Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Відгук про відвідини СТО Радар-Сервіс.(проходив ТО3 у них недавно)


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • сообщений 7489
  • Age: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Posted 02 January 2008 - 18:02

Привіт народ!
Нарешті вирішив написати про мої відвідини СТО Радар-Сервіс.

Почнемо з приємного - все чистенько, культурненько, міні-барчик з канапками-чаєм-кавою, чистий туалет.
Це основні зовнішні переваги перед "Автомобільний Дім Львів". Ціни приведу нижче з переліком повним, чесно кажучи вони порадували.

Тепер недоліки :sm13:
1. Не пускають в зону облуговування, відповідно не видно що робить майстер і толком не запитаєш що з машиною.
2. Один майстер-приймальник на весь сервіс у якому стоїть 7-8 підйомників. Це реально мало. Він не встигає всіх прийняти.
3. Після проведення ТО мені так і не сказали наприклад чи треба колодки міняти, чи там свічки чи ше якусь біду.
4. Незнання матчастини. Наприклад майстер-приймальник не в курсі був про то що сервісна книжка рекомендує раз у 2 роки замінити гальмівну рідину. Відповідно не поміняли. І що робити не знаю, треба чи ні.
І тут дещо що стосується також автосалону
5. Один(!!!) принетр на весь салон і СТО. Жопа просто.
6. Одна каса. Прийшлося чекати пів години щоз заплатити за ТО бо перед мною тьотя купляля за кеш :sm15: нове авто. Я думав часи налу закінчились. Повну суму носити це мрак.
7. Каса працює від банку якогось, відповідно при оплаті прийшлось ще комісію заплатити. Дебілізм повний :sm15:


Після тих відвідин вже і не знаю що краще - совковський АДЛьвів, чи Радар. Мабуть таки або продам астру перед наступним ТО або заб*ю на гарантію бо вже не можу терпіти ті долбані непрофесіональні і бикуваті "авторизовані" сервіси.

Тепер ціни, послуги лінь повністю розписувати, вийшло 239.40 без ПДВ
Запчастини:
1. Фільтр масляний 31.12грн
2. Масло ГМ 5в30, 5л 190.83грн (сцуко казли, на попередньому сервісі парили мені 4л, але радує що ті 5л дешевше вийшли ніж 4л)
3. Фільт повітр. двигуна 60.20 грн
4. Фільтр паливний 68.82 грн
5. Фільтр салону Delphi 90.72 грн.
Всього без ПДВ 441.69

Запчастини+послуги з ПДВ - 817.31грн, комісія банку 1.70грн

На АДЛьвів цей же об*єм робіт і запчастин обходився у 998грн :sm15:

Edited by pikach00, 02 January 2008 - 18:03.

  • 0

#2
SVoloSH

SVoloSH

    Старожил

    • сообщений 263
  • Age: 44
  • Имя:Serg
  • Город:Львов
  • Авто:Какая вам разница
  •  
  • Регистрация: 26.09.2006

Posted 02 January 2008 - 19:26

гм..отожбо, виходить що за 100 грн. різниці і совість спокійна і в душі тепліше, що проконтролював щоб твої ж свічки сусіду не вкрутили... Блін, коли ж у нас нормально обслуговувати почнуть? :sm13:
  • 0
<p>УОК, из-за вахтеров ты сговнился

#3
Дядя Рома

Дядя Рома

    ------

    • сообщений 1114
  • Age: 58
  • Имя:Роман
  • Город:Львів
  • Гос. номер:ВС9246СТ
  •  
  • Регистрация: 13.07.2007

Posted 05 January 2008 - 11:07

Як на мене, то хороших СТО і немає зовсім. Є одне з двох - або гарний дизайн, чистота, все обладнання і навороти, освітлення однак немає спеціалістів хороших. Або приватний гараж, мінімум умов, де Майстер за помірні гроші такі чудеса робить, але це вже за кеш і без документів. Вибирати - кожному в конкретному випадку, що краще :sm14:
  • 0
"Жизнь всегда дает человеку меньше, чем он от нее требует" Д.Лондон
Размещенное изображение

#4
Taras_apt

Taras_apt

    Завсегдатай

    • сообщений 51
  • Age: 43
  • Имя:Taras
  • Город:Львів
  • Авто:Опель Астра G 1.6 16v 2004
  • Гос. номер:ВС8077АС
  •  
  • Регистрация: 02.11.2006

Posted 05 January 2008 - 11:29

Я вже давно відмовився від їхніх послуг і гарантій. хіба що масло в них купляв. ті всі гарантії це є відносне поняття якщо щось серйозне полетить то навіть гарантія не поможе. наприклад в мене полетіло на перший рік модуль запалення добре що були знайомі на сервісі що поміняли, а то казали що навіть би й не думали бо це причина бензини. Також якщо була якась аварія теж довго думають от так...
  • 0
Размещенное изображение
Размещенное изображение

#5
SVoloSH

SVoloSH

    Старожил

    • сообщений 263
  • Age: 44
  • Имя:Serg
  • Город:Львов
  • Авто:Какая вам разница
  •  
  • Регистрация: 26.09.2006

Posted 18 January 2008 - 17:04

звиняйте шо баяни піднімаю..але мене давно не було.. :sm18:

наприклад в мене полетіло на перший рік модуль запалення добре що були знайомі на сервісі що поміняли, а то казали що навіть би й не думали бо це причина бензини.

..бож мій..а ти чим її заправляєш? :sm18:
  • 0
<p>УОК, из-за вахтеров ты сговнился




1 user(s) are reading this topic

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых