Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Opel Tigra BПлюси\мінуси


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
10 ответов в теме

#1
Omelya

Omelya

    Завсегдатай

    • Сообщений 98
  • Имя:Серьога
  • Город:Черкаси
  • Авто:Opel Combo B 1995 1.7td 4ee1
    Opel Combo C 2004 1.7 dtl
  •  
  • Регистрация: 29.11.2016

Опубликовано 08 Апрель 2021 - 22:26

Дивлюся по тіграм тут не має отзивів. Буду першим. Ось така бусінка,так я її називаю))):

Прикрепленный файл  20201014_150438.jpg   266,97К   50 раз скачано

Прикрепленный файл  20201205_082616.jpg   124,57К   53 раз скачано

моя і тігра А

Прикрепленный файл  123.jpg   172,96К   46 раз скачано

Зроблена на базі корси С. Ну і з корси зробили іще комбо. Але дизайн тігри зовні та в салоні(крім торпеди) аля Астра Н. В мене знайомі так і думали - купив астру кабріо)))

І так коротко по темі:

Мінуси сначала, потом плюси):

1) чисто купе, чисто родстер, чисто двухместна...феррарі блін))) тость купу людей не повозиш, багаж габаритний теж.

2) жостка ходовка хоча в межах розумного при цьому машина НЕ низька, кліренс норм, зиму пережив спокійно, на брюхо не сідав і почти не чіпляв.

3)Зимою ---

  3.1. Вікна які приопускаються і припіднімаються. Пояснюю. Двері безрамочні, а вікно автоматично приопускається, коли откриваєш і, навпаки, закривається, коли двері закриваєш. Тость вікно залазить ПІД резинку-уплотнітель. Поки вікно не откриється - ви в салон не попадете або з дуру примусово рватимете уплотнітєль, що не раджу бо він дорогий якщо порвете. Зимою, після льодяного дощу ви --- а)(уєєте)))реально. Я, коли свою машину побачив наглухо закритою льодом ,то я просто підкурив сігу і сказав - "я просто в а)(ує", бо я вже до цього не раз віддерав її . Будете дерти одне вікно, на одній двері хвилин так 10-15 по всьому!!! по всьому периметру вікна. Ви навчитися з собою носити пару карточок(тіпа банківської) + тіпа шкребок\щітка  з двома різними шкребками. Так то. Але зазвичай заморажує не сильно і досить пару хвилин щоб віддерти одне вікно.

  3.2. Багажник. Він відкривається гідроприводом. Ви кнопочку нажали і він відкриється сам але...те саме що з вікнами...кнопка обмерзла - фіг нажмеш. можна з салону нажати...але ж треба іще в салон попасти( вікна обмерзли то).

Але! сама кришка багажнику обмерзла повсюду (така конструкція) що тоже треба шкребками дерти її або примусово наживати кнопку і надійтися що гідромеханізм її відкриє без поломок для самого механізму, так як треба буде прорвати спротив льоду. Короче цією зимою були такі дні, що я їздив тупо НЕ користуючися багажником. Прям десь з тиждень так їздив. А всякі речі возив на пасажирському сидінні.

4)кузовні запчасті дорогі...машина як корса С обична...а от кузовщина...Ооооо...а її не має. Зеркала є, від корси підходять...ручки вроді від астри н... Інше своє. Нового почти нічого не має, а те що є космос ціни...а так все з розборки, з Польщі. Але все одно ціни кусючі, великі хоч і не космос... Під заказ. Там є запчасті, тут почти не має розборок, на всю країну --- одна з половиною розборок. Буквально одна дві розборки, де вже багато чого не має і\або ціни космос. Що проще з Польші взяти.

Інші запчасті ціна адекватна, дешевше астри...іце ГУД)

5) кабріо болячки,типу жорсткість кузова, скрипи,шуми, ремонт....

5.1. тость треба берегти механізм криші, бо хз як його тоді ремонтувати, запчасті то в польші є. там, в багажнику стоять мозги на кришу і воно має, по ідеї, все діагностуватися, вдруг десь щось відмовило...але все одно...

4 гідропривода і гідронасос зі своєю рідиною. 5 замків, пару штук електромоторів. два механічних фіксатора, плюс іще всякі механізми + на цьому всьому по одному електронному датчику = все керується окремими мозгами.

5.2 в купе машина жорстка як звичайна машина,а от в кабріо все ж трохи не та жорсткість...

5.3 посторонні шуми...ну тут хз, може це вже моя трохи роздовбана)))трошки є то там то сям якісь скрипи

 

 

Тепер плюси і як на мене, вони перекривають мінуси.

1) анипод першому мінусу, машина навіть просто в купе класно смотриться і на неї звертають у вагу, вже 4-местні кабріо виглядають трохи по пенсіонерськи...

2) теж саме --- зато рулиться добре, рулиться класно і при цьому кліренс нормальний.

3)Машина з самого початку проектувалася як кабріолет, а не переробка з звичайної машини типу пежо 206, рено меган, астри...тому все ж кузов в неї міцніше чим в конкурентів. Двері масивні, пороги і дніще теж. ну і краш тест пройшла норм

4) і саме головне -- в кабріо і пофіг, епатажна машина, всі дивляться, всім цікаво, без перебільшення. Це реально круто. На свої 5000уе вона притягує як на 25 000...

5) так як салон менше звичайних машин, то печка як в Сахарі, а кондьор як в Арктиці. це якось не обично і круто.

 

За інші особливості всякі різні пізніше допишу...

 


  • 0

#2
Zachariasz

Zachariasz

    "Нельзя угодить всем" ZOG

    • Сообщений 48430
  • Имя:.
  • Город:Zacharpolis
  •  
  • Регистрация: 23.07.2007

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 07:14

Вона новою 25 і коштувала)
  • 0
Не тратьте деньги на одежду, тратьте на психотерапию. Какая разница, сколько лет вашим кедам, если все вокруг во всём виноваты. :ukr:

Спойлер

#3
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6401
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 07:25

Omelya,Тут на форумі є декілька електронщиків по мозгам. Звернись до них на предмет відключення функції автоматичного відкриття вікон. 


  • 0

#4
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24849
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 08:55

В Черкассах вся зима сопровождалась ледяными дождями?Ну пару раз за зиму обросла машина льдом и что?


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#5
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17896
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 09:25

Omelya,Тут на форумі є декілька електронщиків по мозгам. Звернись до них на предмет відключення функції автоматичного відкриття вікон.

Там эта опция нужна чтобы двери открыть. Такая конструкция что стекло вверху упирается в кузов, а не в раму двери
  • 0

#6
Omelya

Omelya

    Завсегдатай

    • Сообщений 98
  • Имя:Серьога
  • Город:Черкаси
  • Авто:Opel Combo B 1995 1.7td 4ee1
    Opel Combo C 2004 1.7 dtl
  •  
  • Регистрация: 29.11.2016

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 10:54

В Черкассах вся зима сопровождалась ледяными дождями?Ну пару раз за зиму обросла машина льдом и что?

і нічого. я знав на що іду(та й дощі такі рідко бувають - всі вірно) я це іще завчасно до покупки знав. Бо пообзванював людей які володіли такими машинами і їхні поради напитав.

З чого зробив висновок, що багато кого це бісило взимку. Тому думаю напишу тут, попереджу тих хто думає купити таку машину.

І це може стати фатальним якщо треба кудись !срочно! їхати,а ти тупо не можеш в машину попасти.



Іще деякі моменти...

Мотори, є 3 вида і 2кпп.

1.4 бенз   90 коней

1.8 бенз   125 коней

1.3 дизель 70 коней

В мене 1.4.

Судячи по отзивам власників з якими я балакав, то реально самий класний для їзди  який реально їде це 1.8..... він же самий малорозповсюджений, він же саме більше палива їсть, на ньому стояли задні дискові тормоза, і іще деякі плюшки. Але мінуси--- саме головне колір машини...Чогось тігри з таким мотором часто ішли чорні або срібні...ненавиджу ці кольори на спорт машинах, ну тость це кольора для бізнес класу...моя думка. хоча серебро вообще ненавиджу.

1.3дизель мало що скажу, одні кажуть завдяки турбіні в городському режимі він краще їде чим 1.4...інші що навпаки. ХЗ...не знаю. Але він економний, самий економний тут але зато, я думаю, самий дорогий буде в ремонті.

1.4 самий дешевий в ремонтах, якщо я правильно поняв, і він же самий массовий на цих машинах. в теплу пору року бере 7 літрів 95 по Черкасах. Цієї зими 8 літрів по місту.

Коробка 5ст механіка. і рідко буває робот, тіпа автомат) і тільки на 1.4моторі.

На 1.4бенз і на 5 передачі на 3000 оборотах машина їде 108км\час. Цікаво як 1.8поїде?)


  • 0

#7
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48843
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 11:21

Две Бертона наблюдаю и один кабриолет. Никто на обледенение не жалуется.

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#8
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24849
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 11:50

І це може стати фатальним якщо треба кудись !срочно! їхати,а ти тупо не можеш в машину попасти.

 

Ну во первых такси никто не отменял а во вторых если очень нада что мешает установить Вэбасту и открывать спокойно в любой мороз прогретый салон?


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#9
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1582
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 14:08

Там и так 2 места всего.... а вебаста займёт одно))

Сергей Валерьевич, детей куда сажать будешь?))


  • 0

ПТН ПНХ


#10
Omelya

Omelya

    Завсегдатай

    • Сообщений 98
  • Имя:Серьога
  • Город:Черкаси
  • Авто:Opel Combo B 1995 1.7td 4ee1
    Opel Combo C 2004 1.7 dtl
  •  
  • Регистрация: 29.11.2016

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 14:28

Две Бертона наблюдаю и один кабриолет. Никто на обледенение не жалуется.

 

Я не знаток бертона --- це купехи астри Г?

Так от я знайшов відео на ютубі як там вікно робить. Трохи не так. У мене є в резинці канавка і вікно прям туди в канавку залазить і от туда його треба теж віддерати. а на астрі якщо я правильно поняв, просто прилягає до уплотнітєля? чи не так? Ну ці льодяні дощі рідко бувають. Просто я пишу щоб цей фактор щоб люди враховували перед покупкою...



Ну во первых такси никто не отменял а во вторых если очень нада что мешает установить Вэбасту и открывать спокойно в любой мороз прогретый салон?

Мішає карман малий))) та й якщо треба сильно, то я заранее вихожу та й все.



Там и так 2 места всего.... а вебаста займёт одно))

Сергей Валерьевич, детей куда сажать будешь?))

Знайомі люди...це у вас пару год назад тігра А була на автоматі? срібна, жива іще така...

Вебасто мені точно не треба, тим більше машина цією зимою себе в плані прогрева і тепла в салоні показала добре.

 

Дітей НЕ має))) В основному їзжу сам, хоча вже не раз в трьох їздили. Хочем в чотирьох попробувати :sm17_2:

:sm13_:

Тим машина і класна. Двухместна, кабріо... Все для того щоб красуватися. А якщо грузи треба возити, то в мене Комбо є іще.


  • 0

#11
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1582
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 09 Апрель 2021 - 19:58

Знайомі люди...це у вас пару год назад тігра А була на автоматі? срібна, жива іще така...

Ага, до сих пор жива, ток не у меня))


  • 0

ПТН ПНХ





0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых