Перейти к содержимому


Реклама









Фото

смикається коли газую - Opel Corsa B 1995


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
66 ответов в теме

#1
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 15:51

Всім привіт, 

 

Смикається машина коли газую (на нейтралці все ок).

 

Поміняв свічки запалювання (BOSCH 0242235666), були дійсно чорні і все одно прийшов час замінити, але це не допомогло саме з моєю проблемою.

 

Шукаю що зможу ще самостійно зробити, бо бюджет зараз дуже сильно обмежений. 

 

Підкажіть, будь ласка, код запчастини паливного фільтра - Opel Corsa B Hatchback 1995 1.4, VIN W0L000078S4311872

 

Заправляю 95 бензин, в принципі напевно варто пробувати трохи дорожчі заправки, бо поки що їжджу на найдешевшу...

 

І які ще можуть бути причини, з якими реально розібратися самостійно без спеціальних навиків?

 

Всім безпечного неба і нашої повної перемоги.

 

----

 

Upd: знайшов паливний фільтр за VIN-кодом: BOSCH код 0 450 905 280

Чи міг би хтось підтвердити?


Изменено: marco, 10 Февраль 2024 - 16:07

  • 0

#2
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11000
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 16:17


І які ще можуть бути причини, з якими реально розібратися самостійно без спеціальних навиків?

 

Катушка, провода


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#3
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 17:13

Катушка, провода

Дякую... 

 

Бачу кабелі bosch 0 986 357 126 будуть коштувати 1200 грн за комплект, а катушки можна знайти окремо, однак саме від bosch 0 221 503 015 лише комплект 4 шт зразу, тому 3400 грн...

Недешево і зовсім невчасно в моєму випадку, але вважаю що запчастини треба купляти якісні...

 

Також симптоми дуже схожі саме на цей випадок, бо під капотом явно видно як двигун смикається в різні боки, вихлоп нерівний. 

 

Почну з кабелів, надіюся що допоможе.


Изменено: marco, 10 Февраль 2024 - 17:27

  • 0

#4
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 18:56

Почну з кабелів
а шо их в темноте на видно как шьёт?

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#5
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 19:10

Не розумію, помилки не можливо почитати? Якщо ш"є десь на одній банці то можливо машина показує номер циліндру. Враховуючи багатоканальність котушки, я би просто почав переставляти високовольтні дроти місцями як просто дроти і вираховував слабкий дріт. А ОПКОМ Корсу Б читає?  Місто яке?

Невже зразу купляти комплекти?


Изменено: baton45, 10 Февраль 2024 - 19:11

  • 0

#6
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 19:41

а шо их в темноте на видно как шьёт?

Нічо не зрозумів. Повинні бути видимі іскри вночі, якщо кабелі виходять з ладу?

Не розумію, помилки не можливо почитати? Якщо ш"є десь на одній банці то можливо машина показує номер циліндру. Враховуючи багатоканальність котушки, я би просто почав переставляти високовольтні дроти місцями як просто дроти і вираховував слабкий дріт. А ОПКОМ Корсу Б читає? Місто яке?
Невже зразу купляти комплекти?

Ну я прочитав що кабелі міняють разом з свічками і причому всі зразу. Поради не українські, люди звикли трохи краще дбати про машину за кордоном. Я вже прямо зараз не біжу купляти, планую на потім. Якщо нові кабелі погоди не зроблять, то будуть лежати на потім.
Помилки треба мати чим читати... А діагностика в майстерні теж гроші коштує... Всі інструменти поступово буду собі купляти. Я не в Україні...

Изменено: marco, 10 Февраль 2024 - 19:44

  • 0

#7
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1570
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 19:45

   Так... Заводиш авто, відкриваєш капот, а там Лас-Вегас...

   Також може причина в пал. фільтрі,трамблері, його кришці, паливному насосі, інжекторі, старій проводці, інше. Авто 30 років... хто там був до тебе і в якому стані все  - питання.

  Сам - це добре, а чи є під рукою необхідний інструмент, прилади, голова на плечах, досвід, руки? Треба спочатку зробити діагностику, бо міняти все по колу - досить затратно.


Изменено: Юрий Сергеевич, 10 Февраль 2024 - 19:52

  • 0

ПТН ПНХ


#8
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11000
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 20:01

    Треба спочатку зробити діагностику,

А шо там педальний метод не працює, чи там скрепкою треба?
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#9
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 20:15

Воно ще й якось хвилями - то дриґається, то зовсім ні.
  • 0

#10
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 20:30

треба мати чим читати...

у каждого опелевода должен быт Оп-ком :sm12_: хотя не уверен, что он дружит со старыми авто.


Изменено: Дмитрий Владимирович, 10 Февраль 2024 - 20:30

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#11
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 21:20

   Так... Заводиш авто, відкриваєш капот, а там Лас-Вегас...

   Також може причина в пал. фільтрі,трамблері, його кришці, паливному насосі, інжекторі, старій проводці, інше. Авто 30 років... хто там був до тебе і в якому стані все  - питання.

  Сам - це добре, а чи є під рукою необхідний інструмент, прилади, голова на плечах, досвід, руки? Треба спочатку зробити діагностику, бо міняти все по колу - досить затратно.

Щойно глянув - є світломузика під капотом. Добре що досі нічого не загорілося. Точно замовляю кабелі. Вже сьогодні. Дякую.

 

Хто був до мене - знаю. Бібліотекарка. Вони і тут бідні як церковні миші.



  Сам - це добре, а чи є під рукою необхідний інструмент, прилади, голова на плечах, досвід, руки? 

В мене досі не було навіть ключа для свічок. Сьогодні став біля будівельного магазину, пішов купив, спробував - вдалося. Кабелі поміняти думаю розуму вистачить, там з того що я почитав нюанс лише в тому, що треба по одному за один раз міняти, щоб не переплутати який куди. Потім бажано зв'язати всі кабелі разом стяжкою в декількох місцях.


Изменено: marco, 10 Февраль 2024 - 22:56

  • 0

#12
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24841
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 23:11

на свалці мабудь його подобрав?...



шукай причину чорних свічок-то і буде вирішенням проблеми

 

вв провода якщо іскрять то звісно під заміну


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#13
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 23:12

на свалці мабудь його подобрав?...

 

Ага, майже так. 

 

За кермом цього чуда Opel Corsa B 1995 десь місяць. Дуже сильно нагадує мою першу машину Таврію, така ж дерев'яна коробка передач. Пересів з кадіка, бо перевернувся через ожеледь, всі цілі але грошей на ремонт нема і поки що не передбачається. Опель купив за 150 євро в товариша, майже отримав в подарунок, бо він якраз придбав щось пристойне і дізнався про мою аварію.

 

https://www.opel-clu...entry1075584623


  • 0

#14
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11000
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 23:24

Хто був до мене - знаю. Бібліотекарка. Вони і тут бідні як церковні миші.

Коли останне ТО робили і шо міняли?

 

шукай причину чорних свічок-то і буде вирішенням проблеми

+1



Дивну тему ти вибрав для початку розмови :sm13_:


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#15
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 10 Февраль 2024 - 23:36

Коли останне ТО робили і шо міняли?

ТО тут обов'язкове, кожні два роки. Сказали що мастило міняли і акумулятор. Щоправда, вже декілька разів машину пхали щоб завелася, так що не знаю наскільки правда щодо нового акумулятора. Коли приїжджаю на місце, то вимикаю всі світла і трохи газую в холосту щоб дещо допомогти ситуації. Можливо, варто буде потрохи замінити лампочки на економні, а якщо не допоможе, то виходить що кудись втікає напруга.

 

Відійду трохи від теми, на моєму кадіку, котрий зараз не на ходу, була подібна проблема, виявилося що жере напругу блок керування ГБО. Попросив щоб перекинули на "ключ", відповідно у вимкненому стані більше не жере...



Дивну тему ти вибрав для початку розмови :sm13_:

Я вже це зрозумів, але не виключено, що буду далі копати і виявиться, що в паливній системі теж є проблема. Принаймні минулий власник розказав, що колись дитина залила в бак воду.

 

Як би там не було, але для мене зараз ця машина - "краще погано їхати, ніж класно ходити пішки".



шукай причину чорних свічок-то і буде вирішенням проблеми

Почитав, можливих причин дуже багато, серед них знайшов таку що зможу вирішити самостійно - замінити повітряний фільтр. Більше ніж впевнений, що він не був замінений вчасно. Але все поступово, я зараз далеко не в тому стані щоб замінити кожну підозрювану деталь...

 

----

Повітряний фільтр bosch 1 457 433 603 - 300 грн.

 

----

Акумулятор bosch Silver S5.004 61Ah 600A 12V P+    - 4800 грн. Вища цінова категорія, зате максимально що може бути по амперах...


Изменено: marco, 10 Февраль 2024 - 23:51

  • 0

#16
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11000
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 01:14

Я вже це зрозумів, але не виключено, що буду далі копати і виявиться, що в паливній системі теж є проблема

Та не, я не про цю, а про ту шо в Львівській гілці, 

 

замінити повітряний фільтр. Більше ніж впевнений, що він не був замінений вчасно

Це ж можна перевірити і як мінімум витрусити мотлох і трохи обстучати пилюку, ділов на 5 хвилин

 

ТО тут обов'язкове, кожні два роки. Сказали що мастило міняли і акумулятор.

Тут, це де? Два роки АКБ практично новий, або шукай витік і якщо АКБ таки міняли, то зарядка на ЗП може вирішити проблему

 

. Принаймні минулий власник розказав, що колись дитина залила в бак воду.

:sm13_:


Изменено: paa, 11 Февраль 2024 - 01:15

  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#17
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 01:28

про ту шо в Львівській гілці, 

Це тому що я родом зі Львова, а також тому що не знав з чого навіть почати описувати проблему.

 

витрусити мотлох і трохи обстучати пилюку, ділов на 5 хвилин

Це варіант, про який я не подумав. Але ж чомусь цей фільтр в результаті замінюють, а не просто чистять. То вже дочекаюсь доставку і заміню, щоб два рази не вставати.

 

 

Тут, це де? 

Я в Польщі.

 

 

Два роки АКБ практично новий, або шукай витік і якщо АКБ таки міняли, то зарядка на ЗП може вирішити проблему

Там дитина також могла відкрити двері в машині і піти додому, а світло в салоні садило акум в нуль. Зарядити в принципі можна, є пуско-зарядне під рукою і довгий шнур, тільки не дуже хочеться гратися. Дотепер я звик міняти запчастини і розхідники на нові, просто в моїй ситуації не все зразу.



Машина дуже легка і я сам її навіть недавно зміг розігнати, на ходу застрибнути і завести з посадженим акумом (а в машині сиділи троє дітей).


  • 0

#18
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1570
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 09:52

Можливо, варто буде потрохи замінити лампочки на економні

Зарядити в принципі можна, є пуско-зарядне під рукою і довгий шнур, тільки не дуже хочеться гратися.

   Друже, в тебе дуже слабке уявлення по те, як влаштовано автомобіль....Від заміни зампочок на "економні" генератор не відновиться, а акум не зарядиться. Заряди акумулятор, регламентно це варто робити раз в півроку (якщо тобі важливо подовжити йому життя). Це ж так логічно зробити коли він сів. Перевір зарядку на ньому від генератора на холостих, середніх обертах, без навантаження і з ним (світло фар, вентилятор) - вольтметр на  +/- акума. Також перевір напругу при вимкненому запаленні. 

  Слаба напруга бортмережі чи дасть нормальну іскру? Подумай...


  • 0

ПТН ПНХ


#19
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 11:14

якщо тобі важливо подовжити йому життя
всё авто стоит дешевле нового аккума. Стоит заморачиваться?

 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#20
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 11:35

Зарядити АКБ за півтори доби краще ніж викласти сотку баксів і знову сісти у калюжу по причині "бо не АКБ". Погане АКБ ---нафіг.

 

 Зарядити в принципі можна, є пуско-зарядне під рукою і довгий шнур, тільки не дуже хочеться гратися. Дотепер я звик міняти запчастини і розхідники на нові, просто в моїй ситуації не все зразу.

 

Можеш обіжатися але мабуть я споглядаю приклад інфантильного білого комірця, якого життя схопило за сраку, та цей хлоп ще не зрозумів до кінця, що він чоловік з яйцями для боротьби та захисту своєї сім"ї.

 

Заряди АКБ та не займайся фігнею. Гратися він не хоче. Вже награлися.

 Я таких псевдомажорів скільки наспоглядав за останні років надцять, іздить на крутому авто, а простого комплекта ключів та зарядного нема. От вам хлопці і смажений півень під хвоста клюнув.

  Так що не хвилюйся, станеш тільки міцнішим, все у тебе складеться. Ваше ДНК на багато краще знає і вміє чим ви сподіваєтесь.  :ad_new: Можеш вважати це стандартною чоловічою словесною підтримкою. :ukr:


Изменено: baton45, 11 Февраль 2024 - 11:45

  • 0

#21
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11000
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 13:35

Це варіант, про який я не подумав. Але ж чомусь цей фільтр в результаті замінюють, а не просто чистять. То вже дочекаюсь доставку і заміню, щоб два рази не вставати.

Я ж не пропоную не міняти, просто поки не купив, можна як мінімум впевнитись шо повітря нормально поступає до двигуна, а особлио після літа з потолиним пухом, та і роботи відстебнути чотири фіксатора можна зробити навіть не вставая.

 

Зарядити в принципі можна, є пуско-зарядне під рукою і довгий шнур, тільки не дуже хочеться гратися.

:faceoff: Є зарядне, але краще заводити з толкача :smile275: Заряди АКБ, машина скаж тобі дякую :cool1:

 

всё авто стоит дешевле нового аккума. Стоит заморачиваться?

:sm13_:
 

 

 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#22
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2935
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 13:58

Доречі, нещодавно з своєю бавився - три роки назад міняв АКБ. Получив "пілюль" від товариша що забив на клеми які вже "побіліли" не тільки ззовні а і в середині і на просадках напруги особливо впливали на нормальну роботу АКБ  :faceoff:


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#23
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 14:26

Я так зрозумів, що треба розказувати або все, або нічого ))
В мене з собою лише пуско-зарядне, таке метр висотою, два режими - (1) просто дофіга і (2) дуже дофіга. Ідеально щоб включити на одну хвилину і завестися з мертвого акума. Щоб зарядити впродовж доби-півтори це не той пристрій. Та й проводка в орендованому помешканні до дупи, вже диміла коли включали електричну духовку.

Але я згідний з напрямком думки і буду шукати варіанти.

Забруднитись не боюся, якщо що. Я з дуже бідної сім'ї. Трохи вдалося краще заробляти в минулі роки, Бог дав - Бог забрав, нехай буде Ім'я Господнє благословенне (с)
  • 0

#24
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 11 Февраль 2024 - 17:49

    Марко. От тебе зараз зовсім засмучу. На мою думку із виразу "Я із дуже бідної сім"ї" та "Я великий  дурень" мене на перший погляд більш засмучує другий вислів. Бо не рідко людям Бог дам голову та важкі сімейні обставини. Але якщо людина признає себе непутящим, то це вже признак гумору, правди, та відвертості,  або..... вже нічого не поробити, така воля Господа. Навіть не знаю чи вже ставити смайлика веселого.

    Намагайся ніколи не опускати руки у житті, не прикривайся своїми слабими місцями, намагайся стати кращими ніж твої батьки і вчи цьому своїх дітей. А Богу тоді нічого не залишиться як допомагати у ваших добрих справах. :smile423:


Изменено: baton45, 11 Февраль 2024 - 17:49

  • 0

#25
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 12 Февраль 2024 - 14:22

Нічо ти не засмутиш, бо я сюди приходжу не для моральної підтримки, а за конкретними технічними порадами. Наприклад про світлячки під капотом я би сам ніяк не здогадався. Зараз чекаю доставку кабелів, вони вже в дорозі. Відпишуся чи допомогла заміна. Поки що дякую.


  • 0

#26
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 12 Февраль 2024 - 14:57

Молодець! Якщо ти в змозі розганяти машину з дітьми своїми силами, то не зупинишся. :ukr:  :sm302:

Доречі, АКБ перевір, та сподіваюсь що там вже нічого путнього не буде. Свинець досить капризний та вибагливий до режимів заряду та експлуатації, а в тебе і зарядного нормального нема під рукою.  І все це потребує вкладень. Я з приводу самого нового АКБ.


Изменено: baton45, 12 Февраль 2024 - 14:58

  • 0

#27
Дмитрий Владимирович

Дмитрий Владимирович

    мастер-ломастер

    • Сообщений 8809
  • Возраст: 56
  • Имя:Дмитрий
  • Город:которого больше нет, под Харьковом
  • Авто:ASTRA G, Z1.6ХЕР 07 ГБО Zavolli
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 12 Февраль 2024 - 15:32

та експлуатації
городской режим этому не способствует. Нужны длительные поездки. 

Клеммы АКБ можно обслужить. Очистит и окислы убрать.


 
stopkadr_2016.png        %D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%


#28
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 12 Февраль 2024 - 15:36

городской режим этому не способствует. Нужны длительные поездки. 

Клеммы АКБ можно обслужить. Очистит и окислы убрать.

 

Це якщо є час і натхнення, а так то замінити клеми, зважаючи на їхню копійчану вартість.


  • 0

#29
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2935
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 12 Февраль 2024 - 16:06

Це якщо є час і натхнення, а так то замінити клеми, зважаючи на їхню копійчану вартість.

 

Нащо міняти якісні хоч і не нові на ноунейм з авторинку?


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#30
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 14 Февраль 2024 - 02:39

Нащо міняти якісні хоч і не нові на ноунейм з авторинку?

автоклеми bosch 1 901 315 104



Кабелі поміняв, ще після того багато не проїхав, але ще ні разу машина не дриґалася. Всім дякую, це те чому я сюди прийшов. Але ще буду далі тут писати що роблю.


  • 0

#31
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 15:49

Ремінь грм bosch 1 987 949 459


  • 0

#32
Igor C.

Igor C.

    Авторитет

    • Сообщений 1989
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь Чумак
  • Город:Odessa
  • Авто:Opel Astra G
  •  
  • Регистрация: 15.02.2010

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 16:27

Ремінь грм bosch 1 987 949 459

А чим обумовлений такий вибір?

Я не кажу що Бош поганий ремінь, але наскількі я знаю, його ціна десь у рамках 600-800 грн

"Орігінал" GM на Корсу Б коштує аж на 100грн дорожче

ГРМ то так штука що краще не єкономити

За такою ж самою ціною як і Бош, можна взяти Континенталь, або Хатчінсон, до них поки що більше довіри чим до  сучасних Бошів та Гейтсів


Изменено: Igor C., 15 Февраль 2024 - 16:27

  • 0

#33
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1243
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 16:34

А може у них там Бош справжній? :ad_new:


  • 0

#34
marco

marco

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Имя:marco
  • Город:закордонна чужина
  • Авто:Opel Corsa B 1995 1.4 Hatchback
  •  
  • Регистрация: 03.02.2024

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 16:49

А чим обумовлений такий вибір?

Я не кажу що Бош поганий ремінь, але наскількі я знаю, його ціна десь у рамках 600-800 грн

"Орігінал" GM на Корсу Б коштує аж на 100грн дорожче

ГРМ то так штука що краще не єкономити

За такою ж самою ціною як і Бош, можна взяти Континенталь, або Хатчінсон, до них поки що більше довіри чим до  сучасних Бошів та Гейтсів

Мало що знаю про виробників запчастин, записую собі на потім номери запчастин щоб потрохи замовляти. Буду проїжджати біля СТО, зайду запитаю який саме виробник користується довірою. І серед бошів на мою машину є декілька варіантів. Конкретно цей ремінь bosch 1 987 949 459 коштує 650 грн.



Для мене без досвіду бош це просто німецький виробник, про якого тут говорять що "запчастини завжди підходять". Може це не зовсім говорить само за себе, але наприклад про французьких виробників говорять зі сміхом крізь сльози, наприклад ось так: "навіть коли купляєш оригінальні запчастини, то чомусь вони з тим самим маркуванням але з різних партій можуть відрізнятися за розміром".


  • 0

#35
Igor C.

Igor C.

    Авторитет

    • Сообщений 1989
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь Чумак
  • Город:Odessa
  • Авто:Opel Astra G
  •  
  • Регистрация: 15.02.2010

Опубликовано 15 Февраль 2024 - 18:06

 Конкретно цей ремінь bosch 1 987 949 459 коштує 650 грн.


 

Десь так воно і коштує. Хоча, цілком може бути "азіатський" Бош.

Кажуть що різниці немає, Бош всюди Бош, але щось слабо віриться

 

В той же самий час

https://avto.pro/par...;208;0000;64491

 

 

але наприклад про французьких виробників говорять зі сміхом крізь сльози, наприклад 

Французів навіть у ремонт ніхто не хоче брати )))))


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых