Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Прошу совета в выборе амортизаторов на Омегу Б седанПоделитесь личным опытом, пожалуйста...


  • Закрыто Тема закрыта
81 ответов в теме

#71
NYMPH

NYMPH

    НЕавторитет

    • Сообщений 5688
  • Возраст: 35
  • Имя:Рома
  • Город:Чернигов
  • Авто:Toyota Camry
  •  
  • Регистрация: 11.02.2009

Опубликовано 10 Август 2014 - 09:17

Значит не в амиках дело. Смотри патисоны.

менялся на хароший лемф и родные были очень хорошие зря менял

на пригруженной машине нормально едет.... но в основном сам катаюся


  • 0

#72
maxpot89

maxpot89

    Завсегдатай

    • Сообщений 90
  • Возраст: 34
  • Имя:Макс
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Opel Astra H 2006 14XEP Easytroniс
  •  
  • Регистрация: 21.07.2014

Опубликовано 22 Август 2014 - 11:10

прошу помощи в выборе передних амортизаторов на опель астра h 2005 года, хечбек, 1,4 бензин. Какие посоветуете ? Если не сложно, помогите с кодом заказа. Спасибо.


  • 0

#73
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48846
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 22 Август 2014 - 11:16

maxpot89, тема про ООБ.


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#74
NYMPH

NYMPH

    НЕавторитет

    • Сообщений 5688
  • Возраст: 35
  • Имя:Рома
  • Город:Чернигов
  • Авто:Toyota Camry
  •  
  • Регистрация: 11.02.2009

Опубликовано 22 Август 2014 - 12:34

прошу помощи в выборе передних амортизаторов на опель астра h 2005 года, хечбек, 1,4 бензин. Какие посоветуете ? Если не сложно, помогите с кодом заказа. Спасибо.

http://www.opel-club...lya-opel-kluba/


  • 0

#75
NYMPH

NYMPH

    НЕавторитет

    • Сообщений 5688
  • Возраст: 35
  • Имя:Рома
  • Город:Чернигов
  • Авто:Toyota Camry
  •  
  • Регистрация: 11.02.2009

Опубликовано 02 Декабрь 2014 - 21:45

думаю зимой в устойчивости не потеряешь, а вот комфорт будет в разы лучше.... сам хочу поставить масло от А-шки ....


  • 0

#76
Igor Opeleman

Igor Opeleman

    Авторитет

    • Сообщений 1659
  • Возраст: 50
  • Имя:Ігор
  • Город:Україна
  • Авто:Опель Омега 2.2i 2003 р/в седан
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Опубликовано 02 Декабрь 2014 - 22:20

думаю зимой в устойчивости не потеряешь, а вот комфорт будет в разы лучше.... сам хочу поставить масло от А-шки ....

 

 

И на чём остановился?

 

Выбор-то ОГРОМНЫЙ - на любой вкус!

 

 

Когда-то (лет 15 назад), когда я так же раз за разом менял аморты на своей бывшей "А-шке", с целью выбора наиболее оптимального варианта (по надёжности, устойчивости, плавности хода...), мне очень понравились задние аморты фирмы QH (Quinton Hazell) - на них машина была одновременно и мягкой, и "сбитой" на дороге. И пробежали они у меня года два без всяких стуков, потёков и т.п., и были проданы вместе с машиной ещё в полностью исправном состоянии!

 

Вижу сейчас эта фирма предлагает два варианта на "Б-шку" - масло и газ-масло. Если увижу их завтра на рынке, то, думаю, возьму, попробую...

 

 

Есть ещё и Саксы, и Боже, и Монро, и Каяба (все "в масле") - о них кто-то может сказать пару слов? Хотелось бы услышать как позитив, так и негатив...


  • 0

#77
vito89

vito89

    Авторитет

    • Сообщений 1337
  • Возраст: 34
  • Имя:Володимир
  • Город:Тернопільська область.
  • Авто:OOB 1996 X20XEV ГБО4 275 000...
    хороша Амего (с) Любомир
  •  
  • Регистрация: 24.10.2012

Опубликовано 03 Декабрь 2014 - 01:13

Igor Opeleman,собі весною поставив Сакси, правда на передню вісь. Правда порівнювати зі старими оригінальними нафік вбитими немає смислу. Де раніше в поворот 70-80 боявся йти, зараз при 100 навіть не задумуюся про гальма чи скидання газу.

А ти завжди на ринку запчастини купуєш? Був пару разів у Вас на ринку, шось не памятаю магазинчика до якого пройнявся б довірою. 


  • 0

Ніколи не пробуйте спорити з дебілом...бо можете опуститись до його рівня, де він задавить вас своїм досвідом

 

Отих, від кого йде наруга три категорії всього: мій ворог, ворог мого друга та ще друг ворога мого.

 

Слава Україні!

ab270626.gif
 

#78
Igor Opeleman

Igor Opeleman

    Авторитет

    • Сообщений 1659
  • Возраст: 50
  • Имя:Ігор
  • Город:Україна
  • Авто:Опель Омега 2.2i 2003 р/в седан
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Опубликовано 03 Декабрь 2014 - 23:22

Скажу тобі так - майже кожен торгаш з авторинку має "точку" і в місті. Один меншу, інший цілий автомагазин...

 

І різниці, де брати запчастини, немає в даному випадку НІЯКОЇ !!! Зате на базарі вони хоч трохи дешевші. 

 

 

Щодо амортів - так я і не взяв НІЧОГО з масляних - на всьому базарі в наявності я знайшов тільки три пропозиції. Перші - масляні Монро Оригінал (мінімальна ціна була 42 Євро за пару, максимальна - 55), другі - Магнум (по 460 грн. за штуку), і останні - теж масляні Боже Аутоматік, із "захмарною" ціною в 80 Євро, або 100$ за пару. Чесно кажучи, я ще НІКОЛИ раніше навіть близько не бачив такої "дурної" ціни на Боже (він же Сакс)! Продавець мотивував її тим, що ці аморти, ніби-то, "ЩЕ ТІ", із старих запасів.

 

Я хотів знайти "Ліпи" (QH серії Lip), але їх і близько зараз нема на ринку! Прийдеться видно замовляти на Екзісті, хоча я і дуже хотів би їх "помацати" перед покупкою...


  • 0

#79
vito89

vito89

    Авторитет

    • Сообщений 1337
  • Возраст: 34
  • Имя:Володимир
  • Город:Тернопільська область.
  • Авто:OOB 1996 X20XEV ГБО4 275 000...
    хороша Амего (с) Любомир
  •  
  • Регистрация: 24.10.2012

Опубликовано 03 Декабрь 2014 - 23:46

Скажу тобі так - майже кожен торгаш з авторинку має "точку" і в місті. Один меншу, інший цілий автомагазин...
ну може і так. Але минулого року брав в Франківську пружини на зад. То підсунули від ланоса усилені за 450 грн\пара. Поставив - то зразу було трохи вище. за півтора тижня поміняв старі назад. Так до чого я веду - казали, що в них є аморти всіх виробників і ціни в них були халявні: Коні - 550 гр, Сакски по 420 і так по спадаючій. В той час як в магазинах Сакси були від 700-750, на екзісті десь около 800. Відтоді я зарікся серйозні з\ч купувати на ринку.
  • 0

Ніколи не пробуйте спорити з дебілом...бо можете опуститись до його рівня, де він задавить вас своїм досвідом

 

Отих, від кого йде наруга три категорії всього: мій ворог, ворог мого друга та ще друг ворога мого.

 

Слава Україні!

ab270626.gif
 

#80
Igor Opeleman

Igor Opeleman

    Авторитет

    • Сообщений 1659
  • Возраст: 50
  • Имя:Ігор
  • Город:Україна
  • Авто:Опель Омега 2.2i 2003 р/в седан
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Опубликовано 04 Декабрь 2014 - 00:10

Та я теж вже дуже розчарований сьогоднішнім візитом на авторинок - такі всі стали церемонні, що прямо не підступитися (я про торгашів)! Видно добре вже "понажиралися" бабла за ці всі роки! Я не був там вже давно, і сьогодні побачив, що пацани, які були раніше нормальними, доступними продавцями, поставали такими пихатими, зарозумілими (з мисленням, типу, покупець - ніхто, торгаш - цар і бог на базарі :ao:). Аж перехотілося щось там купувати...

Звик я вже за останні роки мати справу з нашими кваліфікованими, толковими і людяними форумними продавцями, хоча б з тим же Віталієм Магістром (прошу не вважати за рекламу). Скільки він терпить "фокусів" і забаганок від наших форумчан (і від мене в тім числі) - лиш він один знає! І НІ РАЗУ ще він не відвернувся від надоїдливого клієнта чи відмовив комусь в обслуговуванні. Хоча і міг це зробити неодноразово... :ad_new:

Изменено: Igor Opeleman, 04 Декабрь 2014 - 12:50

  • 0

#81
NYMPH

NYMPH

    НЕавторитет

    • Сообщений 5688
  • Возраст: 35
  • Имя:Рома
  • Город:Чернигов
  • Авто:Toyota Camry
  •  
  • Регистрация: 11.02.2009

Опубликовано 04 Декабрь 2014 - 08:52

 

Звик я вже за останні роки мати справу з нашими кваліфікованими, толковими і людяними форумними продавцями, хоча б з тим же Віталїєм Магістром (прошу не вважати за рекламу). Скільки він терпить "фокусів" і забаганок від наших форумчан (і від мене в тім числі) - лиш він один знає! І НІ РАЗУ ще він не відвернувся від надоїдливого клієнта чи відмовив комусь в обслуговуванні. Хоча і міг це зробити неодноразово...  :ad_new:

+1111111


  • 0

#82
Dimitrius

Dimitrius

    Завсегдатай

    • Сообщений 60
  • Возраст: 46
  • Имя:Дмитрий
  • Город:Новороссийск, Россия
  • Авто:Opel Omega B 2003, МКПП, Y32SE
    Opel Omega B ed.100, 1999, МКПП, X25XE
  • Гос. номер:к844мр
  •  
  • Регистрация: 03.09.2009

Опубликовано 28 Апрель 2015 - 12:41

Igor Opeleman,

так что ты всё-таки выбрал, тоже в похожей ситуации хочется комфорта - подвеска с пакетом для плохих дорог, стоят спереди жесткие B4, сзади boge уже подубитые, что брать непонятно.   


Изменено: Dimitrius, 28 Апрель 2015 - 12:42

  • 0




2 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 2 гостей, 0 скрытых