Перейти к содержимому


Реклама









Фото

не зупинення біля знаку стоп контрольдопоможіть написати грамотне оскарження


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
25 ответов в теме

#1
b88

b88

    Пастырь

    • Сообщений 414
  • Возраст: 36
  • Имя:------------
  • Город:Львів
  • Авто:Combo C 2005 Red
  •  
  • Регистрация: 14.06.2008

Опубликовано 21 Июль 2009 - 18:54

Всім привіт!

ну що ж - ще 3 дні до того дня як я рік томукупивши авто вперше став автомобілістом... ну і наперід отримав від "доблесних" працівників ДАІ свій перший в житті протокол :sm16:

якщо чесно - перший раз стикнувся так близько з працівниками ДАІ, того трішки тупив, а зараз не зная що, куди і як писати :sm16:


отже по порядку:

я проїжджав с Фрага Івано-франківської області в напрямку на Львів (де я і прописаний), зі мною в машині було 2 людей - свідків.

в даному населеному пункті на горбку за повортом ДАІ розмістило знак стоп контроль (знак 3.41 згідно з копією постанови). Знак був розміщений навпроти автобусної зупинки, на зігнутій арматурі на відстані приблизно 1м від землі(на рівні поясниці), навпроти зупинки знаходились люди, які, очевидно, чекали на автобус - жінка з кульком Бос і грубий чоловік, вони відповідно повністю заступили знак, я його не встиг зауважити, адже він був закритий, проїхав його - мені з машини ДАІ помахали палкою. Даїшник сидів саме в машині.

я зупинився згідно пдд за 15 метрів за пішохідним переходом (він знаходився 10м за дайцями)

в моєму напрямку йшов капітан (по пагонах видно) він представляючись сказав лише що він капітан міліції, не назвавши ні прізвища ні ім'я, вихопив у мене з рук права, не пояснюючи причин пішов у напрямку до машини, я був змушений іти за ним

він підійшов до машини ДАІ (део еспенса (точно не знаю назву моделі)) передав моє посвідчення водія сержанту і просто сказав мені "сідай" вказавши на машину

я сів на водійське місце - сержант не представився, почав зразу заповняти протокол, причини зупинки не сказав.

заповнивши протокол - він запитав чи я буду писати пояснення, я сказав що так, він передав мені протокол - в протоколі теж не було вказано його звання, прізвища і решти даних - я звернув на це його увагу, попросивши записати ці дані - він забрав протокол - тут я протупив - адже поле правопорушення він теж лишив чисте, а я його не закреслив.

він заповнив свої дані і поле правопорушення - пердав знову мені протокл - я у полі про ознайомлення з моїми правами - поставив не ознайомлений і підпис,

в полі пояснення - написав що знак було розміщено навпроти зупинки, відповідно люди які очікували на маршртуне таксі заступили його, не давши змоги мені його побачити, і написав що у мене є 2 свідків.

я запитався чи він буде вписувати імена свідків - він відмовився, тоді я закреслив ці поля.

далі я попросив копію протоколу, він хамськи відповів що нічого давати не буде, я сказав що буду дзвонити в тел довіри - він сказав "дзвони" я покликав з автомобіля свідка, вона принесла мені телефон - я подзвонив в тел ДАІ м Львова - там трубку не взяли, тоді хотів подзвонити в тел довіри іванофранківська - номер на лівому борті даї був стертий, був найвний лише з правої сторони. дзвінок був о 16.49 - там я вказав номер жетону сержанта, вони сказали що якщо не дають копію протоколу - писати скаргу.

мені сержант сказав: "раз ти такий мудрий я тобі пишу штраф по максимуму" він якраз дозаповняв постанову.

я сказав що буду оскаржувати постанову.

і попросив його посвідження, він мені його показав настільки швидко, що я побачив тільки його прізвище, довже показати відмовився

тоді він почав кричати на мене що він в мене забере права, якщо в мене це вже 3тє правпорушення, погрожував, кинув права собі на панель і сказав що зараз мене буде провіряти по базі армор, і щоб я ішов в машину, я відмовиввсся йти, мотивуючи тим що я не лишу йому свої документи, тоді він мені кинув права (саме кинув) і сказав "іди в машину! " "але ми тебе будем провіряти до двох годин, і ти не маєш права їхати звідси" і вибіг з машини, він почав дзвонити кудись по телефону, куди я не знаю.

я залишався біля нього (зі мною весь цей час був 1 свідок) - він мені крикнув йди в машину, я відмовився, він сказав що я не маю права бути тут (я вже був на вулиці) я перепитав чи я не маю права бути на цій вулиці - він відповів що не маю.

далі по телефону він продиктував моє прізвище і дату народження - і після відповіді - сказав що ще 1 порушення і він забере в мене права.

отже сержант Філяк Андріан Васильович ін 0112 (жетон - теж прикривав рукою, те що побачив)
-відмовився надати копію протоколу
-відмовився потім надати протокол щоб я переписав № протоколу
-не дав змоги переписати № посвідчення
-говорив хамсько, весь час говорив на ти
-не представився
-не вказав причину зупинки
-відмовився вписати свідків


не відомий капітан (проводив зупинку транспортного засобу)
-не вказав прізвища, імя, посади при зупинці,
-не вказав причини зупинки
-забрав права, і без пояснення пішов

дорожній знак 3.41 (згідно постанови)
-розміщений на відстані 1м від землі
-закритий людьми
- на горбі за поворотом


питання:

як це все гарно подати у скаргу?

куди писати скарги?

як має бути розміщений цей знак?

поможіть будь-ласка написати юридично грамотну скаргу! перший раз стикнувся з ДАІ

права дійсні з березня 2006року, за цей час ні одного прротоколу...

Изменено: b88, 21 Июль 2009 - 19:40

  • 0

#2
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 21 Июль 2009 - 21:35

Это случайно не в с. Фийна было?? (деу есперо или Б5 пасат(приватный), рожи теже )
3.41
Размещенное изображение
"Контроль". Забороняється проїзд без зупинки перед контрольними пунктами (пост міліції, карантинний пост, прикордонна зона, закрита територія, пункт оплати проїзду на платних дорогах тощо).
Согласно какойто там ихней инструкции есть ограничение на установку, типа на стационарных постах или в специально оборудованых местах...
Был в аналогичной ситуации - действовал по принципу , машина служебная , денег недам и вобще где в правилах написано... вроде только на стацонарных постах можете... и тд..
Протокол так и не пришел вобщем... (при мне неписали)

Изменено: Ugeen_K, 21 Июль 2009 - 21:41

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#3
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 21 Июль 2009 - 21:52

b88, важкувато щось зльоту сказати...

давай, в будь-якому випадку, поділимо все на дві частини...

Перша - оскарження НІБИТО правопорушення... на жаль, поки що не маємо, що оскаржувати, бо навіть протоколу немає... а протокол оскаржувати неможна, має бути постанова про адміністративне правопорушення...

Друга частина - оскарження неправомірних дій ДАІ...

Що ти взагалі плануєш робити?

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#4
b88

b88

    Пастырь

    • Сообщений 414
  • Возраст: 36
  • Имя:------------
  • Город:Львів
  • Авто:Combo C 2005 Red
  •  
  • Регистрация: 14.06.2008

Опубликовано 22 Июль 2009 - 05:39

vlad9201, у мене на руках є копія постанови... - її і планую оскаржувати, копію протоколу не маю - це теж сказали писати в скаргу...


планую писати скаргу...

для цього мені потрібно знати:


які букви закону порушені дайцями

які норми встановлення знаку

тепер випадок не поодинокий і вже успішно оскаржувався:

http://tuning.lviv.u...a...iew&p=41344

Ugeen_K, населений пункт Фрага - машина део - але ситуація все ж та
  • 0

#5
smaglov

smaglov

    Старожил

    • Сообщений 290
  • Возраст: 36
  • Имя:Дима
  • Город:Wroc?aw
  • Авто:Škoda SuperB 2.0TFSI '17, была Astra G 1.6 '01
  • Гос. номер:DW2L864
  •  
  • Регистрация: 23.12.2008

Опубликовано 22 Июль 2009 - 07:10

я обычно, после телефона доверия, вызываю 02 с жалобой что мне хамят люди в форме, похожие на инспекторов ГАИ, угрожают, ругаются матом, видимо в нетрезвом состоянии и так далее. После такой нервотрепки ни о каких протоколах речи уже не идет - "езжай куда ехал, будешь так разговаривать, далеко не уедешь", на что получают ответ, мол, "и вам не хворать ребята, нервная работа все-таки)))"

Все звонки в 02 в обязательном порядке фиксируются на пленку, так что по шапке им в любом случае прилетает потом, а они ой как этого боятся...
  • 0
Элвис Пресли был сыном императрицы с Венеры и одного контрабандиста из Таганрога. © БГ.

Красивые фото © я.

#6
Ялтинец

Ялтинец

    АдмиралЪ

    • Сообщений 17187
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 11.08.2004

Опубликовано 22 Июль 2009 - 07:29

с одной стороны - нарушил то ты , а теперь все пишут жалобы :sm16:
нарушают и пишут........
клевая ситуация :sm16:
а с другой стороны - что делает знак Размещенное изображение просто в нас. пункте ? :sm16: какую функцию он исполняет ? там что - погран переход ? :sm16: и поведение мента - на редкость хамское и заслуживает наказания :sm16:
  • 0
Прожить жизнь нужно так , что бы после смерти враги боялись твоих памятников . ("сезонная" подпись)

За перевалом-земли НЕТ........

#7
Timothy

Timothy

    Слабое звено

    • Сообщений 13846
  • Имя:Timothy
  • Авто:ASCONA 1,6i, Hatchback, Ford-Transit 1997, 2,5 D
  •  
  • Регистрация: 17.03.2003

Опубликовано 22 Июль 2009 - 09:19

Я в тех местах ездил, только в Ивано-Франковской области ставят знак Стоп Контрол как хотят. Один раз еду, тьма кромешная и тут внезапно возникает затертый едва различимый знак Стоп Контрол и парочка ребят с жезлом, подсознательно вспомнил, что надо таки остановиться.
А ситуация нашего софорумлянина-прямой повод писать в прокуратуру и куда только можно.
  • 0
Ибо какая польза человеку, если он приобретет весь мир, а душе своей повредит?

#8
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 22 Июль 2009 - 11:14

b88, тут я згодний з Ялтинец, фактично ти порушив. проте було багато порушень зі сторони ДАЙця. також радив би в апеляції підняти питання правомірності встановлення знака Стоп-Контроль.
  • 0

#9
b88

b88

    Пастырь

    • Сообщений 414
  • Возраст: 36
  • Имя:------------
  • Город:Львів
  • Авто:Combo C 2005 Red
  •  
  • Регистрация: 14.06.2008

Опубликовано 22 Июль 2009 - 12:16

я знаю що я фактично порушив - але дача мені пустого протоколу на підпис + подальше хамське ставлення -не дають мені покою... якби не це - заплатив би і забив :sm5:

+той знак стоп контроль було дійсно не видно - раз стоять - хай слідкують щоб його було видно... я думаю що мають бути норми втсановлення... і що ставити його напроти зупинки, де постійно стоять люди - це не правильно

просто реально той знак можна було поставити на 50м далі я б його помітив... тобто він розміщений заздалегідь щоб заробляти на ньому....
  • 0

#10
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 22 Июль 2009 - 12:38

я думаю що мають бути норми втсановлення...

должен быть ГОСТ, регулирующий порядок установки знаков... в том, числе высоту...

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#11
Ялтинец

Ялтинец

    АдмиралЪ

    • Сообщений 17187
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 11.08.2004

Опубликовано 22 Июль 2009 - 13:10

vlad9201, стандартное размещение этого знака - на шлагбауме :jump:

зы . посмотри на "развеску" других знаков ........ :sm15: :sm10: :sm11: и на разной высоте - на столбах и на растяжках и даже на ........
  • 0
Прожить жизнь нужно так , что бы после смерти враги боялись твоих памятников . ("сезонная" подпись)

За перевалом-земли НЕТ........

#12
b88

b88

    Пастырь

    • Сообщений 414
  • Возраст: 36
  • Имя:------------
  • Город:Львів
  • Авто:Combo C 2005 Red
  •  
  • Регистрация: 14.06.2008

Опубликовано 22 Июль 2009 - 13:12

ДСТУ 4100-2002 " ЗНАКИ ДОРОЖНІ Загальні технічні умови. Правила застосування"

Знак 3.41

10.6.4 контроль повинен застосовуватись, щоб заборонити Рух транспортних засобів без зупинки біля контрольного пункту і установлюватись у місці, де повиене зупинитись транспортний засіб.

10.2.9 відстань від нижнього краю знаку від 2 до 4 м від поверхні дороги у населеному пінкті у разі встановлення в населеному пункті

10.1.1 дорожні знаки повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачли учасник дорожнього руху, як у світлий так і у ткмний час доби. При цьому вони неповинні бути затулені від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами
  • 0

#13
Ялтинец

Ялтинец

    АдмиралЪ

    • Сообщений 17187
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 11.08.2004

Опубликовано 22 Июль 2009 - 13:12

Размещенное изображение
  • 0
Прожить жизнь нужно так , что бы после смерти враги боялись твоих памятников . ("сезонная" подпись)

За перевалом-земли НЕТ........

#14
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 22 Июль 2009 - 14:05

b88, знак в месте остановки не додумался сфоткать?

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#15
Ugeen_K

Ugeen_K

    Das Reich Ukraine

    • Сообщений 10228
  • Возраст: 50
  • Имя:Євгеній
  • Город:То є Львів
  • Авто:Ford,Chevrolet,Dacia,Citro на решта нема категорії
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 22 Июль 2009 - 16:02

Блин перепутал названия ... Не Фийна а Фрага...
Они там постоянно цуки пасутсо.....

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .


#16
b88

b88

    Пастырь

    • Сообщений 414
  • Возраст: 36
  • Имя:------------
  • Город:Львів
  • Авто:Combo C 2005 Red
  •  
  • Регистрация: 14.06.2008

Опубликовано 22 Июль 2009 - 16:03

vlad9201, не було чим...
  • 0

#17
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 43
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 23 Июль 2009 - 09:59

b88, думаю, що якщо напишеш скаргу тиа подаш апеляцію, в якій все опишеш. піднімеш питання правомірності встановлення знаку, не відповідність його встановлення до ДСТУ, за одне може й познайомишся з тим "капітаном" а якщо ні то всеодно тим "служителям закону" перепаде тому що повістка всеодно прийде до їхньої частини, а начальник далі ....

і доречі у нас був подібний прецедент, з Пашою SPZ, він вроді так само подавав апеляцію на неправомірнівсть встановленя знаку. сконтактуйся з ним.
  • 0

#18
b88

b88

    Пастырь

    • Сообщений 414
  • Возраст: 36
  • Имя:------------
  • Город:Львів
  • Авто:Combo C 2005 Red
  •  
  • Регистрация: 14.06.2008

Опубликовано 07 Сентябрь 2009 - 21:05

все закінчилось... відправив я скарги в прокуратуру і даі франика, прокуратура перенаправила в ДАІ...

1говерсня я нічого ще не отримував, того написав скарги на ДАІ в саме ДАі, в прокуратуру франика і луценку, зміст - не розглянуто в термін

і тут 4го вересня прийшов лист:
Размещенное изображение

датований 26серпням,

як виявилось мені палкою махав взагалі участковий :sm6: одним словом сваволя повна!

ну але штраф скасували і я лишився задоволений грошей не поменшало, досвіду побільшало! :sm16:


ну а тепер сам герой всієї історії пан Філяк Андріан

http://vkontakte.ru/id41263688

:sm13: :sm13:

Размещенное изображение
робочі дні нашої міліції)))
  • 0

#19
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 07 Сентябрь 2009 - 21:14

b88, поздры!!!

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#20
Respect

Respect

    Авторитет

    • Сообщений 13655
  • Имя:Sergey
  •  
  • Регистрация: 25.06.2006

Опубликовано 07 Сентябрь 2009 - 21:32

як виявилось мені палкою махав взагалі участковий :sm13: одним словом сваволя повна!

ну але штраф скасували і я лишився задоволений грошей не поменшало, досвіду побільшало! :sm13:

маладца!

меня когда то также за переезд пытался жарить ... такой же участковый под ирпенью
хотел денех ,но поскольку был послан ( у меня в машине 4 свидетеля) - то накатал дебил протокол, в котором я таки написал, что он требовал взятку (он не ожидал такой наглости, но было уже поздно)
он додумался отдать протокол в суд и я прийдя на первое заседание пожалел, что не написал сразу жалобы
но судья была нормальной и отложила слушанье под мое чесное слово отправить жалобы.
отдал жалобу в облгаи, но как оказалось поздно - мой звонок в службу доверия ГАИ в день составления протокола и жалоба на требование взятки послужили последним поводом для того, чтоб выгнать этот "гумово-техничный выриб" нафик с работы
вобсчем дело было отправлено на дорассмотерние в гаи, потом опять пришла повестка, но я так понял, что ничего не было, потому что я не ходил туда и мне ничего не приходило больше
  • 0

#21
Lukreziy

Lukreziy

    Авторитет

    • Сообщений 830
  • Возраст: 38
  • Имя:Лука
  • Город:Vinnitza
  • Авто:Kadett E 1.7D
  • Гос. номер:АВ0148СВ
  •  
  • Регистрация: 14.11.2007

Опубликовано 07 Сентябрь 2009 - 22:00

b88 - красиво! :sm13:
  • 0
В автосалоне: "Дайте мне, пожалуйста, вот этот Опель, а на здачу - пару Порше и Мерсов штук восемь!"
Винница - это между ТернОпелем и ДнепрОпельтровском.

Размещенное изображение

#22
Nikolas148

Nikolas148

    Авторитет

    • Сообщений 1474
  • Имя:Николай
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Zafira B 1.6XER
  •  
  • Регистрация: 18.04.2008

Опубликовано 08 Сентябрь 2009 - 06:52

b88, молодец!!
Прочитав комент к фотке, понимаешь, кто служит в рядах Єтой ГАИ:

Екатерина Ячнева написала
16 августа 2009 в 20:35
фу бл*!!!ФОТОГРАФИЯ ПИ*ДЕЦ У*БИЩНАЯ!удали ЭТО!!!твои лохи-друзья тебе такого не напишут,но я говорю правду.моя настоящая страничка - http://vkontakte.ru/id1583570?67579 если хочешь поговорить об этом.не понимаю на*уя такое выкладывать??????

Размещенное изображение
  • 0
Я люблю дорогу, скорость и шум мотора......

#23
Hurricane

Hurricane

    Правдивий галичанин

    • Сообщений 1662
  • Возраст: 52
  • Имя:Андрій
  • Город:Тернопіль
  • Авто:Astra J Sports Tourer 1,7CDTI 2014
  • Гос. номер:ВО4303СС
  •  
  • Регистрация: 29.05.2008

Опубликовано 09 Сентябрь 2009 - 14:45

До речі, виносний знак "стоп-контроль" в темну пору доби - це ноу-хау франківських даішників. Неодноразово бачив таку картину цієї зими, повертаючись пізно ввечері з Буковеля, в селі Антонівка (за пару кілометрів до мосту через Дністер) біля АЗС "Лукойл" (з правого боку, якщо їхати з Франківська, Тисмениці в бік Бучача і Тернополя). Хто їхатиме - будьте уважні. Краще зупинитись біля знака на секунду, ніж втрачати півгодини на спілкування з тими мудаками.

Изменено: Hurricane, 09 Сентябрь 2009 - 14:45

  • 0
Рослини дуже корисні - вони виділяють кисень, який життєво необхідний автомобілям.

#24
Demon

Demon

    Дока

    • Сообщений 709
  • Возраст: 45
  • Имя:Дмитрий
  • Город:Киевская обл.
  • Авто:пешеходное
  •  
  • Регистрация: 25.07.2008

Опубликовано 09 Сентябрь 2009 - 15:11

4 раза ездил в буковель постоянно там стояли только был знак не стоп контроль а 2 знака типа стрелка налево и кирпич - последний раз когда ехал с разбитой мордой останавливает мол чего на знак не остановились - я говорю мол а что он означает? кирпич что проезд запрещен а стрелка что надо объехать или как? ничего не сказал - попросил справку о ДТП и после моего рассказа как все случилось отпустил.

#25
Pro$ecutoR

Pro$ecutoR

    Старожил

    • Сообщений 222
  • Возраст: 45
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra G 1,6 Twinport
  •  
  • Регистрация: 12.12.2007

Опубликовано 16 Сентябрь 2009 - 15:38

все закінчилось... відправив я скарги в прокуратуру і даі франика, прокуратура перенаправила в ДАІ...

ну а тепер сам герой всієї історії пан Філяк Андріан

робочі дні нашої міліції)))


Філяка в селище "ІПАТЬЄГО" :sm16: , фотку у службу внутрішньої безпеки, а краще не пошкодувати пару гривень і в пошту до луценка, в Київ на вул. Богомольця, 10, якщо не помиляюсь і тоді пан Філяк дорогі сигари змінить на біломорканал :sm12: :sm16: :ydirol:
  • 0
Кто владеет информацией - тот владеет миром...Уинстон Черчилль

#26
Pro$ecutoR

Pro$ecutoR

    Старожил

    • Сообщений 222
  • Возраст: 45
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Astra G 1,6 Twinport
  •  
  • Регистрация: 12.12.2007

Опубликовано 17 Сентябрь 2009 - 03:42

ФОТОГРАФИЯ ПИ*ДЕЦ У*БИЩНАЯ!удали ЭТО!!!твои лохи-друзья тебе такого не напишут,но я говорю правду.

ФОТОГРАФИЯ ПИ*ДЕЦ У*БИЩНАЯ!удали ЭТО!!!твои лохи-друзья тебе такого не напишут,но я говорю правду.

+100000000000000000000000000000000000000 :sm13_: :sm13_: :blink: :sm13_:
  • 0
Кто владеет информацией - тот владеет миром...Уинстон Черчилль




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых