Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Бортовік OVB 1.6


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4 ответов в теме

#1
ivancortx

ivancortx

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Иван
  • Авто:vectra b
  •  
  • Регистрация: 27.05.2018

Опубликовано 03 Ноябрь 2018 - 21:40

До того моменту як купив ovb їздив 2 роки на кадеті. Відверто, ну дуже мертві машини стосовно стану кузову на теперішній час, тому і продав. Опель взагалі не розлядав для купівлі. Але сталося так, що мій знайомий 5 років як володів OVB, ну я думаю і гляну її, цікаво було насамперед стан по кузову. Коли загнав машинку на яму був дуже здивований станом (в порівнянні з кадетом 91 року небо і земля). Так і я став власником Вектри Б 1997 року з двигуном x16xel, пробіг по приборці 350000. З кадетом порівнювати не буду тут і все зрозуміло. Відразу були замінені задні "плавающі" і передні сайленти заднього продольного ричага. через 2000 км зробив висновок що моторчик їсть масло просто в неймовірній кількості. Почав читати про ці двигуни і зрозумів що в мене самий "крутий" двіжок, але я думаю я його поборю))). Скинув голову, зробив діагностику стану.... це пєчаль. Коліно під шліфовку, на циліндрах хону майже не залишилось (еліпс), по головці: направляючі роздолбані, клапана в пічалі. В звязку з тим що по грошам пока біда було прийнято рішення вкинути тільки кольца і мск, а капіталку вже буду робити по весні. Після заміни кілець пробіг 358.000, розхід масла грам 600 на 1000 (в порівнянні з тим що було це не погано, не потрібно дивуватись). По машинці ще зроблено: замінено опорний підшипник і опору передньої правої стійки, сама стійка ще жива, зроблено антикорозійку, відреставровані кріплення фар головного світла, куплені центровочні кільца під легкосплави. В планах замінити передні тормозні диски і залити нормальний антифриз (хочу HEPU G11 червоний). Впринципі машиною задоволений.
Доречі, може хтось підскаже гарного майстра який зможе зробити головку до x16xel по феншую, бажано в м. Вінниці.

Ну і фото.

ще на старих номерах

Прикрепленные файлы:


  • 0

#2
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11853
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 04 Ноябрь 2018 - 13:16

Знайомий не сказав що двигун труп?
  • 0

#3
ivancortx

ivancortx

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Иван
  • Авто:vectra b
  •  
  • Регистрация: 27.05.2018

Опубликовано 04 Ноябрь 2018 - 13:20

він за 5 років наїздив 23 тисячі. сам в мащинах не шарить, робив в "дяді Васі на гаражі". казав що доливав трохи більще літри від заміни до заміни. Ми з ним товарищуємо з дитинста тому йому вірю. Думаю таке буває.
  • 0

#4
bazl

bazl

    Авторитет

    • Сообщений 11853
  • Имя:...
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 04 Ноябрь 2018 - 13:39

Значить міняв масло кожні 2000 км)
По двигуну читай в інтернеті про правильну капіталку, інакше гроші на вітер.
  • 0

#5
ivancortx

ivancortx

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Иван
  • Авто:vectra b
  •  
  • Регистрация: 27.05.2018

Опубликовано 04 Ноябрь 2018 - 14:51

я вичитав про те що потрібно напрявляющі нові підганяти під клапана нові. Тобто купляти направляючі меншого діаметру і підганяти під клапана, з правильними допусками. Ну і другий нюанс по тому що потрібно буде робити отвори в поршні під маслосйомне кольцо. Чи є ще якісь нюанси?
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых