Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Путешествия за бугор 2022объединяет


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
343 ответов в теме

#316
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 09:08

а по 700 км щодня долати навіть гарними дорогами не так легко, це по 8+ годин в машини не вилазячи

На Харьков форуме как-то натыкался на тему, человек описывал свою поездку, сейчас не помню точно куда - толи в Хорватию, толи в Черногорию.

Как он говорил, самые тяжелые это первый и последний день - это пробег Харьков-Львов и обратно.

В дальнейшем он проезжал максимум 300 км, в день, а в основном около 200.

Заезжал в города, останавливался там на ночлег и ходил с семьей по городу расматривал достопримечательности.

 

Ему тоже говорили - что самолетом 2-3 часа и на месте.

Он в этом согласился, но как он сказал - я бы и половину не увидел из того что увидел за этот отпуск.

 

И я с этим согласен. Если уж ехать на авто так далеко, то валить туда за 2-3 дня нет смысла. Лучше самолетом.

А если заезжать в разные города и посмотреть - то почему бы и нет. Пробеги выходят в день не большие, а увидеть можно много.


Изменено: nick6482, 17 Февраль 2022 - 09:08

  • 0

#317
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 918
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 09:55

"В офісі Королівського товариства Таїланду оголосили про зміну офіційної назви Бангкока. Столиця країни називатиметься Крунг-Тхеп-Маха-Накхон".
Хто не був в Бангкоку, вже і не буде).
  • 0

#318
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 10:16

В маю в Хорватії така температура води нереальна. Як і на Майорці.

Очень даже реальна, у меня же была в мае 2018). Хотя, май - таки немного лотерея. На Мальте тоже в самом конце мая было 18-19 градусов в 2019м. Но сентябрь - начало октября - точно беспроиграшный вариант, я 3 раза был на средиземноморье именно в это время (Майорка, Греция, Турция), и всегда температура воды и воздуха была комфортная.


  • 0

#319
санек30

санек30

    Авторитет

    • Сообщений 2016
  • Возраст: 42
  • Имя:александр
  • Город:винницкая обл.
  • Авто:Тракторный Х5.
    DAF XF 105.
  •  
  • Регистрация: 06.03.2013

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 11:49

яку зарплатню запропонували? :sm13_:

 

Є в планах проїхатись влітку на авто кудись за кордон на 7-10 днів, 2 дорослих + дитина 5 років, розглядаю Хорватію, Болгарію або щось порадьте для першого разу...цікавить декілька моментів на поточний час:

1. наскільки фінансово вигідно поїхати на авто у порівнянні з такою поїздкою літаком+трансфер

2. скільки зупинок та ночівель потрібно зробити з урахуванням того що дитина ніколи так далеко не їздила

3. за скільки часу до запланованої поїздки краще бронювати житло

4. чи є сенс планувати якісь екскурсії по дорозі (Львів, Будапешт, Загреб чи Одеса, Варна)

5. як довго чекати паромну переправу за Ізмаїлом, чи є якійсь графік?

6. у зв'язку з ковід обмеженнями, збільшилась черга на кордонах?

Для першого разу на авто на мою думку тільки Болгарія.Самий бюджетний варіант буде і самий простіший для людини яка перший раз подорожує на авто европою(ну там кордони,вінєтки).Останні декілька років підсів на Грецію(теж на авто)але після анексії Крима їздив тільки в Болгарію.В 22-му напевне знов буде Болгарія так як Греція неймовірно подорожчала,в 21-му стільки грошей там лишив за 12 днів,що згадувати страшно...Якщо сподобається авто туризм,то потім можна і дальнобойніші маршрути освоїти.


Изменено: санек30, 17 Февраль 2022 - 11:53

  • 0

#320
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 13:32

В Турции идеально на машине путешествовать

Місяць назад, підіймаючись у Туреччині на підйомнику поспілкувався з хлопцями, які приїхали у Кайсері покататись на лижах з Івано-Франківська, розповідали що 1800км в одну сторону :smile275: Їм Буковель вже надоїв, вирішили щось новеньке спробувати, але хз чому не Альпи чи хочаб Татри :sm12_:

 

Будь готовим що дружина після такої подорожі автомобілем літом подасть на розвід.

Чого це, думаєш важко чи довго їхати? :sm13_:

 

Треба порівнювати конкретні варіанти. Ховартія, Чорногорія треба розраховувати, що проїдеш із 5500-6000 км в цілому, Болгарія - 3000.

Не забагато кілометражу? Я рахував Хорватію в одну сторону 1800км, Болгарію 1200км. додамо ще 200-300, але це все одно не ті цифри :smile44:



Якщо натрапиш на класний варіант з безкоштовною відміною - бронюй, завжди є можливість передумати

гарна ідея, таке тільки на букінгу є?

 

Цього разу спробував бронювати з кешбеком, побачимо, як спрацює.

сторонній сервіс чи від банку?

 

Хіба доїхати до Одеси, погуляти з цікавості центром пару годин, пофоткатися, переночувати і поїхати далі на Болгарію

так і планувалось + розім'ятись та пообідати або у Білгород-Дністровському

 

Графік на їхньому сайті, за відгуками ходить точно.

знайшов https://www.porom.org/schedule

 

Простіше тоді через Кагул

Можливо простіше, але це додаткова митниця на якій можна витратити більше часу

 

Немає особливого практичного сенсу в поромі Орлівка-Ісакча для легковика, крім вражень ІМХО.

ніколи не плавав на поромі :blush:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#321
Tank89

Tank89

    Старожил

    • Сообщений 251
  • Имя:Дмитро
  • Город:Рівне-Київ
  • Авто:Власне ОАН
  •  
  • Регистрация: 14.07.2020

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 15:11

Я в 2019 їздив на 5 днів в Румунію і 1 день в Кишеневі був (ночував).

То переїзд в 350 км був вже напряжний, бо дорогі вузькі, але хороші (це не автобани). максимальна швидкість 50-70.

Трансфегераш зайняв цілий день, бо ставали часто, види красиві. 

По цінам тільки паливо дорожче було, а так все +/-. В Молдові заправився до повного, бо там дешевше ніж в нас.

 

На Кіпрі орендував малолітражку - теж все ок, і туди дійсно тягне ще раз.  


  • 0

#322
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 21:21

Чого це, думаєш важко чи довго їхати?
Якщо дружині подобаються автомобільні подорожі і впевнений що дитина легко то витримає то пробуй. Не будеш знати поки не попробуєш. В нашому клубі є 2 супермайстра які тобі протестують машину перед подорожею. Правда в дизелях вони ні бум бум.  :sm13_:
  • 0

#323
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 22:21

Не забагато кілометражу? Я рахував Хорватію в одну сторону 1800км, Болгарію 1200км. додамо ще 200-300, але це все одно не ті цифри :smile44:

Дивлячись, куди саме їхати і як саме. Я порахував туди і так, як їхав би з Києва я - в Приморсько, майже під турецький кордон, через Маяки, Кагул і Негруводе. Це трохи за 1300 км. Через Русе - ще +100. Ну і в Болгарії красиві гори, я б витратив день щоб там покататися, або їхав би назад, давши крюк. А це ще 2-3 сотні км. Ну і так за тиждень, якщо не лежати горипуза, ще сотня-друга - от і 3000 км.

Аналогічно і Хорватія чи Чорногорія - дивлячись, куди саме хочеться приїхати, скільки там їздити, куди дорогою туди-назад заїжджати. Але якщо хочеш, то відкинь 1000 км - все одно вийде чимало. А прямо і без заїздів в будь-якому разі Чорногорія - це майже 2000 км в один бік, Хорватія - 1800-1900 км.

 

гарна ідея, таке тільки на букінгу є?

на АйрБнБ теж є, але він сам собою дорожчий

 

 

сторонній сервіс чи від банку?

Фішка.

Думаю, можна й інші познаходити. Я не шукав, просто при бронюванні саме вилізло. Здається, 3%. Гроші обіцяють зарахувати через місяць-півтора після використання броні.

 

так і планувалось + розім'ятись та пообідати або у Білгород-Дністровському

Сам там не був, жінка з дочкою і сином були. Сказали, що влітку там пЕкло. Але у кожного свої враження й думки, тож спробуйте.

 

Можливо простіше, але це додаткова митниця на якій можна витратити більше часу

півгодини - перевірено не раз.

Якщо підгадати з приїздом до порому, то можна й ним. На крайній випадок з Орлівки можна чкурнути на Рені або на той же Кагул, але останній варіант вже за часом не вартий того. З Рені - як пощастить. Дехто пишуть, що швидко пройшли, ми свого часу пару годин втратили.

 

ніколи не плавав на поромі

тоді спробуй, адже поїздка машиною - це саме за новими враженнями і новим досвідом  :ukr:


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#324
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 16937
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 17 Февраль 2022 - 23:00

 Угорщина , ночевка в Будапеште , сутки минимум , на Балатоне хоть пол дня надо побыть , далее Словения курортный Блед с потрясающим озером , церковью на острове и замком . Потом по желанию , можно проехать в Хорватию через Триест , ну и на Сплит-Дубровник в десять дней с трудом можно вложиться , в двенадцать проще .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#325
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 09:13

Правда в дизелях вони ні бум бум.

Не вижу особого смысла езать на осмотр авто перед поездкой (если авто не ушатаное). Не, если это палновое ТО - то понято, что лучше сделать перед поездкой.

Лчино я просто стараюсь по весне сделать всегда либо ТО либо доп. замену масла - заодно мастер посмотрит на ходовую. Больше я за лето я к нему не езжу, хотя в прошлом году летом были 2 поездки по 1500 км каждая.

 

А так, ну все работает нормально, ничего не  беспокоит - чего ехать к мастеру? Зачем мешать работе авто? Ну посмотрит он, все ОК.

А что-нибудь возмет и навернется к примеру через 1000 км, и чем помог тот заезд к мастеру?

 

Как пример.

Ездил горя не знал, купил ELM полез в двигатель смотреть - а там ошибка по управлению турбиной (хотя авто ездит как и ездило, ни каких изменений, разве что иногда выскакивало сообщение Service перед тем как заводить горячее авто.) Пришлось поменять электро-магнитный клапан управления турбиной.

 

Ну и вопрос. Я перед дорогой заехал к мастеру, все ОК.

Поехал и в дороге этот клапан крякнул. Как мастер определит - что он крякнет через 100 или 1000 км, если на момент заезда он был работоспособный?


Изменено: nick6482, 18 Февраль 2022 - 09:15

  • 0

#326
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 14:45

з Орлівки

Я тут зайшов на оф сайт прикордонної служби і не побачив серед переліку цього пункту пропуску, на мапі також не має
 

можна чкурнути на Рені або на той же Кагул

Ще почитав про авто мандрівки від тих хто їздив, виявляється мости через Дунай також платні і якщо це забути, то може бути штраф. При цьому вартість відрізняється якщо їхати з Румунії у Болгарію або з Болгарії у Румунію :smile423:
+ потрібні віньєтки на весь час подорожі для кожної країни окрема
 

Якщо дружині подобаються автомобільні подорожі і впевнений що дитина легко то витримає то пробуй.

Не подобаються, особливо такі довгі :sm13_:
Дитина ще так далеко не їздила на авто. Вона по дорозі Київ-Чернігів 3 рази може запитати, чи довго ще їхати :sm12_:
 

протестують машину перед подорожею

Я тут прочитав ще про вимоги до оснащення авто:

  • Светоотражающий жилет,
  • 2 знака аварийной остановки ( на границе румыны это проверяли ),
  • огнетушитель (румын проверял срок годности,)
  • Аптечка со сроком годности лекарств не менее полугода.
  • наклейка UA сзади на авто ( на границе молдоване это проверяли )

     


Припустимо про жилет, аптечку та вогнегасник зрозуміло, а навіщо 2 знаки аварійної зупинки?
Щодо наліпки UA, також виникли сумніви, поліз читати нормативні документи
 

http://search.ligaza...1/MU70K01U.html

Статья 37
Отличительный знак государства регистрации
1. a) На каждом автомобиле, находящемся в международном движении, должен помещаться сзади, помимо его регистрационного номера, отличительный знак государства, в котором он зарегистрирован.
b) Этот знак может помещаться либо отдельно от регистрационного знака, либо на регистрационном знаке.
c) В том случае, когда на регистрационный знак наносится отличительный знак, он должен также помещаться на переднем регистрационном знаке транспортного средства, если таковой является обязательным.

Тобто, якщо UA є на номерному знаку авто, додатково нічого не потрібно ліпити. На номерах старого зразка, де не було UA, потрібно наліпка. Але по відгукам молдавани іноді люблять туристів напрягати, іноді збивають гроші


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#327
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 21:11

Я тут зайшов на оф сайт прикордонної служби і не побачив серед переліку цього пункту пропуску, на мапі також не має

Перелік на оф.сайті станом на 2018 рік трохи застарів  :sm13_:

На мапі таки немає, але до літа може багато чого змінитися, можливо пором просто на зиму закритий.

Можна до Румунії через Чернівці податися, там красиве місто і природа буде гарна.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#328
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 16937
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 21:18

Не вижу особого смысла езать на осмотр авто перед поездкой 

   Не принимай за чистую монету , это местечковые терки на почве антогонизма , у кого мачо толще .



Сьогодні зранку коли йшов на перкур допоміг двом місцевим електрикам розібратись з ліфтом в готелі , ліфти тут на контролерах сіменс, як ї екскаватори і дробарки якими я займаюся, 

   Я вот интересуюсь . Контролеры хоть и одной фирмы , но все разные , и по размеру , одни можно в выключатель спрятать , для других надо отдельную коробку городить . И задачи у контролеров разные , как ты протестировал на пальцах  что там должно быть на выходе на каком контакте ?


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#329
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 21:21

Ще почитав про авто мандрівки від тих хто їздив, виявляється мости через Дунай також платні і якщо це забути, то може бути штраф. При цьому вартість відрізняється якщо їхати з Румунії у Болгарію або з Болгарії у Румунію + потрібні віньєтки на весь час подорожі для кожної країни окрема

 

Там неможливо "забути", оплату за міст беруть при в'їзді (з'їзді).

Хоча, здається, в Чернаводе є специфіка, але я тудов не їздив, не скажу.

Ціна була мосту в Русе 2 ойро в будь-який бік, у Відіні 6 ойро. Не читав, щоб помінялися.

 

Оплату дороги можна за кілька днів до виїзду через інтернет зробити

молдовська

румунська

болгарська


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#330
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 16937
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 21:26

 

Можна до Румунії через Чернівці податися, там красиве місто і природа буде гарна.

   В общем то если ехать в Болгарию , то туда можно и не доехать , в Румынии ничуть не хуже , а возможно лучше и красивее 


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#331
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 18 Февраль 2022 - 21:43

Припустимо про жилет, аптечку та вогнегасник зрозуміло, а навіщо 2 знаки аварійної зупинки? Щодо наліпки UA, також виникли сумніви, поліз читати нормативні документи

 

Так, окрему наліпку можна не чіпляти, якщо на номері є вказівка країни. Молдаванам можна зробити роздруківку з указанням назви документу і номеру статті.

А 2 знаки вимагають румуни, у них в ПДР так написано, х.з. для чого. Поклав в багажник і нехай лежать.


Шусман, море у Румунії брудне. Гори класні.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#332
FINNN

FINNN

    Авторитет

    • Сообщений 2969
  • Имя:Андрій
  • Город:Кривий Ріг
  • Авто:Opel Astra H 1.6 2013рн + Ведмедик 2.0TDI 4x4.
  •  
  • Регистрация: 07.03.2009

Опубликовано 19 Февраль 2022 - 14:28

Не принимай за чистую монету , это местечковые терки на почве антогонизма , у кого мачо толще .


Я вот интересуюсь . Контролеры хоть и одной фирмы , но все разные , и по размеру , одни можно в выключатель спрятать , для других надо отдельную коробку городить . И задачи у контролеров разные , как ты протестировал на пальцах что там должно быть на выходе на каком контакте ?

Коли нема ноута з прогою то можна скористатися світловою індикацією, світлова індикація показувала помилку по модулю вводу, це якщо коротко.
Задачі у них різні, але принцип роботи +- одинаковий...

Изменено: FINNN, 19 Февраль 2022 - 14:29

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#333
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 20 Февраль 2022 - 12:30

Камради, а що скажете про Пловдів? В мене в березні довгі вихідні виходять. 19-22 березня виходить 100 євро на двох квитки в 2 сторони, 4 зірки готель 160 євро. Дешево. Вартує відвідати?


  • 0

#334
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 16937
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 20 Февраль 2022 - 12:39

А чому ж не поїхати . Атмосфера відпочинку це завжди приємно
  • 0
Реклама в подписи запрещена

#335
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 20 Февраль 2022 - 12:55

Шусман,Я 100% готовий їхати, жінка не може, а донька ще думає. Самого жінка не відпустить.  :sm13_:  Хіба колегу намовлю, скажу що ракія добра і дешева. Він алкаш як я. 


  • 0

#336
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 20 Февраль 2022 - 14:14

Тест треба робити. 120 євро додаткових розходів на двох. Нічого не зробиш, такий світ тепер.


  • 0

#337
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 16937
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 20 Февраль 2022 - 22:09

 Моя малышня поехали на Кипр , завтра возвращаются . Там сейчас плюс 18 , все цветет , зелень сочная , как у нас в маю . Народа нету никого , рай .

 Отдых это не обязательно в море купаться , мы на майские тоэе рвем куда нибудь оттопыриться воЛьвов ,  Каменец , Одессу .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#338
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 21 Февраль 2022 - 11:36

На мапі таки немає, але до літа може багато чого змінитися, можливо пором просто на зиму закритий.

Дивно що на сайті порому не має ніякого попередження і гугл-карти також ведуть по цьому маршруту :smile423:

Можна до Румунії через Чернівці податися, там красиве місто і природа буде гарна.

Ідеальний варіант - помочити ноги у Затоці і заночувати у Ізмаїлі, у Чернівцях був не один раз, місто цікаве але не під цю подорож

 

Там неможливо "забути", оплату за міст беруть при в'їзді (з'їзді).

Читав у відгуках що зробили декілько смуг для тих, хто придбав квитки онлайн, КПП як такого не має, але стоять камери, які перевіряють номери і коли проходиш митницю, може виплисти такий сюрприз. Особливо для тих, хто не звик платити за проїзд мостом, а поряд є вільні смуги

 

 

Тест треба робити. 120 євро додаткових розходів на двох. Нічого не зробиш, такий світ тепер.

Якось дорого, навіть на двох. Один тест виїзд і один приїзд чи скільки їх треба робити?


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#339
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 21 Февраль 2022 - 20:17

-akaDemik-,Тільки тест болгари вимагають. Ми для них в червоній зоні. 


пцр тест безплатний, а для подорожей від 60 до 130 євро за особу.


Відложив я поїздку. 31 березня болгари поміняють зони. Але поїду там в любому випадку. Діло не в ціні на тест, а в тій непотрібній двіжусі.


  • 0

#340
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 22 Февраль 2022 - 00:53

Читав у відгуках що зробили декілько смуг для тих, хто придбав квитки онлайн, КПП як такого не має, але стоять камери, які перевіряють номери і коли проходиш митницю, може виплисти такий сюрприз. Особливо для тих, хто не звик платити за проїзд мостом, а поряд є вільні смуги

можливо, щось змінили. Раніше були пункти зйому грошей з довірливих мандрівників прямо на МПП. Та й немає там по багато полос для руху. А от на мосту в Чєрнаводе є, та я його не відвідував. Думаю, таке застереження саме про цей міст.

 

Дивно що на сайті порому не має ніякого попередження і гугл-карти також ведуть по цьому маршруту

тому що гуглокарти пропонують маршрут, яким реально люди їздять, а на сайті нашої держструктури може бути всяке

 

Ідеальний варіант - помочити ноги у Затоці і заночувати у Ізмаїлі, у Чернівцях був не один раз, місто цікаве але не під цю подорож

тут хазяїн - боярин, кожен будує маршрут за своїми пріоритетами. Для мене Одеса вже набридле місце, для інших - Київ або Чернівці. Головне, щоб було приємно і цікаво подорожувати обраним маршрутом саме вам  :ukr:


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#341
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 22 Февраль 2022 - 12:24

Ми для них в червоній зоні.

Ірландія чи Україна?

 

пцр тест безплатний, а для подорожей від 60 до 130 євро за особу.

Не зрозумів, безкоштовний у яких випадках а у яких треба стільки грошей? до речі чого є диференціація?



Раніше були пункти зйому грошей з довірливих мандрівників прямо на МПП.

Вони мабуть і залишились, але додались варіант заплатити онлайн, тому для таких є окремі смуги без шлагбаумів. Я цього не бачив, тільки з розповідей інших


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#342
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6381
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 23 Февраль 2022 - 07:13

Ірландія чи Україна?
Обидві в червоній зоні.

чого є диференціація?
В державних клініках безплатно але не дають міжнародного коду для подорожів. Не вважають подорожі нагальною потребою. Да і не так багато країн залишилось які до повної вакцинації вимагають тест в додаток. Є правда тенденція що без бустера треба робити тест.
  • 0

#343
Amigo72

Amigo72

    был пешеходом 10 дней

    • Сообщений 1824
  • Возраст: 51
  • Имя:ОЛЕГ
  • Город:Мелитополь
  • Авто:BMW X5E70 xDrive 35d
  • Гос. номер:70-62
  •  
  • Регистрация: 17.03.2008

Опубликовано 18 Март 2022 - 14:52

..... как все поменялось..... :smile8:

будем жить!


  • 0

ОЛЕГ 098-49-09-623

Упоры скобы замка: OMEGA, VECTRA A, Astra Fhttp://www.opel-club...ov-i-skripa-ba/

 

 


#344
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36431
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 10 Апрель 2022 - 21:42

   Туреччина планує створити авіакомпанію для перевезення російських туристів на турецькі курорти.

"На думку влади, з урахуванням рейсів Pegasus Airlines, деяких російських авіакомпаній та блоків місць до Туреччини вдасться залучити щонайменше 2 млн мандрівників із Росії".

 Как всегда пекутся о своих интересах.


  • 0

dcbac9fda97ft.jpg





0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых