Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Допоможіть запчастинами для провірки...


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
5 ответов в теме

#1
Toha88

Toha88

    Начавший говорить

    • Сообщений 4
  • Имя:Антон
  • Авто:Opel Vectra B X18XE1,Opel Omega B Y32SE
  •  
  • Регистрация: 13.01.2020

Опубликовано 14 Январь 2020 - 12:43

Всім привіт. Opel Vectra B 2000 X18XE1. Заводиться непогано, але перші секунди ніби два котла. Може заглохнути. Падають оберти до 300....і нижче, глохне. Підтримую 30 секунд педалькою, тоді стабільніше. Може підгазувати. Влітку було те ж....думав, щастя, коли клапан ЄГР прокладку посадив на герметик. Пройшло...до тепер. Ще не читав помилок, але по симптомах схоже на датчик колінвалу. Їхати зі стабільною швидкістю більше 80....100 неможливо. Починає плавати.....пускаю газ на передачі, ніби перестає подавати пальне, бо як нажмеш на газ, ніби ПИНАЄ хто в жопу і йде добрий підхват. Газ...сильно, но не в пол, підриває, набрала обертів....а стабільно на них йти не хоче. Дросель міняний. Проводка від нього до ЕБУ ціла, хоча Р0505 висіла, блок розбирав літом і замінив в ньому контакти. Не помагало, допомогло лише з клапаном ЄГР.... Зараз знов промазав, не помогло, заглушив пару днів назад, не помогло. Газ вирубає находу, коли пинатись починає. Хто може дати на провірку датчик колінвала, а ще бажано ЄГР..... Скоро зберусь і прочитаю нові помилки, ставлю ноут на зарядку. Залог лишу, якщо треба, якщо щось зміниться на краще, домовимось за ціну. Головне вирішити проблему. ЄГР відкрити хочу, тобто розглушити. Читав, не бажано, росте і розхід і температура, за рахунок надлишку чистого повітря і внаслідок більшої порції пального. Підскажіть, хто що може..... Авто батьків, вони за 100 км від Вінниці. А я теж не завжди вільний. Прохання всіх НЕБАЙДУЖИХ допомогти.
  • 0

#2
Stаn

Stаn

    Пастырь

    • Сообщений 367
  • Возраст: 39
  • Имя:Андрій
  • Город:ЗСУ
  • Авто:OVC 2.2
  • Гос. номер:КА9690ІІ
  •  
  • Регистрация: 17.10.2011

Опубликовано 14 Январь 2020 - 13:38

на цей двигун дуууже важкой щось знайти... нові ці датчики краще не купувати - авто їх не бачить, тільки б-у оригінал


  • 0

2010: OKE -> OKE -> OOA -> OVB -> OOB -> OVC


#3
Toha88

Toha88

    Начавший говорить

    • Сообщений 4
  • Имя:Антон
  • Авто:Opel Vectra B X18XE1,Opel Omega B Y32SE
  •  
  • Регистрация: 13.01.2020

Опубликовано 14 Январь 2020 - 15:06

Привіт. Дякую. Просканував щойно..... Видає низький рівень сигналу зворотнього зв'язку. Я його заглушив, прокладкою з отвором під сам шток. Може то він клинити просто знов начав був і не відкривався на той рівень, який вказує ЕБУ, тому й таке чудиться. Буду зараз знімати клапан ЄГР і мити....змащу, як тут неодноразово радили, WD-шкою....якщо допоможе, відпишусь. Може кому цікаво) але однозначно не глушитиму вже.
  • 0

#4
Stаn

Stаn

    Пастырь

    • Сообщений 367
  • Возраст: 39
  • Имя:Андрій
  • Город:ЗСУ
  • Авто:OVC 2.2
  • Гос. номер:КА9690ІІ
  •  
  • Регистрация: 17.10.2011

Опубликовано 14 Январь 2020 - 15:17

Привіт. Дякую. Просканував щойно..... Видає низький рівень сигналу зворотнього зв'язку. Я його заглушив, прокладкою з отвором під сам шток. Може то він клинити просто знов начав був і не відкривався на той рівень, який вказує ЕБУ, тому й таке чудиться. Буду зараз знімати клапан ЄГР і мити....змащу, як тут неодноразово радили, WD-шкою....якщо допоможе, відпишусь. Може кому цікаво) але однозначно не глушитиму вже.

а треба було наглухо глушити


  • 0

2010: OKE -> OKE -> OOA -> OVB -> OOB -> OVC


#5
Toha88

Toha88

    Начавший говорить

    • Сообщений 4
  • Имя:Антон
  • Авто:Opel Vectra B X18XE1,Opel Omega B Y32SE
  •  
  • Регистрация: 13.01.2020

Опубликовано 14 Январь 2020 - 15:23

Це як? Ще програмно? Чи маєш на увазі, що отвір той підсос може давати через сам клапан?
  • 0

#6
Stаn

Stаn

    Пастырь

    • Сообщений 367
  • Возраст: 39
  • Имя:Андрій
  • Город:ЗСУ
  • Авто:OVC 2.2
  • Гос. номер:КА9690ІІ
  •  
  • Регистрация: 17.10.2011

Опубликовано 14 Январь 2020 - 15:48

Це як? Ще програмно? Чи маєш на увазі, що отвір той підсос може давати через сам клапан?

глухою прокладкою


  • 0

2010: OKE -> OKE -> OOA -> OVB -> OOB -> OVC





0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых