Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Джон ДжонЗдоровенькі були!


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
9 ответов в теме

#1
Джон Джон

Джон Джон

    Частый гость

    • Сообщений 15
  • Имя:Євген
  • Авто:Opel Vectra C 2007 (універсал), Z 19 DTH
  • Гос. номер:KA1419AC
  •  
  • Регистрация: 30.03.2021

Опубликовано 30 Март 2021 - 17:29

Всім здоров! Я Євген!

Сам я з Кривого Рогу, проживаю в Києві.

В березні 2020го року мені пригнали з Литви мою першу автівку (але вдалось зареєструвати її лише в травні) :
Opel Vectra C універсал, чорна, АКПП, 1.9 DTH, пробігла 290к, кож. салон, повний електро пакет (підігрів сидінь ззаду, підігрів дзеркал, автозатемнення всіх дзеркал (крім правого. це норм?), фаркоп можна ховати, люк, круїзконтроль, кліматконтроль двузонний, адаптивні фари ближнього світла, парктронік), центральний замок, шумоізоляція, кольоровий дисплей, крута аудіо підготовка. Одразу замінив всі масла, фільтри, ремінь ГРМ.

Спочатку ці примочки не викликали в мене особливий захват. Але коли почав користуватись - то прям я автівку став поважати за її ходові якості, надійність, впевненість на трасі і додаткові примочки додавали комфорту!

Стала вона нам вірною помічницею в сім'ї. Було складно звикнути до габаритів, так як практикувався в автошколі на Aveo... тепер навіть дружина спокійно сидить за кермом.

 

Майже через місяць зламався вентилятор пічки. Замінили його на розбірці опель "Омега Сервіс" (вул. Бакуніна 4) - мені здалось в них дууже дорого. Чи це номально для цієї деталі?

Автівка спокійно витримала подорож по батькам: Київ - Дніпропетровська обл - Херсонська обл - Київ. В Дніпропетровській області побив диски з усіх сторін, загубив 3 ковпаки - тільки 2 знайшов :-)

Загубив обидві нижні "губи" під бампером і кріплення вирвані, дружина стукнулась заднім бампером в стовб освітлення ;-( В подорожі відмовився працювати кондиціонер. Потім виявилось, що десь витікає фріон.

 

Взимку відремонтував турбіну (заливала все маслом) і пару прокладок знизу, замінив повторно масло АКПП і долив в двигун. Замінив всі сайлент блоки + більшість ричагів і поставив проставки 30мм спереду і ззаду. Авто помітно піднялась і стала трохи жорсткіша - мені це подобається! Тепер паркуюсь перед будинком будь-де, бордюр більше не заважає :-D

 

Всі роботи проводились в СТО "X-Drive" (просп. Повітрофлотський 64). Що скажете? наче трохи дорогувато в них... хоча роблять швидко і наче якісно.

 

Сюди привели пошуки для вирішення проблем, які мене турбують:

1. Де в Києві роблять ремонт кондиціонера якісно, не дуже дорого, на совість? кому можна довіряти?

2. Хочу перевірити форсунки не знімаючи їх. В яку сто треба їхати, щоб вони мали необхідні програми і апаратуру для підключення? Ну і щоб не навішали лапши на вуха, а реально порадили що робити.

3. З водійської сторони не працює кнопка "закрити всі двері". Так само коли починаю рух - не закриваються двері. Активувати з ключем не виходить. Треба через OpCom активувати? може не ввімкнули там? Знаєте когось, хто має пристій, прямі руки і навички користування? (Звісно не безкоштовно)

4. На екрані БК не показує середні витрати пального на 100 км, просто показує F. Те саме показує і для пройденої дистанції. Теж через OpCom треба дивитись?

5. Іноді на екрані БК показує, що пального залишилось на 0 км і бак при цьому не пустий. Я так розумію це пов'язано якось з пунктом №4?

 



Ну і фото:

 

 

Прикрепленные файлы:


  • 0

#2
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36435
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 30 Март 2021 - 17:30

Привет. Вливайся.


  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#3
Джон Джон

Джон Джон

    Частый гость

    • Сообщений 15
  • Имя:Євген
  • Авто:Opel Vectra C 2007 (універсал), Z 19 DTH
  • Гос. номер:KA1419AC
  •  
  • Регистрация: 30.03.2021

Опубликовано 30 Март 2021 - 17:34

Задній бампер після зустрічі зі стовпом, з якого стирчала петля для зачепу, і ця петля залізла під ляду, що і вигнуло її так сильно((

і після рихтовки якимось сільським майстром)

 

 

Прикрепленные файлы:


  • 0

#4
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11001
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 30 Март 2021 - 18:01

Джон Джон, :drinks:

 

Задній бампер

Шо, боком навалював :sm13_:
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#5
Джон Джон

Джон Джон

    Частый гость

    • Сообщений 15
  • Имя:Євген
  • Авто:Opel Vectra C 2007 (універсал), Z 19 DTH
  • Гос. номер:KA1419AC
  •  
  • Регистрация: 30.03.2021

Опубликовано 30 Март 2021 - 18:10

Шо, боком навалював

Нєє))) Дружина задом розверталась і стовп не побачила :blush:


  • 0

#6
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17874
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 30 Март 2021 - 18:56

Вливайся!

1. Что именно нужно чинить по кондиционеру?
3. Нужно начинать с диагностики ошибок. Опком для этого достаточно. Активация автозакрытия - одновременное нажатие на ключе и на двери кнопок «закрыть» до характерного подтверждающего писка от авто.
4. Где-то есть потеря связи между дисплеем и ЭБУ. Показания берутся с ЭБУ. Вариантов несколько - дисплей, сим, проводка.
5. А что при этом показывает приборка?
  • 0

#7
Serega_Omega

Serega_Omega

    Авторитет

    • Сообщений 4080
  • Возраст: 47
  • Имя:Серёга
  • Город:Кривой Рог
  • Авто:Opel Omega B была, Skoda Octavia A7
  •  
  • Регистрация: 25.09.2010

Опубликовано 30 Март 2021 - 22:48

2f86d7c7c9559e3fd7c45604418d38b7.gif


  • 0

#8
Джон Джон

Джон Джон

    Частый гость

    • Сообщений 15
  • Имя:Євген
  • Авто:Opel Vectra C 2007 (універсал), Z 19 DTH
  • Гос. номер:KA1419AC
  •  
  • Регистрация: 30.03.2021

Опубликовано 30 Март 2021 - 23:06

Дякую за привітання)


1. Я поки не знаю. Може бути компрессор, але не впевнений. Десь витікає, треба майстра який зможе виявити і усунути.

3. Активація не вдається взагалі. Реагує тільки на ключ і закриває двері. Тримав і 1хв - резальтату нема. Звичайна обд не показує помилок. Де можна перевірити через опком?

4. Опком хочаб якось допоможе тут?

5. На приборній ніяких зайвих лампочок, бак показує що паливо є 20-30-40 л. А на БК вспливає сповіщення з іконкою бензоколонки і пише 0км
  • 0

#9
Джон Джон

Джон Джон

    Частый гость

    • Сообщений 15
  • Имя:Євген
  • Авто:Opel Vectra C 2007 (універсал), Z 19 DTH
  • Гос. номер:KA1419AC
  •  
  • Регистрация: 30.03.2021

Опубликовано 06 Апрель 2021 - 11:41

Bank,

1. Кондиціонер вже порадили відремонтувати в GenStar. Там виявили, що компресор протікає і радіатор посипався. Замінили радіатор, фльтр-осушувач, закоксовані і окислені шланги, перебрали компресор (замінили клапан, прокладку, сальник, залили нове масло). Заправили і дали гарантію на 6 місяців. бляха 11к грн за все....

2. На столичному автоцентрі не виявили помилок під час загальної діагностики. Тому далі поки нічого не перевіряв.

3. біля пасажирського сидіння під бардачком не виявив блок цз для перевірки проводки. де його шукати тепер?

4-5. Поки не знаю куди дивитись взагалі і з чого починати :(

 

20210404_184544.jpg

 


  • 0

#10
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17874
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 07 Апрель 2021 - 00:15

2. На столичному автоцентрі не виявили помилок під час загальної діагностики. Тому далі поки нічого не перевіряв.
3. біля пасажирського сидіння під бардачком не виявив блок цз для перевірки проводки. де його шукати тепер?
4-5. Поки не знаю куди дивитись взагалі і з чого починати :(

2. Если Столичка действительно проскандировали и ошибок нет, то, либо ошибок нет, либо из маски затерты (чип-тюнинг)
3. На ОВЦ нет блока ЦЗ, есть 3 блока предохранителей (UEC, BCM, REC) и 1-2 блока дверей в зависимости от комплектации (DDM, PDM). Сканировать какие есть блоки, открывать TIS2000 и по схемам проверять провода. Странно что нет ошибок и есть проблемы, диагностика показала бы
4-5. Я почти каждый день на Стеценко. Телефон в профиле
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых