Перейти к содержимому


Реклама









Фото

странный звук в районе ремня ГРМ или насоса ТНВД на Опель Астра j


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
80 ответов в теме

#36
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 20 Май 2018 - 20:18

Всем хай,тему буду развивать, так как это не может больше продолжаться. Замена фильтра решение временное, но несомненно оно влияет на процесс из-за которого появляется звук. Этот звук есть почти на всех астрах и зафирах с 1.7 cdti с 2007г. Перелопатив весь интернет нашел ещё методы которые помогали в избавлении от этого звука, такой как замена полностью корпуса фильтра и установка насоса подкачки в бак. Есть мнение, что этот звук происходит из-за попадания пузырьков воздуха в топливную магистраль и какой-то клапан избавлясь от них издает этот звук. На зарубежных форумах все кто установил в бак насос подкачки говорят, что это помогло, но для меня не понятно как он будет качать, когда и с каким давлением, хз короче. Надеюсь я не одинок и вместе мы решим, эту проблему устранив источник, а не вариантом дооснащения топливной системы, хотя и так можно но я реализовать сам врятли смогу(

Думаю так, после замены фильтра пропускная способность увеличивается и уменьшается давление которое нужно продавить ТНВД.После замены фильтра звук уходит на холостых, но при повышении оборотов и сбросе он приявляется.

Датчик csv новый он не решает ничего.

Изменено: ivanesko, 20 Май 2018 - 19:59

  • 0

#37
filimon

filimon

    Поселенец

    • Сообщений 122
  • Имя:Артем
  • Город:Тернополь
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 13.10.2017

Опубликовано 21 Май 2018 - 21:44

Здравствуйте ув.ivanesko! Спасибо за внимание к теме! Да проблема довольно интересная, так вот, общаюсь с нашим форумчанином которому замена фильтра не помогла вообще. Он заменил фильтр и клапан csv - гуляние оборотов пропало, но звук при сбросе и давлении на педаль газа не пропал. Звонил он короче в Польшу на официальный сервис, там сказали, что ничего поделать не могут, у них это называется "ефект совы" , представляете :sm13_: . Где-то  читал на нашем форуме, что когда машина после длительного простоя не заводиться, то надо поменять корпус топливного фильтра, так как есть пропуск воздуха на крышке. Может это и есть решение проблемы - поменять не только вкладыш, но и сам корпус?


  • 0

#38
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 22 Май 2018 - 16:43

Румыны меняли, говорят бывает помогает, но не всегда. Главное понять от чего этот звук?Склоняюсь к мнению, что это так ТНВД бороться с подсосом воздуха. Была ситуация когда менял клапан scv, ТНВД хватает воздух, первый раз после запуска машина глохнет, второй раз заводится и идёт этот звук, сначала очень громко, потом тише и пропадает.Таким образом можно сделать вывод, что ТНВД борясь с оставшимися пузырьками издает этот звук.Тобишь забиты фильтр просто поощряет подсос.На астрах j многие решают проблему, вытянув какой-то шарик с фильтра, но типа подклинивает шарик и топливо упирается в него.На астрах h ставят подкачивающий насос в бак.Но как мне кажется это следствие, причина в незначительном подсосе.
  • 0

#39
filimon

filimon

    Поселенец

    • Сообщений 122
  • Имя:Артем
  • Город:Тернополь
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 13.10.2017

Опубликовано 22 Май 2018 - 18:31

Интересно какой шарик, в самом корпусе? Если подсос, то скорее всего именно от фильтра или соеденений топливных трубок  к фильтру. 


  • 0

#40
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 22 Май 2018 - 19:30

В Опель комбо частой проблемой было, подсос по разъему подогрева топливного фильтра.
  • 0

#41
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 22 Май 2018 - 20:44

Интересно какой шарик, в самом корпусе? Если подсос, то скорее всего именно от фильтра или соеденений топливных трубок к фильтру.

Сложно сказать так как я не видел ваш фильтр, но по тому что писали Румыны решившие для себя эту проблему, в корпусе фильтра есть шарик который типа как клапан создаёт противодавление на обратку, он залипает и не даёт нормально проходить топливу.
  • 0

#42
filimon

filimon

    Поселенец

    • Сообщений 122
  • Имя:Артем
  • Город:Тернополь
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 13.10.2017

Опубликовано 23 Май 2018 - 09:35

Спасибо за информацию! Буду следить за темой. Пока меня звук не напрягает, писал ранее, что бывает пару раз в день по 2-3 с, раньше до замены фильтра он появлялся регулярно каждые 5-ть минут. После замены фильтра уже проехал 6000 км., если будет появляться частенько - поменяю фильтр опять, когда не поможет, буду искать шарик. Кстати напишу об этом форумчанину, которому не помогла замена фильтра, у него опель зафира 1,7. Интересно такой бок только у опелей с мотром 1,7 ? Почему у других нету?


  • 0

#43
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 26 Май 2018 - 21:35

Да и сам думал об этом, тнвд на многих двс такой стоит, курлыкает только на нашем(
Нужно искать подсос но как?
  • 0

#44
filimon

filimon

    Поселенец

    • Сообщений 122
  • Имя:Артем
  • Город:Тернополь
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 13.10.2017

Опубликовано 28 Май 2018 - 08:42

Стопудово связано с фильтром и соеденениями топливной к нему. А если поставить корпус фильтра например с другой астры 1,3, что будет? Они одинаковые? А можно например корпус фильтра по давлением померить?


  • 0

#45
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 29 Май 2018 - 13:07

Проверял корпус на герметичность все гуд.Соединения шатал, звука не было, надо б было поставить на прямую шланг мимо фильтра или какой-то фильтр закрытого типа,чтоб точно герметично было.

Изменено: ivanesko, 29 Май 2018 - 13:14

  • 0

#46
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 14 Июнь 2018 - 14:52

Все ждут решения, а самим лень участвовать, ну ладно, я нашел решение но раз никому не надо, значит не буду описывать.
  • 0

#47
мім зафіра 777

мім зафіра 777

    Частый гость

    • Сообщений 18
  • Имя:іван
  • Авто:опель зафіра
  • Гос. номер:хххх
  •  
  • Регистрация: 07.07.2017

Опубликовано 02 Сентябрь 2018 - 09:53

в продовження теми по звуку.на звук явже не звертаю увагу.проблемав іншому плавали обороти поміняв клапан svc відїздив десь 3-4 тис. і знову обороти загуляли +добавивсячорний дим.думаю що зувук також повязаний також з цим.


  • 0

#48
Olegator z17dth

Olegator z17dth

    Частый гость

    • Сообщений 14
  • Имя:Oleg
  • Авто:opel combo 1.7 cdti
  •  
  • Регистрация: 05.10.2015

Опубликовано 10 Сентябрь 2018 - 08:29

Так в чем проблема? Если не секрет...

Изменено: Olegator z17dth, 10 Сентябрь 2018 - 08:30

  • 0

#49
filimon

filimon

    Поселенец

    • Сообщений 122
  • Имя:Артем
  • Город:Тернополь
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 13.10.2017

Опубликовано 26 Ноябрь 2018 - 20:35

Доброго времени суток! Наступила зима и звук появился опять, вывод связано с падением температуры, может соляра гуснет? Завтра меняю масло и фильтра, все таки уже 10 тис. накатал , после опишу помогло замена фильтра в этот раз или нет. Надеюсь поможет. Уважаемый ivanesko если не секрет поделитесь информацией решения проблемы. Спасибо! Жаль нельзя плюсик в репутацию поставить :drinks:



Мім зафіра777  - а ви сажовик вирізали? По оборотах - можливо пасивна регенерація проходить, через те і дим, іконка світиться на панелі?



Мім зафіра777

 

Дайте ій просратись на трасі :sm13_:


  • 0

#50
filimon

filimon

    Поселенец

    • Сообщений 122
  • Имя:Артем
  • Город:Тернополь
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 13.10.2017

Опубликовано 27 Ноябрь 2018 - 13:53

Поменял сегодня масло и фильтра, звук пропал. Как то так :drinks:


  • 0

#51
Alex 1985

Alex 1985

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Олександр
  • Авто:opel zafira b 1.7
  •  
  • Регистрация: 06.12.2018

Опубликовано 07 Декабрь 2018 - 12:06

Поменял сегодня масло и фильтра, звук пропал. Как то так :drinks:

Всім привіт! Купив зафіру також схожа проблема замінив фільтр через 700км знову почав появлятися цей звук ,фильтр порфлюкс.



Поменял сегодня масло и фильтра, звук пропал. Как то так :drinks:

Всім привіт! Купив зафіру також схожа проблема замінив фільтр через 700км знову почав появлятися цей звук ,фильтр порфлюкс.


  • 0

#52
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 10 Декабрь 2018 - 19:26

Треба змиритись с тим курликанням, обороти плавають? тут клапан тнвд, часто підклинює,причини різні. Може бути затертість штока, може грязюка попала. Знімаеш миєш ведешкою, якщо допомогло значить він. А ще є варіант, свій старий розібрати svc і полірнути шток, є в ютубі відео.

Курлика бо нема насосу підкачки з баку, в тнвд він є ,але зносився і коли важко тягнути соляру він дає такий звук, це моя суб'єктивна думка.
  • 0

#53
Olegator z17dth

Olegator z17dth

    Частый гость

    • Сообщений 14
  • Имя:Oleg
  • Авто:opel combo 1.7 cdti
  •  
  • Регистрация: 05.10.2015

Опубликовано 16 Декабрь 2018 - 13:49

Может установить доп. насос низкого давления?

Может установить доп. насос низкого давления?
  • 0

#54
Alex 1985

Alex 1985

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Олександр
  • Авто:opel zafira b 1.7
  •  
  • Регистрация: 06.12.2018

Опубликовано 17 Декабрь 2018 - 23:36

Треба змиритись с тим курликанням, обороти плавають? тут клапан тнвд, часто підклинює,причини різні. Може бути затертість штока, може грязюка попала. Знімаеш миєш ведешкою, якщо допомогло значить він. А ще є варіант, свій старий розібрати svc і полірнути шток, є в ютубі відео.

Курлика бо нема насосу підкачки з баку, в тнвд він є ,але зносився і коли важко тягнути соляру він дає такий звук, це моя суб'єктивна думка.

Дякую напевно потрибно змеритись((


  • 0

#55
ivanesko

ivanesko

    Старожил

    • Сообщений 243
  • Возраст: 32
  • Имя:Димась
  • Авто:омега б
    2002 г.
  •  
  • Регистрация: 10.02.2013

Опубликовано 19 Декабрь 2018 - 21:20

Я зробив би так, знайшов спеца якай установить насос підкачки і я думаю це вирішить питання, але це не факт

Я зробив би так, знайшов спеца якай установить насос підкачки і я думаю це вирішить питання, але це не факт
  • 0

#56
dimon20575

dimon20575

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 02.01.2019

Опубликовано 02 Январь 2019 - 16:08

Здравствуйте! Появилась проблемка - звук в районе ремня ГРМ или ТНВД. Поменял ремень, помпу и ролик, а звук не пропал. Звук не постоянный, бывает при нагрузке, а также на холостых. В Тернополе побывал на пяти сервисах, как результат - два разных диагноза: одни говорят что нужно снова менять ремень и ролики, другие - насос ТНВД (клапан обратки или подшипник). Может кто подскажет в чем проблема. Посоветуйте нормальное СТО на Западной Украине, На крайний случай и по возможности приеду в Киев. Купить ТНВД в Украине от 22000 грн., так что перед заменой хотелось бы узнать - а стоит ли? Нашел вот тему нашего форумчанина с таким же звуком:
http://www.opel-club...-81-kvt-17-dtj/

С уважением , Артем

Вот мое видео, в конце звук пропадает:



Здравствуйте! Появилась проблемка - звук в районе ремня ГРМ или ТНВД. Поменял ремень, помпу и ролик, а звук не пропал. Звук не постоянный, бывает при нагрузке, а также на холостых. В Тернополе побывал на пяти сервисах, как результат - два разных диагноза: одни говорят что нужно снова менять ремень и ролики, другие - насос ТНВД (клапан обратки или подшипник). Может кто подскажет в чем проблема. Посоветуйте нормальное СТО на Западной Украине, На крайний случай и по возможности приеду в Киев. Купить ТНВД в Украине от 22000 грн., так что перед заменой хотелось бы узнать - а стоит ли? Нашел вот тему нашего форумчанина с таким же звуком:
http://www.opel-club...-81-kvt-17-dtj/

С уважением , Артем

Вот мое видео, в конце звук пропадает:



Здравствуйте! Появилась проблемка - звук в районе ремня ГРМ или ТНВД. Поменял ремень, помпу и ролик, а звук не пропал. Звук не постоянный, бывает при нагрузке, а также на холостых. В Тернополе побывал на пяти сервисах, как результат - два разных диагноза: одни говорят что нужно снова менять ремень и ролики, другие - насос ТНВД (клапан обратки или подшипник). Может кто подскажет в чем проблема. Посоветуйте нормальное СТО на Западной Украине, На крайний случай и по возможности приеду в Киев. Купить ТНВД в Украине от 22000 грн., так что перед заменой хотелось бы узнать - а стоит ли? Нашел вот тему нашего форумчанина с таким же звуком:
http://www.opel-club...-81-kvt-17-dtj/

С уважением , Артем

Вот мое видео, в конце звук пропадает:

Доброго дня. Це 100% підсос повітря. В мене така ж ситуація була. Поставте прозорі шланги тимчасово і побачите як повітря іде по шлангах а потім повертається через обратку, і коли повітря заходить в ТНВД то з'являється цей "прекрасний" звук. Я зняв всі бистроз'ємні трубки і поставив маслостійкі шланги на хомути і все, бо спціалісти так звані міняли і ролики і ремінь і тнвд.

Здравствуйте! Появилась проблемка - звук в районе ремня ГРМ или ТНВД. Поменял ремень, помпу и ролик, а звук не пропал. Звук не постоянный, бывает при нагрузке, а также на холостых. В Тернополе побывал на пяти сервисах, как результат - два разных диагноза: одни говорят что нужно снова менять ремень и ролики, другие - насос ТНВД (клапан обратки или подшипник). Может кто подскажет в чем проблема. Посоветуйте нормальное СТО на Западной Украине, На крайний случай и по возможности приеду в Киев. Купить ТНВД в Украине от 22000 грн., так что перед заменой хотелось бы узнать - а стоит ли? Нашел вот тему нашего форумчанина с таким же звуком:
http://www.opel-club...-81-kvt-17-dtj/

С уважением , Артем

Вот мое видео, в конце звук пропадает:

Доброго дня. Це 100% підсос повітря. В мене така ж ситуація була. Поставте прозорі шланги тимчасово і побачите як повітря іде по шлангах а потім повертається через обратку, і коли повітря заходить в ТНВД то з'являється цей "прекрасний" звук. Я зняв всі бистроз'ємні трубки і поставив маслостійкі шланги на хомути і все, бо спціалісти так звані міняли і ролики і ремінь і тнвд.
  • 0

#57
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 22 Январь 2019 - 20:29

Добрий вечір. У мене astra j 1.7. Маю таку ж проблему. Замінили комплект грм, ремінь генератора з роликами а звук лишився. Замінили паливний фільтр - звук пропав, але чере 500км почав з'являтись! Підскажіть де саме ви ставили шланги замість трубок (лише під капотом чи можливо вони ще десь є) .

Изменено: liosha_o, 22 Январь 2019 - 20:38

  • 0

#58
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48828
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 22 Январь 2019 - 21:14

Замінили паливний фільтр - звук пропав, але чере 500км почав з'являтись!
То может в фильтре проблема?

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#59
dimon20575

dimon20575

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 02.01.2019

Опубликовано 22 Январь 2019 - 21:14

liosha_o

 

Добрий вечір. Ставив прозорі трубки під капотом на подачу і на обратку щоб було видно чи заходить повітря в тнвд і  одразу виходить.Потім зняв бак і поставив прозорі трубки з баку до фільтра і після фільтра до тнвд. То з боку баку повітря не йшло а з фільтра валило як з компресора, тобто проблема з корпусом паливного фільра. Я його зняв і залив в розєм контактів обігріву епоксидною смолою і зверху там де є шви так щоб не мішало вставити потім розєм. Витративши купу часу і замінивши трубки на шланги звук став меншим а після заміни паливного фільтра і прокладки в кришці фільтра, звук пропав зовсім. Але сьогодні з"явився знову. Почув тільки один раз, але... Я знайшов інфу що може бути підсос через розєм підігріву напевно коли вмикається обігрів фільтра в тому місці корпус нагрівається і в шві може підсмоктувати повітря, але тільки теорія. Зняв корпус паливного фільтра, загерметизував, накачав в нього 5 атмофер повітря потім занурив його у відро з теплою водою і не побачив щоб він травив повітря. В неті на зафірах є така біда, міняли корпус фільтра і проходило. Ось думаю як з"явиться знову то поміняю корпус фільтра. Ще знайшов інфу , коли поставили інший корпус фільтра без обігріву то звук пропав повністю. можна просто спробувати зняти фішку обігріву і подивитись що вийде.  Що саме смішне, що в мого брата є точно таке ж авто з 1.7 мотором, і внього цієї проблеми немає )))   Ще є така думка, що проблема може бути в металевому шарику який закриває відтік палива з системи а коли заводиться двигун то він підіймається і пропускає солярку. То думаю як варіант в холодну пору ( а саме в холодну пору звук процвітає) коли вмикається підігрів, то шарик може підклинювати бо знаходться близько до пластин підігріву. Бо коли розбирав корпус фільтра, то шарик рухався не дуже вільно.

Одне знаю точно, що проблема в корпусі паливного фільта, і саме через нього смоче повітря в систему.   Якщо щось з цього Вам допоможе, буду радий. А якщо взнаєте щось нове, то поділіться інформацією. Дякую.


Изменено: dimon20575, 22 Январь 2019 - 21:19

  • 0

#60
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 22 Январь 2019 - 22:01

Дякую за змістовну відповідь! Про проблему з роз'ємом підігріву я чув на рахунок combo... Одного не розумію - якщо повітря дійсно потрапляє в тнвд то чому це ніяк не відображається на роботі двигуна, адже він працює рівно без жодних зауважень... хоча по ідеї його мало б трясти як мінімум, а то й взагалі просто заглох. І взагалі наскільки беспечно це для тнвд??? Знаю що деякі астроводи роками їздять з цим звуком просто забиваючи на нього.
  • 0

#61
dimon20575

dimon20575

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 02.01.2019

Опубликовано 23 Январь 2019 - 08:45

Дякую за змістовну відповідь! Про проблему з роз'ємом підігріву я чув на рахунок combo... Одного не розумію - якщо повітря дійсно потрапляє в тнвд то чому це ніяк не відображається на роботі двигуна, адже він працює рівно без жодних зауважень... хоча по ідеї його мало б трясти як мінімум, а то й взагалі просто заглох. І взагалі наскільки беспечно це для тнвд??? Знаю що деякі астроводи роками їздять з цим звуком просто забиваючи на нього.


Різниця є, бо коли я прибрав звук, то двигун почав працювати тихіше і чистіше. Бо до цього він троїв на холодну. Плюс частина повітря попадає в форсунки. Плюз трохи зменшився розхід. Хоча може в це тільки хочеться вірити як мінімум це нервує, в мене одного разу так тягнуло повітря що двигун заглох, а київська окружна дорога в годину пік, ще те але я ще тоді не знав що це підсос повітря, а звук був посиійним. я думаю, що можна ще спробувати замінити прокладку між кришкою і корпусом фльтра, бо мені здається що вона занадто вжимається і коли забивається фільтр, вакуум може збільшуватись у корпусі і підсмоктувати через ту резинку так як вона трохи зам'яка. Ну це так, для експерименту
  • 0

#62
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 23 Январь 2019 - 09:24

Різниця є, бо коли я прибрав звук, то двигун почав працювати тихіше і чистіше. Бо до цього він троїв на холодну. Плюс частина повітря попадає в форсунки. Плюз трохи зменшився розхід. Хоча може в це тільки хочеться вірити як мінімум це нервує, в мене одного разу так тягнуло повітря що двигун заглох, а київська окружна дорога в годину пік, ще те але я ще тоді не знав що це підсос повітря, а звук був посиійним. я думаю, що можна ще спробувати замінити прокладку між кришкою і корпусом фльтра, бо мені здається що вона занадто вжимається і коли забивається фільтр, вакуум може збільшуватись у корпусі і підсмоктувати через ту резинку так як вона трохи зам'яка. Ну це так, для експерименту



А я різниці ні в роботі двигуна, ні по розходу не помічав...Сьогодні спілкувався з майстром на дану тему. Порадив змінити заправку, оскільки очевидно що звук починає наростати по мірі забрудненості фільтра... коли останній раз міняли фільтр (на 4000!!!) то на старому був наліт типу парафіну. Це може пояснювати сезонність звуку, адже наш дизель "славиться" своїми властивостями, а особливо в холод... заправляюсь тільки на WOG (корпоративна картка). Спробую змінити заправку.
  • 0

#63
dimon20575

dimon20575

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 02.01.2019

Опубликовано 23 Январь 2019 - 10:31

А я різниці ні в роботі двигуна, ні по розходу не помічав...Сьогодні спілкувався з майстром на дану тему. Порадив змінити заправку, оскільки очевидно що звук починає наростати по мірі забрудненості фільтра... коли останній раз міняли фільтр (на 4000!!!) то на старому був наліт типу парафіну. Це може пояснювати сезонність звуку, адже наш дизель "славиться" своїми властивостями, а особливо в холод... заправляюсь тільки на WOG (корпоративна картка). Спробую змінити заправку.


На вог не заправляюсь принципово. Колись заправив повний бак так званого мустанга, то потім з місця зрушити не міг, пальці в поршнях калатали як молотком по рельсі, я був в шоці. Заправлявся на анп, було нормально. Заправився на брсм, капець, очистка сажевого вмикалась кожних 50-70 км. Так що заправляюсь на анп і без всяких дисконтів ціна нормальна, і в принципі до якості питань особливо не має. Не Європа але... Кажуть знаючі люди що усі заправки возять паливо з однієї труби) Просто є в опелях косяк в конструкції паливних фільтрів, бо як би не звук підсоса повітря, то ніхто не звернув би увагу на той фільтр.
  • 0

#64
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 23 Январь 2019 - 10:53

На вог не заправляюсь принципово. Колись заправив повний бак так званого мустанга, то потім з місця зрушити не міг, пальці в поршнях калатали як молотком по рельсі, я був в шоці. Заправлявся на анп, було нормально. Заправився на брсм, капець, очистка сажевого вмикалась кожних 50-70 км. Так що заправляюсь на анп і без всяких дисконтів ціна нормальна, і в принципі до якості питань особливо не має. Не Європа але... Кажуть знаючі люди що усі заправки возять паливо з однієї труби) Просто є в опелях косяк в конструкції паливних фільтрів, бо як би не звук підсоса повітря, то ніхто не звернув би увагу на той фільтр.



Ну спробую зміминити АЗС, якщо не допоможе мабуть прийдеться чекати тепла, бо непланова заміна ременів і роликів і так з'їла нормально бабла... але за темою буду слідкувати і надалі! Можливо у Вас щось получиться то напишіть - буду вдячний!!!
  • 0

#65
dimon20575

dimon20575

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 02.01.2019

Опубликовано 23 Январь 2019 - 11:07

Ну спробую зміминити АЗС, якщо не допоможе мабуть прийдеться чекати тепла, бо непланова заміна ременів і роликів і так з'їла нормально бабла... але за темою буду слідкувати і надалі! Можливо у Вас щось получиться то напишіть - буду вдячний!!!


Домовились.
  • 0

#66
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48828
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 23 Январь 2019 - 11:56

На "моих" дизелях такой проблемы нет. Что я делаю не так?))

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#67
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 23 Январь 2019 - 12:09

В знайомого така ж астра 1.7 і звуку теж нема!!! Якось так...
  • 0

#68
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 28 Январь 2019 - 17:37

Доброго дня. Змінив я азс проте бажаного ефекту не отримав... Єдине що радує що звук значно слабший і не так часто з'являється (кілька разів на день). Після заміни фільтра проїхав 1300км. Буду спостерігати в очікуванні весни!!!)))

Изменено: liosha_o, 28 Январь 2019 - 17:46

  • 0

#69
dimon20575

dimon20575

    Говорящий редко

    • Сообщений 8
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Opel Astra J
  •  
  • Регистрация: 02.01.2019

Опубликовано 28 Январь 2019 - 20:12

Зміна азс звук на жаль не прибере. А коли потепліє то він сам практично зникає. З'являється тілики в холодну пору. Якщо в мене з'явиться, то заміню корпус і відпишусь про результат.
  • 0

#70
liosha_o

liosha_o

    Говорящий редко

    • Сообщений 7
  • Имя:Олексій
  • Авто:Opel astra j
  •  
  • Регистрация: 23.07.2018

Опубликовано 28 Январь 2019 - 21:17

Зміна азс звук на жаль не прибере. А коли потепліє то він сам практично зникає. З'являється тілики в холодну пору. Якщо в мене з'явиться, то заміню корпус і відпишусь про результат.



Зміна азс звук на жаль не прибере. А коли потепліє то він сам практично зникає. З'являється тілики в холодну пору. Якщо в мене з'явиться, то заміню корпус і відпишусь про результат.



Ок. Дякую!!!
  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых