Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Автомобільні зарядка і тримач для смартфонувибір, база знань

прикурювач прикуриватель тримач держатель car charger holder

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
26 ответов в теме

#1
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 27 Апрель 2021 - 12:44

У кого який є позитивний/негативний досвід з цими аксесуарами? Маються на увазі виробники і тип. 

 

Про зарядні пристрої у гніздо прикурювача я знаю, що хороші марки з Аліекспресу: Ugreen, Orico, Rocketek, Ntonpower. Якщо повезе з моделлю (чи екземпляром): Baseus, Rock, Blitzwolf, Topk. З українських мережевих магазинів електроніки: Canyon, Tronsmart.

Знаю, що швидкі зарядки для Квалкома, МТК і ББК - це різні стандарти (хоча у смартфоні ББК чіпсет або Квалком, або МТК).

Мене, власне, більше цікавить саме ББК, хоча я взагалі не бачу необхідності саме у швидкій.

 

Про тримачі знаю, що вони бувають на присосці або на вентиляційну решітку, а смартфон кріпиться або до магнітної пластини, або на бокових затискачах (пружинних, наскільки я розумію).

Ще бачив з боковими затискачами, які плавно розсуваються від натиснення на кнопочку - як це працює, там є елемент живлення?

Особисто мене більше цікавить на вентиляційну решітку і з двома рухомими елементами затискання (для симетрії стосовно центру кріплення, оскільки смартфони зараз важкі і не хотілося б, щоб вони намагалися крутити тримач). Хороші тримачі начебто Ugreen i Baseus.

 

Що я не враховую при виборі? Стосовно чого я помиляюся? Стосовно перерахованих (і не згаданих) торгових марок - що ще є хорошого, що з цього насправді не хороше? Чи є якісь реальні виробники, продукція яких продається, наприклад, тими ж Югріном і Оріко, а самі вони виробляють її для значно більш широкого діапазону марок, зокрема суттєво дешевших?

Більше цікавлять ті, які продаються в Україні без суттєвого перевищення ціни порівняно з Аліекспресом.

 

Про зарядки Сяомі і інші відомі брендові я знаю і не розумію за що там платити дві і більше ціни.


  • 0

#2
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 27 Апрель 2021 - 13:03

Ugreen

 

Baseus

То два самих нормальних зарядки...

Кітайським нонеймом спалив годинник.

На рахунок тримача є нюанси .

Користувався Базеусом.. Під час поїдок по горах, за рахунок невеличкого люфту (треба нормально встановлювати) та обмеженості в нижній петлі трохи розхиталось гніздо зарядки на телефоні. (Тримає телефон на ухабах дуже добре)

Спойлер


Изменено: Ugeen_K, 27 Апрель 2021 - 13:04

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#3
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 27 Апрель 2021 - 14:47



Під час поїдок по горах, за рахунок невеличкого люфту (треба нормально встановлювати) та обмеженості в нижній петлі трохи розхиталось гніздо зарядки на телефоні. (Тримає телефон на ухабах дуже добре)

Спойлер

А, я забув про цей різновид - це так звані гравітаційні тримачі. У них бокові елементи зсуваються від тиску власної ваги смартфона на нижній елемент, якщо я правильно зрозумів принцип дії. Жалілися на те, що він знадто вільно себе веде на нерівній дорозі і дуже скрипить і торохтить - можливо, залежить від конкретної конструкції, а не типу загалом.

А наскільки надійне кріплення до вентиляційної решітки?

 



То два самих нормальних зарядки..

На Югрін я скарг не чув, а Басеус частіше хвалять, але скарги також не рідкісні.

 

 

 

А чи треба ці шняги знімати, залишаючи машину надовго на вулиці? Це викликає якийсь кримінальний інтерес?

Багато років назад, побачивши тримач у салоні, інколи били вікно і шукали навігатор.

Чув, що вже передні панелі з магнітол можна не знімати, бо магнітоли давно ніхто не краде.


  • 0

#4
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 27 Апрель 2021 - 19:00

А наскільки надійне кріплення до вентиляційної решітки?
В мене в одній з Нив воно прікріплено стаціонарно... 

Басеус частіше хвалять
Я напевно хвалю (саме дешеве з китаю стоіть в Нива, Камаз , з QC3.0 в Уазі та Уралі). Зарядка та кабель працюють справно. Особливо класні в них кабелі з тканинною оплеткою та підсвіткою.

А чи треба ці шняги знімати, залишаючи машину надовго на вулиці
В мене в техніку за тим не лазять ))

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#5
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 27 Апрель 2021 - 20:02

Ugeen_K, зрозуміло.


  • 0

#6
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 29 Апрель 2021 - 12:48

Про зарядки Сяомі і інші відомі брендові я знаю і не розумію за що там платити дві і більше ціни.

10 баксов за качественную зарядку - это разве дорого?

Особисто мене більше цікавить на вентиляційну решітку і з двома рухомими елементами затискання

много лет юзаю магнитый держатель на разных машинах. За всё время телефон упал пару на тех машинах, где трудно его правильно закрепить (надо чтобы телефон не висел чисто на магните, а низом ещё куда-то упирался).


  • 0

#7
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 29 Апрель 2021 - 14:29

https://www.foxtrot....cne-cca06b.html

24 місяці гарантії в Україні, продається у більшості великих мереж електроніки, комп'ютерні аксесуари під цим брендом були норм, хоча і без понтів. Чи є інформація про якість їхніх аксесуарів у машину? 

 

10 баксов за качественную зарядку - это разве дорого?

Сяомішні зарядки коштують у 1,7-2 рази дорожче ідентичних Югрін, до яких зроду ніяких питань не було. Сяомі сама ніякого заліза не робить. Там, де вони замовляють, я впевнений, замовляють не тільки вони. 10 баксів (точніше, 13), звичайно, не дорого, але по-перше, я не вважаю аксесуари Сяомі преміальними, а, по-друге - ОК, а на якій сумі починається дорого? Я можу й спагетті по 60 грн. за 0,5 кг брати, це не дорого, просто для мене не має сенсу порівняно з Паста Зара за 26 чи Барілла за 29.

 

(надо чтобы телефон не висел чисто на магните, а низом ещё куда-то упирался).

Дякую, це корисна інформація. :hi:


  • 0

#8
alex83

alex83

    Авторитет

    • Сообщений 7760
  • Возраст: 40
  • Имя:Алексей
  • Город:Киев, Wroclaw
  • Авто:Author Basic SX
  •  
  • Регистрация: 25.02.2009

Опубликовано 29 Апрель 2021 - 17:31

Дякую, це корисна інформація.

наверное немного неправильно вырызился. Низом - имеется в виду не нижней гранью, а просто касался чего-то низом задней стенки.

Глянул зарядки - сяоми в Розетке сейчас 299 грн стоит. Зато служить будет лет 5 минимум (ИМХО).


Изменено: alex83, 29 Апрель 2021 - 17:35

  • 0

#9
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 29 Апрель 2021 - 20:47

наверное немного неправильно вырызился. Низом - имеется в виду не нижней гранью, а просто касался чего-то низом задней стенки.

А, щоб не було простору для розхитування. Цікаво.

 

Глянул зарядки - сяоми в Розетке сейчас 299 грн стоит. Зато служить будет лет 5 минимум (ИМХО).

Точно, я більшість великих мереж подивився, а Розетку забув.

Все одно не бачу за що платити власнику бренду, якщо реальний виробник (поки що мені невідомий) робить їх для інших брендів також. До речі, гарантія у Сяомі на зарядки - 12 місяців. У того ж Тронсмарта, який також у нас у всіх мережевих магазинах є - 18. Тобто, я думаю, років на п'ять також можна розраховувати.



Навіть за 255 є: https://rozetka.com....04gl/p65659146/



Подивився Розетку. Ні, ну порівняно з Анкер, Сяомі зовсім не дорогий. Я знаю, що Анкер норм, але хочуть за нього, наче він позолочений.



У відгуках на Розетці хвалять Promate, гарантія також 24 місяці, як і у Каньйона. Є сертифікація Еппл - мені не треба, але це гарно характеризує фірму (як мінімум, в теорії).


  • 0

#10
Benificar

Benificar

    Авторитет

    • Сообщений 1443
  • Возраст: 34
  • Имя:Андрей
  • Авто:Opel Vectra C '04 2.2
  •  
  • Регистрация: 01.06.2017

Опубликовано 29 Апрель 2021 - 21:56

И зарядка и шнурок в машине Басеус, все нормально!
Зарядка за 3 бакса, шнурок за 1,5

Изменено: Benificar, 29 Апрель 2021 - 21:57

  • 0

#11
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 29 Апрель 2021 - 22:11

А якщо зарядку залишати у машині з виключеним двигуном - вона якось бере участь у розрядці акумулятора? Наявність і відсутність світлодіоду на це якось впливає?

 

І, знову таки, щось з цих гаджетів треба забирати з собою, щоб наркомани не цікавилися?


  • 0

#12
Benificar

Benificar

    Авторитет

    • Сообщений 1443
  • Возраст: 34
  • Имя:Андрей
  • Авто:Opel Vectra C '04 2.2
  •  
  • Регистрация: 01.06.2017

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 07:36

І, знову таки, щось з цих гаджетів треба забирати з собою, щоб наркомани не цікавилися?

Там 5 см торчит с прикуривателя, вряд ли заметно, если еще и тонировка есть. Но можно кинуть в бардачек и все)
А держатель самый оптимальный магнитный в воздуходувки.

Изменено: Benificar, 30 Апрель 2021 - 07:38

  • 0

#13
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6393
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 08:02

А якщо зарядку залишати у машині з виключеним двигуном - вона якось бере участь у розрядці акумулятора? Наявність і відсутність світлодіоду на це якось впливає?
В 99.9% автомобілів прикурювачі по салону і багажниках не працюють з виключенним запаленням. Пожежобезпека.
  • 0

#14
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 08:10

Пожежобезпека

Быстрее всего защита от разряда в 0  аккумулятора



По той же причине в опелях тухнут лампочки освещения салона и выключается магнитола через некоторое время.

У сотрудника субару форестер 2007 года.

Поехал к родичам в село, лазил в багажнике и кажется не закрыл полностью багажник или лампа освещения багажника там кнопкой включается  - не выключил, деталей не помню, точно помню -  что эта лампочка горела весь вечер и всю ночь.

 

Итог, утром авто было "мертвое".


Изменено: nick6482, 30 Апрель 2021 - 08:13

  • 0

#15
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6393
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 08:29

nick6482,В мєму попередньому кіа відрі автоматика відключала батарейку коли розряд доходив до якогось там критичного значення. Зранку заводилась на нотці вот-вот. Я як там колхозив 2 дін китайську голову підключив тільки від ключа запалення. Тікали всі настройки але знав що не згорить вночі. Так що не тільки енергозбереження акуми. 


  • 0

#16
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2951
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 12:39

nick6482,В мєму попередньому кіа відрі автоматика відключала батарейку коли розряд доходив до якогось там критичного значення. Зранку заводилась на нотці вот-вот. Я як там колхозив 2 дін китайську голову підключив тільки від ключа запалення. Тікали всі настройки але знав що не згорить вночі. Так що не тільки енергозбереження акуми. 

 

В Кіа Ріо, якщо про нього, є прикурювач а є "розетка" на центральному тонелі. Про ефект відмикання навантаження не чув, а от автомобыльний пилосос чи автохолодильник працюють без ключа в запалюванні. Я ще від розетки додаткову в багажнік вивів  :ad_new:


Изменено: sapphir, 30 Апрель 2021 - 12:39

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#17
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11007
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 18:25

Итог, утром авто было "мертвое".

Так то акум уже был полутруп, 5 ватная лампа не может разрядить нормальный акум за 10-12 часов в ноль.
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#18
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 19:09

Так то акум уже был полутруп, 5 ватная лампа не может разрядить нормальный акум за 10-12 часов в ноль.
 

Ну как сказать, авто было чуть большу года от рождения.

Новый аккум купленный на замену тому стоит до сих пор - это я к тому что с генератором и зарядкой на авто все ок

Одно но, мопед не мой (с), я точно не помню, может авто простояло и больше одной ночи. 
В принципе могу узнать, но что оно изменит?


  • 0

#19
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11007
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 19:16

Ну как сказать, авто было чуть большу года от рождения.

Новый аккум купленный на замену тому стоит до сих пор - это я к тому что с генератором и зарядкой на авто все ок

То есть акум пошел на выброс?
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#20
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 19:20

paa, ну его пытались заряжять, но в итоге, да,  купили новый

Я уже точно всех деталей не помню (это было лет 10 назад и не со мной), вроде зарядили, авто завелось, а потом он толи емкость перестал дрежать то ли еще что.

В итоге акум  был выброшен.


Изменено: nick6482, 30 Апрель 2021 - 19:22

  • 0

#21
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11007
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 30 Апрель 2021 - 19:26

Таки все говорит, что акум был с косяком :sm17_2:


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#22
Sprand9l

Sprand9l

    Старожил

    • Сообщений 342
  • Возраст: 37
  • Имя:Макс
  • Город:Донецк
  • Авто:Opel Astra H 1.8 AT
  •  
  • Регистрация: 23.01.2013

Опубликовано 01 Май 2021 - 20:02

Пользуюсь держателем с магнитом от HOCO,магнит под чехол, сам держатель вставляется в воздуходув, плотно сидит, очень радует. Рекомендую


  • 0

#23
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2951
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 04 Май 2021 - 07:04

Пользуюсь держателем с магнитом от HOCO,магнит под чехол, сам держатель вставляется в воздуходув, плотно сидит, очень радует. Рекомендую

 

Так их там куча даже этой фирмы - сделай хоть фото или дай ссыль....


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#24
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 04 Май 2021 - 09:42

Пользуюсь держателем с магнитом
Мені з магнітом не підходить.

Магніт трохи впливає на GPS


Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#25
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 07 Май 2021 - 19:16

Експериментальним шляхом було виявлено, що тримач Baseus SUGX-01 під впливом ваги масогабаритногот макету через 1-3 години намагається зісковзнути з вентиляційних жалюзі діагонального спрямування. Такий: https://rozetka.com....730/p261799986/

На горизонтальних, мабуть, буде норм. На діагональні (очевидно, і на вертикальні аналогічно) треба або з хрестоподібним кріпленням (якщо в жалюзі поперечні ребра жорсткості підходять достатньо близько , щоб кріплення доставало і до них також), або взагалі відмовитися від такого місця кріплення на користь присоски. Пружинний затискач тримає телефон добре, але він односторонній і центр ваги не симетричний - не сама стабільна конструкція. Пограюся ще трохи і або знайду нормальне положення, або здам назад. До якості виготовлення претензій немає.

 

Мені з магнітом не підходить.

Магніт трохи впливає на GPS

Я чув, що може бути не все гладко з NFC - я поки що не користуюся, але не виключаю таку можливість.

Про GPS - начебто на компас впливає? Чи і загалом на позиціонування?


  • 0

#26
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 09 Май 2021 - 11:08

Про GPS - начебто на компас впливає

Впливає на електронний компас але ситуацію виправляє GPS... Але не зразу... Треба почекати.

Причому на самсунг впливає більше ніж на хуавей та піксель.

Також впливає на точність кінцевого обрахунку. При використанні RTK обчислення теж більше коливаються і треба перевіряти та довше чекати.

Але тро професійне.

Пересіченому користувачу повинно бути індеферентно.

На NFC ніякого впливу не зобачив 


Изменено: Ugeen_K, 09 Май 2021 - 11:10

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#27
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12672
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 19 Май 2021 - 19:16

Експериментальним шляхом було виявлено, що тримач Baseus SUGX-01 під впливом ваги масогабаритногот макету через 1-3 години намагається зісковзнути з вентиляційних жалюзі діагонального спрямування.

Пізніше експериментальним шляхом було виявлено, що жалюзі "діагонального спрямування" мають вісь, кругом якої крутяться як завгодно, просто їх з заводу багато років ніхто не чіпав і вони в діагональному положенні трохи залипли. Звернув увагу, коли дивився фотографії салонів інших Парнерів/Берлінго у кузові М59 - було якось дивно, що навіть на рекламних фотках ці жалюзі стояли і вертикально, і горизонтально, і під різними кутами. Потім на місцевості було знайдено пояснення.



На NFC ніякого впливу не зобачив 

Зрозуміло.


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых