Перейти к содержимому


Реклама









Фото

OVA 2024Біг по колу або біг без кінца


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
41 ответов в теме

#1
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 27 Февраль 2024 - 15:31

Вітаю! Побачив тему про Тігру А і вирішив створити свою. Перш за все питання до форумчан, чи цікаво комусь? Бо я так розумію, драндулєти такого плану тут уже велика рідкість і давно в минулому.
Машина вже четвертий рік у мене, скільки грошей закопано тільки Бог зна, але вважаю, що машина того варта. Робиться у мене все дуже повільно, але діло йде.
 
Про машину:
Opel Vectra A, рестайл 1993, C16NZ, збірка британська, Лютон, нульова GL взагалі без опцій, навіть без ЦЗ. Із опцій тільки чудовий колір Rioja Red 69L. Куплена у 2020 році, вся історія авто впринципі відома, якщо вірити словам продавця. До 98ого року знаходилась у Німеччині, у 98 році куплена українцем у Дортмунді, зберіглась номерна рамка дилера зпереду, куплена разом із Гольф 2. З того часу проживала у Броварах, де пізніше перейшла до родича. До моменту продажу була на номерах і ТП 98ого року, при переоформленні бачив і спілкувався з власником, який і пригнав авто. На момент покупки одометр показував 214т. Флуд на цю тему вітається.
 
В 2020 поварена (пороги+задні арки, чашки задніх пружин, плюс невеликий клаптик дна у задніх пасажирів). Переднє дно живе, з водою зпереду боролися два роки і наче побороли, побачимо цього літа. Дно з сторони салону покрив в три слоя антикором. Воду в багажнику побороли повністю, починали з заміни заднього скла і його ущільнювача. Дякую Bagrov за чудову роботу! Також заміною скла вирішилось питання підігріву. Воду з району лючка також побороли, хоча і колгоспом, конденсат в багажнику також поборано. Багажник весь живий, включно з коритом запаски. В одному місці збиралось вже гнити, але вчасно побороли воду, зачистили і обробили. Кришка рідна, не гнила, стоїть криво, як зазвичай  :sm13_:  Двері 3 з чотирьох гнилі, нові двері вже є, дві в колір, одну будемо фарбувати.
 
Всіх цікавить салон: карти рідні, в рестайлинговій GL раскрасці, як і сидіння. Підклеював верх у обох передніх карт, подлокотник цілий у всіх. Сидіння ок, водійське підшивали двічі, але поки нічого серйозного. Руль рідний, досить рідкий рестайл без подушок, зустрічається на 1993 і ранніх 1994. Всі дефлектори рідні, всі регулювання робочі, включно з правим дефлектором. Весь салон, включно з ковроліном і обшивкою багажника чистив піною-хімчисткою у 2023 році.
 
Технічно все як зазвичай у 30-річного опеля. Більшість сальників і прокладок тече, міняю, як туди лізу. Цією зимою замінив майже весь комплект вертольота на оригінальний ГМ від ланоса, на підході кільце ручки кпп. Свічки, провода, всі фільтра включно з паливним, який взагалі був оригінальний, поміняні в 20ому році ще, з того часу наїздили тисячі 2 пробігу, якщо не меньше. Трамблер здох прямо на ходу в 23ому році  :sm12_: Додому їхали на шнурці. Під час розбору виявилось, що датчик холла розвалився. Куплений бу трамблер із Європи, все крім бігунка оригінал, навіть кришка Delco Remy, бігає чудово. Польский глушак порвало вже до кінця, коли прийшлов гаплик трамблеру, він дирявий був уже на момент покупки. Замінений на новий Bosal включно з новими резинками. Задні гальма повністю нові, зпереду поки все ок, замінив тільки один датчик абс, бо било помилку. Підвіска вся оригінал, гаплик приходить тільки заднім амортизаторам, тікуть і стучать, добиваю і буду міняти, уже купив весь комплект відбійників оригінал GM.
Ручник не працює  :ac: Троси протянув ще у 22ому, гайку виточить мені не можуть вже другий рік  :smile44:
 
З пічкою все як зазвичай, радіатор на момент покупки уже був вколхожений невідомо з чого, без написів взагалі. Був уже один заход минулого року поміняти, але кинули і продали дірявий  :faceoff: Цього року купив ще один, уже майже новий латунь Harrison, влітку буду робити. Рідний вентилятор пічки здох зимою 22ого-23ого року, замінив, маю ще три в запасі  :flag_opel:. Резистор знайшовся в своїх запасах, всі 4 положення працюють, але перевернуто все з ног на голову, перше положення - це 4, а 4 - це перше, поки залишив так. 
Цього року очікує ремонту насос гур, де уже явно гаплик підшипнику. 
 
Зроблено за 4 роки багато, багато чого просто забув написати, із цікавого: поставлена оригінальна електроантенна+нова резинка до неї, замовляв із Європи. Замінив рідну магнітолу з поламаною касетною декою на таку саму, але з робочою, маю два перебраних підкасетника Fischer  :sm12_: Міняли передній бампер, стояв дорест. Ремонтували і красили, поставив оригінальні лінзовані туманки ZKW, ліва ціла повністю, всі 3 кріплення, праву замовляв з Європи, колхозив верхнє. Підкапотка проводка була, прокладав з мінімумом колгоспу тільки зі сторони салону, робив по розуму, запобіжник у блоці на своєму місці, рідна кнопка, всі підсвітки працюють. Поставив приборку з тахометром, бреше на 9т пробігу, було 215, стало 206, поміняв всі лампочки на такі ж оригінальні, світить що треба.
 
Всю зиму машина в гаражі, як теплішає, починається сезон робіт. На цей рік заплановано: кузовщина (перекрас крила, покрас однієї двері, заміна двох дверей в колір, можливо полірування двох дверей і ляди, якщо там є що полірувати, покраска нових кришок дзеркал), після, поїздка до електрика (оригінальні передні есп, не колхоз з овб, електрадзеркала, уже перебрані, обидва оригінал GM, оригінал ЦЗ весь комплект, маю все, дверні плафони, продали комплект з сенатора, з рамками, фішками і тд, ретро сигналка Bosch Bloctronic IM-US з датчиком об'єму салону, також маю нову), також заплановано зняття стелі і установка задніх плафонів в ручки і козирьків зі світлом уже власними силами.
 
Трохи фото з різного періоду:

Спойлер

Більше фото є тут: https://www.flickr.c...177720310887860

Бортжурнали, або що не веду, але іноді цікавинки викладаю на Флікру. Якщо ця тема комусь цікава, буду викладати тут, цікавого багато, вся хата, гараж і два сарая завалено запчастинами і всяким цікавезним на вектру. Живу в одній кімнаті з дверною картою, приборкою, і двума ящиками оригінальної електроніки.  :ukr:


  • 0

t67030.gif


#2
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 27 Февраль 2024 - 16:19

Конечно интересно! Разбавить политику как минимум, немного. Так что сходу подпись на тему

Верка Багрова - на традиционном месте))
  • 0

 
:hi: 
 
 


#3
Benificar

Benificar

    Авторитет

    • Сообщений 1443
  • Возраст: 34
  • Имя:Андрей
  • Авто:Opel Vectra C '04 2.2
  •  
  • Регистрация: 01.06.2017

Опубликовано 27 Февраль 2024 - 21:23

Супер. Моя перша автівка, тільки була 90 року і синя.
П.с. По фото стан гарний, тільки б ковпаки інші, більш відкриті, додадуть краси, імхо)
  • 0

#4
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 27 Февраль 2024 - 21:39

П.с. По фото стан гарний, тільки б ковпаки інші, більш відкриті, додадуть краси, імхо)

Дякую! Минулого літа нарешті купив литі 14ті ромашки, 2 роки збирався. На ковпаках то вже старші фото. Хотів такі:

Спойлер

 
Але нажаль їх дуже важко знайти, тому поставив такі:

Спойлер

Ковпачки є всі 4. Вигляд змінився однозначно на краще, колись в майбутньому, можливо, перефарбую їх, бо лізе фарба з них, у такий же сірий колір.


  • 0

t67030.gif


#5
futbolfans

futbolfans

    Авторитет

    • Сообщений 6529
  • Имя:Володимир
  • Город:Київ
  • Авто:1.5
  •  
  • Регистрация: 14.01.2014

Опубликовано 27 Февраль 2024 - 21:41

:flag_opel:


  • 0

#6
Bagrov

Bagrov

    Клубний АвтоСкляр ;)

    • Сообщений 4620
  • Возраст: 41
  • Имя:Євгеній
  • Город:Київ
  • Авто:VECTRA C
  •  
  • Регистрация: 05.10.2006

Опубликовано 28 Февраль 2024 - 12:39

Верка Багрова - на традиционном месте))

Це на якому?))


  • 0

Якщо комусь треба: 067-246-64-10 


#7
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3608
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 28 Февраль 2024 - 12:57

Це на якому?))

Там где велит традиция шо не понятно :sm13_:
  • 0

 
:hi: 
 
 


#8
Bagrov

Bagrov

    Клубний АвтоСкляр ;)

    • Сообщений 4620
  • Возраст: 41
  • Имя:Євгеній
  • Город:Київ
  • Авто:VECTRA C
  •  
  • Регистрация: 05.10.2006

Опубликовано 28 Февраль 2024 - 13:02

Там где велит традиция шо не понятно :sm13_:

Зрозумів, подивися фото))


  • 0

Якщо комусь треба: 067-246-64-10 


#9
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 10 Март 2024 - 23:31

Сезон кузовних робіт розпочато. Перекрас з піскоструєм правого крила, бо поліз лак на ньому ще минулої весни. Нижнє кріплення не відгнило, тому і вирішив робити рідне.

Спойлер

Встановлю після того, як промажу зворотній бік антикором.
 
Писати про кліпси, кріплення і заглушки не бачу сенсу, купляю таке часто і с запасом. Буду розповідати більше про цікаве.
 
Купив шумку капота, давно шукав, стан на 3+ з 5, але тримається купи, не розпадається. Продув компрессором, не вистачило декількох рідних кліпс, тимчасово наколхозив ті, які були, потім докуплю.
Спойлер

Перепаяв лампочки в підсвідці блоку світла, кнопки передніх птф і кнопки корректора, не працювали. Колхозить лед не хотів, хотів рідну помаранчеву підсвітку. Брав лампочки Tempest T3MM12V1W на 1вт, вони виявились на 1мм меньше ніж рідні, але працюють чудово, світить ярко.
Спойлер

Майже зібрав комплект оригінальних резинових ковриків, маю водійський і задні, нажаль пасажирського не траплялось взагалі. Поставив поки тільки задні, водійський поки дома користь приносить  :sm12_: Помию уже літом.
Спойлер

Ще минулого року купив ричаг взборі, де оригінальна ручка не гуляє. Замінив демпферне кільце, зняв рідний ричаг, але поставити сьогодні не встиг. Забрав додому трохи підшити рідний чохол і поставити його на новий ричаг.
Спойлер

Також поставив нову оптику зпереду зліва. Перед Новим Роком попалося недорого рідне бошевське рестайлінгове скло на ліву фару. Пізніше купив добру бошевську дорестову фару під корректор і замінив скло. Всі кріплення цілі. До цього зліва стояв франкенштейн із корпуса бош і скла невідомого мені виробника ХАСТА. Також замінив поворотник, до цього був рідний, але вигорів, в одному місці тріснув, і одного разу вже випадало скло, я проклеював. Знайшов єдиний на всю країну у продажі рестовий поворотник Hella, купив ще минулої осені. Лівий такий самий Hella купив і поставив весною 23ого. 
Спойлер

Рідні спойлери на двірники  :sm13_: 9121993 номер, якщо кому треба, ще було декілька в наявності у Львові. Взяв два, хоча з заводу має бути тільки на пасажирському. На бошевскі каркасні щітки стає туго, сидить добре.
Спойлер

 
Далі за планом фарбування правої передньої двері. Років 10 назад купував назад наче тут і купував, і її час настав.  :sm13_:


  • 0

t67030.gif


#10
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 12 Март 2024 - 19:54

Вітаю в клубі 30+ :)

Диски оті що ти хотів дійсно круті бо рідкісні. Ромашки ті з Astra F, то її стокові.

За салон і стан карти дверей водія - моє шанування.

Кермо оце - це також найкраще яке було на Vectra A / Astra F.

Всі ці болячки переривача розподільника С16NZ ми проходили ще в 2007 році :)

Килимки передні дещо додають "драматичності" - треба з цим щось робити.

Лінзовані туманки то є шикардос, позаяк це ехо інженерії 90х, у фейслфті Vectra A/Astra F їх вже не було, була пластикова срань

І що зі світлом? Бо як багато %username% тоді казали що на Vectra A "світла нема". Стокове світло світить при справних, відрегульованих фарах?

Заміна кузовщини - це чітерство, бо вона є. Які не які а  ремвставки і пороги нові є. Навіть лонжерони задні Klokkerholm бачив в продажу, нові. Вектра не тігра :)


Изменено: pierre, 12 Март 2024 - 19:59

  • 0

ptycQHG.jpg


#11
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10817
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 12 Март 2024 - 20:22

Вітаю в клубі 30+ :)

Та капець. Вік дуже поважний. Треба бути дійсно фанатом старого Опеля, щоб підіймати такі екземпляри.

Благо я не стикнувся з такими проблемами у своєму авто.


  • 0

#12
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 12 Март 2024 - 20:52

Та капець. Вік дуже поважний. Треба бути дійсно фанатом старого Опеля, щоб підіймати такі екземпляри.
Благо я не стикнувся з такими проблемами у своєму авто.

Це не америкоса гнутого віддать гіпсокартонщикам на ремонт.
Із проблемами в авто стикаються всі автовласники, інша справа як вони їх "вирішують" ремонтують міняють чи затикають кукурудзяним качаном. І коли за час експлуатації машина напитує багато таких рішень "за три копійки" вона і перетворюється на лахміття.

Изменено: pierre, 12 Март 2024 - 21:36

  • 0

ptycQHG.jpg


#13
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10817
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 12 Март 2024 - 20:57

вона і перетворюється на лахміття.

Ну у мене не лахміття. Мабуть тому що в одних руках з 1998, як попала в Україну.


  • 0

#14
Низколетящий

Низколетящий

    Авторитет

    • Сообщений 1635
  • Имя:Валерий
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Vectra A 2.5 V6
  •  
  • Регистрация: 10.09.2012

Опубликовано 12 Март 2024 - 23:09

Я смотрю,я не один такой больной,древний жОпель реставрировать... :sm13_:  :sm13_:  Свой думаю через месяц ставить на сварку,покраску и т.д.+разные плюшки ОВА...может тоже тему запилить?)


  • 0

"Жизнь надо прожить так,чтобы голуби,пролетая над твоим памятником,терпели из уважения!"

Ukrainian Vectra Club


#15
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 13 Март 2024 - 08:01

Лінзовані туманки то є шикардос, позаяк це ехо інженерії 90х, у фейслфті Vectra A/Astra F їх вже не було, була пластикова срань
І що зі світлом? Бо як багато %username% тоді казали що на Vectra A "світла нема". Стокове світло світить при справних, відрегульованих фарах?
Заміна кузовщини - це чітерство, бо вона є. Які не які а  ремвставки і пороги нові є. Навіть лонжерони задні Klokkerholm бачив в продажу, нові. Вектра не тігра :)

Лінзовані туманки дорест, по каталогу справді дорест, але стають в рест бампер без питань. Власне, маю і рестові  :sm12_:

Спойлер

 
Туманки світять классно, основне світло поганеньке. Ще не регулював, але перебрав обидві фари, скло оріг Бош рестайл, поміняв вигорівший відбивач у правій. Власне колхозить нічого не збираюсь зі світлом, поміняю лампочки на нові звичайні OSRAM, лінзи колхозить не хочу.
 
Так клоккерхольм і ставили, навіть фото з того періоду залишилось. І арки, і пороги Клоккерхольм.
Спойлер

 

Диски оті що ти хотів дійсно круті бо рідкісні. Ромашки ті з Astra F, то її стокові.

Не тільки. Йшли опцією на ОВА у комплектації Expression, ну і можна було докупити в салоні окремо, як оригінальний аксессуар. 
Колись мав ОАФ саме з такими дисками, вагон X14XE
 

Спойлер

 

Та капець. Вік дуже поважний. Треба бути дійсно фанатом старого Опеля, щоб підіймати такі екземпляри.

Власне і не збирався брати знову ОВА тоді, але поїхав подивитися і тоді одразу подумав, що моя  :ukr: Власне, саме ця привабила дуже непоганим станом салону в першу чергу, при чому взагалі без колхозу. Навіть тонеру не було за 30 років, не те шо сігналки. ГБО також не було, нема і не буде.


Изменено: Opel77, 13 Март 2024 - 08:33

  • 0

t67030.gif


#16
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10817
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 13 Март 2024 - 08:10

может тоже тему запилить?)

А чому ні?


  • 0

#17
Stаn

Stаn

    Пастырь

    • Сообщений 367
  • Возраст: 39
  • Имя:Андрій
  • Город:ЗСУ
  • Авто:OVC 2.2
  • Гос. номер:КА9690ІІ
  •  
  • Регистрация: 17.10.2011

Опубликовано 13 Март 2024 - 09:27

Найкраща Вектра А - це Калібра  :sm13_:


  • 0

2010: OKE -> OKE -> OOA -> OVB -> OOB -> OVC


#18
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 13 Март 2024 - 12:14

Лінзовані туманки дорест, по каталогу справді дорест, але стають в рест бампер без питань. Власне, маю і рестові  :sm12_:

Спойлер

 
Туманки світять классно, основне світло поганеньке. Ще не регулював, але перебрав обидві фари, скло оріг Бош рестайл, поміняв вигорівший відбивач у правій. Власне колхозить нічого не збираюсь зі світлом, поміняю лампочки на нові звичайні OSRAM, лінзи колхозить не хочу.
 
Так клоккерхольм і ставили, навіть фото з того періоду залишилось. І арки, і пороги Клоккерхольм.
Спойлер

 

Не тільки. Йшли опцією на ОВА у комплектації Expression, ну і можна було докупити в салоні окремо, як оригінальний аксессуар. 
Колись мав ОАФ саме з такими дисками, вагон X14XE
 

Спойлер

 

Власне і не збирався брати знову ОВА тоді, але поїхав подивитися і тоді одразу подумав, що моя  :ukr: Власне, саме ця привабила дуже непоганим станом салону в першу чергу, при чому взагалі без колхозу. Навіть тонеру не було за 30 років, не те шо сігналки. ГБО також не було, нема і не буде.

І у мене була F_ка була кузові Caravan але з C16SE

А я на тігру тонування сам здирав (незабутній сморід).


Найкраща Вектра А - це Калібра  :sm13_:

Таки да, але ж де вони всі


  • 0

ptycQHG.jpg


#19
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 13 Март 2024 - 12:17

І у мене була F_ка була кузові Caravan але з C16SE

Повний інжектор рідка штука. Нещодавно також бачив C14SE OAF в розборі, цікаві двигуни


  • 0

t67030.gif


#20
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 13 Март 2024 - 12:35

Повний інжектор рідка штука. Нещодавно також бачив C14SE OAF в розборі, цікаві двигуни

Краще б його ставили та Corsa Tigra замість 16V


  • 0

ptycQHG.jpg


#21
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 13 Март 2024 - 12:42

Краще б його ставили та Corsa Tigra замість 16V

Однозначно, після X14XE з опелівським DOHC завязав. Поглядував тільки на 2.0DTI ОВБ, бо хотілося солярки, але доля розпорядилась інакше, і придбав ОВА.


  • 0

t67030.gif


#22
Stаn

Stаn

    Пастырь

    • Сообщений 367
  • Возраст: 39
  • Имя:Андрій
  • Город:ЗСУ
  • Авто:OVC 2.2
  • Гос. номер:КА9690ІІ
  •  
  • Регистрация: 17.10.2011

Опубликовано 13 Март 2024 - 14:19

 

Таки да, але ж де вони всі

та хватає їх ще у продажу... але дороговато хочуть, як за спорткар  :sm13_:


Изменено: Stаn, 13 Март 2024 - 14:20

  • 0

2010: OKE -> OKE -> OOA -> OVB -> OOB -> OVC


#23
futbolfans

futbolfans

    Авторитет

    • Сообщений 6529
  • Имя:Володимир
  • Город:Київ
  • Авто:1.5
  •  
  • Регистрация: 14.01.2014

Опубликовано 14 Март 2024 - 10:28

может тоже тему запилить?
Обов,язково !  :flag_opel:  :smile44:  :sm17_2:  :sm302:
  • 0

#24
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 14 Март 2024 - 15:54

Однозначно, після X14XE з опелівським DOHC завязав.

Доречі хотів спитати чому? Вони ж точно такі самі наче


  • 0

ptycQHG.jpg


#25
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 14 Март 2024 - 16:08

Доречі хотів спитати чому? Вони ж точно такі самі наче

Клапана б'ють, вічні проблеми з гбц (порівняно с nz/sz), заміна грм - ціла пригода, при цьому на легшій астрі на низах їде, як важща вектра 1.6 моно. Короче, порівняно з одновальною лінійкою, де який двигун не візьми, не промахнешся, тут дупа якась. Продали на пробігу 206т.

 

Мені більше подобається воювати з прокладкою клапанної кришки та трамблером  :sm13_:


  • 0

t67030.gif


#26
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 14 Март 2024 - 17:22

Клапана б'ють, вічні проблеми з гбц (порівняно с nz/sz), заміна грм - ціла пригода, при цьому на легшій астрі на низах їде, як важща вектра 1.6 моно. Короче, порівняно з одновальною лінійкою, де який двигун не візьми, не промахнешся, тут дупа якась. Продали на пробігу 206т.

 

Мені більше подобається воювати з прокладкою клапанної кришки та трамблером  :sm13_:

ГРМ? на один ролик більше? Ну тошо клапана гне, ну це канешно буває. Але і не на всіх OHC їх не гне. У C16/18NZ можна доношувать грм до ручки, а в 1,3 1,4 наприклад нінада. Доступ, ну да, ці старі мотори 1,4-1,6 дадуть закурить навіть в підкапотному просторі Vectra B


  • 0

ptycQHG.jpg


#27
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 14 Март 2024 - 17:43

ГРМ? на один ролик більше? Ну тошо клапана гне, ну це канешно буває. Але і не на всіх OHC їх не гне. У C16/18NZ можна доношувать грм до ручки, а в 1,3 1,4 наприклад нінада. Доступ, ну да, ці старі мотори 1,4-1,6 дадуть закурить навіть в підкапотному просторі Vectra B

Я і не кажу, що це мотори-катастрофа, але там де є вибір, надаю перевагу 8v. У ОАФ вибір був, x16sz або 1.7тд, ІМХО, був би куди більш вдалий вибір.


  • 0

t67030.gif


#28
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 21 Март 2024 - 18:16

 

Диски на ОВА у комплектації Expression, ну і можна було докупити в салоні окремо, як оригінальний аксессуар. 
Колись мав ОАФ саме з такими дисками, вагон X14XE
 

Ось попалося фото тих дисків які я люблю на Vectra A

431240443-808889057949659-41828069313666


  • 0

ptycQHG.jpg


#29
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 21 Март 2024 - 19:04

Ось попалося фото тих дисків які я люблю на Vectra A

Є ще також непогані, з пятикутним ковпачком. Там вибір то непоганий (див 2 фото), чотирьохспицеві також виглядають цікаво, не зустрічав такі. З рестового дизайн пакету також цікаві 15ті, фото 3. Але уже що є, то є. Якщо буду брати ще комплект, то уже тих, які хотів з самого початку.

Спойлер


  • 0

t67030.gif


#30
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 21 Март 2024 - 19:33

Є ще також непогані, з пятикутним ковпачком. Там вибір то непоганий (див 2 фото), чотирьохспицеві також виглядають цікаво, не зустрічав такі. З рестового дизайн пакету також цікаві 15ті, фото 3. Але уже що є, то є. Якщо буду брати ще комплект, то уже тих, які хотів з самого початку.

Спойлер

А оцих немає. Це від версії Sportive

Теж чотінькі

opel-vectra-edition-sportive-hatchback.j


  • 0

ptycQHG.jpg


#31
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 21 Март 2024 - 19:36

А оцих немає. Це від версії Sportive

Теж чотінькі

Нє, ці не подобаються. Їх багато в продажу, ІМХО, виглядають як китайський колхоз. Вони калібрі більше пасують, хоча все одно мені не подобаються.


  • 0

t67030.gif


#32
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3868
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 21 Март 2024 - 19:37

Колись такі були у знайомих на V6


  • 0

ptycQHG.jpg


#33
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 21 Март 2024 - 19:48

Колись такі були у знайомих на V6

Зараз багато ірмшеровських натягли з євробляхами, але на ОВА виглядає ні к селу, ні к місту. Хоча навіть в каталозі вони є. Ще труси з корси б пропонували  :sm13_: досить популярний вибір для ланоса ОВА, ОКЕ.

Спойлер

Взагалі, з опелівськими дисками тих років одна спільна проблема на всіх - ковпачки. Якщо їх нема, то дупа, бо коштують вони 200+ штука, якщо взагалі є у продажу. З моїми були всі 4, без них брати не хотів.


  • 0

t67030.gif


#34
futbolfans

futbolfans

    Авторитет

    • Сообщений 6529
  • Имя:Володимир
  • Город:Київ
  • Авто:1.5
  •  
  • Регистрация: 14.01.2014

Опубликовано 21 Март 2024 - 20:58

А оцих немає. Це від версії Sportive

Теж чотінькі

opel-vectra-edition-sportive-hatchback.j

В цьому кузові гарна  :sm17_2:

Двері задні від седана і хетчбека однакові ? бо знаю де є одна задня дверка . Наче не гнила  . Наче ліва . Мо хто шукає  :smile44:


  • 0

#35
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 55
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 21 Март 2024 - 21:02

Двері задні від седана і хетчбека однакові ? бо знаю де є одна задня дверка . Наче не гнила  . Наче ліва . Мо хто шукає  :smile44:

В каталозі сказано, що однакові. В житті не перевіряв. Знаю, що рест і дорест відрізняються, рестові посилені трубою всередині.


  • 0

t67030.gif





0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых