Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Сколько весит avi-шка


  • Для того щоб відповісти, спочатку зайдіть на форум
12 відповідей в темі

#1
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 24 вересень 2017 - 12:29

Народ, тупой вопрос, на бегу не нагуглил.

Сколько примерно весит ролик регистратора (стандартные 1-3-5 минут), снятый в честном ВГА (640*480) или нечестном программном ХД (1280*720).

Хотя лучше, конечно, снимать в честном, больше шансов что-то увидеть при необходимости приблизить, так что достаточно первой цифры

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#2
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубліковано 24 вересень 2017 - 13:56

Глянул у себя. Минута честного HD весит 130 Mb. Соответсвтенно, ВГА должен весить раза в 2-3 меньше.


  • 0

#3
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6402
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубліковано 24 вересень 2017 - 14:07

Минута честного HD весит 130 Mb.
То якщо настроїти перезапис кожних 30 хвилин то треба мати швидкісну карту пам"яті не менше 64 гіга?Бо я якраз в раздумії покупки відеорегістратора,а вони ж не приймають таких великих карт.Можливо я не в темі.
  • 0

#4
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 24 вересень 2017 - 14:32

Приймають і 64, і 128, але більш дорогі моделі.
І навіщо тобі 30 хв.? У більшості нарізка 1-3-5-10, або без нарізки. Але ж і шукати довше. Як на мене 3 хв. більш, ніж досить.

130 на ХД, ну так ВГА буде 40-60
Є просто вільна карта на 16 гіг, то я думав, чи її поставити, чи ліпити 32.
Якщо навіть прикинути по сотці, то 10 хвилин - гіг, година - 6. Повна карта - добрих 2,5 години. А реально на ВГА буде за три, як мінімум. Можна ставити і не морочитись, дякую.

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#5
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6402
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубліковано 24 вересень 2017 - 15:05

Приймають і 64, і 128, але більш дорогі моделі. І навіщо тобі 30 хв.? У більшості нарізка 1-3-5-10, або без нарізки. Але ж і шукати довше. Як на мене 3 хв. більш, ніж досить.
Значить в мене погана уява про роботу відеорегістратора.Я думав ,що він пише 1-30 хвилин,а потім стирає якщо не нажимав кнопки записати.І вот в  момент стирання старого і записування нового виникає дірка пауза,і в цей момент аварія.Виходить з мого розуміння 30 хвилин краще.Чайник я.
  • 0

#6
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубліковано 24 вересень 2017 - 15:11

Можна ставити і не морочитись, дякую.

конечно. Тем более что во всех регах есть кнопочка, по которой ставится защита от перезаписи на текущий и прошлый трек (у меня это кратковременное нажатие кнопки питания).


Виправлено: alex83, 24 вересень 2017 - 15:12

  • 0

#7
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 24 вересень 2017 - 16:30

Я думав ,що він пише 1-30 хвилин,а потім стирає якщо не нажимав кнопки записати.І вот в момент стирання старого і записування нового виникає дірка пауза,і в цей момент аварія.

Ні, кнопку щораз тикати незручно: ставлять "починати запис після вмикання живлення, та й все". Сів, завів авто, тикнув шнур в прикурку, поїхав: запис пішов.

А далі хто як звик. У мене, припустімо, до прикурки зсередини ще одна причеплена, і шнурок виведений до місця кріплення реєстратора. Зачепив на присоску, двигун запустив, шнур віткнув і поїхав. Себе привчив спочатку двигун, а потім підключати, оскільки навантаження в момент пуску стрибає. А хтось і не зважає на такі речі.


А далі по налаштуванням. Пише такої довжини, як задаш. Зазвичай, стандартні налаштування такі, як я вище сказав, з варіаціями. Припустімо у старому було 1-3-5 хв. або безперервний запис.
У цьому, який виграв, ще є 10 хвилин.

Але на мій особистий погляд 1 хв. мало, а 10 і вище - забагато. Просто уяви собі, що вхопив якусь смішну ситуацію. І що, будеш годину запису викладати? Чи качати прогу і різати? І навіть, якщо ж потреба записати докази, припустімо, ДТП, то будеш писати годину на 7-8 гіг заради 30 секунд?

Я пробував ставити 5 хв - не пішло, ставлю 3 і досить. Регіку закінчити писати один файл і почати новий - так швидко, що я толком і не бачив перескоків не те, що дорожньої ситуації, а й положення власного авто у просторі )))

І це з врахуванням того, що самий потужний був телефон. Один час, коли старий здох, а новий ще не виграв, їздив з ним, включав раз на місяць: лінь було кожний раз присоску ставити. А самі регіки такої "крутизни", яка виключно дає можливість довести, що не ти догнав, а на тебе скотилися, чи що пєшик вискочив під носом, або підстава.

Та й усе.

Тем более что во всех регах есть кнопочка, по которой ставится защита от перезаписи на текущий и прошлый трек


Не знав, треба буде інструкцію почитати ))))

конечно.

Мерсі
Я вже банально забув зі старого рега, скільки запис важить ))

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#8
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 25 вересень 2017 - 09:40

Хм-м-м, в описании задекларировано, что регик видит карты до 32Гб, а 16-ку не берет.

Хотя форматировал через Вин10 в "ФАТ32" - "стандартный кластер"

Ставлю 8 Гб - хавает, 16 - нет. 

 

Ничего не понимаю.


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#9
Xart

Xart

    Design in motion

    • Сообщений 2120
  • Возраст: 55
  • Имя:Вячеслав
  • Город:Дніпро
  • Авто:Opel Astra G 1.4i 16V
  • Гос. номер:АЕ6192АТ
  •  
  • Регистрация: 05.05.2006

Опубліковано 25 вересень 2017 - 10:18

vlad9201, ты случайно не быстрый формат поставил? 


  • 0
vslav.jpg

#10
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 25 вересень 2017 - 10:26

Xart, та я пробовал раз 5-6 в разных комбинация

ФАТ32, ФАТ32екс, стандартный кластер, кластер 4096, полное, быстрое.

 

Уже вычитал (вчера вечером обломало ковырять дальше), что онли ФАТ32. Остается размер кластера. Полным форматировал один раз, но какие ставил параметры - не помню.

 

Что примечательно - внутренний формат регик делает о-о-о-очень быстро, но толку после этого - чуть, пробовал дважды.

 

p.s.: тут еще вот нашел такой вот рецепт https://www.exler.ru/blog/item/17555/.  Если не расколупаю - попробую. 


Карточка-то однозначно рабочая: на нее ноут пишет, читает. Остаются 2 варианта: 1. либо регик не держит такую карту, но это все-таки маловероятно - даже самые недорогие ноунеймы по нынешним временам 16 должны хавать, 2. либо все-таки фокусы с форматированием


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#11
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 25 вересень 2017 - 21:40

Так, пляски продолжаются.

Как выше писал, имеющаяся карта на 8 гиг хавается нормально. Это Трансценд, но 4-го класса.
Сандиск 10-го класса на 16 гиг пока подружить с регом не вышло.

Но путем перетыкиваний обнаружил, что при формате самим региком, оказывается, появляется слово "подождите" на Трансценде. А на Сандиске - нет. Получается, что рег ее даже форматить не пробует, а я думал, что так быстро.

Учитывая, что карта рабочая, получается, что рег не поддерживает 10-й класс карт? Но ведь это бред.

Теперь хочу ещё два эксперимента сделать: воткнуть в рег 10-й класс на 32 с телефона, там Кингстон и посмотреть, что получится.
И попробовать форматнуть Сан способом из ссылки.

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#12
paskaarty

paskaarty

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Имя:Олег
  • Авто:Astra
  •  
  • Регистрация: 01.10.2017

Опубліковано 01 жовтень 2017 - 17:02

а в чому краще знімати?


  • 0

#13
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубліковано 02 жовтень 2017 - 12:03

Как выше писал, имеющаяся карта на 8 гиг хавается нормально. Это Трансценд, но 4-го класса. Сандиск 10-го класса на 16 гиг пока подружить с регом не вышло.

Добил таки )))

 

Короче, это качество карты: снял в очередной раз Сандиск, воткнул из жены телефона такую же на 16 гиг 10-го класса, но Силикон Пауер - работает. Воткнул Сандиск в телефон - тоже работает.

 

Ну и все, больше ничего не передергивал


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 





1 користувачів дивляться цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих