Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Євробачення 2023в Ліверпулі


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
8 ответов в теме

#1
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 09 Май 2023 - 21:51

Наразі йде перший півфінал.
Ділимося враженнями, якщо вони є!

 

 

Дивлюся на офіційному каналі на Ютубі.

Саніна виглядає суперово, але слів їй дали замало.

Музичний матеріал нерівномірний. Робота звукорежисера не вражає (або вражає неприємно - голоси чути не так добре, як би хотілося). причому наші звукач і коментатори ще додають зайвого - чую, як у жінки на планшеті наша офіційна трансляція йде. Можливо саме через це, але поки що здається, що ЄВ став саме конкурсом номеру, а вже потім - вокалу і музики. Хоча цій тенденції вже не перший рік... :(

Крінжові хлопці з Кроатії покосплеїли Сердючку. Молдовець спробував якось віддалено наслідувати Го-А. Може це їм допоможе пройти до фіналу і вище :)

Лорін (Швеція) вже вдруге на ЄВ. Пісня і номер файні, але щось воно мені так сильно нагадувало спочатку, аже подумав, що то плагіат якийсь чи шо...


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#2
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36456
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 09 Май 2023 - 23:56

Наразі йде перший півфінал.
Одновременно с ЛЧ  :smile44:

 За результатами голосування глядачів, у фінал пройшли: Хорватія, Молдова, Швейцарія, Фінляндія, Чехія, Ізраїль, Португалія, Швеція, Сербія та Норвегія.

У той же час, артисти з таких країн як Мальта, Латвія, Ірландія, Азербайджан та Нідерланди набрали найменшу кількість голосів і далі не братимуть участі в конкурсі.


  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#3
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 11 Май 2023 - 23:45

Пройшов другий півфінал.

Враження теж нерівномірні - є й цікаві виконавці та пісні, і виконавці, рівень яких поки що недостатньо дотягує до міжнародних конкурсів ІМХО.

Відмітно, що до повномасштабної війни і в минулому році, коли емоції ще не так вигоріли, інтерес до ЄБ був в Україні значно вищим. Сподіваємося, що після Перемоги нам знову буде цікаво слідкувати за подібними подіями...

До фіналу кваліфікувалися Австралія, Австрія, Албанія, Бельгія, Вірменія, Естонія, Кіпр, Литва, Польща, Словенія.

Данія, Грузія, Греція, Ісландія, Румунія та Сан Марино - цим завжди якось не щастить, пороблено, чи що? - не пройшли у фінал (як на мій хлопський розум, переважно - заслужено).

 

Далі буде...


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#4
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36456
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 12 Май 2023 - 07:31

, у фінал пройшли: Хорватія
https://youtu.be/JPiY1v3EfNc

ИМХО Крутейше  :sm302:


  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#5
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 14 Май 2023 - 01:13

Знов перемогли жовто-сині (або синьо-жовті).

Швеція догнала Ірландію за кількістю перемог на ЄБ - тепер у них по 8.

Фіни отримали значно більше від глядачів, але завдяки запасу суддівських балів Швеція взяла перше місце.

Україна (Творчі) завдяки голосам від глядачів теж непогано (приблизно на десяток позицій) піднялися в фінальному рейтингу.

Лорін перемогла вдруге - це теж непересічне досягнення на цьому конкурсі.

 

Далі буде...

 

https://youtu.be/JPiY1v3EfNc

ИМХО Крутейше  :sm302:

 

цей ЄБ ІМХО найбагатший на пісні-номери-виконавців, яки не хотілося б називати фріками, бо то було б занадто нетолерантно, тому назву їх "дивними" або принаймні "нестандартними". Не можу поки сказати, чи то мені до вподоби.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#6
ШВАРЦ

ШВАРЦ

    Авторитет

    • Сообщений 36456
  • Возраст: 61
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Megan RS
  •  
  • Регистрация: 03.09.2007

Опубликовано 14 Май 2023 - 13:17

 Песни проверяются годами.

И количеством просмотров.

 

4 134 508 просмотров  9 мая 2023 г.  #UnitedByMusic

 

назву їх "дивними" або принаймні "нестандартними". Не можу поки сказати, чи то мені до вподоби.

Песня направлена против путина и лукашенко. Я так слышу. 

:sm17_2:

 

Мама любила дебила
Трайна-нина
Армагеддон-бабуля

[Припев]
Этот маленький психопат
Маленький подлый психопат
Крокодил психопат
Мама, я иду на войну  :sm295:

  Страна-агрессор намеренно обстреляла гражданское население в Тернополе перед тем, как тернопольская группа TVORCHI вышла на сцену Евровидения в Ливерпуле, представляя нашу страну. Такое мнение в комментарии Sky News озвучил британский военный аналитик Шон Белл.

"Прошлой ночью было два нападения, первое произошло непосредственно перед выступлением. Я не верю в случайности, это была преднамеренная цель, гражданская цель", – сказал он.


Изменено: ШВАРЦ, 14 Май 2023 - 21:42

  • 0

dcbac9fda97ft.jpg


#7
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 14 Май 2023 - 23:23

 Песни проверяются годами.

И количеством просмотров.

 

4 134 508 просмотров  9 мая 2023 г.  #UnitedByMusic

 

Щось в цьому є  :ukr: . Хоча зазвичай кількість переглядів швидко зростає протягом конкурсу і, можливо, ще тиждень-два потому, а далі або дуже повільно росте, або продовжує зростати. От про другий варіант і можна сказати, що перевірка пройдена.

А найбільше переглядів серед переможців ЄБ поки що назбирав Дункан Лоуренс - понад 710 мільйонів за 3 роки. Серед учасників, які не перемогли - Little Big з 217 мільйонами, але мені здається, що була інформація про накрутки. У Манескін 74 мільйони переглядів лайв-шоу фіналу - більше них з лайв-шоу ніхто не назбирав. Найпопулярніша ЄБ-пісня 21 століття за сумою переглядів (офіціальний варіант, лайв -шоу у пів- та гранд-фіналах) - Нетта з її кудахтанням. Це якщо дивитися на офіційну статистику ЄБ та статистику, яку зібрали фанати конкурсу на своєму англомовному фан-клюбі. А на смак фломастери різні, то всі люди, у яких було нормальне дитинство, знають  :ad_new:.

 

Хоча не-ЄБ пісні мають переглядів набагато більше. Особисто мені, наприклад, подобається ця, вже кілька років із задоволенням слухаю. Має 3,8 млрд переглядів. І це ж далеко не рекорд серед пісень!


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.


#8
Щукарь

Щукарь

    Дід... вже тричі

    • Сообщений 18887
  • Возраст: 62
  • Имя:Олександр
  • Город:Кривий Ріг
  • Авто:OPEL Astra Classic SKODA Fabia New
  •  
  • Регистрация: 07.01.2009

Опубликовано 15 Май 2023 - 00:42

«Пердани мне в лицо»: именно это выражение послышалось зрителям Евровидения во время выступления певицы из Армении.

Тянке нужно поработать над дикцией, чтобы «Fire in my veins» («Пожар в моих венах») не было похоже на «Fart in my face».

 

:sm13_:

 

А пісня переможниці здорово нагадує "В плену" нашої Міки Ньютон

https://www.youtube....wuuCkHkdsссилка


Изменено: Щукарь, 15 Май 2023 - 00:44

  • 0

Лучше плохой день на рыбалке, чем хороший - на работе
Пути рыбьи неисповедимы...
"Всі знають, що таке женське щастя. Але ніхто не зна, що таке мужське щастя. Мужське щастя - це поїхати на рибалку і набухатись"(с) Лесь Подерв"янский


#9
grayplus

grayplus

    Авторитет

    • Сообщений 2083
  • Возраст: 48
  • Имя:Игорь
  • Город:корабелов и красивых женщин
  • Авто:Omega B Caravan X20XEV AT
  • Гос. номер:ВЕ9752ВА
  •  
  • Регистрация: 27.05.2011

Опубликовано 15 Май 2023 - 01:39

 

А пісня переможниці здорово нагадує "В плену" нашої Міки Ньютон

https://www.youtube....wuuCkHkdsссилка

 

Так, мені одразу здалося, що схоже, тільки не одразу розпізнав, на який саме трек. І не тільки на нього - аранжування початку теж трохи "позичене" вже з іншої пісеньки. Але я не експерт з авторського права, та все ж знаю, що для встановлення факту плагіату нашого "схоже" чи навіть "зуб даю, прям 1-в-1 здерте" замало.

Трохи погуглив - 8 тактів мають повністю співпасти, щоб мову можна було вести про плагіат, тут такого напевне не буде.

Якщо продовжувати, то і пісня австралійців мені в деяких місцях нагадала "Хіро" Måns Zelmerlöw.

Думаю, що люди з більшим або іншим музичним багажем і в інших піснях знайдуть щось схоже.

 

Та й таке (С)

У нас в країні наразі є проблеми і посерйозніше, в тому числі зі скаженим сусідом. Точніше, вже на 200 тисяч менше ніж 146 мільйонів скажених сусідів.


  • 0

Якщо вам через дорогу перейшла чорна кішка, то це лише означає, що вона кудись іде. От і не робіть нервів ні собі, ні тваринці.





0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых