Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Проїзд перехрестяПравими, чи лівими бортами


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
30 ответов в теме

#1
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 08:53

Як продовження теми: Как проехать этот чертов перекресток? вирішив розпочати нову зі своїм випадком. Ситуація трапилась в червні 2019, і вже на кадет форумі обсосана. Але дуже цікава, особливо різносторонні думки.

І так, поїхали. 

 



 

Ситуація банальна. За кермом 30 років, а тут на перехресті повертали обоє ліворуч і я нарвався на штраф. Бо то були Поліцаї, і проїжджати перехрестя я мав за їх корпусом. Зі школи пам'ятаю, що розходимось бортами. Правила такого не пишуть, а тільки підтверджують моє знання.
І все таки, хто, що думає з цього приводу?

 

 

 
P.S. Ситуація вирішилась в мою користь і кошти отримав назад.
 
Ласкаво прошу на обговорення. Для справки можна заглядати в той форум по другій ссилі.

Изменено: Vakula, 11 Декабрь 2019 - 08:54

  • 0

#2
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 10:10

Так где перекресток?

Если с мультика, то нас в свое время учили проезжать по- другому. Не было никаких "расходимся бортами".

Т.е. бортами таки расходимся но не правыми, а левыми, а потом каждый поворачивает себе налево.

 

В правилах написано, что при повороте налево должен уступить дорогу встречному. Поэтому если встречный будет ехать прямо для того, что бы разойтись левыми бортами, а ты ему помешаешь или ударишь его - будешь виноват. ИМХО.

Кроме того, при разъезде правыми бортами возможен выезд на встречку пересекаемой дороги. А это нарушение.

Так, что в мультике плохому учат. ИМХО.

З.Ы. Сам в основном расхожусь в таких условиях правыми. НО трижды убедившись, что встречный поступает так-же.


Изменено: Avtomobilist, 11 Декабрь 2019 - 10:24

  • 0

#3
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 10:44

Можна прийняти до уваги, що перехрестя, куди ми звертали, були трохи зі зміщенням. Тут як би вони праві. Але, те що вони потім мені заряджали, просто бредятина. 
Ось воно. Я знизу на театральну, вони зверху на Ізмалкова. Картинка значно відрізняється від фактичної.
 
2VPgQ.png

 

А ось це перехрестя зі супутника. Де тут Т-образні перехрестя?
 
2VPDj.png

 

 

при повороте налево должен уступить дорогу встречному. Поэтому если встречный будет ехать прямо для того, что бы разойтись левыми бортами, а ты ему помешаешь или ударишь его - будешь виноват. ИМХО.

 

 

Ваше ИМХО не вірне. І доказів тому море. Це у випадку, коли зустрічна смуга одна. А коли дві? Зустрічний повертає ліворуч, я повертаю ліворуч. Припустимо, що я входжу в перехрестя поза зустрічним. То тут таки знову, я повинен пропустити зустрічного з другої смуги. А я вже частково заїхав на одну із зустрічних смуг. Далі що? - ПРОБКА.


  • 0

#4
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 10:54

Ваше ИМХО не вірне. І доказів тому море.

Наприклад? Тільки з Правил, будь ласка. )))

А коли дві? Зустрічний повертає ліворуч, я повертаю ліворуч. Припустимо, що я входжу в перехрестя поза зустрічним. То тут таки знову, я повинен пропустити зустрічного з другої смуги. А я вже частково заїхав на одну із зустрічних смуг. Далі що? - ПРОБКА.

А що це міняє? Якими б бортами ви не розходились, ви зобов'язані пропустити тих, хто на зустрічній на усіх смугах. :smile44:


  • 0

#5
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24845
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 10:56

Avtomobilist

 

+1


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#6
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:13

Двох Т-перехресть тут начебто немає, але насправді вони тут є. Та це не стосується даного проблемного питання.

п. 13.3 Ви не порушували, але при роз'їзді правими бортами тут, як у багатьох подібних випадках можна відмітити порушення п. 11.4 "На дорогах з двостороннім рухом, які мають щонайменше дві смуги для руху в одному напрямку, забороняється виїжджати на призначений для зустрічного руху бік дороги". І якби поліцейські вписали в протокол саме цей пункт, відбитися від штрафу навряд вдалося б ІМХО, бо при роз'їзді правими бортами обидва авто здійснюють виїзд на зустрічну смугу. Інша справа - роз'їхатися лівими бортами. По-перше, відстежити безпечний інтервал так значно простіше; по-друге, зустрічну смугу тоді перетинають, а не виїзджають на неї.

 

Якими б бортами ви не розходились, ви зобов'язані пропустити тих, хто на зустрічній на усіх смугах.

+2

пп. 16.13 і 16.6 про це говорять однозначно.

 

То тут таки знову, я повинен пропустити зустрічного з другої смуги. А я вже частково заїхав на одну із зустрічних смуг. Далі що? - ПРОБКА.

Жодної проблеми, якщо діяти за ПДР або хоча б з повагою до інших учасників руху. Так, можливо доведеться трохи зачекати, але це краще, ніж втрапити у ДТП. В усякому разі, втрата часу точно буде меншою ;)


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#7
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:15



А що це міняє? Якими б бортами ви не розходились, ви зобов'язані пропустити тих, хто на зустрічній на усіх смугах. :smile44:

Ну так а хто проти? Так і повинно бути. Але Ви мене ніяк не хочете зрозуміти, або не бажаєте. 

Ще раз. При 2, 3 полосах, повертаючи я та зустрічний ліворуч. Припустимо я піду за зустрічним, то мені в любому випадку треба пропустити тих, то зустрічні з тих полос. Так? Так а яка вже тут різниця? Тим більш, ми з повертаючим зустрічним не заважаємо один одному.

 

LEXA SHUMI, а можна аргументувати Ваше +1. Просто дико цікаво. Може я усе життя їздив криво-горбато.

 

Наприклад? Тільки з Правил, будь ласка.
Ви мені спочатку покажіть пункт правил, де прописано, як роз'їхатись на перехрестю двом, повертаючим ліворуч. 10.3, 10.4?

А ось 10.5 саме і говорить, що Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху.

Тепер, як Ви стверджуєте, поворот за ТЗ (лівим бортом), а тут опа, ще три-чотири зустрічних авто повертають ліворуч, а ті 1-2 полоси геть порожні. І Ви опиняєтесь в центрі перехрестя і тупо стоїте, утворюючи тим самим можливість затору.


  • 0

#8
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:23

Vakula, виконувати п. 16.4 - і ті "3-4 зустрічних" стоять перед перехрестям і чекають, поки їхня смуга не звільниться. Якщо справа від них вільно, то ви поїхали собі далі. Якщо там рухаються, то ви стоїте і чекаєте, поки не буде можливість для безпечного закінчення маневру. Якщо за вами ще хтось хоче повернути наліво, то він (вони) теж має(ють) стояти і чекати, поки ви не завершите маневр. Аналогічний зміст має й п. 13.4.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#9
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:23

Не пропустив, бо не побачив. Правими бортами, чи???? https://youtu.be/iDb0XZ8egPE?t=54

 

Лівими бортами https://youtu.be/hv7clY3xdGE?t=333


  • 0

#10
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:26

Ви мені спочатку покажіть пункт правил, де прописано, як роз'їхатись на перехрестю двом, повертаючим ліворуч.

16,12 та 16.13.

А ось 10.5 саме і говорить, що Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху.

Це підтверджує, що моє бачення вірне.

Тепер, як Ви стверджуєте, поворот за ТЗ (лівим бортом), а тут опа, ще три-чотири зустрічних авто повертають ліворуч, а ті 1-2 полоси геть порожні. І Ви опиняєтесь в центрі перехрестя і тупо стоїте, утворюючи тим самим можливість затору.

Якщо всі будуть виконувати правила, пробки не буде. А саме зустрічні, що також поворачують, повинні виконувати 16.4. А саме:

Запрещается выезжать на любой перекресток, в том числе при сигнале светофора, разрешающем движе­ние, если образовался затор, который вынудит води­теля остановиться на перекрестке, что создаст пре­пятствие для движения других транспортных средств и пешеходов.


  • 0

#11
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:29

1. виконувати п. 16.4 - і ті "3-4 зустрічних" стоять

2. Аналогічний зміст має й п. 13.4.

1. Ну так, не погодитись не можливо, навіть не читаючи ПДР, а маючи голову на плечах.

2. ТАЛАДНА. Який тут зустрічний роз'їзд, на перехресті???



Запрещается выезжать на любой перекресток, в том числе при сигнале светофора, разрешающем движе­ние, если образовался затор, который вынудит води­теля остановиться на перекрестке, что создаст пре­пятствие для движения других транспортных средств и пешеходов.

Тут українською.


  • 0

#12
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:29

Не пропустив, бо не побачив.

Це основне у цих двох випадках


  • 0

#13
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:30

Тепер, як Ви стверджуєте, поворот за ТЗ (лівим бортом), а тут опа, ще три-чотири зустрічних авто повертають ліворуч, а ті 1-2 полоси геть порожні. І Ви опиняєтесь в центрі перехрестя і тупо стоїте, утворюючи тим самим можливість затору.

Я б хотів Ваше бачення цієї ситуації?

Изменено: Vakula, 11 Декабрь 2019 - 11:30

  • 0

#14
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:32

2. ТАЛАДНА. Який тут зустрічний роз'їзд, на перехресті???

маю на увазі, що якщо заважаєш зустрічному через перешкоду у своїй смузі, то стій або зміни смугу, але не створюй їм додаткових перешкод.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#15
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:35

grayplusAvtomobilist, цитата з одного топа:


Нам еще в автошколе мудрый дядечка говорил что в правилах бред и невозможно проехать перекресток не выезжая на встречку. Ты по-любому оказываешься на встречке своего ряда пока поворачиваешь и на встречке перпендикулярного ряда пока его пересекаешь


  • 0

#16
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:37

Я б хотів Ваше бачення цієї ситуації?

Так, таке можливе, якщо зустрічні порушують правила.

Так що тепер? І собі порушувати?


  • 0

#17
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:47

Так, таке можливе, якщо зустрічні порушують правила.

 

Добре. Трохи поміняємо ситуацію. Зустрічні чекають на проїзд першого. Ви заїхали за нього і збираєтесь повертати. Ті стоять, чекають, у вас перешкод на тих смугах немає. Але, той перший первим повенрнув і зустрічні мають перевагу, а ви вже практично на їх полосі. Ви порушили, так же? Треба стояти та чекати, чи поблимати водієві руками, мовляв а що мені робити?! 

Чи не краще було б правими бортами, не заважаючи ні кому. Бо того ідіотизму поза ТЗ повертати ліворуч, я ніколи по зрозумію. До речі, ще ні разу не зустрічав таких роз'їздів, або не придавав їм значення.


  • 0

#18
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:49

цитата з одного топа:

В цій цитаті написан бред. Що таке "встечка своєго ряду"? :faceoff: :smile44:

При попороті наліво треба виїджати на зустрічну смугу тільки якщо виїзд з перехрестя вільний.

Якщо на перехресті всі будуть виконувати Правила - не буде ніяких проблем.


Изменено: Avtomobilist, 11 Декабрь 2019 - 11:52

  • 0

#19
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:52

В цій цитаті написан бред. Що таке "встечка своєго ряду"?

Це тому так, що Ви не бажаєте розуміти чи бачити очевидного, а лише своє та правильне. Вибачте, що почав з Вами бесіду. 


  • 0

#20
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 11:57

Vakula,


Как проезжать левый поворот
  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#21
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 12:04

а ви вже практично на їх полосі.

Якщо так, то у зустрічних вже є перешкода. Вони повинні стояти, поки ви не звільните перехрестя.

З.і. Ми тут тут пишемо, як треба діяти згідно Правил. В житті у деяких випадках зручніше проїхати по-іншому. АЛЕ треба бути впевненим, що тебе розуміють, ти нікому не заважаєш, мати повагу до інших учасників руху. Таких ситуацій безліч, де разом з виконанням правил треба мати здоровий глузд і те, що я написав в попередньому реченні. Ніхто не ідеальний. І Правила теж не ідеальні.

Це тому так, що Ви не бажаєте розуміти чи бачити очевидного, а лише своє та правильне.

Шкода, що у вас склалося таке враження. Але

"встечка своєго ряду"?

таки бред.

 

Вибачте, що почав з Вами бесіду.

Будь ласка. :smile44:


Изменено: Avtomobilist, 11 Декабрь 2019 - 12:23

  • 0

#22
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 14:25

 

Как проезжать левый поворот

 

Взагалі то я тему підняв, що б побачити хто, як і для чого - чому. Цей лікбез мені без надібності.


  • 0

#23
Дядя k0tЪ

Дядя k0tЪ

    Слесарь 3-го разряда

    • Сообщений 21356
  • Возраст: 48
  • Имя:Konstantin Kopeykin
  • Город:родина тавронов
  • Авто:tavria 1.2 & astra G 2.2
  • Гос. номер:АР7617ВО
  •  
  • Регистрация: 28.11.2007

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 15:25

согласно спутника. надо уступать и "расходится водительскими бортами". нет тут Т-образного перекрестка

Если вы не материтесь за рулем, значит вы не следите за дорогой


#24
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15098
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 15:33

Avtomobilist написал "встечка своєго ряду"? таки бред.

Та ну ладно.. имеется в виду встречка своего первоначального направления движения, с которого сворачиваешь...


  • 0

#25
Дядя k0tЪ

Дядя k0tЪ

    Слесарь 3-го разряда

    • Сообщений 21356
  • Возраст: 48
  • Имя:Konstantin Kopeykin
  • Город:родина тавронов
  • Авто:tavria 1.2 & astra G 2.2
  • Гос. номер:АР7617ВО
  •  
  • Регистрация: 28.11.2007

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 15:36

за правый борт когда то хлопнули, а еще хлопнули за Т-образный я с главной налево. на второстепенку....хотел срезать угол))))))на второстепенке стояли, меня пропускали. срезал на штраф)))))

Если вы не материтесь за рулем, значит вы не следите за дорогой


#26
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 15:38

согласно спутника. надо уступать и "расходится водительскими бортами". нет тут Т-образного перекрестка

 

Так я так само і робив. І отримав гемору на пів року. В мою користь усе, але ж принципово цікаво.

 

.. имеется в виду встречка своего первоначального направления движения, с которого сворачиваешь...

Попробуйте йому це все розтлумачити! В мене склалось відчуття, що він їздить в іншому вимірі.



за правый борт когда то хлопнули

Може зовсім інша ситуація тоді була. Бо то не є порушенням ПДР.


  • 0

#27
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 15:54

Та ну ладно.. имеется в виду встречка своего первоначального направления движения, с которого сворачиваешь...

Возможно. Но это можно только догадываться. И даже если так, то поворачивая налево по Правилам никогда не окажешься на встречке ни той дороги, с которой поворачиваешь, ни той на которую поворачиваешь.

А вот если расходиться правыми бортами - то оба могут блокировать встречную полосу пересекаемой дороги.

 

Попробуйте йому це все розтлумачити! В мене склалось відчуття, що він їздить в іншому вимірі.

))))

Не треба мені тлумачити. Я написав, що вираз "всречка своєго ряду" є бредовим. Якщо ви вважаєте його коректним - ваша справа.

 

Так я так само і робив. І отримав гемору на пів року.

А спочатку писав інше.  Що розійшлися правими бортами. Чи я не правильно зрозумів?


Изменено: Avtomobilist, 11 Декабрь 2019 - 15:57

  • 0

#28
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 16:08

А спочатку писав інше.  Що розійшлися правими бортами. Чи я не правильно зрозумів?

Не вірно зрозуміли. Я з ними спробував розійтись правими бортами, тим більш позаду мене геть нікого не було; ім рух вільний. А я пропускатиму, кого треба. Але там таке перехрестя, що їхня стоп-лінія розташована дуже далеко від лінії перехрестя і я цілком встигав би, нікого не пропускаючи вільно проїхати. Так вони стартонули з ввікненим лівим поворотиком - прямо. Звісно мені прийшлось вивельнутись назад. Ті на розворот і за мною. Поки гнались все розмірковували на яку статтю присадити. Довго доказували і пропонували правила читати. А в правилах то якраз цього і немає. На чому я і грав з Департаментом. Рішення в мою сторону прийшло за 7 днів.


  • 0

#29
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10848
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 16:15

Я з ними спробував розійтись правими бортами,

Ясно.


  • 0

#30
Дядя k0tЪ

Дядя k0tЪ

    Слесарь 3-го разряда

    • Сообщений 21356
  • Возраст: 48
  • Имя:Konstantin Kopeykin
  • Город:родина тавронов
  • Авто:tavria 1.2 & astra G 2.2
  • Гос. номер:АР7617ВО
  •  
  • Регистрация: 28.11.2007

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 18:08

+1 что ясно :sm12_:



запомни водила. правила написаны так, что водитель должен видеть маневр другого водителя. правая бочина тупак\хаос на дороге


Если вы не материтесь за рулем, значит вы не следите за дорогой


#31
Vakula

Vakula

    Дока

    • Сообщений 519
  • Возраст: 55
  • Имя:Сергей фёдорович
  • Город:Николаев
  •  
  • Регистрация: 26.10.2014

Опубликовано 11 Декабрь 2019 - 19:20

запомни водила.  правая бочина тупак\хаос на дороге

Це Вам хтось нашоптував, чи ваше власне?  :smile8:  :smile275:  :sm12_:  :smile44:  :smile284:


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых