Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Порадьте лікаря ортопеда-травматолога


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
70 ответов в теме

#36
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 13:53

Ого! Яка дискусія розгорілася! Насправді вдячний всім за підтримку і участь у процесі.
Правда вона десь посередині.
У моєму випадку вона трішки ближче до Люлі, бо зі старту на турнік мені не можна. Потрібно укріпити спину. Руками я підтягнутися зможу, але м'язами спини я хребет змішую, що не круть.

Люля, дякую за відео. Ознайомився і трішки й попробував. Я так розумію, головне не поспішати. Але де задіяні ноги там не дає.

Перш за все зроблю діагностику і діагноз, потім лікування, потім відновлення.
Поки записався до лікаря, що радив Andy_Kiev і спробую ще попасти до Артема Олеговича.

Доречі у нас на клубі є моряк теж з проблемами по цій частині. Нагадайте нік, можливо у нього ще щось розпитаю.
  • 0

#37
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 14:04

дякую за відео.

прикріпи тут...,незрозуміло про що мова.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#38
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 14:18

Руками я підтягнутися зможу, але м'язами спини я хребет змішую, що не круть.

C4-D2???

Аналогично врач запретил турник.


Изменено: Ugeen_K, 05 Февраль 2019 - 14:20

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#39
NatalyV

NatalyV

    Авторитет

    • Сообщений 892
  • Возраст: 55
  • Имя:Наталья
  • Город:Харьков
  • Авто:Пыж 2008
  •  
  • Регистрация: 08.11.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 15:06

по-моему, что-то типа sshurika


Стан, это я про ник клубня


  • 0

Были вместе 5 лет и почти 5 мес......

ab252737.gif


#40
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 15:09

по-моему, что-то типа sshurika
Ага. Он.

Получается что у нас на клубе много спинальников(((


Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#41
NatalyV

NatalyV

    Авторитет

    • Сообщений 892
  • Возраст: 55
  • Имя:Наталья
  • Город:Харьков
  • Авто:Пыж 2008
  •  
  • Регистрация: 08.11.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 15:14

Ugeen_K,

:ac: как говорят врачи - Нет здоровых, есть недообследованные :smile8:


  • 0

Были вместе 5 лет и почти 5 мес......

ab252737.gif


#42
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 15:45

І хто як бореться з недугом?
С4 точно було...

Можливо хто звертався до центру Євмінова?
Вони як реабілітологи не підійдуть?
  • 0

#43
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 16:02

 

Аналогично врач запретил турник.

От тільки я послав лікаря в сад і почав займатись своїм здоров'ям сам,так одразу і почався рух вперед і позитивний результат у лікуванні...

Не для того,щоб обговорювати правильність дій лікаря,чи правильність призначення процедур/діагнозу і т.д. Зовсім не тому,що я якийсь там атлет-качок.Я просто ненавиджу турнік з дитинства і коли починав наразі підтягування це було аж 2 рази!!!Але...Маємо те що маємо...Вже було потрібно лягати в лікарню на 3 тижні,крапельниці,ліки,уколи та ін "хіміотерапія"....Але пішов на турнік,як на останню надію.Наразі плигаю як зайчик...Виконую на ..... значок ГТО нормативи(не спеціально-життя змусило!) для свого віку.Зранку на турніках-вечором "упор льожа принять" і драбинка від 20 вниз...

Є дієтична добавка до харчування,що не є лікарським засобом-озвучувати не буду,тут мабуть треба рекомендація лікаря.

 

Не панацея і не керівництво до дії.Просто примітка,що може бути і так...(Чому і сам радісно здивований).

 

 

Ще одне,є так звані сезонні загострення-весняне та осіннє.З ними треба вміти "домовлятись"...



 

 

Можливо хто звертався до центру Євмінова?

 

Єс!!!Почнем з справжнього бабложора!!! :sm302:  :sm302:

 

Ти не хочеш спочатку діагноз правильний поставити????


Изменено: Юстас, 05 Февраль 2019 - 16:05

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#44
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 16:07

Андрій, я за нього запитав з цікавості і в рамках обміну інформацією:)
З діагноза й почну. Просто чуйка і тіло підскажіть, що спина спиною, а проблема наразі в суглобі.
  • 0

#45
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 16:14

З діагноза й почну. Просто чуйка і тіло підскажіть, що спина спиною, а проблема наразі в суглобі.

Теж думав що у мене суглоб,але ж таки-ні!

Спочатку діагноз!!!Ніяких чуйок...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#46
Люля

Люля

    Авторитет

    • Сообщений 12778
  • Возраст: 48
  • Имя:Юлія
  • Город:Дніпро
  • Авто:nissan_лифТ
  •  
  • Регистрация: 18.03.2015

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 16:20

Євмінова

не читал, но осуждаю (с.)  :sm13_:  Там все пляски вокруг одноименной наклонной доски с поручнями, которая - кстати, довольно активно продается - ага, и не по цене пиломатериала, да. А нужна она для растягивания спины, всего-то.

 

 

спина спиною, а проблема наразі в суглобі

не бывает здоровой спины при нездоровом тазобедре и ниже него. Любой перекос аукается болью в мышцах компенсации и, как правило, по противоположной стороне тела.

 

 

 

проблема

в голове обычно. разобрался с ней - считай, здоров.
 

 

 

Спочатку діагноз!

+100500
 

 

 

Не бре?

честное пионерское)


Изменено: Люля, 05 Февраль 2019 - 16:25

Спойлер

РАМКИ ОПЕЛЬКЛУБ в наличии

#47
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12673
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 16:28

До речі, стосовно дошки Євмінова і її вартості - я років 15 назад бачив у інтернеті її креслення і навіть, заради інтересу, завантажив їх собі. Потім воно забулося і я не знаю де вони зараз, але в інтернеті вони є.


  • 0

#48
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 17:53

Muzzy,

Наразі в кожному Київському дворі дошка Євмінова...Вона входить до архітектурного ансамбля "спорт всім" "подарований" депутатами київміськради спортмайданчиком. 


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#49
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48821
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 19:18

Стан, не поленись, обследуйся для получения диагноза в двух разных местах. Оно потом дешевле выходит. ИМХО.


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#50
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 21:04

Стан, не поленись, обследуйся для получения диагноза в двух разных местах. Оно потом дешевле выходит. ИМХО.

только пусть потом не удивляйтеся))

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#51
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 21:57

только пусть потом не удивляйтеся))

 

Здивувань не буде...Буде рентген,буде МРТ ,обов'язково кардіограма,аналізи,кров,сеча...Трактувати їх по різному можна,але навіть у висновку з МРТ,вже буде вказано на основні проблемні місця.

 

Народець(пацієнти) біля кабінетів ескулапів зустрічається тертий-сильно дохтурам не розгулятись у вільній трактовці діагнозу... 


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#52
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 21:58

только пусть потом не удивляйтеся))

Що маєш на увазі?
Бо чесно кажучи я так і хотів як Rek радить.
Лікарі ідуть як фінансово зацікавлена сторона і довіряти на 100% людині я б не став. Тим паче що помилятися властиво всім
  • 0

#53
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 22:18

Лікарі ідуть як фінансово зацікавлена сторона і довіряти на 100% людині я б не став. Тим паче що помилятися властиво всім

Тут трошки не так...Фінансова сторона це питання треттє...Перше питання,чи правильно визначено причини,попереджено наслідки,та організовано лікування та усунення проблеми...І в цьому будеш розбиратись(в твоєму випадку )ти,а не лікар.Бо саме тобі,кращатиме,худшатиме чи буде проходити в'ялотікуче ніщо...

 

 

З приводу довіри лікарю...Є препарат за 500грн,а є за 13грн...Діють і усувають проблему однаково...Ти яке хочеш щоб тобі призначили?


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#54
Igorko

Igorko

    Авторитет

    • Сообщений 2513
  • Возраст: 42
  • Имя:Igor
  • Авто:???
  •  
  • Регистрация: 02.10.2008

Опубликовано 05 Февраль 2019 - 22:45

Що маєш на увазі?
Бо чесно кажучи я так і хотів як Rek радить.
Лікарі ідуть як фінансово зацікавлена сторона і довіряти на 100% людині я б не став. Тим паче що помилятися властиво всім

Если вы собрались к Артему Олеговичу, то уже сейчас можно сдавать анализи - общий крови, мочи, ревмопробы, реактивный белок, мочевая кислота. МРТ. Главное не затягивать и не запустить сустав, потому что это приводит к артрозу, а он к протезированию сустава. Если сустав болит в первую очередь пересмотрите свое питание - нужно исключить жирное, жареное, пиво, водку, соленое, острое, пить много воды, скинуть вес, такие меры улучшат ваше самочувствие.
Всякие мази для суставов сразу в мусорку  - это всё равно что втирать борщ в живот что бы уталить голод. 


  • 0

#55
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 06 Февраль 2019 - 09:06

уже сейчас можно сдавать анализи - общий крови, мочи, ревмопробы, реактивный белок, мочевая кислота. МРТ.

Це дійсно так...Якщо не буде аналізів лікар все рівно заставить їх зробити.Без аналізів нічого казати/робити не буде.

 

Всякие мази для суставов сразу в мусорку  - это всё равно что втирать борщ в живот что бы уталить голод. 

:sm302:  :sm302:  :sm302:

Насправді саме оце речення-є реченням теми.

 

 

ЗІ...Мені дуже зручно зранку займатись на вуличних турніках в школі №9...Іду на роботу,завожу молодшого наукового спеціаліста в школу і...дозволяю собі нечувану розкіш-10хв. перед роботою позайматись на турніках...

Частенько бачив на турніках трійко пацанів школярів цієї школи.Десь дев'яти чи десятикласники.Один з них чудово робить скльопку,вихід на дві,пробує підтягуватись на одній руці...Сьогодні закінчував свої вправи-підійшли хлопці,поздоровались.Питаю чого не займаєтесь?Кажуть-"дик турніки в снігу"(сьогодні дійсно багато снігу випало вночі і все в снігу)...Щиро посміялися разом з жарту...

Спитав чи навчать робити скльопку та вихід на дві?Обіцяли допомогти опанувати :sm17_2: .Завжди по доброму заздрив чоловікам,що вміють на турніках робити усілякі штуки. 


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#56
urevich13

urevich13

    Дока

    • Сообщений 633
  • Возраст: 57
  • Имя:Сергей
  • Город:Луцк
  • Авто:Vectra C 2007г Z22SE, 5МКП
  •  
  • Регистрация: 14.10.2010

Опубликовано 06 Февраль 2019 - 19:38

Трохи зі свого досвіду, дошка Євмінова дійсно допомагає, випробувано на собі. На укріплення мязів хребта саме те що треба, вище вже писав про це. Про свою проблему з хребтом забув і зараз інколи спина тільки дає про себе знати не критично. АЛЕ, цем треба займатись, спочатку подумайте, що якщо не готові займатися по 4-5 разів на день, кожен день без пропусків на протязі хоча б півроку, то не тратьте грошей на дошку і консультацію спеціаліста, вам дошка не допоможе. Якщо ви все таки маєте силу волі, то все в ваших руках, але консультація спеціаліста і вправи має назначити хтось, що вже має досвід у цій справі. Саме гірше, що проблеми з спиною, якраз і веруть до пошкодження суглобів, як сталося в моєму випадку. Поки взявся за усунення проблем зі спиною, то вже як наслідок почалися проблеми з суглобами.

А лікування для суглобів не ефективне, тільки витрата грошей на всілякі препарати, процедури і без толку. Тільки відстрочка неминучого - протезуання або оперування.


  • 0

#57
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 06 Февраль 2019 - 20:30

Ви подолали проблему з суглобами?
В кого консультувалися і лікувалися?
  • 0

#58
urevich13

urevich13

    Дока

    • Сообщений 633
  • Возраст: 57
  • Имя:Сергей
  • Город:Луцк
  • Авто:Vectra C 2007г Z22SE, 5МКП
  •  
  • Регистрация: 14.10.2010

Опубликовано 06 Февраль 2019 - 21:04

)) частково, як це не сумно, але одного вже нема (керамічна залізяка стоїть), другий на черзі. Вірно говорили вище що потрібно обстежитися в декількох місцях обовязково. Я консультувався у нас, був і в Києві, і в Чернівцях. Наші відпали зразу, по відношенню до пацієнта. Вибір зупинив на Чернівцях. Що не сподобалось в Києві, побачивши мої знімки, відразу висновок - протезування і тут же дзвінок до диллера, який зустрів мене в коридорі і почав втюхувати суглоб, який потрібно в нього купити і вже потім прохвессура мені його поставить. Поважний пан професор не дав відповіді на жодне питання, а саме: скільки мені обійдеться операція? скіли я повинен буду заплатити за медикаменти? скільки обійдеться перебування в лікарні? на все це - бе, ме, ну десь, може приблизно і т.д. і побіг по справах, бо був дуже зайнятий. Не хочу нікого образити, може зараз щось і помінялось, але в 2017році було так.

В Чернівцях все прозоро (не дешево звичайно,хоча ціни були плюс мінус), але, записався на операцію, приїхав у визначений день, бабло в касу і через сім днів я вже був вдома. Більше не платив ні копійки. Всі медикаменти  які потрібно входять в вартість, ще й з собою додому дали на виписку препаратів приблизно на 2000грн. Два тижні на підлокотниках, три з палочкою і все. Далі у звичайному режимі з розумом звичайно і дотримуючись рекомендацій.На лівій дупі маю шрам у вигляді сумного смайлика довжиною сантиметрів десять.


Изменено: urevich13, 06 Февраль 2019 - 21:06

  • 0

#59
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 06 Февраль 2019 - 21:40

Ви подолали проблему з суглобами?
В кого консультувалися і лікувалися?

Якщо вже так сильно припече-дам контакт в Черкасах(для порівняння з Києвом).

Будеш приємно здивований як відношенням так і професійністю


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#60
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 06 Февраль 2019 - 21:52

Юстас, дякую. Якщо припече я тебе не беру. Добре?
Це не таж клініка про яку писав клубень ( Шведсько-українська клініка "Angelholm", Чернівці)?
  • 0

#61
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 07 Февраль 2019 - 10:12

Це не таж клініка про яку писав клубень ( Шведсько-українська клініка "Angelholm", Чернівці)?
Спойлер

Вадім Шевченко головний ортопед-травматолог Черкаської обласної лікарні...Знаю особисто і його і дружину Лєну Шевченко,з тих часів коли Вадім був одним з хірургів травматології.Він на чолі з завідуючим хірургічного відділення(наразі забув прізвище) прийняв участь у клінічних випробуваннях компанії Параксел(заснованою в Україні Олексієм Валентиновичем Жмуро) по встановленню протеза тазобедреного суглоба у 2002-200..рр.Ці два (не побоюсь цього слова) монстра встановили за місяць(саме такий термін тривали випробування) 25!!!протезів.Чуваки просто не виходили з лікарні і майже весь час оперували...Документацію вела Лєна Шевченко.Всі протези брендові імпортного виробництва було встановлено на відмінно.Черга була 1000чоловік з усієї Черкащини...Пацієнтам що приймали участь у випробуванні протез встановлювався безкоштовно!!!

 

До чого це я...Є такий професійний рівень-"БОГ"...Це саме про цих людей...Колишній завідувач наскільки мені відомо зайняв посаду  головного лікаря цієї лікарні,а Вадім по праву та здібностям займає місце головного ортопеда травматолога.

 

Давно не бачив цих людей...шляхи розійшлися,але працювати з ними і бачити їх результати праці,спілкуватись з ними-вважаю за честь...

Був випадок коли Вадік та Лєна допомогли дистанційно...Достатньо було одного дзвінка і в Київській обласній лікарні все закрутилось як дзига,хоча до цього скрипіло як незмазане колесо у воза.)

 

 

Отак якось...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#62
Respect

Respect

    Авторитет

    • Сообщений 13655
  • Имя:Sergey
  •  
  • Регистрация: 25.06.2006

Опубликовано 09 Февраль 2019 - 16:56

в свое время лечил порванное колено, много врачей объездил, остановился на Роките Тарасе Григорьевиче 
это на Святошино больница (Котельникова 95, 7я больница), там еще Суркис в свое время сделал отделение для своих бойцов

был порван мениск, то пришлось частично удалять
сделал всё очень аккуратно
 


  • 0

#63
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 19 Март 2019 - 07:59

Стан,

Як просуваються справи і на якому зараз етапі?

(якщо не секрет) 


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#64
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 05 Сентябрь 2023 - 20:50

Стан,
Як просуваються справи і на якому зараз етапі?
(якщо не секрет)

Поки півень не кожне, лишній раз не ворухнешся.
Пройшло 4роки і серія номер два, а точніше продовження.
Записався до реабілітолога, почав ходить. На першому ж занятті сказала що у мене проблеми з лівим коліном і лівим тазобедреним. Зробив МРТ. Розрив меніску коліна і розрив губи тазобедренного.
Записався на консультації, бо діло пахне скальпелем.
Паралельно зробив висновок, що рух - це життя. І займатися приємно навіть через біль.
PS: паралельно отримав повістку і на ВЛК написали що здоровий. На МРТ було всім згори. Схоже мені ....
  • 0

#65
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2906
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 05 Сентябрь 2023 - 21:09

 Схоже мені ....

пора робити ноги...


  • 0

В ігнорі - Vigors.


#66
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 05 Сентябрь 2023 - 21:24

пора робити ноги...

Пора і в прямому і в переносному значенні )))
В прямому зараз зайнявся. Але бач не встиг. Не хотілося б поломаним йти. От "робити ноги" як є що порадити напиши в приват. Оскільки це зробити зараз майже не реально, або дуже дуже дорого, а найгірше ненадійно.
А взагалі мене так шокував нещодавній результат по нозі, що я тільки сьогодні голову до купи зібрав. Там операцій на 200К
  • 0

#67
vamp

vamp

    Авторитет

    • Сообщений 1198
  • Возраст: 47
  • Имя:Николай
  • Город:Горишние плавни Полтавской области
  • Авто:Опель комбо 1.3
  • Гос. номер:ХХХ
  •  
  • Регистрация: 03.07.2008

Опубликовано 06 Сентябрь 2023 - 16:07

Не хотілося б поломаним йти.


Оказывается, что во время войны, даже отсутствие части руки, делает тебя "обмежено придатними", поэтому годны практически все.

А с деньгами на операцию, то конечно намного сложнее(((
  • 0
SKYPE : nicst_skype

Пусть Бог воздаст Тебе вдвойне всё то , что Ты желаешь мне

#68
Стан

Стан

    Дока

    • Сообщений 684
  • Возраст: 37
  • Имя:Станіслав
  • Город:Яготин
  • Авто:Opel Astra Classic
  •  
  • Регистрация: 06.03.2012

Опубликовано 07 Сентябрь 2023 - 09:36

Щойно був у лікаря в Центрі спортивної травми. Того центра що тут хлопці радили.
З порога було відчуття що потрапив не на прийом, а на комісію ВЛК.
Я за це навіть не згадував тільки дав знімки МРТ, а мені відразу в лоба до служби ви придатні. Я відповідаю, що прийшов не з проблемою призиву, а через те що роками болі і через це ходить не можу, а мені все одно через слово поверталося, що болі не сильні, прийшли не на костилях, а значить ходить можете і служить теж.
Ні порад по лікуванню нічого так і не дочекався.
Мене це так зачепило, що я аж відразу тут написав. Ще мене за мої ж гроші так не футболи
  • 0

#69
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11026
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 07 Сентябрь 2023 - 09:44

Ні порад по лікуванню нічого так і не дочекався.
Мене це так зачепило, що я аж відразу тут написав. Ще мене за мої ж гроші так не футболи

Та вони ссуть перевірок, типу може ти казачок засланий, а може установку дали всіх відшивати
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#70
lame

lame

    Авторитет

    • Сообщений 27642
  • Возраст: 57
  • Имя:Victor
  • Город:Kiev
  • Авто:ООБ'98 X20XEV Sport Caravan
  • Гос. номер:AA7233EP
  •  
  • Регистрация: 24.10.2005

Опубликовано 07 Сентябрь 2023 - 10:15

Ще мене за мої ж гроші так не футболи

за часів війни ще длсвіда не маю (знайомих також не відправляв)
але досі всі проблеми ортопедії вирішував за допомогою доктора в інституті ортопедії
Лєсков Володимир Григорович
+380505364590
жодних рекомендацій не потрібно (він досить публічна особа навіть в і-неті)
раптом в нагоді стане...

Изменено: lame, 07 Сентябрь 2023 - 10:16

  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых