Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Посоветуйте смартфон


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
897 ответов в теме

#806
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 04 Апрель 2023 - 00:16

Тут треба дивитися на ситуацію інакше.
За 500$ на андроїді буде новий потужний смартфон,який буде працювати років 5 без багів і глюків. Тільки треба буде звикнути до ОС бренду смарта,або до чистого андроїду.

ты реально думаешь, что тратящие на трубку в 2-3 раза тебя - тупее тебя?

 

купертиновцы ходят по краю. и не только в потах там дело..

 

помойка в плане ОС - это сильно на любителя.. опять же, оперативка в 2 раза больше - больше хрень для дураков..



иос - это своя культура.

 

да, с массой ограничений. но, и с массой преимуществ. некоторым - тупо для работы важно, чтобы не было в принципе всего того говна от андрюхи..


Изменено: Manager, 04 Апрель 2023 - 00:14


#807
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 13:42

Така пропозиція: давайте ви відкриєте тему Айос версус Андроїд, чи назвіть її як хочете, і там будете цїєю нудотою один одного розважати, бо це все крім максимум 3-4 людей у цій темі нікому не цікаво, вона абсолютно про інше (дивіться назву). Кому треба тут Айос і так радять, без воплєй і соплєй на багато сторінок.


  • 0

#808
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 13:44

+1

 

берите последний айфон мах про

 

бабло никого не парит.



#809
Gran turismo

Gran turismo

    Дока

    • Сообщений 721
  • Имя:turismo
  • Город:Дніпро
  • Авто:По сезону)
  •  
  • Регистрация: 03.04.2015

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 20:10

Знаю, але у переліку для вибору також два Сяомі, обидва з Амоледами, тобто для нього це не мінус.
Я навіть для себе при хорошій ціні не виключаю можливість користуватися телефоном з Амоледом як основним. Зрештою, як приліжковий пристрй, з екраном якого я проводжу багато часу, зокрема при низькй яскравості екрану, я все одно використовую запасний телефон з ІПС, а не основний.


А ти визначи свої пріоритети.
Судячи з того, що ти розглядаєш Снап 778, для тебе флагманський процесор не є маст хев, тобто мінус один фактор високої ціни. Питання - це мінімум, чи тебе, наприклад, влаштовує Снап 720, чи може МТК G99 (з меншими номерами я б МТК не розглядав, бо таки бажано, щоб техпроцес був 6 нм, максимум 8, але не 12)?
Камери у всіх трьох високого для мідренджера рівня, але не флагманські і навть не напівфлагманські. Питання у тому, чи згоден ти попуститися ще по камерах (у людей до цього дуже різні підходи) до тру мідренджера (не бюджет, але і без претензій). Якщо ні - ось мінімум по ціні: https://allo.ua/ua/p...j-antracit.html - думаю, 11 тисяч він вартий. Але у нього компромісний процесор, тобто повертаємося до першого питання.
Ну і тип екрану. Якщо немає упередження проти Амоледу - вибір більший, якщо є - навіть у середньому діапазоні стає непросто щось знайти.

Едж 20 я б таки дивився, як інші Еджі, просто зараз цей найвигідніший (був пару тижнів назад).

"Старий" - це питання виключно акумулятора для мене, якщо мова все ще про 20-ті роки випуску. Ну, тут таке, не вгадаєш наскільки він за 1-2 роки відрізняється від нового і з якою швидкістю процес піде при експлуатації. Я б дивився дату випуску конкретного екземпляру на коробці, а не тільки рік і місяць початку випуску.

При пріоритеті швидкості над камерою також дивився б на Realme серії GT. Камери там перевавжно середні або не набагато кращі середніх. Конкретна модель - в залежності від ціни на момент покупки.

Для мене- камера, та відсутність глюків. Зараз Poco X3 6/128. 732 проц там, якщо не помиляюся.

Якщо все-таки брати за 9 тисяч, то це теоретично виглядає непогано: https://allo.ua/ua/p...panb0027pl.html
Толкових оглядів на нього я не бачив, тільки азіатські.
Снап 732 - це фактично 720 з незначними змінами, продуктивність приблизно однакова.

З не флагманськими Моторолами є один момент - важко сказати які з них розроблені в Чикаго, які Хуацинем (ОЕМ/ОДМ виробник, який більшість з Моторол на своїх заводах і випускає, незалежно від місця розробки), а які Леново. Звичайно, від розробок самого Леново я б утримався, але думаю, що це скоріше зовсім початковий сегмент може бути (хоча хто його знає яка зараз ситуація).
Але така ж ситуація і з іншими виробниками, навіть з ББК.

Читав на 4пда, що він не працює у Київському метро)) NFC. У товариша такий, він задоволений, брав з аліка ще до війни.
Ось нова акція:
https://allo.ua/ua/p...ck-8-256gb.html
Що це за звір- MediaTek Dimensity 8100-Ultra?
  • 0

#810
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 945
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 20:21

Muzzy,  Так огризок це ж теж смартфон). І чому б його не порівнювати з тим самим самсунгом? Я б, наприклад, з радістю послухав  власника s23 і теперішнього айфона14. 

В мене в сім'ї, наприклад, декілька айфонів, але сам я в основному користуюсь андроїд флагманом 3х-річної давності. І подумую зараз про ванплас, бо на самс 23 шкода грошей).


  • 0

#811
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4746
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 20:33

Для мене- камера, та відсутність глюків. Зараз Poco X3 6/128. 732 проц там, якщо не помиляюся.
 

 

Вес, г 215 г
  • 0

Реклама!!!


#812
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 20:46

Muzzy,  Так огризок це ж теж смартфон). І чому б його не порівнювати з тим самим самсунгом? Я б, наприклад, з радістю послухав  власника s23 і теперішнього айфона14. 

В мене в сім'ї, наприклад, декілька айфонів, але сам я в основному користуюсь андроїд флагманом 3х-річної давності. І подумую зараз про ванплас, бо на самс 23 шкода грошей).

Це тема не про порівняння флагманів. Це тема про ситуативно вигідні пропозиції або про поради за конкретним запитом. До речі, Gran turismo чи не єдиний поки що, хто цікавиться телефоном за 500 баксів, тобто майже флагманом.

Переважна більшість людей тут цікавляться від 150 і до максимум 350, як правило 200-250-300. Так що засрати тему на 80% флудом про крутість айфону за тисячу баксів - це глухий офтоп. До речі, претензія була не до тебе, а до кого вона була - той знає.


Gran turismo, ти будеш сміятися, враховуючи що я написав зовсім трохи вище, але за 500+ баксів я б розглядав Айфон 11. Звичайно, він офіційний на 100 баксів дорожчий і у нього за такі гроші аж 64 ГБ пам'яті, але у нього айпіес, хороша камера і справді швидкий процесор. Це хороший кандидат як телефон надовго. Крім того, на айфони бувають нормальні чохли, це суттєва перевага над багатьма іншими телефонами. Нормальні чохли, як відомо, бувають перевавжно для телефонів, які представлені на американському ринку.

Не буду брехати, ціновий діапазон 400 баксів плюс я знаю настільки поверхово, що хорошу пораду в ньому давати не ризикнув би. Крім придивитися до цього айфону.


  • 0

#813
Gran turismo

Gran turismo

    Дока

    • Сообщений 721
  • Имя:turismo
  • Город:Дніпро
  • Авто:По сезону)
  •  
  • Регистрация: 03.04.2015

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 20:50

Це тема не про порівняння флагманів. Це тема про ситуативно вигідні пропозиції або про поради за конкретним запитом. До речі, Gran turismo чи не єдиний поки що, хто цікавиться телефоном за 500 баксів, тобто майже флагманом.
Переважна більшість людей тут цікавляться від 150 і до максимум 350, як правило 200-250-300. Так що засрати тему на 80% флудом про крутість айфону за тисячу баксів - це глухий офтоп. До речі, претензія була не до тебе, а до кого вона була - той знає.

Ну, я розумію, що дає флагман за 1.5 кує. Дійсно, дає. Але. Ну, не будемо розводити зараз ... діскусію про не на часі і куди краще витрати такі гроши.
Питання у тому, чи виправдає об'єктивно телефон за 500? Суб'єктивно - це залежить від того, наскільки мозок може виробляти дофамін від нового шматка пластику) і як довго.
Тримав у руці 13 Lite- нууу дуууже приємний. Але він такий тендітний і скло загнуте- за досвідом користувачів S10-20 і далі, х таким типом скла, не знаю не одного, хто хоч раз би не міняв. Знаю і по 2 рази..

Изменено: Gran turismo, 05 Апрель 2023 - 20:51

  • 0

#814
Gran turismo

Gran turismo

    Дока

    • Сообщений 721
  • Имя:turismo
  • Город:Дніпро
  • Авто:По сезону)
  •  
  • Регистрация: 03.04.2015

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 21:30

Це тема не про порівняння флагманів. Це тема про ситуативно вигідні пропозиції або про поради за конкретним запитом. До речі, Gran turismo чи не єдиний поки що, хто цікавиться телефоном за 500 баксів, тобто майже флагманом.
Переважна більшість людей тут цікавляться від 150 і до максимум 350, як правило 200-250-300. Так що засрати тему на 80% флудом про крутість айфону за тисячу баксів - це глухий офтоп. До речі, претензія була не до тебе, а до кого вона була - той знає.

Gran turismo, ти будеш сміятися, враховуючи що я написав зовсім трохи вище, але за 500+ баксів я б розглядав Айфон 11. Звичайно, він офіційний на 100 баксів дорожчий і у нього за такі гроші аж 64 ГБ пам'яті, але у нього айпіес, хороша камера і справді швидкий процесор. Це хороший кандидат як телефон надовго. Крім того, на айфони бувають нормальні чохли, це суттєва перевага над багатьма іншими телефонами. Нормальні чохли, як відомо, бувають перевавжно для телефонів, які представлені на американському ринку.
Не буду брехати, ціновий діапазон 400 баксів плюс я знаю настільки поверхово, що хорошу пораду в ньому давати не ризикнув би. Крім придивитися до цього айфону.

Але я чув, що саме з 12 був дійсно "прорив". Так як і з 14- 13 проміжний .
64 дуже мало. Мені для роботи потрібно мати дату і час на світлинах. Обов'язково. Айфони в це не вміють
  • 0

#815
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 21:38

Але я чув, що саме з 12 був дійсно "прорив".

Був, переважно у дизайні. І закінчився айпіес.

 

64 дуже мало.

Більше є, але ще дорожче. Певно, можна пошукати американця типу на руках (нового), але то треба вміти, це окрема історія, тут я маю чисто теоретичне уявлення, бо мені з ебею сестра замовляла і пересилала або привозила в Україну, я тільки вибирав (не айфони).

 

Обов'язково. Айфони в це не вміють

Тоді природнім чином відпадає.


  • 0

#816
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 945
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 21:53

Питання у тому, чи виправдає об'єктивно телефон за 500?

Телефон за 500$ навіть не увімкнений буде виглядати краще в руці, ніж за 200. Але питання в тому, чи потрібно тобі переплачувати за матеріали, швидкість і т.д. Я для себе вирішив, що мені це важливо і тому купляю дорогий флагман один раз на 3 роки, який банально приємно тримати в руках, не кажучи про користування. Хтось інший купляє середнячка і змінює його частіше, ніж я. Ну що ж і це нормальний варіант.

До речі, претензія була не до тебе, а до кого вона була - той знає.

Та я знаю, що не до мене). Просто чомусь айфони у нас вважаються чимось огого, недосяжним. А насправді смартфон як смартфон.

ти будеш сміятися, враховуючи що я написав зовсім трохи вище, але за 500+ баксів я б розглядав Айфон 11

Як варіант, але краще 12.
  • 0

#817
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 05 Апрель 2023 - 22:08

Muzzy, на 11й думаю через 2-3 года перестанут обновлять ОС..

 

на 6+ это длится уже 2-3 года (кроме заплаток безопасности).. в итоге, некоторые апликухи уже нельзя установить.. у меня как бы всё нужное есть, но, чисто гипотетически тот же MIcrosoft Teams требовал обновления ОС, которое мне уже недоступно (стоит иос12)..

старался я не особо сильно, т.к. еженедельный трындёжЪ по работе мне не сильно и нужен (есть там запасные варианты установки старых версий через айтюнз).

 

имхо это одна из причин для брать либо новое, либо упавшее в цене прошлогоднее. тогда, минимум на 5-7 лет хватит (либо с возможностью слить через 3-4 года за относительно неплохие деньги).

 

да, как кто-то говорил - это возможно цена Таврии, но оно и держится в цене довольно неплохо..


Изменено: Manager, 05 Апрель 2023 - 22:16


#818
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6402
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 06 Апрель 2023 - 07:10

Мені для роботи потрібно мати дату і час на світлинах. Обов'язково. Айфони в це не вміють
https://apps.apple.c...am/id1276951082
  • 0

#819
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 06 Апрель 2023 - 10:53

TPAKTOPICT, там вроде и в последнем иосе фича мелькала..

 

мож кому и важно. не бог весть какая польза и батарейку видать подсаживает.

 




Как сделать часы на экране блокировки айфона?


Нажмите и удерживайте экран блокировки, пока не появится кнопка «Настроить», затем нажмите «Настроить». Выберите экран блокировки. Нажмите «Добавить виджеты». Нажмите или перетащите виджеты, которые нужно добавить на экран блокировки.2 мар. 2023 г.

 



#820
vigors

vigors

    Авторитет

    • Сообщений 13523
  • Имя:Ігор
  • Авто:Z14XE
  •  
  • Регистрация: 14.06.2010

Опубликовано 06 Апрель 2023 - 11:10

Зміни в підтримці продукції яблучників

https://www.unian.ua...e-12207516.html

нічого дивного, пора манюпасу оновлювати гаджети....


  • 0

#821
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 06 Апрель 2023 - 11:20

Зміни в підтримці продукції яблучників

https://www.unian.ua...e-12207516.html

нічого дивного, пора манюпасу оновлювати гаджети....

посмотрим.. хитрожадность - она такая.. я уже года 3 на иос 12 без проблем чихпыхаю.. звонит, поёт и пляшет..

при том, что последний - типа 16й..

можно сказать, что жду когда ласты склеит, а оно сцуко работает..

тьфу 3 раза. сам себе не враг.

да и посмотрим, что в сентябре выкатят.. как минимум - прошлогодние подешевеют.


Изменено: Manager, 06 Апрель 2023 - 11:24


#822
Evgen36

Evgen36

    Старожил

    • Сообщений 233
  • Возраст: 45
  • Имя:Евгений
  • Город:Київ
  • Авто:Opel Kadett E, БЫЛ
  •  
  • Регистрация: 07.09.2007

Опубликовано 12 Апрель 2023 - 00:52

Народ, у кого есть опыт пользования Самсом S22 Plus. Читал ужасы про батарею (крайне мало держит) и что иногда сам перегружается в неподх момент. Так ли оно?
Посматриваю еще в стороно Пикселя 6 или 7. Все вроде збс, но пугают что связь хреново ловит. За такие бабки телефон не альо?
  • 0

#823
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4746
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 27 Июнь 2023 - 12:51

 realme 10 Pro Plus 

хто тримав? таке як норм. якщо тянути з алі- там ціна десь 8000. а скільки растаможка буде? 


  • 0

Реклама!!!


#824
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 945
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 27 Июнь 2023 - 21:41

скільки растаможка буде?
десь біля 500грн. Але, якщо китаєць напише ціну товару менше 100€ і таможня пропустить товар, не вимагаючи документального підтвердження ціни,то може обійтись і без розтаможки.
  • 0

#825
AveoLNik

AveoLNik

    Авторитет

    • Сообщений 2432
  • Возраст: 40
  • Имя:Алекс
  • Город:Николаев
  • Авто:Hyundai Accent 1.4 АТ
  • Гос. номер:ВЕ
  •  
  • Регистрация: 18.01.2015

Опубликовано 28 Июнь 2023 - 00:35

Интересно, кроме меня, еще кто.то телефон моет?))
Каждый вечер, пришел с работы, помыл и руки и телефон, не могу его "грязным" просто так в доме ложить на стол или на диван, причем мою его с жидким мылом))
ПС: Самсунг s20, три года норм., не виснет, не напрягает, снимает и по теперешним меркам вполне достойно.
  • 0

#826
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 28 Июнь 2023 - 04:38

причем мою его с жидким мылом))

фигасе.. у меня без влагозащиты, поэтому просто по-староверски спиртом протираю после использования вне дома :blush:

алюминий и стекло реагируют нормально. пластик может и возмущался бы.


Изменено: Manager, 28 Июнь 2023 - 04:41


#827
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4746
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 28 Июнь 2023 - 09:09

десь біля 500грн. Але, якщо китаєць напише ціну товару менше 100€ і таможня пропустить товар, не вимагаючи документального підтвердження ціни,то може обійтись і без розтаможки.

я так зрозумів шо стали перевіряти. тому платити доведеться


  • 0

Реклама!!!


#828
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 12:23

Витираю об майку, якщо є необхідність, раз на тиждень витираю екран мікрофіброю (є таких багато тряпочок до окулярів).

Раз на декілька тижнів мию чохол, інколи з рідким милом, інколи без.

Стосовно гігієни:

Спойлер


https://www.ttt.ua/u...a-modelej-74539

Взяли ТТТ за жопу, заставили продавати за рекомендованою ціною. Майже місяць продавався у них і у їхньому фірмовому магазині Самсунг (де смарти з гарантією 24 місяці) за 9499 грн.

З недоліків моделі - блимання конкретно у цього Амоледу охрєнітєльне. Хороша камера, все добре, хоча проц слабкіший, ніж у M52, причому суттєво.

 

A54 продається у Штатах за 305 баксів за базову модель. У Європі як у нас, а то і дорожче.


  • 0

#829
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 12:38

 

Стосовно гігієни:

зависит от стиля жизни.

 

рассчитался с курьером телефоном - помыл руки, протер телефон спиртом.

 

как и по приходу домой.

 

ключи и кошельки протирать нет смысла (кошельком вообще не пользуюсь.. имхо толку ноль, только карманы оттопыривает) - они всё равно в грязных карманах. )


Изменено: Manager, 30 Июнь 2023 - 12:40


#830
AveoLNik

AveoLNik

    Авторитет

    • Сообщений 2432
  • Возраст: 40
  • Имя:Алекс
  • Город:Николаев
  • Авто:Hyundai Accent 1.4 АТ
  • Гос. номер:ВЕ
  •  
  • Регистрация: 18.01.2015

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 17:50

"Стосовно гігієни"

Так ключи от дома и от машины я с собой в кровать не беру и на обеденный стол не ложу) оно остается на тумбочке в прихожей
  • 0

#831
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 17:56

"Стосовно гігієни"

Так ключи от дома и от машины я с собой в кровать не беру и на обеденный стол не ложу) оно остается на тумбочке в прихожей

так и забыть не долго..

 

у мну всегда в ходовых бруках )) и захочешь - не забудешь.. просто, дверь и без ключа захлопывается..



#832
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11104
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 18:41

Витираю об майку, якщо є необхідність,

+1 :sm13_:

 

Стосовно гігієни:

Як часто ви миєте ключі від квартири? А від машини?

Це не тільки про гігієну, з блудними ключами заноситься бруд в замок :smile44:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#833
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 19:28

Це не тільки про гігієну, з блудними ключами заноситься бруд в замок :smile44:
 

ну тут таки не форум медвежатников :sm13_:



#834
Низколетящий

Низколетящий

    Авторитет

    • Сообщений 1635
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Vectra A 2.5 V6
  •  
  • Регистрация: 10.09.2012

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 20:34

- они всё равно в грязных карманах. )

Попробуй периодически вещи стирать,и карманы не будут грязными :ad_new:  :sm13_:


  • 0

"Жизнь надо прожить так,чтобы голуби,пролетая над твоим памятником,терпели из уважения!"

Ukrainian Vectra Club


#835
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 30 Июнь 2023 - 21:22

Попробуй периодически вещи стирать,и карманы не будут грязными :ad_new:  :sm13_:

та пробовал. но, не стирать же джинсы после каждого выхода в свет :smile44:

да и просто, прикоснулся к двери или к кнопке лифта или к деньгам или к тем же ключам и потом к телефону - там уже не фонтан в плане бактерий и прочей дряни.. :ad_new:

пришел домой, снял уличную одежду, помыл руки, протер телефон спиртом - так оно спокойней..

 

иначе, как пишут - телефон может быть грязнее, чем крышка унитаза.



#836
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 04 Июль 2023 - 15:30



Це не тільки про гігієну, з блудними ключами заноситься бруд в замок :smile44:

 

Спойлер


  • 0

#837
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11104
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 04 Июль 2023 - 19:15

Спойлер

Спойлер

 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#838
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 05 Июль 2023 - 16:10

та пробовал. но, не стирать же джинсы после каждого выхода в свет :smile44:

да и просто, прикоснулся к двери или к кнопке лифта или к деньгам или к тем же ключам и потом к телефону - там уже не фонтан в плане бактерий и прочей дряни.. :ad_new:

пришел домой, снял уличную одежду, помыл руки, протер телефон спиртом - так оно спокойней..

 

иначе, как пишут - телефон может быть грязнее, чем крышка унитаза.

+1. Дезинфектором протер и норм. Где-то читал что спирт/дезинфектор разъедают олеофобное покрытие, но как ни странно не заметил ничего такого после нескольких лет ежедневных протирок.


  • 0

#839
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Июль 2023 - 21:11

Не читав 4пда стосовно нього, але ціна за такі потужність і камеру дуже хороша: https://allo.ua/ua/p...ht-black_2.html


  • 0

#840
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 51
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 17 Июль 2023 - 22:08

Muzzy, в бюджете 25-35 есть идеи, если будет время? :smile423:






0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых