Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Чергова атака колекторівосіннє загострення почалося чи ніколи не завершується?


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
8 ответов в теме

#1
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 22 Ноябрь 2021 - 12:40

Всім гарним людям - добра і щастя!

 

Періодично починається чергова атака від колекторів з вимогою повернути борг за якось "того парня". По 2-3 рази на рік, по кілька тижнів наярюють свої теребуньки ті колектори. Кожного разу боржником є якась нова, але завжди - абсолютно невідома мені особа.

От і знову почалося. На минулому тижні атакували жінку, тепер почали діставати мене.

І якщо раніше хоча б люди дзвонили, з ними можна було про щось говорити, якось вимагати представитися, назвати контору, сказати, що пишу розмову з лінії для поліції (це бувало, допомагало), то зараз телефонують роботи, які просто проговорюють записаний текст. Єдине корисне, що є в тому тексті - це номер телефону, на який вимагають передзвонити - 095-239-89-22. Нажаль, у відкритих джерелах номеру цього телефону не знайшов.

Поки що єдиний відносно дієвий спосіб, який вдалося знайти, - це додавати номери до "чорного списку". Занесеш десятки зо три номерів до заблокованих і на якийсь час життя стає спокійнішим.

Скарга до держрегулятора, як радять в телевізорі, ІМХО буде не дієвою, адже назви контори я не знаю, дзвонити по вказаному номеру не хочу.

Поліції ці дзвінки глибоко по-барабану, хоча по суті це здирництво.

 

Може у товариства є інші способи, як позбавитися від цієї напасті?


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#2
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 22 Ноябрь 2021 - 14:07

grayplus, Завів у телефоні контакт "Спам" і поставив його у чорний список, якщо якийсь невідомий, то додаю його туди. Зараз у цього контакту більше 10 номерів за пару років назбиралось. До речі, тільки колектори дзвонять, реклами типу "вас вітає...банк, для вас приємна новина..." не буває?


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#3
flameboy

flameboy

    Авторитет

    • Сообщений 1810
  • Возраст: 39
  • Имя:Пашка
  • Город:Новомосковск
  • Авто:Opel Omega
  •  
  • Регистрация: 26.02.2008

Опубликовано 22 Ноябрь 2021 - 14:11

Меня терроризировали за чужой долг мудаки из какой то там фк премиум актив.

Накатал жалобу в нбу. Прислали ответ на 5 страниц, но по делу только вот что: 

"Разом з тим, для розгляду Вашої скарги Національний банк України направив запит до Товариства. Товариство повідомило, що інформування третіх осіб про стан заборгованості з вимогою погашення боргу, Товариство не здійснює. Також Товариство зазначає, що між Вами та Товариством договори позики не укладались. Отже, Товариством не здійснювалось телефонного спілкування з Вами"

 

Звонить не звонят уже, но теперь постоянные звонки от робота "вам одобрен кредит бла бла бла", что считаю взаимосвязанным. И смс. Куча смс с таким же содержанием.


  • 0

#4
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2079
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 22 Ноябрь 2021 - 15:21

grayplus, Завів у телефоні контакт "Спам" і поставив його у чорний список, якщо якийсь невідомий, то додаю його туди. Зараз у цього контакту більше 10 номерів за пару років назбиралось.

 

у мене таких уже понад 50 точно є, а може й більше

 

 

До речі, тільки колектори дзвонять, реклами типу "вас вітає...банк, для вас приємна новина..." не буває?

 

на щастя, такого не буває. Якщо з банку телефонують або від оператора, то по ділу говорять. СМСки від усякого мотлоха буває що сипляться, але не часто. А от колектори реально задовбали


flameboy, та отож, від регулятора толку не буде. Тим більше, що я й назви контори не знаю і не хочу знати


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#5
AveoLNik

AveoLNik

    Авторитет

    • Сообщений 2420
  • Возраст: 40
  • Имя:Алекс
  • Город:Николаев
  • Авто:Hyundai Accent 1.4 АТ
  • Гос. номер:ВЕ
  •  
  • Регистрация: 18.01.2015

Опубликовано 22 Ноябрь 2021 - 19:54

Это не коллекторы, это робот мошенников прозванивает по базе. Добавлять в черный список помогает.
  • 0

#6
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17874
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 23 Ноябрь 2021 - 01:03

GetContact помогает такое фильтровать иногда
Днём хз кто звонил, просто проигнорил
3cc274985c75bbd5e00e8b5b294bbd0b.jpg
  • 0

#7
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2938
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 23 Ноябрь 2021 - 21:44

Дибильная страна - не знаю где ещё "звёзды" по центральным каналам микрозаймы бы рекламировали. Уже две недели мозг выносят - но у меня, точнее у сына, похоже "по делу" хотя начиналось "я ничего не брал" :faceoff: . А его ещё и в Украине нет и в ближайшее время не планируется - а достают нас, даже соседям уже СМС приходили  :smile8:  Я даже не понимаю какого милого он не у нас с женой взял а полез в эти разводняки с сотнями процентов годовых - просто не выходит на связь, хоть бери и едь к нему разбираться... Как сказал мой юрист - из его опыта именно обман буквально пару процентов, все остальные случаи - кто то всётаки брал и звонят по делу. Хотя до последнего надеялся что я в тех паре процентов...


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#8
Benificar

Benificar

    Авторитет

    • Сообщений 1443
  • Возраст: 34
  • Имя:Андрей
  • Авто:Opel Vectra C '04 2.2
  •  
  • Регистрация: 01.06.2017

Опубликовано 23 Ноябрь 2021 - 23:18

Так там разводняк в другом, постоянно меняются расчетные счета и т.д. и бывает невозможно оплатить, накручивают проценты
  • 0

#9
vito89

vito89

    Авторитет

    • Сообщений 1337
  • Возраст: 34
  • Имя:Володимир
  • Город:Тернопільська область.
  • Авто:OOB 1996 X20XEV ГБО4 275 000...
    хороша Амего (с) Любомир
  •  
  • Регистрация: 24.10.2012

Опубликовано 24 Ноябрь 2021 - 16:48

Мав недавно ситуацію здзвінком з банку, мол такий то такий вказав вас як контактну особу, повідомте йому, що він винен. Я кажу 10- років його не бачив, кажуть ок. І тоді почався спам дзвінків, спочатку додавав у спам, але трохи дістало, бо дзвонять і потрібні люди з невідомих номерів і можна пропустити. Погуглив і знайшов номер у НБУ гарячу лінію. Подзвонив туди - розказали, що треба писати заказним листом на імя фінустанови, котра вимагає кредит і якщо в 10 денний термін не перестануть дзвонити, звертатись з листом в НБУ. Я почав простіше і написав на емейл банку (то якийсь не самий відомий), що мій номер було використано без моєї згоди і я не давав банку згоду на використання моїх персональних даних ними (номер,ПІП). Також подзвонив на гарячу лінію банку і також все це розказав і сказав, що в НБУ мені таке порадили. І о диво, через півгодини дзвінки припинились. ХЗ чи повезло мені чи що, але факт є фактом. Коли говорив з НБУ, то дівчина запитала назву фінусанови звідки дзвонять і ніби мій номер (чув, що в той час щось вводила на клавіатурі).

Може мій досвід комусь і допоможе. 


Изменено: vito89, 24 Ноябрь 2021 - 16:49

  • 0

Ніколи не пробуйте спорити з дебілом...бо можете опуститись до його рівня, де він задавить вас своїм досвідом

 

Отих, від кого йде наруга три категорії всього: мій ворог, ворог мого друга та ще друг ворога мого.

 

Слава Україні!

ab270626.gif
 




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых