Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Мій досвід як працюють ТСЦ Рівне та Львів


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
17 ответов в теме

#1
ТЕРІ

ТЕРІ

    Дока

    • Сообщений 538
  • Возраст: 40
  • Имя:Тарас
  • Город:майже Рівне
  • Авто:OKE 1.4, OVB 2.0LPG, зараз С4 Picasso
  •  
  • Регистрация: 30.07.2013

Опубликовано 15 Март 2017 - 13:11

Привіт Всім. Мене так як і більшість автолюбителів абривіатура МРЕВ визивала масу матів і посіпування ока. Але пройшли реформи і робота цих органів змінилася. А наскільки змінилася я вирішив описати на прикладі роботи ТСЦ м.Рівне та ТСЦ м.Львів в яких мені довелось пройти однуж процедуру як в шкурі продавця так і в шкурі покупця з інтервалом 2 дні.
Розпочнемо з ТСЦ м.Рівне яке знаходиться в торговому центрі «Метро» і яке нещодавно було відкрите за всіма сучасними нормами. 
В Рівному я був в шкурі продавця ЗАЗ Славута яка була зареєстровага в Львові а я користувався по передорученню з правом продажу. Домовились з покупцем на зустріч в ТСЦ після 14:00 так як зранку були справи. Я приїхав перший в 14:40 і відразу до терміналу по талончик. По старінкє я мав знімати авто з обліку і оформляти договір купівлі-продажу в ТСЦ (безкоштовно) а тоді новий власник ставити на облік. В терміналі я і вибрав операцію «зняття з обліку ТЗ» але відразу підійшов до стійки «довідка» щоб перепитати. Мені сказали що якщо покупець теж є тут то можна незнімати з обліку а провести «перереєстрацію ТЗ на нового власника за договором купівлі-продажу» так навіть буде дешевше. Я взяв в терміналі новий чек черги по операції «перереєстрація ТЗ на нового власника за договором купівлі-продажу»(фото) і пішов чекати свою чергу. По моїй операції працювало з 12 столів 5. В 14:50 був взятий талончик з № 134 а черга вцей час була талончика №112. Присів з новою власницею в очікуванні черги яка висвітлюється на 4 плазмах в залі. В залі грає приємна музика, тепло, чисто, начальник сидить в кабінеті 3*5м. за склом без жалюзів. Дитячий куточок, каса банку, декілька терміналів ПБ та Ощаду. Працює 12 столів, всі молоді, нова техніка. 
В 15:25 висвітився наш номер стіл №8, стоїть біля стола 2 стульчика. Працівник бере паспорта, коди, доручення, ТП. Копії які потрібно робить сам безкоштовно. Оформлення біля стола зайняло 25хв., разом з проплатою квитанції в касі ПБ і  це затянулось так як сидів збоку стажор і це був перший випадок по передорученню, він йому детально все розказував. Оцінили Славку 2004 року в 42тис.грн. по базі Мінфіну, якщо неподобається оціночна вартість яка пишиться в договорі купівлі-продажу пропонують звернутись до оцінщика який платно проведе оцінку. Нам ціна підходила. По закінченню нам сказали підїжати до експертів криміналістів в бокс для експертизи і тоді експерт забирає пакет документів і покупець може погуляти до години часу, на телефон прийде смс що номера і новий ТП готовий, а покупець вже може бути вільний. Правда ми разом підїхали до експертів де взагалі небуло черги.Експертиза зайняла 5-7хв. І ще 2 хв, криміналіст. Нова власниця вийшла з вагончика криміналістів який стоїть на територі стоянки «Метро» без документів і сказала що все ок, чекаїм смс. Мені то те смс непотрібно і забравши «зелень» я повалив на зупинку маршрутки в 16:15. А вони в 17:00 вже дзвонили що з новими бляхами і ТП їдуть вже мочити обновку.
Ітого по часу: 14:40 старт і 16:15 фініш для продавця, а 17:00 для покупця.НЕ МОЖЕ НЕ РАДУВАТИ,
Ітого по грошам: 614грн. з комісією банку за все. Це було в четвер.IMG_20170223_144534403_2__800.jpgi.gifIMG_20170223_144522396_1__800.jpgi.gif
 
В суботу я рванув з дружиною в Львів по нову автівку. Авто було оглянутоі вирішено їхати в ТСЦ м.Львів для зняття а в ідеалі для перереєстрації (якщо вних знайдуться мої Рівненські номера).
В 9:20 ми були в ТСЦ. Відразу скажу що в Львові все навпаки як в Рівному ну і людищ було в суботу дуже багато.
Процедура слідуюча:
Береш талончик 9:25 і їдеш на авто займати чергу на огляд експертів. Черга то вїзду на територію ТСЦ метрів 80. Чекаємо, черга рухається швидко але голову непокидають думки чи встигним переоформити до закриття 16:00.
 В 10:30 експерт під нашим капотом і відразу мене відсилає запитати на стійці видачі номерів чи є Рівненські, запитав-Є. Експерт огляд- авто вільне, нового власника майбутнього (мене) засилає по квитанції в банк через дорогу. Платим і назад до екса, він в той час підготував доки віддає їх нам і відсилає до криміналістів, там займає 7-10хв. Від кріміналів на стійку довідки де все провіряють- відсилають робити копії по ціні золота і забирають пакет доків і відсилають в зал чекати черги талончика. 
На часах 11:55 ми нарешті можемо присісти в залі який забитий людьми а стоянка і вся територія кругом ТСЦ автівками.
 І тут в 12:30наша черга стіл №2 приємна молода дівчина. Оформляємось і тут в базі немає ціни нашого авто (Заз-Део Сенс, так написано в старому ТП) є ЗАЗ Сенс є Део Сенс а ЗАЗ-Део Сенс маза-фака немає!!! І що??? Їдіть до оцінщика, платіть за оцінку і тоді до мене. Ну ми зі старим власником її давай що цеж тіж яйця тільки в профіль і що чого нам про це несказали коли перевіряли документи. Вона рішила сходити до Шефа який їй сказав «роби що хочеш» мій новий корч оцінений по ціні ЗАЗ Сенс так же як і Славута 42тис.грн. ну і вуаля в 13:05 ми вільні. Через годину підійти до стола видачі ТП і номерів. Пішли зубами відгризати старі номера які на авто з 2004 року невідкручували. Щоб отримати нові потрібно взамін віддати старі це в Львові. В Рівному старі віддаються прямо при старті оформлення (якщо щось то повертають назад)
В 13:50 називають моє прізвище і видають номерки і ТП ще теплий.
Ітого по часу: 9:20 старт і 14:00 ми вже кріпим бляхи на авто з допомогу скотчу так як рамки коли знімали поламались вхлам. Там доречі вся стоянка біля ТСЦ цими рамками встелена.
Ітого по грошам: 614грн. з комісією банку за все. Це було в суботу.1t_700x400.jpgi.gif
 
Маючи досвід з процедурою зняття і постанови в 2009 році, на теперішній час це просто кайф по часу і по грошам. Нерви трішки потріпав так як переживали що невстигнем до закриття. А якщо невстигаєш то все анолюється і починаєм спочатку.
Дякую за увагу, може комусь пригодиться.
 

 


  • 0
 
 

 


#2
K-file

K-file

    Дока

    • Сообщений 530
  • Возраст: 53
  • Имя:...
  • Город:Киев
  • Авто:KLIO II
  •  
  • Регистрация: 09.05.2010

Опубликовано 15 Март 2017 - 13:24

ну да з 9 і до 14 - 5 годин, прогрес ніби, а поцікавтесь скіки на це потрібно часу в грузії, де дісно була реформа, а не її профанація ...


  • 0

- Нет... Но страна у нас конечно...

- Да!  Страна - да! 

- И народ...

- Ну народ у нас вообще прекрасный!

- Только люди г...вно ...


#3
M*A*S*H

M*A*S*H

    2 раза КУ

    • Сообщений 27103
  • Возраст: 46
  • Имя:Роман
  • Город:Киев
  • Авто:з блискавкою.
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 15 Март 2017 - 13:29

ну да з 9 і до 14 - 5 годин, прогрес ніби, а поцікавтесь скіки на це потрібно часу в грузії, де дісно була реформа, а не її профанація ...

Это шикарно. :faceoff:


  • 0
Оперировать фактами против веры бесперспективное занятие.


Спойлер

#4
ТЕРІ

ТЕРІ

    Дока

    • Сообщений 538
  • Возраст: 40
  • Имя:Тарас
  • Город:майже Рівне
  • Авто:OKE 1.4, OVB 2.0LPG, зараз С4 Picasso
  •  
  • Регистрация: 30.07.2013

Опубликовано 15 Март 2017 - 13:33

ну да з 9 і до 14 - 5 годин, прогрес ніби, а поцікавтесь скіки на це потрібно часу в грузії, де дісно була реформа, а не її профанація ...

Я памятаю що робилось 5 років тому і які були розцінки по квитанціях за той маразм в МРЕО. 5 годин так багато але реально там було близько 100 авто і в 2 раза більше людей.


  • 0
 
 

 


#5
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 15 Март 2017 - 22:15

Оцінили Славку 2004 року в 42тис.грн.

з дуба попадали

 

моя Астра 2001-го з такими "тарифами" буде тисяч 150, чи що? Є хтось, хто дасть за неї 5 кує - вже віддаю  :sm13_:



мій новий корч оцінений по ціні ЗАЗ Сенс так же як і Славута 42тис.грн.

блін, в них там база збоїть і на все - одна оціночна?   :sm12_:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#6
Cr-z

Cr-z

    Авторитет

    • Сообщений 40817
  • Возраст: 41
  • Имя:Valentin
  • Город:Луцк
  • Авто:3.0 KOMPRESSOR
    Opel Insignia 1,6T
    Opel Vectra C
    Honda CR-Z
  •  
  • Регистрация: 15.07.2012

Опубликовано 15 Март 2017 - 23:50

з дуба попадали

 

моя Астра 2001-го з такими "тарифами" буде тисяч 150, чи що? Є хтось, хто дасть за неї 5 кує - вже віддаю  :sm13_:

майже, ти трішки не вгадав  :sm13_:

http://www.me.gov.ua...rice?lang=uk-UA


  • 0
Sex есть как Опель - запроектированный, чтобы радовать...

З/Ч Vectra C http://www.opel-club...r-korobka-i-td/
0975105661
Размещенное изображение

#7
d.@leks

d.@leks

    Авторитет

    • Сообщений 7520
  • Возраст: 50
  • Имя:Алексей
  • Город:Полтавская губерния
  • Авто:Zafira 18 XER + ГБО
  • Гос. номер:BI1478ЕЕ
  •  
  • Регистрация: 18.05.2010

Опубликовано 16 Март 2017 - 05:35

майже, ти трішки не вгадав :sm13_:
http://www.me.gov.ua...rice?lang=uk-UA

мне за 2007 выдало 159 484 грн, прикольный калькулятор, а считать по вин код 172 088грн за 2008
  • 0

#8
ТЕРІ

ТЕРІ

    Дока

    • Сообщений 538
  • Возраст: 40
  • Имя:Тарас
  • Город:майже Рівне
  • Авто:OKE 1.4, OVB 2.0LPG, зараз С4 Picasso
  •  
  • Регистрация: 30.07.2013

Опубликовано 16 Март 2017 - 09:07

мне за 2007 выдало 159 484 грн, прикольный калькулятор, а считать по вин код 172 088грн за 2008

Є можливість звернутися до оцінщика послуги якого платні (квитанція) ну я думаю зним можна домовитись - це не  калькулятор міністерства :sm13_:


  • 0
 
 

 


#9
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 16 Март 2017 - 10:21

ТЕРІ, у львові реально людей багато. мій досвід (в листопаді-грудні 2016) був такий 8:45-13:00 і з 8:45-13:30 це перша постановка на облік щойно розмитнений машин. Що цікаво зняти з обліку і поставити на транзитні номери - практично те саме )) 8:45 - 12:00


  • 0

#10
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 16 Март 2017 - 10:53

Є можливість звернутися до оцінщика послуги якого платні (квитанція) ну я думаю зним можна домовитись - це не  калькулятор міністерства

це має сенс, якщо не перший продаж - на податки впливає... і то треба прикидати, щоб не вийшло, що оцінка всю економію зжере... а якщо перший продаж у календарному році, то він без податків: малюй собі хоч оціночну, хоч ринкову, хоч будь що... здається так



майже, ти трішки не вгадав 

4+ за неї також навряд, чи дадуть 

 

хоча теж непогано: за 4 купив, за 4 через 10 років продав  :sm12_:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#11
Zachariasz

Zachariasz

    "Нельзя угодить всем" ZOG

    • Сообщений 48430
  • Имя:.
  • Город:Zacharpolis
  •  
  • Регистрация: 23.07.2007

Опубликовано 16 Март 2017 - 11:07

майже, ти трішки не вгадав  :sm13_:

http://www.me.gov.ua...rice?lang=uk-UA

Та он просто с потолка пишет. Я туда вбил пару своих машин - он даже цену нового с салона не угадывал.  :sm13_:



Короче, калькулятор. Вбиваю только свои машины.

1. Калькулятор выдал цену за новый авто на 16куе меньше, чем машина стоила в салоне.

2. вторую машину выбило на 1000 долларов меньше, чем стоила.

3. дальше выбило цену авто на 5куе меньше, чем покупали.

4. ну и напоследок - модели в калькуляторе не было, пришлось вбивать по году, но модель с приставкой "new". Выбило где-то на 4куе меньше.

 

Самое интересное, что таких цен в салонах не было ни в те года, когда машины покупались, ни сейчас за новые. Это за период 2012-2017 год,

 

Соответственно - что он там считает - я вообще не в курсе.  :sm13_:



Это шикарно. :faceoff:

4968910.jpg


  • 0
Не тратьте деньги на одежду, тратьте на психотерапию. Какая разница, сколько лет вашим кедам, если все вокруг во всём виноваты. :ukr:

Спойлер

#12
ТЕРІ

ТЕРІ

    Дока

    • Сообщений 538
  • Возраст: 40
  • Имя:Тарас
  • Город:майже Рівне
  • Авто:OKE 1.4, OVB 2.0LPG, зараз С4 Picasso
  •  
  • Регистрация: 30.07.2013

Опубликовано 16 Март 2017 - 13:34

це має сенс, якщо не перший продаж - на податки впливає... і то треба прикидати, щоб не вийшло, що оцінка всю економію зжере... а якщо перший продаж у календарному році, то він без податків: малюй собі хоч оціночну, хоч ринкову, хоч будь що... здається так

 

+1

але є така штука як субсидія і покупка більше 50тис. так як я по своїй роботі зцим  звязаний  то знаю що я втративбе вразі оцінки в 50тис. Ну і доречі  вразі оцінки більше 50тис. суму яку оцінили авто потрібно продавцю через банк передавати по новим змінам про готівкові розрахунки. А це ще додатковий гемор і лаве.


  • 0
 
 

 


#13
Zachariasz

Zachariasz

    "Нельзя угодить всем" ZOG

    • Сообщений 48430
  • Имя:.
  • Город:Zacharpolis
  •  
  • Регистрация: 23.07.2007

Опубликовано 16 Март 2017 - 21:01

Ну і доречі  вразі оцінки більше 50тис. суму яку оцінили авто потрібно продавцю через банк передавати по новим змінам про готівкові розрахунки. А це ще додатковий гемор і лаве.
Да ну, кто тебя через банк заставит передавать?  :sm13_:
  • 0
Не тратьте деньги на одежду, тратьте на психотерапию. Какая разница, сколько лет вашим кедам, если все вокруг во всём виноваты. :ukr:

Спойлер

#14
Cr-z

Cr-z

    Авторитет

    • Сообщений 40817
  • Возраст: 41
  • Имя:Valentin
  • Город:Луцк
  • Авто:3.0 KOMPRESSOR
    Opel Insignia 1,6T
    Opel Vectra C
    Honda CR-Z
  •  
  • Регистрация: 15.07.2012

Опубликовано 16 Март 2017 - 21:45

4+ за неї також навряд, чи дадуть 

 

хоча теж непогано: за 4 купив, за 4 через 10 років продав  :sm12_:

якби держава по свому калькуляторі ще ' купувала авто у населення, то було б шикарно  :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:


  • 0
Sex есть как Опель - запроектированный, чтобы радовать...

З/Ч Vectra C http://www.opel-club...r-korobka-i-td/
0975105661
Размещенное изображение

#15
ТЕРІ

ТЕРІ

    Дока

    • Сообщений 538
  • Возраст: 40
  • Имя:Тарас
  • Город:майже Рівне
  • Авто:OKE 1.4, OVB 2.0LPG, зараз С4 Picasso
  •  
  • Регистрация: 30.07.2013

Опубликовано 17 Март 2017 - 08:35

Да ну, кто тебя через банк заставит передавать?  :sm13_:

Я в ТСЦ писав розписку коли продавав, що попереджений про ліміт готівкового розрахунку 50тис.грн. і про відповідальність вразі порушення даного положення. :sm17_2:


  • 0
 
 

 


#16
igtc

igtc

    Завсегдатай

    • Сообщений 98
  • Имя:Дмитрий
  • Город:Львов
  • Авто:Vectra B
    Z22SE
  •  
  • Регистрация: 01.10.2013

Опубликовано 13 Июль 2017 - 18:21

http://www.me.gov.ua...rice?lang=uk-UA

А не знаєте, де там Вектра?


  • 0

#17
Cr-z

Cr-z

    Авторитет

    • Сообщений 40817
  • Возраст: 41
  • Имя:Valentin
  • Город:Луцк
  • Авто:3.0 KOMPRESSOR
    Opel Insignia 1,6T
    Opel Vectra C
    Honda CR-Z
  •  
  • Регистрация: 15.07.2012

Опубликовано 13 Июль 2017 - 20:47

А не знаєте, де там Вектра?

немає її там, вона безцінна  :sm13_:


  • 0
Sex есть как Опель - запроектированный, чтобы радовать...

З/Ч Vectra C http://www.opel-club...r-korobka-i-td/
0975105661
Размещенное изображение

#18
igtc

igtc

    Завсегдатай

    • Сообщений 98
  • Имя:Дмитрий
  • Город:Львов
  • Авто:Vectra B
    Z22SE
  •  
  • Регистрация: 01.10.2013

Опубликовано 16 Июль 2017 - 14:24

вона безцінна  :sm13_:

То є так!.. =)


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых