Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Опель или Рено?Очередной холивар


  • Please log in to reply
363 replies to this topic

#141
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 16 February 2021 - 14:36

кто не верит перейдите на американский сайт API там все указано вплоть до марки масел и на каком именно заводе производится с указанием адрес, город, фирма производитель

А ти там був, бачив відповідну сторінку на сайті, але сюди її принципово не викладеш? Тобто ти всіх послав "на дєрєвню дєдушкє" і їм Гугл подасть, а ти по вівторках не подаєш, так? Бо ти, очевидно, в процесі пошуку взопрєл, і якщо комусь потрібно (побачити підтвердження твоїх слів, да), то нехай вони також взопрєют, а ти своє вже відбарабанив.

У мене для тебе погана новина: це неповага до користувачів нашого форуму, я б на твоєму місці так не робив.

Чи ти сам її не бачив, але тобі наспівали, що вона є? Тоді це не неповага до користувачів форуму і цілком безкарно, але також має назву - правда, вона неформальна і стосується тільки репутації.



https://www.api.org/

Вроде он самый.

Це навіть я можу знайти і знайшов. Де на цьому сайті шукати згадану інформацію?


  • 0

#142
Кнапик

Кнапик

    Авторитет

    • сообщений 16131
  • Age: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Винница, Мариуполь
  • Авто:3.0 qattro
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Posted 16 February 2021 - 14:42

Це навіть я можу знайти і знайшов. Де на цьому сайті шукати згадану інформацію?
+1, хде там искать?
Умение рyгаться матом, пришло с yмением водить машинy

#143
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • сообщений 4746
  • Age: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Posted 16 February 2021 - 14:53

Это если поршни не меняются... помониторь их цены на реновский Ф4р 2.0бенз 16в.... тыщ по 8 каждый.

я со своей колокольни смотрю- 1,6к4м   и написал специально -"""  с недорогих 1,6-1,8. типа фокус, меган и тп. """"



https://avto.pro/par...050-YENMAK-353/


  • 0

Реклама!!!


#144
lotusvovan

lotusvovan

    Дока

    • сообщений 722
  • Age: 40
  • Имя:Володимир
  • Город:Луцьк
  • Авто:XC90
  •  
  • Регистрация: 14.02.2006

Posted 17 February 2021 - 09:31

можливо, це малось на увазі

https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

 


  • 0

#145
Маленькая Омега

Маленькая Омега

    Авторитет

    • сообщений 950
  • Имя:Игорь
  • Авто:Опель Астра Н
  •  
  • Регистрация: 29.06.2016

Posted 17 February 2021 - 09:50

можливо, це малось на увазі

https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

саме це і малось на увазі хто хоче той знайде я лише натякнув шукайте там все є кому що буде цікаво

 

а натякнув тому щоб потім до мене не було закидів мовляв на кастрол наляпав а сам щось там рекламуєш...

 

P.S.: нічого не рекламую а лише надаю підсказку



А ти там був, бачив відповідну сторінку на сайті, але сюди її принципово не викладеш? Тобто ти всіх послав "на дєрєвню дєдушкє" і їм Гугл подасть, а ти по вівторках не подаєш, так? Бо ти, очевидно, в процесі пошуку взопрєл, і якщо комусь потрібно (побачити підтвердження твоїх слів, да), то нехай вони також взопрєют, а ти своє вже відбарабанив.

У мене для тебе погана новина: це неповага до користувачів нашого форуму, я б на твоєму місці так не робив.

Чи ти сам її не бачив, але тобі наспівали, що вона є? Тоді це не неповага до користувачів форуму і цілком безкарно, але також має назву - правда, вона неформальна і стосується тільки репутації.



не гарячкуємо передчасно нема сенсу   :smile423:  


Edited by Маленькая Омега, 17 February 2021 - 09:54.

  • 0

#146
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 18 February 2021 - 10:08

 

щоб потім до мене не було закидів мовляв на кастрол наляпав а сам щось там рекламуєш...

 

P.S.: нічого не рекламую а лише надаю підсказку

 

Як може бути рекламою посилання на регулюючу або сертифікуючу організацію? Але ОК, думка зрозуміла, проїхали.


  • 0

#147
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 18 February 2021 - 10:43

можливо, це малось на увазі

https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

Цей перелік говорить про те, що CASTROL DONGFENG LUBRICANTS CO,LTD і Castrol (Shenzhen) Co. Ltd ліцензовані АПІ.

 

Кастрол Донгфенг виробляє, згідно цього переліку, оливи JIACHI 5000 Synthetic Technology, JIACHI 7000 Fully synthetic, JIACHI 9000 Fully synthetic з різною в'язкістю: https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

Зрозуміло, що це продукція для китайського ринку, максимум для Південно-Східної Азії, нічого для ринків ЄС і Північної Америки там немає.

 

Кастрол Шеньчжень виробляє оливи для Чері і Форд Мотор Компані, а також MAGNATEC PROFESSIONAL E з конкретною в'язкістю 5W-20: https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

Де випускаються всі інші численні Магнатеки? Де випускається Едж? Чи їх не існує і все це підробка, і телевізійну рекламу у країнах першого світу запускають пірати?

 

Мамка Кастрола і Арала, British Petroleum, у переліку згадана тричі - як японська, австралійська і американська, але не британська чи будь-яка інша. У БіПі заводи тільки в Японії, Австралії і США? Продукти одного концерну не ллються на одних заводах, а Арал взагалі не існує (Veba Oel AG у переліку також немає, як і просто Арал)? Так не буває.

 

Про що цей перелік говорить? Точно не про заводи.

Перше посилання говорить про те, що у Донгфенг франшиза на Кастрол або СП з БіПі для локального ринку, це взагалі не саме БіПі.

Кастрол Шеньчжень взагалі виявився імпортером і оптовим продавцем, про якесь виробництво в принципі не йдеться.

 

UPD: таки у Донгфенг саме СП і конкретно для китайського ринку.

https://www.aftermar...chinese-market/


  • 0

#148
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • сообщений 4746
  • Age: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Posted 18 February 2021 - 11:36

Цей перелік говорить про те, що CASTROL DONGFENG LUBRICANTS CO,LTD і Castrol (Shenzhen) Co. Ltd ліцензовані АПІ.

 

Кастрол Донгфенг виробляє, згідно цього переліку, мастила JIACHI 5000 Synthetic Technology, JIACHI 7000 Fully synthetic, JIACHI 9000 Fully synthetic з різною в'язкістю: https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

Зрозуміло, що це продукція для китайського ринку, максимум для Південно-Східної Азії, нічого для ринків ЄС і Північної Америки там немає.

 

Кастрол Шеньчжень виробляє мастила для Чері і Форд Мотор Компані, а також MAGNATEC PROFESSIONAL E з конкретною в'язкістю 5W-20: https://engineoil.ap...ts?accountId=-1

Де випускаються всі інші численні Магнатеки? Де випускається Едж? Чи їх не існує і все це підробка, і телевізійну рекламу у країнах першого світу запускають пірати?

 

Мамка Кастрола і Арала, British Petroleum, у переліку згадана тричі - як японська, австралійська і американська, але не британська чи будь-яка інша. У БіПі заводи тільки в Японії, Австралії і США? Продукти одного концерну не ллються на одних заводах, а Арал взагалі не існує (Veba Oel AG у переліку також немає, як і просто Арал)? Так не буває.

 

Про що цей перелік говорить? Точно не про заводи.

Перше посилання говорить про те, що у Донгфенг франшиза на Кастрол або СП з БіПі для локального ринку, це взагалі не саме БіПі.

Кастрол Шеньчжень взагалі виявився імпортером і оптовим продавцем, про якесь виробництво в принципі не йдеться.

 

UPD: таки у Донгфенг саме СП і конкретно для китайського ринку.

https://www.aftermar...chinese-market/

шо лить? де брать?  :sm12_:


  • 0

Реклама!!!


#149
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 18 February 2021 - 11:49

шо лить? де брать?  :sm12_:

:sm13_:

Я тобі декілька днів назад написав, із загальних, так би мовити, міркувань. Я ж тобі казав, що я взагалі-то не автомеханік і у своїй машині доливаю омивайку в бачок і дивлюся на рівень оливи на щупі і це, переважно, все? :flag_opel:  Правда, сам купую те, що необхідне для ТО. Ну і даю безкоштовні поради. :sm13_:

А "в куди" ти хочеш лити? Ти потрібну твоїй машині в'язкість достовірно знаєш?


  • 0

#150
Маленькая Омега

Маленькая Омега

    Авторитет

    • сообщений 950
  • Имя:Игорь
  • Авто:Опель Астра Н
  •  
  • Регистрация: 29.06.2016

Posted 18 February 2021 - 14:05

вибір кожен робить сам однак стосовно кастролів (це під пост) і GM (це для нас опелеводів) виходить що інформації взагалі ніде ніякої нема, таке враження що нам штовхаюсь щось і звідкісь незрозуміло що

 

що там говорити якщо навіть під Шелл хакери для бориг бодяжників повитягали коди перевірки оригінальності олив

тобто, код перевірки по бодязі тіпа Шелл проходить - однак це не Шелл і зовсім не та олива що відображено на етикетці

 

висновок, тільки для себе персонально, зробив такий - варіант тільки купляти оливу не масового надійного виробника, наприклад чиста Японія (не по 400 грн за 5 літрову каністру 5-W30 Дексос 2  з ОЛХ при купівлі мінімум 4-х каністр тобто ящик - а 5 літрову справжня Японія по 50$), або у знайомих гонщиків які САМІ для своїх авто везуть оливу бочкою

 

мабуть якось так бо нема бажання класти двигуни 


Edited by Маленькая Омега, 18 February 2021 - 14:05.

  • 0

#151
head2ears

head2ears

    Старожил

    • сообщений 282
  • Имя:Sergo
  • Город:Чернигов
  •  
  • Регистрация: 02.02.2015

Posted 18 February 2021 - 14:14

 SOS! Маслосрач!


Edited by head2ears, 18 February 2021 - 14:14.

  • 0

#152
Маленькая Омега

Маленькая Омега

    Авторитет

    • сообщений 950
  • Имя:Игорь
  • Авто:Опель Астра Н
  •  
  • Регистрация: 29.06.2016

Posted 18 February 2021 - 14:16

волає продаван кастролів і тому подібного :sm16:


  • 0

#153
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 18 February 2021 - 14:22

 SOS! Маслосрач!

Не флуди тут. Не всім же маслосрачам бути у розділі Ремонт. Нехай і тут побуде.


  • 0

#154
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 18 February 2021 - 14:46

Вернёмся к сути темы)

Кто скажет какая топливная стоит на клио 4 с 1,5 движком. От 2013 года.


  • 0

#155
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • сообщений 4746
  • Age: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Posted 18 February 2021 - 19:30

 

А "в куди" ти хочеш лити? Ти потрібну твоїй машині в'язкість достовірно знаєш?

Изготовитель Mitsubishi MC Какое масло лить в двигатель по вязкости 5W20, 5W30, 10W40 Какое масло лучше для двигателя по производителю Liqui Moly, ЛукОйл, Роснефть, Mobil, Motul Масло для 4G18 по составу синтетика, полусинтетика

лью 5W30. 



Вернёмся к сути темы)

Кто скажет какая топливная стоит на клио 4 с 1,5 движком. От 2013 года.

ты из грязи в князи... клио как бы это...ну порыгаешь после джетты


  • 0

Реклама!!!


#156
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 18 February 2021 - 21:25

Изготовитель Mitsubishi MC Какое масло лить в двигатель по вязкости 5W20, 5W30, 10W40 Какое масло лучше для двигателя по производителю Liqui Moly, ЛукОйл, Роснефть, Mobil, Motul Масло для 4G18 по составу синтетика, полусинтетика

Це питання до механіка. Тим більше, якщо ти знаєш автентичного продавця Мобіл або Мотюль і тебе влаштовує їх ціна. Рекомендації щодо цього двигуна від продавця олив відрізняються значною (м'яко кажучи) різноманітністю за в'язкістю, ознайомитися можна тут: https://www.motor-do...-cs-w/17752-1-6

Ось від виробника олив, але не з твого переліку марок і вони пропонують іншу в'язкість: https://www.commaoil...ts/91041737/vrn

 

лью 5W30

Воно тебе влаштовує чи ні? Якщо влаштовує - навіщо міняти? Якщо не влаштовує - треба розуміти в який бік міняти.


  • 0

#157
zenit-ny

zenit-ny

    Частый гость

    • сообщений 45
  • Имя:Тоха
  •  
  • Регистрация: 14.08.2016

Posted 19 February 2021 - 00:08

Вернёмся к сути темы)
Кто скажет какая топливная стоит на клио 4 с 1,5 движком. От 2013 года.

Дэн, какая тебе разница, что там стоит? Или ты веришь в то, что вкладыши нужно менять?)))) Нет, я понимаю, что топливная к ДВС не относится, но просматривается закономерность. Первые покупатели К9К думали, что купили тракторный дизель, т.е. соляра из бочки и масло за недорого. Потом были понятные последствия и срач на весь тырнэт: вкладыши проворачивает!; топливная Делфи/Сименс - гавно (на выбор); сажевик - в утиль, бо душит. Т.д. Я ниразу не заморачивайся о производителе топливной, я без малейшего понятия, какая стоит на рабочих лошадях, а какая на авто у жены. Я тебе больше скажу, такая моя некомпетентность позволяет мне видеть К9К с пробегом 400+. Ещё раз: фильтр, масло, топливо, изначально не ушатанный.
  • 0

#158
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27407
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 19 February 2021 - 08:54

Я ниразу не заморачивайся о производителе топливной, я без малейшего понятия, какая стоит на рабочих лошадях, а какая на авто у жены. Я тебе больше скажу, такая моя некомпетентность позволяет мне видеть К9К с пробегом 400+. Ещё раз: фильтр, масло, топливо, изначально не ушатанный.

аплодисменти. :sm302:


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#159
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 19 February 2021 - 10:24

Дэн, какая тебе разница, что там стоит? Или ты веришь в то, что вкладыши нужно менять?)))) Нет, я понимаю, что топливная к ДВС не относится, но просматривается закономерность. Первые покупатели К9К думали, что купили тракторный дизель, т.е. соляра из бочки и масло за недорого. Потом были понятные последствия и срач на весь тырнэт: вкладыши проворачивает!; топливная Делфи/Сименс - гавно (на выбор); сажевик - в утиль, бо душит. Т.д. Я ниразу не заморачивайся о производителе топливной, я без малейшего понятия, какая стоит на рабочих лошадях, а какая на авто у жены. Я тебе больше скажу, такая моя некомпетентность позволяет мне видеть К9К с пробегом 400+. Ещё раз: фильтр, масло, топливо, изначально не ушатанный.

Ну изначально хочу выбрать менее проблемный вариант. Исключить потенциально проблемные узлы. Так всегда поступаю.

По вкладышам посмотрел несколько видео от хозяев авто. Меняли на пробегах 230/250. Вердикт что до 300 можно не лезть. Выработка не большая.
  • 0

#160
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • сообщений 12852
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Posted 19 February 2021 - 13:17

Den Bpovary, вопрос в интервале. Всегда ставим новые.
С топливной заканчивай
Это не та вещь которая отпадает ежедневно
Тем более год и продашь. Максимум
Приезжай меган смотреть
Топливная как все ищут
6 мех
150 родины по базе и саже
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#161
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 19 February 2021 - 13:20

Den Bpovary, вопрос в интервале. Всегда ставим новые.
С топливной заканчивай
Это не та вещь которая отпадает ежедневно
Тем более год и продашь. Максимум
Приезжай меган смотреть
Топливная как все ищут
6 мех
150 родины по базе и саже

Женя спасибо за совет (как и всем остальным).
Не знаю почему но меган не вставляет)
  • 0

#162
Маленькая Омега

Маленькая Омега

    Авторитет

    • сообщений 950
  • Имя:Игорь
  • Авто:Опель Астра Н
  •  
  • Регистрация: 29.06.2016

Posted 19 February 2021 - 13:25

Den Bpovary, вопрос в интервале. Всегда ставим новые.
С топливной заканчивай
Это не та вещь которая отпадает ежедневно
Тем более год и продашь. Максимум
Приезжай меган смотреть
Топливная как все ищут
6 мех
150 родины по базе и саже

год, $ ?


  • 0

#163
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 19 February 2021 - 14:39

Изготовитель

Mitsubishi MC

Какое масло лить в двигатель по вязкости

5W20, 5W30, 10W40

Какое масло лучше для двигателя по производителю

Liqui Moly, ЛукОйл, Роснефть, Mobil, Motul

Масло для 4G18 по составу

синтетика, полусинтетика
лью 5W30. 
ты из грязи в князи... клио как бы это...ну порыгаешь после джетты

Про порыгаешь не понял. Ходовая жёсткая или что?

Джетта тоже не эталон. Как и все ваги.
  • 0

#164
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • сообщений 2836
  • Age: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Posted 19 February 2021 - 15:00

Про порыгаешь не понял. Ходовая жёсткая или что?

Да это все равно что после современного авто сесть в запорожец.

Сходство одно - есть колеса и ДВС


  • 0

#165
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 19 February 2021 - 15:11

Да это все равно что после современного авто сесть в запорожец.
Сходство одно - есть колеса и ДВС

Отличное пояснение)))

Что не так?
  • 0

#166
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 19 February 2021 - 16:21

Отличное пояснение)))

Что не так?

Ну Джетта ж ВАГ, хоча і мексиканський (у старих мексиканських, а до того ще пенсильванських Гольфах і Джеттах матеріали салону були на голову гіршими за європейські, останні 15 років не знаю), а ВАГ майже божественний за визначенням. У мого брата ФВ 2005 року з пробігом 400+ ткм (він думає, що 230, на пригнаному дизелі з-під юр.особи), я знаю, він ні на що крім ФВ як наступну машину й дивитися не хоче.


  • 0

#167
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • сообщений 4746
  • Age: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Posted 19 February 2021 - 16:46

Отличное пояснение)))

Что не так?

ну если разницы не видно, то нефиг было тратить бабло на джетту :sm12_: . ты бы уложился и в 5000 купив по месту в какой нибудь альмера- продавали тут с небольшим пробегом 


  • 0

Реклама!!!


#168
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 19 February 2021 - 17:56

Ну Джетта ж ВАГ, хоча і мексиканський (у старих мексиканських, а до того ще пенсильванських Гольфах і Джеттах матеріали салону були на голову гіршими за європейські, останні 15 років не знаю), а ВАГ майже божественний за визначенням. У мого брата ФВ 2005 року з пробігом 400+ ткм (він думає, що 230, на пригнаному дизелі з-під юр.особи), я знаю, він ні на що крім ФВ як наступну машину й дивитися не хоче.

:sm302:

 

ну если разницы не видно, то нефиг было тратить бабло на джетту :sm12_: . ты бы уложился и в 5000 купив по месту в какой нибудь альмера- продавали тут с небольшим пробегом 

Отличное продолжение прошлого ответа.

Причём тут цена и альмера? Предыдущая соната была на голову лучъше джеты по комфорту, простору и тд. И стоила дешевле.

 

ЗЫ. Превозношение вага считаю полной глупостью. 


  • 0

#169
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • сообщений 27407
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Posted 19 February 2021 - 18:13

ЗЫ. Превозношение вага считаю полной глупостью.

 

Правильно.Скільки Вага не корми,а Кемрюха краща!)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#170
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • сообщений 12852
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Posted 19 February 2021 - 18:34

год, $ ?

13
8,5

Женя спасибо за совет (как и всем остальным).
Не знаю почему но меган не вставляет)

Есть ЛяГуна
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#171
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • сообщений 2836
  • Age: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Posted 19 February 2021 - 18:39

Кроме вага есть ещё Шкода и ее шкотоводы - те считают, что кроме шкоды машин больше нет:-)
  • 0

#172
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • сообщений 12680
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Posted 19 February 2021 - 19:14

Кроме вага есть ещё Шкода и ее шкотоводы - те считают, что кроме шкоды машин больше нет:-)

Це різновид. Всі вони згодні поапгрейдитися до Ауді (щодо Бентлі, Ламборгіні, Бугатті, МАН і Сканії не чув), але ні кроку за межі органзації.


  • 0

#173
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • сообщений 8614
  • Age: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Posted 19 February 2021 - 19:22

Кроме вага есть ещё Шкода и ее шкотоводы - те считают, что кроме шкоды машин больше нет:-)

Ага)
Только фофагены говорят на школу недоФольксваген.

13
8,5
Есть ЛяГуна

Лагуна тоже не то)

Правильно.Скільки Вага не корми,а Кемрюха краща!)

Яподрочерство тоже не поддерживаю)

Я приверженец идеи что есть удачные и не удачные автомобили. Надёжные и не надёжные.
  • 0

#174
Кнапик

Кнапик

    Авторитет

    • сообщений 16131
  • Age: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Винница, Мариуполь
  • Авто:3.0 qattro
  •  
  • Регистрация: 19.01.2009

Posted 19 February 2021 - 22:01

Надёжные и не надёжные

согласен. Японские и немецкие))). Шутка, если что).

Но я все равно не понимаю, зачем покупать французские авто))
Умение рyгаться матом, пришло с yмением водить машинy

#175
Gran turismo

Gran turismo

    Дока

    • сообщений 721
  • Имя:turismo
  • Город:Дніпро
  • Авто:По сезону)
  •  
  • Регистрация: 03.04.2015

Posted 19 February 2021 - 22:19

Как владелец трёх хфранцузов одновременно уже более n лет- решительно протестую!))
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых