Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Підшивка нового ЕБУ двигуна Opel Corsa D 1.0 2009 (2010)Різні помилки на різних ЕБУ


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
5 ответов в теме

#1
Corsa D

Corsa D

    Начавший говорить

    • Сообщений 2
  • Имя:Олег
  • Авто:Opel Corsa D
  • Гос. номер:АМ5334ЕІ
  •  
  • Регистрация: 06.03.2024

Опубликовано 06 Март 2024 - 12:06

Всім привіт. Сталася наступна ситуація. Були пропуски запалення на одному з циліндрів, свічки палили норм було прийнято рішення замовити новий модуль запалення і замінити його. Купили Delphi GN10362-12B1, після заміни на холостих авто працювало справно, після 2500тис. обертів почали плавати оберти, висвітило помилки: чек, авто з ключем, abs, esp та F. Провели діагностику - не має звязук з ЕБУ двигуна, зняли знову перевірили на столі - вмер. Замовили інший (назвемо його №2) Встановили на авто, підшили, завели авто - помилок не було після перегазовки - знову почали плавати оберти і блок ЕБУ згорів. Було прийнято рішення поставити інший модуль запалення і новий блок (буде №3). №3 прийшов, поставили, підшили - завели авто все працює тільки помилки abs, esp та світиться індикація ручного гальма. В конфігурації авто через OPCOM вибрали все по авто. Було прийняте рішення спробувати ще один блок ЕБУ (буде №4). Прийшов поставили, підшили, завели, помилки зникли, нічого не світиться ні abs, esp і ручне гальмо - все потухло, проте світяться ліхтарі заднього ходу і не тухнуть, через OPCOM вони тестяться: вмикаються та вимикаються, але на саму коробку не реагують, та перестав вмикатися двірник зядньої ляди при вмиканні задньої передачі. Ліхтарі світятся навіть із знятою фішкою із "жабки" задного ходу. Було прийняте рішення взяти ще інший блок ЕБУ (буде №5) та залити туди одразу конфігурацію по VIN коду. Прийшов, підшили, завели авто всі помилки почистили, авто працює чисто гарно, добра тяга і все таке, ліхтарі заднього ходу працюють як потрібно, проте знову не можливо скинути помилки abs, esp та ручного гальма. При зчитувані помилок видає невідому помилку в блоці BCM, при цьому в блоці ABS/ESP помилок немає. При заводці автомобіля всі помилки тухнуть і потім загораються знову. Подобається як працює авто на блоці №5, але не можу зняти помилки ABS/ESP та індикацію ручного гальма. При тому всьому при тесті вузлі через OPCOM авто бачить піднятий ручник чи скинутий, а на блоці №4 авто не бачило задню передачу (ввімкнута вона чи вимкнута). Буду закічувати бо вже й так багато написав. Якщо в когось є якісь думки або методи усунення (прив'язання/перепрошивання) радо вислухаю/почитаю.


  • 0

#2
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17874
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 06 Март 2024 - 12:11

Можу тільки додати що тиждень тому теж робив корсу, і там все вирішилося тільки на 3му блоці.
Також ці блоки іноді привалюються неробочим дроселем, але це супроводжується відповідними помилками

Помилка по ручнику - це може ще бути низький рівень гальмівної рідини. Але що датчик рівня, що ручника, вони обидва підключені на приборку. Може це приборка компостує мозок?
  • 0

#3
Corsa D

Corsa D

    Начавший говорить

    • Сообщений 2
  • Имя:Олег
  • Авто:Opel Corsa D
  • Гос. номер:АМ5334ЕІ
  •  
  • Регистрация: 06.03.2024

Опубликовано 06 Март 2024 - 17:30

Можу тільки додати що тиждень тому теж робив корсу, і там все вирішилося тільки на 3му блоці.
Також ці блоки іноді привалюються неробочим дроселем, але це супроводжується відповідними помилками

Помилка по ручнику - це може ще бути низький рівень гальмівної рідини. Але що датчик рівня, що ручника, вони обидва підключені на приборку. Може це приборка компостує мозок?

На 4-му не було цих помилок, а на 5-му з'явились, тобто це більше програмні помилки ніж фізичні


  • 0

#4
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17874
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 06 Март 2024 - 17:39

Що по помилкам каже приборка?
  • 0

#5
Ignac

Ignac

    добрый Модер

    • Сообщений 15927
  • Возраст: 52
  • Имя:Сергей
  • Город:Харьков
  • Авто:Opel Omega B, Z22XE, МТ, LPG
  •  
  • Регистрация: 10.03.2007

Опубликовано 08 Март 2024 - 19:33

По всей ситуации с авто, неудивительно, что ответил только Bank. )

Как я вам уже говорил, проблема (на последних блоках) только в правильном подобранном еепром, именно под ваш авто.

Из за этого и возникают эти ошибки итд, по крайней мере у меня такое подозрение.

Если бы была возможность считать с родного эбу дамп епром, то и проблемы никакой не было.

Дампа с такого мотора пока нет, хотя с 1.2 их масса, но не факт, что они подойдут на 1.0, поэтому либо пробовать подкидывать и заниматься пересылкой блока, либо вдруг у кого то тоже такое авто с такой же комплектацией и с него вычитать дамп еепром.



Я уже сталкивался с такой ситуацией и тоже на корса D z12xep на роботе.

Донорский блок, sps, привязка опком и конфигурация не помогло, ошибки есть.

Потом  сделал конфигурацию Tech2Win , мотор стартует и работает нормально, и опять присутствуют ошибки по другим системам и блокам.

Мучился с авто , искал инфу,  пока не подобрал подходящий епром.

И все заработало.



Що по помилкам каже приборка?

 

Конечно хотелось бы увидеть ошибки

и не только по приборке.


  • 0

#6
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17874
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 09 Март 2024 - 04:44

Как я вам уже говорил, проблема (на последних блоках) только в правильном подобранном еепром, именно под ваш авто.

Ще цікавіше стало )
У мене один раз за практику була проблема з еепром, але там блок був не код в код. І вилизла проблема, доречі, після sps. Тоді все вирішилося повним клонуванням
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых