Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Шини Mirage MR-182, 215/55R16 97V XL


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
Нет ответов

#1
urevich13

urevich13

    Дока

    • Сообщений 633
  • Возраст: 57
  • Имя:Сергей
  • Город:Луцк
  • Авто:Vectra C 2007г Z22SE, 5МКП
  •  
  • Регистрация: 14.10.2010

Опубликовано 01 Август 2019 - 10:09

Прийшов час замінити літню резину, до цього декілька раз купляв нову відомих брендів, потім перейшов на БУ. Зараз вирішив купити знову нову резину. Вибрав китайський бренд, ціна нової трохи вища за ціну БУ відомих брендів :sm13_:, 1250грн за одну, купив відразу комплект 4шт. Що хочу сказати, поки все влаштовує, шумність мінімальна, дорогу тримає добре, як про мене то трохи зам'яка для літа. Думаю що відходить не менше чим БУ відомих брендів. Дата виготовлення 0119, відбалансувалась люкс, декілька раз ловив ямки нормальні, все добре, витримала нагрузку. Трохи погано веде себе на мокрій дорозі (зриває в букс на асфальті, при різкому старті) . Пробував входити в поворот на мокрій дорозі на підвищеній швидкості, дорогу тримає, але якщо їхати не екстремально, на екстрімі жопу починає заносити, так що любителям екстіму не рекомендую. По трасі в сильний дощ їде добре (акваплану немає до 140 км/год, далі не розганяв).

Хто ще таку прикупив? Прошу відписатись, цікаво які у вас відчуття від експлуатації даної резини.

Мене поки все влаштовує (головне ціна влаштовує) і те що це все таки нова резина а не БУ.


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых