Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Ключ з чіпомдублікат ключа з чіпом


  • Закрыто Тема закрыта
45 ответов в теме

#1
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 27 Март 2007 - 15:43

Шановні форумчани!
Зіткнувся я з такою проблемою, у свіжопригнаній машині в комплектації виявився тільки один ключ запалювання. По своїй малообізнаності я зробив дублікат ключа у звичайній майстерні, після чого пережив пару неприємних хвилин, коли двигун не заводився і світилась індикація поломки двигуна. Як виявилось рідний ключ має чіп.
Хто поділиться інформацією, як, де і за яку ціну можна зробити дублікат ключа з чіпом.
На Опель сервісі мені конкретної відповіді ніхто не дав і ціни називали різні.
Буду вдячний за любу інформацію.
  • 0

#2
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 27 Март 2007 - 20:04

Приветствую в клубе!
Чесно говоря, даже не знаю чем тебе помочь.
Мне кажется, что эту тему надо перенести в Ремонт или Опелеманию, там народу по-больше будет, да и по-опытней.

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#3
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 28 Март 2007 - 08:38

Militari , дякую за привітання.
Покопавшись в інеті я зрозумів що дана тема вирішується трьома шляхами.
1) Легальний - їдеться на Опель сервіс з сервісною книжкою (в ній вписаний код ключа), вони беруть всі дані машини, паспортні дані власника і роблять запит на завод виготовлювач авто. Машина проганяється по всіх базах крадіжок в Європі, а власника перевіряє наш МВС. Після всіх перевірок, завод висилає копію ключа, або надає сервісу всі дані і дозвіл на виготовлення ключа. Виявляється виготовлення таких ключів в нас контролюється МВС. Ціна від 400 до 1000 грн.
2) Напівлегальний - в деяких майстернях по виготовленню ключів стоїть обладнання для кодування чіпів. Якщо є сервісна книжка з кодом (тобто машина куплена, але другий ключ загубився), то по першому ключу роблять дублікат і закодовують його. Ціна від 30 у.о.
3) Нелегальний, :sm16: - є певні майстерні які роблять чіп ключі з оригіналу, маючи обладнання для зчитування існуючого оригінального коду. Ціна невідома.

Варіант перший малоприйнятний бо занадто довготривала процедура і не дуже дешева. Легше відключити імобілайзер, або поміняти його.
Найоптимальніший другий варіант , але ще не можу у Львові знайти такої майстерні. В Києві казали, що це вирішується досить легко. Тому і тему створив в розділі "Західна Україна).
При позитивному вирішенні даної проблеми обов"язково напишу.
До речі Опелі до 96р.в. з чіп ключем повинні заводитись простим ключем наступним чином:
- вставити простий ключ і включити запалення;
- зачекати десь біля 30 хв.;
- і можна заводити.
Інформація з російського сайту.
  • 0

#4
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 1034
  • Возраст: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Опубликовано 28 Март 2007 - 10:39

Вариант номер раз- Будынок побуту на 700 летия, во дворе, деятель делает любые ключи. Он может и не делать копии с чипованых ключей, но знать вопрос должен. :sm16:
Остальные варианты счас узнают. Как узнают - запостаю.
  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#5
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 28 Март 2007 - 13:18

Інформація для Львів"ян:
Ключ з чіпом для авто можна виготовити в приміщенні "Арсену" на Сихові, ціна 350 грн. (це на мою машину).
Трохи дороговато, як на мене.
Ще сказали що роблять на автобазарі "Кривчиці", як заїду то взнаю ціну.
З одної сторони дорого, а з іншої, як подумаєш в , що виліється транспортування машини на сервіс для від"єднання імобілайзера. А як ключ загубиться при відпочинку на природі то взагалі, як кажуть - "голий, босий і до міста далеко".
Так, що пошуки дешевших варіантів продовжуються.
  • 0

#6
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 29 Март 2007 - 14:09

Ще інформація для Львів"ян.
На автобазарі "Кривчиці" роблять ключі з чіпом. Як мені там пояснили до 96 чи 98 року ключі були зі звичайним кодом і виготовлення такого ключа коштує біля 350 грн. На більш нових автомобілях ключі йдуть з криптокодом і їх виготовлення коштує біля 450 грн. :sm16:
  • 0

#7
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 04 Апрель 2007 - 11:05

Andriy,
Ну как, сделал дубликат? :sm13:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#8
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 47
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 04 Апрель 2007 - 13:04

тема заслуговує на Важливу. Мало що нас може чекати :sm13:
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#9
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 04 Апрель 2007 - 16:34

Дублікат я ще не зробив по наступній причині:
Так, як я писав дублікат гарантовано роблять на автобазарі, але насторожує те, що ніхто не заважає майстру зробити два ключі і третій особі прослідкувати за замовником. Тому з точки зору безпеки я ще кінцево не вирішив чи замовляти у них дублікат.
Зараз ще хочу детально взнати про замовлення через ділера тобто "Опель сервіс". Наскільки я знаю вони повинні прописати новий ключ в імобілайзері машини та стерти загублений. Криптокоди всіх ключів оригінальні і тоді є гарантія, що десь не з"явиться загублений ключ. На базарі ж роблять клон і кількість їх може бути необмежена.
Так що тут справа не у фінансах а у питанні безпеки автомобіля. :sm13:
  • 0

#10
®@©E®

®@©E®

    Завсегдатай

    • Сообщений 81
  • Возраст: 41
  • Имя:Рома
  • Авто:Forester 2.5XT M/T
  •  
  • Регистрация: 27.08.2004

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 01:13

Andriy, це для Корси з 96-го по 98-й. Комбо використовували транспондери Philips із статичним кодом до 2001-го включно. Потім - Philips Crypto, котрі не клонують.
  • 0

#11
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 05:25

С одной стороны верить нельзя даже ментам, т.к. и среди них могут быть наводчики, но... данная машинка имеет природную "защиту" от угона, - она по своей форме является почти уникальной, а значит будет сильно выделяться из потока и привлекать внимание! Воры этого не любят.
ИМХО, не парь себе мозг насчет официалов, сделай на базаре и дело с концом.
А чтоб не проследили, приедь не на своей машине, а на "Запоре" ;-) чем загонишь в ступор угонщиков!

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#12
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 08:33

Рома відносно криптокодів то клонують і нові ключі після 2001р. , потрібно тільки мати один робочий ключ і знати оригінальний код (так мене запевнив майстер по виготовленню). Сканується робочий ключ, його матриця накладається на нову заготовку з чіпом потім прошивається відомим кодом і механічна обробка заготовки. Оскільки ключі з криптокодами є оригінальними то вони прописуються в імобілайзері, а зроблений в майстерні ключ буде ідентичним робочому (тобто клоном). Імобілайзер ці два ключі повинен бачити, як один і цей самий. А два ключі які йдуть з заводу він бачить , як різні. Тому є можливість і бажано загублений ключ стерти з іммо, щоб він не виплив :sm13:
Юра відносно приїзду на іншій машині, це не проблема, але ключ треба перевірити, як кажуть "неотходя от каси" гроші то не малі. Машин таких дійсно мало зараз у Львові я думаю в межах двох десятків, але Україна велика. :sm13:
Мене зараз стримують не стільки ці проблеми, як те, що першочергово мушу замінити ремінь, роліки, масло та фільтра. А з наступної зарплати займусь ключем та іншими засобами безпеки. Далі на черзі будуть вікна та салон.
  • 0

#13
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 09:48

Andriy,
Кстати, а где будешь делать окна и салон?
Меня тоже это интересует, так как... http://www.opel-club...e=post&id=15260

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#14
®@©E®

®@©E®

    Завсегдатай

    • Сообщений 81
  • Возраст: 41
  • Имя:Рома
  • Авто:Forester 2.5XT M/T
  •  
  • Регистрация: 27.08.2004

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 10:13

Andriy, не так. в тому то й різниця, що статичні клонуються а динамічні прописуються, це зовсім різні процеси. Для деяких автомобілів (принаймні тойоти-лексуси) дійсно можна записати новий ключ без додаткового обладнання - в інструкціях, це зветься "меморизація". В Опелях для запису- читання захищених ділянок памяті треба вводити ПІН-код (4 десяткових розряди). ПІН-код бажано отримувати в виробника, через офіційний сервіс, але напевно необовязково :sm13:

За даними каталогу Silca виготовлення ключів до Опелів після 2001-го за межами компетенції локсмайстрів :sm13:
  • 0

#15
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 10:29

Кстати, а где будешь делать окна и салон?
Меня тоже это интересует, так как... http://www.opel-club...e=post&id=15260
[/quote]

Симпатичний апаратик!!!
По співвідношенню ціна якість мені радили в бувшому технікумі "кінофікації" на Збоїщах. Географічно це між кінцевою трамваю та тролейбуса в районі особняків.
Коли я там був то вони пояснили весь процес. Приїхати машиною, яку потрібно зробити, вони обміряють вікна, беруть завдаток і на протязі двох-чотирьох днів привозять вікна. Вікна турецькі, середня ціна 30у.о. за вікно. Якщо клеїти в них то ще + 40у.о. за вікно (можливо я перепутав ціну за вікно і роботу бо пам"ятаю загальну суму 70у.о. за вікно).
За салон я ще не питав. Колись на свому Фольквагені Т2 я робив салон сам. Купується ковролін в "Інварі", ДВП і клей для взуття (на базарі в пляшках). Далі просто вирізається панель з ДВП, обклеюється ковроліном і на самонарізи до ребер жорсткості кузова. День роботи і 120грн. за матеріали (6 років тому). Тоді ж в них це саме коштувало 70 у.о. Недоліки моєї роботи були такі: - треба давати ще і шумо-вібро ізоляцію, та і з часом почали розкручуватись самонарізи.
В мене ця робота запланована на початок літа, так що, як буде свіжа інформація то обов"язково поділюсь.

[quote name='®@©E®' post='406740' date='5.04.2007, 11:13']Andriy, не так. в тому то й різниця, що статичні клонуються а динамічні прописуються, це зовсім різні процеси. Для деяких автомобілів (принаймні тойоти-лексуси) дійсно можна записати новий ключ без додаткового обладнання - в інструкціях, це зветься "меморизація". В Опелях для запису- читання захищених ділянок памяті треба вводити ПІН-код (4 десяткових розряди). ПІН-код бажано отримувати в виробника, через офіційний сервіс, але напевно необовязково :sm13:

За даними каталогу Silca виготовлення ключів до Опелів після 2001-го за межами компетенції локсмайстрів :sm13:[/quote]

В мене тільки дані зі слів майстра, він дивився ключ і шукав по каталогу, тоді і сказав ціну. За місяць я цим займусь детальніше і звичайно перед виготовленням поцікавлюсь гарантіями.

Цікавий сайт по темі:
http://forum.autocd.ru/
Розділ : "Ремонтируем авто"
  • 0

#16
MiB

MiB

    Fan OPEL & DM ;)

    • Сообщений 52171
  • Возраст: 51
  • Имя:Виталий
  • Город:г.Харьков, Салтовка
  • Авто:Omega B, 2.5V6,98г.в.РКПП
  •  
  • Регистрация: 14.06.2005

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 12:39

Andriy, а отдельно заказать клон чипа можно, а механику секретки сделать в другом месте?

Dream On... Dream On...

 


#17
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 13:06

Andriy, а отдельно заказать клон чипа можно, а механику секретки сделать в другом месте?


Хороша думка, тільки як перевірити клон без механіки? В мене є простий ключ без чіпа, потрібно буде попробувати завести ним машину, тримаючи оригінал біля колонки. Добре що в Опелі чіп розпізнається індуктивно, а не оптично, як в Мерседесі. Вечером спробую і завтра розкажу чи так заводиться.
  • 0

#18
®@©E®

®@©E®

    Завсегдатай

    • Сообщений 81
  • Возраст: 41
  • Имя:Рома
  • Авто:Forester 2.5XT M/T
  •  
  • Регистрация: 27.08.2004

Опубликовано 05 Апрель 2007 - 21:01

потрібно буде попробувати завести ним машину, тримаючи оригінал біля колонки

. так якщо механічний ключ вже є, достатньо дочепити до нього чіп.

Дивився таблиці JMA - їхня "машинка" працює з чіпованими ключами GM IMMO-2 i IMMO-2CAN, тобто, теоретично з усіма новими Опелями. Правда в примітках великими буквами "PIN Code REQUIRED"
  • 0

#19
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 06 Апрель 2007 - 08:28

. так якщо механічний ключ вже є, достатньо дочепити до нього чіп.


Механічний ключ не проблема 20грн. в любій майстерні. :sm16:

Машина заводиться звичайним ключем, якщо чіпований ключ тримати біля нього "пластмаса до пластмаси", але механікою в зворотню сторону від колонки (щоб не мішало обертати ключ). Перевірив особисто. Правда достатньо забрати його десь на 1-2 см. і машина відповідно глохне. Теоретично можна звичайно десь клонувати чіп і впаяти його в пластмасу, або примотати ізолентою :sm16: тільки як воно буде виглядати?
І де знайти самі чіпи?
З точки зору безпеки поки найбільш прийнятний варіант, замовити заготовку з прошитим чіпом в одному місці і в іншому зробити механіку на цій заготовці.
  • 0

#20
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 06 Апрель 2007 - 09:44

Andriy,
+1
если это конечно возможно...

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#21
MiB

MiB

    Fan OPEL & DM ;)

    • Сообщений 52171
  • Возраст: 51
  • Имя:Виталий
  • Город:г.Харьков, Салтовка
  • Авто:Omega B, 2.5V6,98г.в.РКПП
  •  
  • Регистрация: 14.06.2005

Опубликовано 06 Апрель 2007 - 12:53

У меня был меняный замок зажигания с другим ключем без чипа, а родной ключ висел на кольце как брелок, всё работало, потом надоело и просто перепилили замок под родной ключ. Это я к тому , что чип можно повесить как брелок поместив в какойто полый (можно взять брелок) коробок. Или прикупить заготовку с разборным корпусом под монтаж лампы подсветки, туда можно инсталировать чип.

Изменено: MiB, 06 Апрель 2007 - 12:54

Dream On... Dream On...

 


#22
zoom_

zoom_

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:zoom_
  •  
  • Регистрация: 23.04.2007

Опубликовано 23 Апрель 2007 - 09:52

Знаю мастерскую где делают ключи с чипом, кодируют и нарезают/

http://engraver.com.ua/keys.html
  • 0

#23
MiB

MiB

    Fan OPEL & DM ;)

    • Сообщений 52171
  • Возраст: 51
  • Имя:Виталий
  • Город:г.Харьков, Салтовка
  • Авто:Omega B, 2.5V6,98г.в.РКПП
  •  
  • Регистрация: 14.06.2005

Опубликовано 23 Апрель 2007 - 11:08

zoom_, а в Харькове нет контакта?

Dream On... Dream On...

 


#24
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 23 Апрель 2007 - 14:02

В списку, немає ніодного Опеля після 2000 року :sm11:
  • 0

#25
zoom_

zoom_

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:zoom_
  •  
  • Регистрация: 23.04.2007

Опубликовано 23 Апрель 2007 - 16:09

В Харькове должно быть, но я не знаю.
  • 0

#26
Юрій

Юрій

    Частый гость

    • Сообщений 18
  • Возраст: 53
  • Имя:Юрій
  • Город:Львівщина
  • Авто:OPEL ASTRA F 96р. x16sz
  • Гос. номер:вс0489ат
  •  
  • Регистрация: 10.02.2007

Опубликовано 26 Апрель 2007 - 19:35

рідний ключ Опеля розбирається, і чіп можна вийняти, почепити його до брелка з іншим ключем . :sm16:
підкажіть хто знає, да можна знайти батарейку до ключа і лампочку для підсвітки, в мене батарейка розрядилась, лампочка згоріла :sm16:
  • 0

тротуар для пішоходів, проїзджа частина для коней (стальних і не тільки), люди не будьте кіньми.

#27
MiB

MiB

    Fan OPEL & DM ;)

    • Сообщений 52171
  • Возраст: 51
  • Имя:Виталий
  • Город:г.Харьков, Салтовка
  • Авто:Omega B, 2.5V6,98г.в.РКПП
  •  
  • Регистрация: 14.06.2005

Опубликовано 27 Апрель 2007 - 08:59

Юрій, обычно точки которые торгуют всякими батарейками (в том числе для часов, калькуляторов и прочей мелочи), аккумуляторами, зарядками и фонариками торгуют и этими лампочками и батарейками для ключей, я себе там и брал на ООА.

Изменено: MiB, 27 Апрель 2007 - 09:00

Dream On... Dream On...

 


#28
zoom_

zoom_

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:zoom_
  •  
  • Регистрация: 23.04.2007

Опубликовано 29 Апрель 2007 - 22:24

Есть 3 вида чипов. Фиксированый, TEXAS, и крипто.
Фиксированый и TEXAS можно делать в ключной мастерской.Например в http://engraver.com.ua/keys.html. Достаточно принести ключ и все. Если Вы не знаете какой у Вас ключ - нужно подойти в мастерскую и Вам протестируют ключ (бесплатно). С крипто транспондерами посложнее. Там ключа не достаточно, нужна еще и машина. В этом случае нужны знания механика и электронщика. И не все ключники обладают такими знаниями.
Для изготовления крипто ключей есть станок SDD (Silca Diagnostic Device), стоит 6000 $. Не каждый ключник может себе позволить купить такой станок. А вот сервисные СТО могут.
Ключи с фиксированым чипом и TEXAS выпускались с 1995 по 2000 г. После 2000 года на машинах начали ставить криптотранспондеры. Вот почему ключи к машинам после 2000 года в ключных мастерских не делают.
Чаще всего электронную работу делают на сэрвисных СТО , а нарезают ключ в ключной мастерской. Но еще нужно найти заготовку ключа. Поэтому начинайте с поиска заготовки, потом по схеме.

--------------------------------------------------------------------------------
  • 0

#29
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 10 Май 2007 - 12:11

Ще інфа по ключах з чіпом!
Був в "Епіцентрі" на кільцевій (Львів"яни знають де це), там при вході виготовляють ключі. Так от там роблять чіповані ключі до всіх іномарок (до 2000 р.в.).
Після 2000 р.в. тільки для азіатів.
Так що я знову пролетів. На протязі наступного тижня я вже буду точно знати чи зроблять мені ключ на автобазарі.
Ще одне місце де можливо роблять такі ключі це навпроти "Балатону" в бувшому будинку побуту. Інфа ще не перевірена.
  • 0

#30
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 10 Май 2007 - 18:24

С ума сойти!!! :sm16:
Я б уже этот замок вырвал нах, вместе с чипом и всем остальным...

Изменено: Militari, 10 Май 2007 - 18:28

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#31
Ю.Н.

Ю.Н.

    Пекарь)))

    • Сообщений 839
  • Имя:Юлия
  • Город:Львов,
  • Авто:красная
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 10 Май 2007 - 19:37

С ума сойти!!! :sm16:
Я б уже этот замок вырвал нах, вместе с чипом и всем остальным...


однозначно)))) :sm16:
  • 0

5_24av_4633A7C0_RmoeIPmaSinkePuZe_20.gif

6d66aba08580bc80da76fdcdc56e.png
 

Теперь я пекарь))))


#32
®@©E®

®@©E®

    Завсегдатай

    • Сообщений 81
  • Возраст: 41
  • Имя:Рома
  • Авто:Forester 2.5XT M/T
  •  
  • Регистрация: 27.08.2004

Опубликовано 10 Май 2007 - 23:07

Абисняю ще раз: потрібна майстерня яка використовує JMA, а не Silca. Завтра спробую знайти адресу. Або краще проГуглити самостійно

zoom_, чуть не так.
  • 0

#33
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 11 Май 2007 - 14:05

Був сьогодні ще і на автобазарі (Кривчиці). Просканували ключ і сказали що можуть зробити такий за 550 грн. Але для цього ще і обов"язково потрібен автомобіль для програмування іммобілайзера.
Так що наразі це єдине місце у Львові (яке я знайшов) де гарантовано роблять чіп ключі до нових моделей Опелів.
Місяць тому мені в цьому місці назвали ціну в 450 грн. але це було без сканування мого чіп ключа.
Можна окремо придбати чіп за 350 грн., але не прошитий.
Зато плюс по безпеці, інший ключ майстер не зробить бо не зможе прошити його без машини.

І ще одне , майстер озвучив ціну такої роботи у Києві - 800 грн. Не знаю чи правда це. :sm16:
  • 0

#34
_Viper_

_Viper_

    Пастырь

    • Сообщений 363
  • Возраст: 41
  • Имя:Pavel
  • Город:Lvov
  • Авто:Geely EC7-RV (2011)
  • Гос. номер:BC2811CO
  •  
  • Регистрация: 09.05.2007

Опубликовано 11 Май 2007 - 18:09

привет.

у меня тоже один ключ.. :(

ну с ключем более-менее проблема ясна, а дубликат штатного брелока сделать можно?
  • 0
не так люблю детей, как сам процесс... ;)

#35
®@©E®

®@©E®

    Завсегдатай

    • Сообщений 81
  • Возраст: 41
  • Имя:Рома
  • Авто:Forester 2.5XT M/T
  •  
  • Регистрация: 27.08.2004

Опубликовано 12 Май 2007 - 22:32

Зато плюс по безпеці, інший ключ майстер не зробить бо не зможе прошити його без машини


:sm16: :sm16: :sm16: ой веселу штуку написав... майстру ключ без машини і не потрібен, як буде забирати машину тоді і пропише :-))

_Viper_, можна прописати. Інфрачервоні, в принципі дублюються. В FAQ це є
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых