Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Розрядка АКб за 5 днів - Astra H 1.7DTH 2006


  • Закрыто Тема закрыта
25 ответов в теме

#1
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 27 Май 2024 - 11:43

Ітак, маю наразі проблему з висадкою АКБ.. через 5 днів стоянки автомобіль не завести, ЦЗ не працює.. Зарад АКБ менше 8 вольт..

З нештатного, що знайшов - блок Bosal SmartConnect для підключення коси на прицеп. Живлення напряму від АКБ. Живлення від АКБ зробив через роз'єм і відключив. 

 

По тестуванню споживання маю такі показники:
Якщо НЕ закрити ЦЗ:  
Через 5 хв - сама закривається, споживання 0,28А;
Через 10 хв - повний сон - 0,01А споживання;
Через 30 хв  - зросло до 0,06 і потім впало до 0.01А

Якщо закрити ЦЗ: 
 - відразу споживання падає протяком десятку секунд до 0.01А;
 - 30 хв - зростає до 0.06, потім до 0,78-08А, кілька секунд падає до 0,67, потім знову 0,06 і далі 0,01.. Це триває до 20 секунд загально..
 - кожні 15 хв ситуація повторнюється. Був 2 години коло авто - кожні 15хв йде така ситуація з опитування блоків автомобіля...

Не думаю, що це штатна ситуація з опитування блоків кожні 15хв...

З БК вийшов, включав кілька разів запалювання.

Сьогодні третій день АКБ стоїть на машині - напруга після відкриття ЦЗ просідає менше 12В на АКБ, потім плавно піднімається до 12.2... Поки тестую до 5-6 дня на автомобілі. Два різні акумулятори, оба не старші 6 місяців. 
При зарядці лабараторним БП беруть свою повну ємність...

В когось є ідеї або варіанти? 
Опком поки не купив, можливо після ЗП куплю вже..

 

 

Доповнення - научним методом сидіння вночі в машині на протязі години виявлено, що кожні 15хв загораються тускло підсвітка кнопок на кермі. Ці, що керують БК/Магнітолою.
Більше нічого не жужить/щелкає/клацає.. Тільки підсвітка кнопок.


Изменено: Felorgas, 27 Май 2024 - 21:47

  • 0

#2
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15157
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 27 Май 2024 - 13:22

Якщо все вірно з секундами в описі,  то максимальне споживання на добу становитиме десь 0,5 А*г. Тобто за п'ять днів нормальний АКБ не має висаджуватися до неробочого стану.

 

 

кожні 15хв йде така ситуація з опитування блоків автомобіля...

А звідки без сканера впевненість, що то опитування КАН-блоків?  Чи не зламана, часом, заслонка рециркуляції вентиляції і чи то не вона парить мозок?


  • 0

#3
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3051
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 27 Май 2024 - 13:32

Не кожні 15хв, але опитування на Вектрі часом буває - стоять діоди і вони можуть миготіти так як і при включеному запалювання. Тому і роблю висновок що час від часу комп або прокидається або якісь мандруючі струми в мережі.

 

Але так само не побачив чим має висаджувати. На всіх машинах де були проблеми з розрядом винуваті були доставні девайси і це було видно по споживанню. Єдина машина де розряжає штатно - Вектра. Можна так ключ з запалювання висмикнути що не засинає магнітола. Пару разів наступив на ці граблі тому тепер перевіряю щоб погасла.


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#4
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3952
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Corsa Tigra Kadett Combo Meriva Astra Vectra Mokka Rekord Omega Frontera
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 27 Май 2024 - 14:14

Ставлю на аккумулятор.


  • 0

ptycQHG.jpg


#5
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17960
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Май 2024 - 19:26

Колись на Зафіра Б було таке що через 10-15хв після закриття авто спрацьовувала сигналізація. Виною всьому був плафон підсвітки бардачка.
Подібна ситуація виникала якщо не вимкнути світло в салоні
Світло вимикалося через 10-15хв і на сигналку це діяло як спроба відкриття авто.
Може і тут шось таке, але також ставлю на акумулятор, бо для нього буже пагано коли є факт повного розрядження в нуль.


  • 0

#6
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 27 Май 2024 - 19:32

Ставлю на аккумулятор.

Ну два різних.. Куплені в різних місцях, різні виробники, приблизно 6-8 місяців тому. Один Веста 65А 650А пусковий, інший А-Мега 5 Преміум 74А 760А пусковий... 
Якби один.. ну але так два акума, при тому при зарядці лабараторніком я засікав, скільки він брав на себе по ємності - все як по паспорту.. і було 74А висажено в ноль за 5 днів..



А звідки без сканера впевненість, що то опитування КАН-блоків?  Чи не зламана, часом, заслонка рециркуляції вентиляції і чи то не вона парить мозок?

Да, без сканера важковато поки.. Всі сканери реношні і ВАГ-групи.. перший Опель, який собі купив) 

А за заслонку дякую, спробую сісти в автомобілі послухати, чи не шевелиться вона під час сну.. 

Якщо це вона, з нею щось можна зробити чи треба як мінімум розбирати, дивитись і мати сканер?



Можна так ключ з запалювання висмикнути що не засинає магнітола. Пару разів наступив на ці граблі тому тепер перевіряю щоб погасла.

В Астрі я вже вичитав за Ignition Logic. щось по роботі магнітоли при включені запалювання. Я його виключив одночасно з тим, як відключив той Конектор на прицеп-фаркоп.



Колись на Зафіра Б було таке що через 10-15хв після закриття авто спрацьовувала сигналізація. Виною всьому був плафон підсвітки бардачка.
Подібна ситуація виникала якщо не вимкнути світло в салоні
Світло вимикалося через 10-15хв і на сигналку це діяло як спроба відкриття авто.
Може і тут шось таке, але також ставлю на акумулятор, бо для нього буже пагано коли є факт повного розрядження в нуль.

Сигналізації ніби немає.. По крайній мірі я не знайшов, як вона вмикається-вимикається. Ключі штатні, значить нештатна тут навряд чи стоїть.. Можливо гляну ще під кермом і за бардачком, може де приховано ставили сигналку і вона парить мозок.


  • 0

#7
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15157
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 27 Май 2024 - 19:37

Якщо це вона, з нею щось можна зробити чи треба як мінімум розбирати, дивитись і мати сканер?

Ремонтувати або міняти(але розбирати полюбе прийдеться) та ставити обмежувач струму послідовно з приводом.. Сканер для цього не потрібен.

Можна просто скинути фішку з приводу і помоніторити, чи будуть ті  "прокидання" надалі.


Изменено: Andre_71, 27 Май 2024 - 19:38

  • 0

#8
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17960
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 27 Май 2024 - 19:39

Сигналізації ніби немає.. По крайній мірі я не знайшов, як вона вмикається-вимикається. Ключі штатні, значить нештатна тут навряд чи стоїть..

Сигналка може бути канова і активуватися зі штатного ключа


  • 0

#9
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 27 Май 2024 - 21:47

Доповнення - научним методом сидіння вночі в машині на протязі години виявлено, що кожні 15хв загораються тускло підсвітка кнопок на кермі. Ці, що керують БК/Магнітолою.
Більше нічого не жужить/щелкає/клацає.. Тільки підсвітка кнопок.

 

Хто що може підказати по цьому питанню? 

 

Перемикач світла в мене з нуліком (бачив фотки, де пише авто). Але скандинавське світло працює.


Изменено: Felorgas, 27 Май 2024 - 21:49

  • 0

#10
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3952
  • Возраст: 43
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Corsa Tigra Kadett Combo Meriva Astra Vectra Mokka Rekord Omega Frontera
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 28 Май 2024 - 08:21

Ну два різних.. Куплені в різних місцях, різні виробники, приблизно 6-8 місяців тому. Один Веста 65А 650А пусковий, інший А-Мега 5 Преміум 74А 760А пусковий... 
Якби один.. ну але так два акума, при тому при зарядці лабараторніком я засікав, скільки він брав на себе по ємності - все як по паспорту.. і було 74А висажено в ноль за 5 днів..

У мене не два, а 5 штук стоїть різних, і всі дохлі. Бренди ніщо - реальний стан і зарядженість - все. Я канєшнт не електрик, оці "оми" всякі лабораторні я не понімаю. Але реальний кейс - колись "шукав утєчку" на Meriva, все в стоці, ніяких допів не було, я і схеми друкував з TIS, і напрягав знайомих опелефанів і спеціалістів. Разом міряли, проводили досліди. Почергово відключали цепі. І нічого так і не знайшли. Просто замінив АКБ.


Изменено: pierre, 28 Май 2024 - 14:04

  • 0

ptycQHG.jpg


#11
dzhaith

dzhaith

    Житель

    • Сообщений 172
  • Возраст: 66
  • Имя:Валерий
  • Город:Покровск
  • Авто:Опель Астра h 2009 Z16XER + ГБО BRC
  • Гос. номер:AX7205KA
  •  
  • Регистрация: 08.10.2023

Опубликовано 28 Май 2024 - 08:23

Подвійне на замикання з ключа - вмикається штатна сигналка. Може потрібна додаткова маса на кнопки мультіруля.


  • 0

#12
Andre_71

Andre_71

    Хороводоводовед

    • Сообщений 15157
  • Имя:Андрей
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 28 Май 2024 - 14:00

підсвітка кнопок на кермі. Ці, що керують БК/Магнітолою. Більше нічого не жужить/щелкає/клацає.. Тільки підсвітка кнопок. Хто що може підказати по цьому питанню?
Кнопки керування  під'єднані до СІМ-модулю, того, що в рульовій колонці. Не виключено, що саме СІМ викобенюється.  А може некоректна конфігурація модулів і відповідно некоректна реакція на фізично відсутні компоненти.

Як давно це почалось?

Де машина територіально?


  • 0

#13
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 28 Май 2024 - 15:18

Кнопки керування  під'єднані до СІМ-модулю, того, що в рульовій колонці. Не виключено, що саме СІМ викобенюється.  А може некоректна конфігурація модулів і відповідно некоректна реакція на фізично відсутні компоненти.

Як давно це почалось?

Де машина територіально?

 

Коли почалось - невідомо. До певного часу їздив майже щодня, просадки АКБ не було помітно. А це почав рідше їздити по всім відомим причинам, приблизно раз в тиждень і рідше, то через тиждень не зміг завести, АКБ був в нуль висаджений (7 вольт на акумі)...
Конфу модулів мабуть провірю, коли буде ОпКом.. Через ЕЛМ327 помилок немає, але він і не бачить толком нічого, крім моторніка...
Буду шукати ОпКом і тестити тоді, що з модулів криво.. Але по приборці наче помилки/чеки/беремені мужички не сидять...

Територіально в Хмельницькій області. 


  • 0

#14
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48974
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 28 Май 2024 - 17:53

Felorgas, машина  звідки?


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#15
paa

paa

    Авторитет

    • Сообщений 11208
  • Возраст: 56
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:opel zafira A 1.8 был,Suzuki SX4 1,6 2017
  •  
  • Регистрация: 06.05.2009

Опубликовано 28 Май 2024 - 19:55

 то через тиждень не зміг завести, АКБ був в нуль висаджений (7 вольт на акумі)...

Так то йому вже кирдик :sm12_: 
 


  • 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.


#16
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 28 Май 2024 - 20:35

Felorgas, машина  звідки?

По вінкоду - вироблена для французів. 



Так то йому вже кирдик :sm12_: 
 

Та ще ні.. прозарядив, то наче ще паше..) До зими може обновлю на новий, якщо не буде тягнути..
Але най буде.. кину два акуми на поверстанцію і буду мати запасне живлення під час блекаутів) 


  • 0

#17
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48974
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 28 Май 2024 - 20:38

Felorgas,  звіряй блоки на сумісність. Було таке, "не рідна" приборка не давала "заснути"


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#18
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 29 Май 2024 - 13:38

Felorgas,  звіряй блоки на сумісність. Було таке, "не рідна" приборка не давала "заснути"

Дякую.
Якщо виясню причину такої поведінки, дам ЗЗ в темі..


  • 0

#19
Дядя k0tЪ

Дядя k0tЪ

    Слесарь 3-го разряда

    • Сообщений 21370
  • Возраст: 48
  • Имя:Konstantin Kopeykin
  • Город:родина тавронов
  • Авто:tavria 1.2 & astra G 2.2
  • Гос. номер:АР7617ВО
  •  
  • Регистрация: 28.11.2007

Опубликовано 30 Май 2024 - 04:05

Felorgas, а что можно увидеть Опкомом в таком случае, сидеть в СИМ модуль в ноут втыкать?


Если вы не материтесь за рулем, значит вы не следите за дорогой


#20
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1308
  • Возраст: 52
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 30 Май 2024 - 08:12

ІМХО. Опком може побачити помилки на різні блоки, якщо вони прописані апріорі, рівні напруг на певних датчиках, де це виноситься на огляд. Наприклад напруга на датчику, другий рядок на скільки в процентах це рівень чи стан від норми.

В мене на машині всі роки висить помилка заднього моторчика двірника. А чого? ХЗ. Все працює. Не знаю. Важко відповісти.

Це точно треба зяти опком і подивитися настройки по всім шухлядам.


Изменено: baton45, 30 Май 2024 - 08:14

  • 0

#21
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 30 Май 2024 - 14:32

Felorgas, а что можно увидеть Опкомом в таком случае, сидеть в СИМ модуль в ноут втыкать?

Як мінімум якась помилка може бути по СІМ-модулю або по чомусь ще.. і воно будить кожні 15хв машину на десяток секунд. Прочитав - усунув помилку - можна спати спокійно. 



ІМХО. Опком може побачити помилки на різні блоки, якщо вони прописані апріорі, рівні напруг на певних датчиках, де це виноситься на огляд. Наприклад напруга на датчику, другий рядок на скільки в процентах це рівень чи стан від норми.

В мене на машині всі роки висить помилка заднього моторчика двірника. А чого? ХЗ. Все працює. Не знаю. Важко відповісти.

Це точно треба зяти опком і подивитися настройки по всім шухлядам.

ну якщо судити по помилці, яка в мене була на іншому авто, там мав датчик положення відпрацьовувати.. Плюс може бути десь на роз'ємі окисли чи проводок в окислах і воно давати буде момилку, бо покази виходять за межі типових.. Але поки робить, краще не чіпати))) 
Але тут ще й задній двірник зав'язаний на СІМ-модуль.. тут же все розумне і на контролерах.. так що може бути елементарно пропаяти все в сім-модулі і теж запрацює..


  • 0

#22
Дядя k0tЪ

Дядя k0tЪ

    Слесарь 3-го разряда

    • Сообщений 21370
  • Возраст: 48
  • Имя:Konstantin Kopeykin
  • Город:родина тавронов
  • Авто:tavria 1.2 & astra G 2.2
  • Гос. номер:АР7617ВО
  •  
  • Регистрация: 28.11.2007

Опубликовано 30 Май 2024 - 15:43

Як мінімум якась помилка може бути по СІМ-модулю або по чомусь ще.. і воно будить кожні 15хв машину на десяток секунд.

с чего вы взяли , что помилка? просто мультитаймер "стучиться" в  СИМ. зачем? вопрос!
 

когда мне ТехнолоХ с форума подрубил вот такое

 

111.jpg

 

и БК цветной и магнитола (там все завязано)

то кнопки на руле , после вытянуть ключ, тоже светятся пару минут, даже если не габариты, искали в чем. не нашли

в Опком пусто, та и не должно там быть такого

 

 

вам правильно задали вопрос! менялось что-то из прибовор, которое несет свой сигнал в СИМ модуль?! это истинно логично, по крайне мере


Изменено: Дядя k0tЪ, 30 Май 2024 - 15:44

Если вы не материтесь за рулем, значит вы не следите за дорогой


#23
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48974
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 30 Май 2024 - 18:57

і воно будить кожні 15хв машину на десяток секунд.
Не  будит, не даёт заснуть.

Як мінімум якась помилка може бути по СІМ-модулю або по чомусь ще
Навряд опком це побачит

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#24
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 31 Май 2024 - 14:56

вам правильно задали вопрос! менялось что-то из прибовор, которое несет свой сигнал в СИМ модуль?! это истинно логично, по крайне мере

На этот вопрос пока без ответа. Машина пару месяцев как в моем владении.. И пару недель, как мало ездить начал и словил разряд акумулятора два раза.
По виду все вроде как родное в салоне.. даже магнитора СД30 МП3 простая, дисплей из самых простых, климата нету... В салоне все тухнет как по мануалу.. 



Не  будит, не даёт заснуть.
 

 

 

Навряд опком це побачит

 

Насчет не дает заснуть - тогда бы тока жрало больше, а так сонные 0,01А мигающий в сторону 0,00.. На грани чувствительности мультиметра.

Опкомом, я надеюсь, можно глянуть инфу по модулях.. может как в рено, ВИН код от чужой машины будет видно.. тогда можно будет уже видеть, что мешает.. и т.п.


  • 0

#25
Bank

Bank

    Фрілансер-сомельє, алчний програміст, егоїстичний ледар

    • Сообщений 17960
  • Возраст: 43
  • Имя:Александр
  • Город:Будинок з видом на Київ
  • Авто:ML400
  • Гос. номер:BANK
  •  
  • Регистрация: 21.12.2008

Опубликовано 31 Май 2024 - 22:47

даже магнитора СД30 МП3 простая

Были случаи. Снимите для проверки


  • 0

#26
Felorgas

Felorgas

    Говорящий редко

    • Сообщений 9
  • Имя:Igor
  • Авто:Opel Astra H 1.7 Z17DTH 2006
  •  
  • Регистрация: 27.05.2024

Опубликовано 09 Июнь 2024 - 16:18

Пройшов тиждень. Просадки АКБ немає. Було після зарядки 12.8 на машині, майже тиждень пройшов - 12.78. В принципі все ОК.
Що було відключено:
- Ign.Logic в БК;
- Clock Sync;

- відключено від клеми універсальний блок на фаркоп.. Smart Connect BOSAL. Мабуть це і стало вирішальним моментом.

Тему закриваю, всім дякую!)


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых