Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Заміна водійського посвідчення за кордоном

посвідчення license

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4 ответов в теме

#1
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Декабрь 2023 - 10:59

1. При тривалому перебуванні за кордоном (у ЄС - від півроку, якщо я правильно інформований), громадянин України має, якщо хоче там водити машину, змінити своє українське посвідчення на місцеве.

Як це все має бути за законом і як працює на практиці? Як зі страховкою за кордоном при наявності тільки українського посвідчення? Як це діє у випадку експлуатації купленої там машини? А машини на українській реєстрації?

 

2. При поверненні в Україну він, очевидно, має знову замінити його на українське. Питання таке ж саме.

 

3. Я ж правильно розумію, що мати два посвідчення одночасно незаконно (навіть якщо на практиці, мабуть, можливо, шляхом декларування, що старе посвідчення загублене і звернення про видачу нового)?

 

4. Є взагалі якісь нормальні методи вирішення цієї ситуації, якщо людина виїхала на декілька років, але збирається по до півроку на кожен рік бувати в Україні, а з часом повернутися? При цьому має машини і там, і тут.

 

Якщо для різних країн ЄС це не однаково, давайте, наприклад, розглянемо це стосовно Німеччини.


  • 0

#2
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2938
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 17 Декабрь 2023 - 12:51

А чого заміна всюди звучить - українське це українське, їхне це їхнє. На основі українського можуть видати місцеве з обмеженнями, як в Англії, або йдеш здаєш на права в них о отримуєш їхне.

І чому два або більше не законно?


Изменено: sapphir, 17 Декабрь 2023 - 12:54

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#3
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12669
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Декабрь 2023 - 13:28

А чого заміна всюди звучить - українське це українське, їхне це їхнє. На основі українського можуть видати місцеве з обмеженнями, як в Англії, або йдеш здаєш на права в них о отримуєш їхне.

І чому два або більше не законно?

Наскільки я знаю, старе посвідчення забирають і у Німеччині, і у Канаді. Можу помилятися.


  • 0

#4
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2896
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 17 Декабрь 2023 - 14:21

При тривалому перебуванні за кордоном (у ЄС - від півроку, якщо я правильно інформований), громадянин України має, якщо хоче там водити машину, змінити своє українське посвідчення на місцеве.

Ці терміни ніхто не контролює,тому можна і не міняти.

старе посвідчення забирають

у всіх країнах.
  • 0

В ігнорі - Vigors.


#5
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2938
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 17 Декабрь 2023 - 19:19

Аж самого зацікавило, перше що видав пошук :

 

https://ua-migrant.p...-v-nimechchyni/

 

Заміна в Німетчині 1000 євро, отримати нові = ще так раз. Маєш статус біженця - можна не міняти і вони дійсні до закінчення дії статуса. Це в двох словах.

 

Але знаючи поляків, які отримували другі права в Україні щоб саме мати двоє прав, ось ця здача старих - хто їм дасть дані що в мене другі є? В наших людей паспортів по декілька і нікого це не парить і я не про олігархів чи депутатів  :ad_new:

 

Да, в Україні заміна старого взірця на актуальний - дистанційно подаєш заяву, дня через три з Сервісного центру відповідь що готові, забираєш особисто ( ну або якось по дорученням, не пробував ).


Изменено: sapphir, 17 Декабрь 2023 - 19:33

  • 0
Реклама в подписи запрещена!




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых