім побігати по знайомих, погасити ситуацію, але коли мну потрібно було привести інспектора до себе по запрошенню, в інспекції чуть не билися, коли шукали хто має їхати, ніхто не хотів.

імхо цей варіант значно кращий ніж бути постійно на гачку дойною коровою.
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#23
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 17:41

SPZ, мну влом портить себе настроение из-за 50 грн раз в 1-3 месяца... а начинаешь спорить - на душе таки становится дерьмово, даже если прав.

но это таки выбор каждого...

желания быть Дон Кихотом - абсолютно никакого...

#24
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 17:52

SPZ, мну влом портить себе настроение из-за 50 грн раз в 1-3 месяца... а начинаешь спорить - на душе таки становится дерьмово, даже если прав.

но это таки выбор каждого...

желания быть Дон Кихотом - абсолютно никакого...

імхо егоїстичне рішення.
мну не грошей шкода а "за державу обидно" . :ph34r:
якби дав дайцю за нізашо 10-50-100-1000 грн, було б на душі значно гірше, оскільки усвідомлюю, що зробив би неправильно, погано, засмітив чакри і сприяв не правді а кривді, що вносило б дискомфорт у внутрішню гармонію :sm13_: :ad_new: жарт, але в кожному жарті є частина жарту (тут вона маленька) - решта правда :sm17_2:
ти ж сам чудово це все усвідомлюєш, і розумієш що даючи взятку сприяєш системі, яку непідтримуєш. твоє майбутнє і майбутнє твоїх дітей залежить від твоїх сьогоднішніх вчинків. :sm1:

кидай підтримувати кривду та гайда зі мною, я знаю кілька класних млинів :ad_new: :sm13_: :sm13_: :sm13_:
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#25
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 17:56

імхо егоїстичне рішення.
мну не грошей шкода а "за державу обидно" . :ph34r:
якби дав дайцю за нізашо 10-50-100-1000 грн, було б на душі значно гірше, оскільки усвідомлюю, що зробив би неправильно, погано, засмітив чакри і сприяв не правді а кривді, що вносило б дискомфорт у внутрішню гармонію :sm13_: :ad_new: жарт, але в кожному жарті є частина жарту (тут вона маленька) - решта правда :sm17_2:
ти ж сам чудово це все усвідомлюєш, і розумієш що даючи взятку сприяєш системі, яку непідтримуєш. твоє майбутнє і майбутнє твоїх дітей залежить від твоїх сьогоднішніх вчинків. :sm1:

кидай підтримувати кривду та гайда зі мною, я знаю кілька класних млинів :ad_new: :sm13_: :sm13_: :sm13_:

меня обычно и тормозят за дело. воспринимаю. как дорожный налог... :sm12_:

а держава на меня и на всех нас кладет более чем достаточно, чтобы я еще о ней думал и мне при этом было обидно... :sm12_:

здесь каждый за себя. и это большой плюс, когда ты таки содержишь и себя и семью, а не висишь на шее у державы...

#26
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 13 Август 2012 - 18:17

меня обычно и тормозят за дело. воспринимаю. как дорожный налог... :sm12_:

а держава на меня и на всех нас кладет более чем достаточно, чтобы я еще о ней думал и мне при этом было обидно... :sm12_:

здесь каждый за себя. и это большой плюс, когда ты таки содержишь и себя и семью, а не висишь на шее у державы...

не порушуй - і буде тобі щастя, хоча сам грішний :blush:
держава не кладе на нас, вона з нас складається. твоя та моя поведінка і визначають політику держави. Пригадується мені фраза з "Наш человек в Гаване" там був епізод, коли місцевий кат поліцейський пояснював американцю-шпіону як все влаштовано
:

— Дорогой мой мистер Уормолд, вы же знаете, что есть люди, которые сами понимают, что их могут пытать, и люди, которые были бы глубоко возмущены, если б такая мысль кому-нибудь пришла в голову. Пытают всегда по молчаливому соглашению сторон.

— Но пытки пыткам рознь. Когда они разгромили лабораторию доктора Гассельбахера, это ведь тоже было пыткой…

— Мало ли что могут натворить дилетанты! Полиция тут ни при чем. Доктор Гассельбахер не принадлежит к классу пытаемых.

— А кто к нему принадлежит?

— Бедняки моей и любой латиноамериканской страны. Бедняки Центральной Европы и азиатского Востока. В ваших благополучных странах бедняков нет, и поэтому вы не подлежите пыткам. На Кубе полиция может измываться, как хочет, над эмигрантами из Латинской Америки и прибалтийских стран, но и пальцем не тронет приезжих из вашей страны или из Скандинавии. Такие вещи без слов понимают обе стороны. Католиков легче пытать, чем протестантов, да среди них и преступников больше.


Десь на такому ж рівні ситуація в нас зараз. і мну це не тішить.
вибір - дати взятку а потім плюватися - "менти кАзли" безперспективний і тому для мну неприйнятний
мну хоче щоб чим більш Українців розділяли б цю точку зору, не звертаючи уваги на мову, якою вони її підтримають, тоді і жити в Україні буде краще і інспектору ДАІ не прийде в голову зупиняти транспорт, що не порушує ПДД і не викликає підозр, а тому що скучно, і позвіздеть охота. :sm302:

позиція кожен за себе - завідома програшна. це та ж "хата з краю", на яку вісі плюються, якщо щось трапиться.
людина істота суспільна, твоя поведінка впливає на моє життя і життя моїх дітей.
ти привчив (продовжив традицію) інспектора отримувати взятку - від очікує того ж від мене і прискіпується, вимагаючи її. твої дії наносять шкоду мені.
це абстрактно, але правдиво.
закликаю тя переглянути свою позицію і трохи "повоювати" з млинами :ad_new: :sm13_:
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#27
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 18:24

вибір - дати взятку а потім плюватися - "менти кАзли" безперспективний і тому для мну неприйнятний
мну хоче щоб чим більш Українців розділяли б цю точку зору, не звертаючи уваги на мову, якою вони її підтримають, тоді і жити в Україні буде краще і інспектору ДАІ не прийде в голову зупиняти транспорт, що не порушує ПДД і не викликає підозр, а тому що скучно, і позвіздеть охота. :sm302:

позиція кожен за себе - завідома програшна. це та ж "хата з краю", на яку вісі плюються, якщо щось трапиться.
людина істота суспільна, твоя поведінка впливає на моє життя і життя моїх дітей.
ти привчив (продовжив традицію) інспектора отримувати взятку - від очікує того ж від мене і прискіпується, вимагаючи її. твої дії наносять шкоду мені.
це абстрактно, але правдиво.
закликаю тя переглянути свою позицію і трохи "повоювати" з млинами :ad_new: :sm13_:

а я и не говорю, что они казлы, пусть и могу назвать ментом или мусором...

каждая работа сложна по-своему. там работают наши братья и отцы.

ты конечно извини, но я считаю свой гражданский долг выполненным, если я и моя семья не сидят на шее у государства + платим довольно дофига налогов.

мир и справедливость на всей земле - имхо утопия. сорь, но здесь моя шпага ржавеет в ножнах.

а доведут до точки, когда терять нечего - тогда и калаш думаю найдется...

#28
sshurika

sshurika

    Авторитет

    • Сообщений 7591
  • Возраст: 45
  • Имя:aleksandr
  • Город:не определился.шарик круглый!но он точно есть!
  • Авто:Белый большой ЖЫП.
  •  
  • Регистрация: 20.12.2011

Опубликовано 13 Август 2012 - 18:24

:sm13_: :sm13_:ну вас понесло по полям.
  • 0

#29
PiVo

PiVo

    Не обещаю и не даю гарантий...

    • Сообщений 4179
  • Возраст: 45
  • Имя:Владимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Kadett E Caravan 1.6i
  •  
  • Регистрация: 11.02.2007

Опубликовано 13 Август 2012 - 19:10

Довольно познавательно...
  • 0

Я конечно, презираю Отечество моё с головы до ног - но мне досадно, если иностранец разделяет со мной это чувство. А. С. Пушкин

Среди вещей, которые мне действительно интересны, Ваше мнение обо мне находится где-то между проблемами миграции ушастой совы и особенностями налогообложения в Конго.


#30
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20802
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 13 Август 2012 - 20:30

Якщо мент мене зупинив і він мені "неподобається" грубо представився там, чи морда червона і він щось там заїкається про "дихни" я починаю різко "неподобатись" йому, зазвичай кажув очі що і як, якщо нормально представився туди сюди то ніяких проблем, зазвичай то зараз легкові без причини не тормозять.
  • 0

#31
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 14 Август 2012 - 07:31

а я и не говорю, что они казлы, пусть и могу назвать ментом или мусором...

каждая работа сложна по-своему. там работают наши братья и отцы.

ты конечно извини, но я считаю свой гражданский долг выполненным, если я и моя семья не сидят на шее у государства + платим довольно дофига налогов.

мир и справедливость на всей земле - имхо утопия. сорь, но здесь моя шпага ржавеет в ножнах.

а доведут до точки, когда терять нечего - тогда и калаш думаю найдется...

мну дуже цінуєтвоє почуття гумору і часто моя позиція по різних питаннях ідентична твоїй (з того, що бачу на форумі)
розумію твоє небажання воювати з млинами, поважаю те, що з своєї праці годуєш свою родину і платиш багато податків, з яких годуються пенсіонери і ті люди (що живуть за рахунок бюджету, і я не маю на увазі вчителів/лікарів), що повинні казати тобі щодня дякую, а не красти твої гороші і купувати яхти/палаци
поважаю твою готовність, як притиснуть, встати на захист своїх інтересів.
тут мну пригадується приказка про тих, що довго запрягають але швидко їздять
ми обоє чудово усвідомлюємо кризу в наявній системі, але нюанс полягає в тому, що попри то, ради економії 20 хв часу та + 100 грн які потрібно було б заплатити в касу ти йдеш легшим шляхом та корумпуєш того ж дайця.
мну тя не осуджує, можливо ти таким шляхом вносиш свою лепту в швидше визрівання і прорив того гнійника, після якого настане виздоровлення
шляхи Господні невідомі

загалом - піс, бро :smile:
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#32
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 14 Август 2012 - 08:12

SPZ, +1 к пису-пис ;)

#33
Maister

Maister

    Авторитет

    • Сообщений 5588
  • Возраст: 48
  • Имя:Анатолій
  • Город:Київ
  • Авто:Astra H Caravan 1,7DTH
  •  
  • Регистрация: 14.02.2011

Опубликовано 14 Август 2012 - 08:27

Загалом, при розбиранні дорожних конфліктів ІМХО самим цікавим є початкові позиції сторін.

Якщо я знаю, що порушив, - гаразд я згоден на "податок", (хоча краще заплатити державі ніж постовому)

Але є купа гайців, які щиро вважають що водій їм "апріорі должен", і тоді лунають слова "ну дай хоч десятку".....
  • 0

"Біда Україна в тому, що нею керують люди, яким вона не потрібна." М.С.Грушевський

Помни, ватная скотина, “Крим – це вільна Україна”

 

 

 

 

 


#34
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103920
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 14 Август 2012 - 08:57

Але є купа гайців, які щиро вважають що водій їм "апріорі должен", і тоді лунають слова "ну дай хоч десятку".....


практически не встречал таких...

#35
OREL

OREL

    Авторитет

    • Сообщений 890
  • Возраст: 39
  • Имя:Vovan
  • Город:Киев
  • Авто:було OVA,OVB,СOMBO C,LANOS
  •  
  • Регистрация: 24.01.2009

Опубликовано 14 Август 2012 - 09:28

я согласин в в одном, что давать на "руку" ето плохо..... а с другой стороны, разница получается очень существенная по деньгам, и еще не известно куда ети деньги идут из казны (уже не на руку, а на рукИ). и потом же опять, написали на тебя протокол, постанову ты идешь платишь и вроди как все хорошо, нарушил - заплатил, как честный сознательный гражданин.
а потом выплывает нежданчик в МРЕО "О, а у Вас штраф висит!!!" и начинается беготня по инстанциям по доказыванию того что ты уже сделал, а у них просто кто то словил "гаву" и квитанцию про уплату надо хранить до самой смерти.... или же платить и самому отслеживать-бегать что бы етот штраф был погашен и снят с бузы.... ето не засады демократизма и равенства согласно Конституции....
  • 0
ab205331.gif
Реклама в подписи запрещена!




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых