Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Хмельницкий беспредел!Вменяют чужую скорость.... протокол без подписи..


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
274 ответов в теме

#176
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 11:12

дешево оказываеться у нас документы ляпать-тяпать :sm11:

Ну, это мы ещё посмотрим.. :sm5:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#177
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 11:20

И позвоню ещё разок в Урядову горячую линию... ну недоволен я... что тут поделаешь... :girl_devil:


и прально, они сами хотели, чтобы ты позвонил

Очень просила, как только получу письмо - сразу отзвониться и проинформировать их - удовлетворён или нет ответом. Если нет, то примут новый заказ :sm16:


А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#178
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 42
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 11:23

и прально, они сами хотели, чтобы ты позвонил

Давай новый заказ. По статистике заказные убийства у нас не раскрываются так что не очкуй. :girl_devil:
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#179
Panda

Panda

    Медведь

    • Сообщений 19436
  • Возраст: 51
  • Имя:Михаил
  • Город:Донецк
  • Авто:Субару Форестер 2.0Т+ГБО, Шевроле Лацетти вагон 1.8+ГБО и Corsa D 1.2+ГБО
  •  
  • Регистрация: 24.01.2004

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 11:57

Вторая часть Марлезонского Балета - поимение инспектора :girl_devil:

#180
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 42
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 12:22

Вторая часть Марлезонского Балета - поимение инспектора :sm15:

Это нужно говорить с интонацией и выражением. :sm27:
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#181
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 12:33

Это нужно говорить с интонацией и выражением. :sm27:

Panda с выражением не может: он смазывает :sm15: :sm17_1: :sm17_1:

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#182
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 13:35

Сначала опишу, как это начиналось....
Спасибо Уважаемым одноклубникам, которые подсказали, дополнили и усилили мою Скаргу...

Выглядела она так....

Начальнику УДАI ГУ МВС України в Хмельницькій області
Довганю М. І.
29008, м. Хмельницький, пров. Коцюбинського, 35/2
тел. (0382) 22-12-27

Дмитра Миколайовича
54003, м. Миколаїв и т.д





СКАРГА

на неправомірні дії старшого інспектора ДПС Війтівського взводу ДПС ДАІ
ст. лейтенанта міліції Петлиці Сергія Миколайовича,
що містять ознаки злочину, передбаченого ст. 366 "Службове підроблення" Кримінального кодексу України



Звертаюсь до Вас з наступного приводу.
09.01.2010 року я, повертаючись з відпочинку з м. Івано-Франківська, перебував за кермом автомобіля «Хонда CR-V», державний номерний знак ВЕ0000. В той день були дуже складні дорожні умови – ожеледь і туман – які мали місце практично протягом всієї дороги до м. Миколаїв. Додатково рух ускладнювало пересування в темну пору доби. Крім того, в автомобілі знаходились моя колишня дружина Людмила (проживає за адресою: м. Миколаїв, вул., кв. ), її подруга Тетяна (проживає за адресою: м. Миколаїв, вул., кв.), а також мій малолітній син Анатолій (13 років, проживає разом з колишньою дружиною). Слід зауважити, що на дорозі знаходилась велика кількість автомобілів, які рухались щільним потоком. Відтак я рухався дуже обережно і з невеликою швидкістю.
Не доїжджаючи приблизно 30 км. до м. Хмельницький радар-детектор Beltronics Vector 965, яким обладнано мій автомобіль, подав сигнал про те, що швидкість руху контролюється технічними засобами.
У с. Бокиївка Волочиського району Хмельницької області, крізь туман я побачив раптово увімкнуті проблискові маячки червоного та синього кольору. Як виявилось, справа на узбіччі стояв патрульний автомобіль ДАІ без ввімкнутих габаритних вогнів чи аварійної сигналізації. Слід зауважити, що це порушує вимоги розділу п.п. 19.1., 19.4. розділу 19 "Користування зовнішніми світловими приладами" ПДР України, затверджених Постановою КМУ України від 10.10.2001 р. № 1306, та, за умов обмеженої видимості, наражало на небезпеку учасників дорожнього руху, оскільки могло спричинити дорожньо-транспортну пригоду. Крім того, це порушує вимоги п.п. 6.26, 13.3.3. "Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС", затвердженої Наказом МВС України від 27.03.2009 р. № 111.
Автомобіль, який рухався попереду, проїхав без зупинки (хоча я вважаю, що увімкнені червоні та сині проблискові маячки були вимогою зупинки саме цього автомобіля), але, як законослухняний громадянин, виконав вимоги ч. 3 п. 3.2. ПДР та зупинився. Під час зупинки мною було виконано вимоги п. 19.4. ПДР, а саме я ввімкнув аварійну сигналізацію для позначення свого автомобіля та відкрив вікно.
До автомобіля підійшов інспектор, невиразно представився та зажадав документи, чим порушив вимоги ч. 1 п. 22.2. Інструкції. Я надав посвідчення водія, технічний паспорт автомобіля та запитав у інспектора причину моєї зупинки. Замість чіткої відповіді, тобто вдруге порушивши п. 22.2. Інструкції, а крім того – підпункт в) п. 2.14. ПДР України, інспектор пред’явив мені прилад «Візир», який зафіксував якісь автомобіль, що рухався на швидкості 90 км/год. При цьому, автомобіль знаходився в ореолі світла (на мою думку, як наслідок відбиття туману), сама фотографія була дуже розмита і навіть не дозволяла чітко визначити марку та модель автомобіля, а державний номер не було видно взагалі.
Вважаю за необхідне наголосити, що я рухався у потоці автомашин, в ожеледицю, у тумані, в темну пору доби та с пасажирами. Крім того, автомобіль обладнано радар-детектором Beltronics Vector 965, супутниковою навігацією Garmin із записом трек-контролю (тобто, з функцією запису маршруту та швидкості руху, голосовими повідомленнями водієві у випадку перевищення швидкості), додатковим бортовим комп’ютером Multitronics VG1031UPL для спостереження за безпекою руху (має понад 200 функцій, в тому числі контроль швидкості руху та сповіщення про перевищення швидкості руху), у зв’язку із чим я упевнений в тому, що рухався без порушення швидкісного режиму.
Зважаючи на вищезазначені дорожні умови та обладнання автомобіля, а також будучи стовідсотково упевненим у тому, що не здійснював порушення ПДР, я не погодився із звинуваченням в перевищенні швидкості.
Після цього інспектор неодноразово запрошував мене до патрульного автомобіля, не повідомляючи причин (складання протоколу, вирішення питання «на місці», тощо). Оскільки в автомобілі перебувало, як я вище зазначав, дві жінки та дитина, і я, що є цілком природно, хвилювався за їхню безпеку, то я відмовився залишити автомобіль.
Інспектор пішов до свого автомобіля. Хвилин через 7-10 він повернувся, віддав мені посвідчення водія та техпаспорт і побажав щасливої дороги.
Мене дуже здивувало та насторожило те, що працівник ДАІ, навіть не перевірив, на якій підставі я керую автомобілем, адже підставою є Довіреність від 00.00.2000 р., посвідчена приватним нотаріусом Миколаївського міського нотаріального округу О. Г. та зареєстрована в реєстрі за № 00000, а сам автомобіль належить громадянці Вірі, на ім’я якої і видано реєстраційний документ (технічний паспорт серія ННН № 000000).
Від’їхавши декілька метрів я вирішив перевірити свої сумніви та з’ясувати, які наслідки такої зупинки можуть виникнути у відношенні мене, тому зателефонував до «Гарячої лінії УДАI УМВС України в Хмельницькій області» за номером (0382) 70-31-31 та коротко змалював ситуацію, що склалась. Мені повідомили, що скоріш за все інспектор помилився, запевнили, що жодних наслідків такої зупинки немає і не може бути, та побажали щасливої дороги. Я попросив зафіксувати мій телефонний дзвінок, який відбувся 09.01.2010 р. приблизно у 18 годині 40 хвилин. Крім того, я додатково зателефонував до «Гарячої лінії Департаменту ДАI МВС України» за номером (044) 272-46-59, де мені також повідомили, що жодних наслідків зазначена зупинка не може мати. Після цих телефонних розмов з черговими працівниками ДАІ я заспокоївся та продовжив рух додому.
Проте, незважаючи на викладене вище, ввечері 20.01.2010 р. власник авто В. зателефонувала мені та попросила заїхати та забрати листа, який прийшов на її адресу. Як виявилось, у листі знаходились копія протоколу про адміністративне правопорушення від 09.01.2010 р. серії ВХ за № 088198 (копія додається) та постанова у справі про адміністративне правопорушення від 09.01.2010 р. серії ВХ за № 074929 (копія додається), складені ст. інспектором ДПС Війтівського взводу ДПС ДАІ ст. лейтенантом міліції Петлицею Сергієм Миколайовичем.
У протоколі, складеному ст. лейтенантом міліції Петлицею Сергієм Миколайовичем, зазначено, що я порушив швидкість у населеному пункті с. Бокиївка (порушення вимог п.12.4. ПДР України) та від підписання протоколу відмовився. Відмову від підписання протоколу підтвердили (за даними цього ж протоколу) два свідки – Загоруйко Ігор Олегович та Друсак Ігор Антонович. Хочу наголосити, що інспектор взагалі не ознайомлював мене с протоколом, не пропонував його підписати, не надав мені примірника протоколу та не залучав будь-яких осіб у якості свідків відмови від підписання, що можуть підтвердити пасажири мого автомобіля. Крім того, жодних осіб під час нашого спілкування з працівником ДАІ не було, автомобілі він також не зупиняв. Тобто, зазначені особи не могли підтвердити нібито факт відмови від підписання протоколу, а тим більше – не були свідками скоєння правопорушення, яке мені інкримінується, оскільки не здійснювали вимірювання швидкості, не їхали поруч зі мною в транспортному потоці, маючи змогу бачити номерні знаки автомобіля та, хоча б побічно, підтвердити перевищення за показами спідометра свого автомобіля. Це дає підстави вважати, що протокол було складено уже після того, як я залишив місце зупинки та продовжив шлях, а мою відмову від підписання протоколу засвідчили особи, які не були присутні при такій нібито відмові, тобто дали неправдиві свідчення.
З вищевикладеного можна зробити висновок, що працівник ДАІ запрошував мене до патрульного автомобіля для спричинення тиску шляхом обвинувачення у перевищенні швидкості та для вимагання хабара, а після того, як я відмовився, інспектор повернув мені документи та я продовжив шлях, працівником ДАІ в протокол були внесені завідомо неправдиві дані. Відтак, в діях інспектора вбачаються ознаки кримінально караного діяння (злочину), передбаченого ст. 366 «Службове підроблення» Кримінального кодексу України.
Також слід зауважити, що лист надійшов на адресу власника, тобто на адресу, зазначену в технічному паспорті, у той час, як в Довіреності зазначена адреса, за якою я зареєстрований, що підтверджує те, що працівник ДАІ не перевірив, на якій підставі я керую зазначеним автомобілем. Крім того, в протоколі зазначено, що не тимчасово не працюю, що не відповідає дійсності.
Оскільки на підставі протоколу складено постанову про накладення на мене адміністративного стягнення, тобто мене визнано винним у скоєнні правопорушення, змушений зазначити наступне.
При складенні протоколу інспектором були допущені наступні порушення вимог чинного законодавства:
1. Порушено вимоги ч. 2 ст. 254 КУпАП, якою передбачено, що «протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.» – примірник протоколу мені не надавався.
2. Порушено вимоги ч. 1. ст. 256 КУпАП, якою передбачено обов’язок встановити відомості про особу, яка притягається до відповідальності – інспектором не встановлено, на якій підставі я керував автомобілем, мою адресу та місце роботи.
При винесенні Постанови у справі про адміністративне правопорушення були допущені наступні порушення вимог чинного законодавства:
1. Порушено вимоги п. 2 ч. 1 ст. 278 КУпАП, якою встановлено обов’язок органу (посадової особи), що розглядає справу перевірити правильність складання протоколу та інших матеріалів справи – як зазначалось вище, протокол складено з порушеннями вимог чинного законодавства.
2. При винесенні рішення у справі порушено вимоги ст. 251 КУпАП, а саме до протоколу у якості доказу не долучено фотографію, отриману за допомогою приладу «Візир» – як зазначалось вище, якість фотографії навіть не дозволяла стовідсотково визначити марку та модель автомобіля, а державний номер взагалі не було видно.
3. Порушено вимоги ч. 3 ст. 62 Конституції України, якою передбачено, що «обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.» – єдиним доказом у справі є складений з порушеннями протокол про адміністративне правопорушення.
4. Порушено вимоги ч. 2 ст. 283 КУпАП, якою передбачено, що постанова повинна містити в тому числі відомості про особу, щодо якої розглядається справа – в Постанові зазначено адресу, яку отримано із технічного паспорта і яка не відповідає моїй адресі.
5. Порушено вимоги ч. 1. ст. 268 КУпАП, яка передбачає обов’язок розгляду справи в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності – розгляд було здійснено за моєї відсутності.
6. Порушено вимоги ч. 1 ст. 285 КУпАП, яка передбачає обов’язок оголосити постанову негайно після закінчення розгляду, а лише після цього направити її особі, щодо якої така постанова винесена – постанову не було оголошено.
7. Порушено вимоги ст. 245 КУпАП, якою передбачено, що завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи та вирішення її в точній відповідності з законом – справу розглянуто не всебічно, обставини з’ясовані неповно, при розгляді допущені численні порушення.
Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас протокол про адміністративне правопорушення від 09.01.2010 р. серії ВХ за № 088198 та постанову у справі про адміністративне правопорушення від 09.01.2010 р. серії ВХ за № 074929 скасувати повністю, а провадження у відношенні мене закрити. Про прийняте рішення у справі прошу повідомити мене по вказаному у скарзі номеру телефону, а також письмово за зазначеною у скарзі адресою.
Зважаючи на численні порушення, допущені ст. лейтенантом Петлицею С. М., прошу Вас прийняти міри щодо недопущення подібних порушень працівниками ДАІ, і забезпечення виконання ними своїх функцій в дусі неухильного додержання вимог чинного законодавства. Про прийняті у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» прошу повідомити мене письмово за зазначеною у скарзі адресою.
Крім того, прошу Вас прийняти міри щодо недопущення з боку підлеглих Вам працівників ДАІ подальших порушень вимог ПДР України та вимог Інструкції № 111. Про прийняті міри у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» прошу повідомити мене письмово за зазначеною у скарзі адресою.
Також прошу, провести службове розслідування у відношенні незаконних дій ст. лейтенанта Петлиці С. М., а при встановленні (як зазначалось вище) ознак скоєння ним злочину, передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу України, передати розслідування у справі у відповідні органи. Про результати розслідування у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» прошу повідомити мене письмово за зазначеною у скарзі адресою.
У випадку, якщо Вами не будуть прийняті всі необхідні міри для повного з’ясування усіх викладених у скарзі фактів і усунення виявлених порушень, я буду вимушений звертатись за захистом своїх прав та відновленням законності до інших державних органів, уповноважених виконання таких функцій.

Додатки:
1. Копія протоколу від 09.01.2010 р. серії ВХ за № 088198
2. Копія постанови від 09.01.2010 р. серії ВХ за № 074929
3. Копія Довіреності від 00.00.0000 р. за реєстровим №0000



«25» січня 2010 р. Д. М.
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#183
Ялтинец

Ялтинец

    АдмиралЪ

    • Сообщений 17187
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 11.08.2004

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 14:08

Shusha, Красивая скарга !
Эх, жду когда Влад сможет помочь наваять че-нить в подобном духе . :sm11:
  • 0
Прожить жизнь нужно так , что бы после смерти враги боялись твоих памятников . ("сезонная" подпись)

За перевалом-земли НЕТ........

#184
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 14:10

Ялтинец, доки давай... будем малевать... только нам пока "скаржытысь" не на что: тебя на суд должны приглашать, вообще-то...

точнее, есть на что: на неправомерные действия инспектора и незаконное изъятие имущества... но во-первых, все равно доки, во-вторых, суд нас все равно ждет... если набросать канву поведения в суде, то там мы доказываем, что инспектор - чудак (тока не так пишется), а имея на руках решение суда - предъявляем дебилизм оного (не суда, а инспектора) его начальству... иначе придется дважды (в суде, и в ГАИ) доказывать одно и то же... по крайней мере я это так вижу...

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#185
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 06 Апрель 2010 - 14:34

Сейчас выложу их ответы и расскажу, что было дальше... :sm15:

Короче, получил я сегодня на почте письмо такого содержания... Размещенное изображение

К нему было приколото ещё одно письмо, которое они якобы отправляли ранее

Размещенное изображение

Обратим внимание, что на втором письме даже индекс стоит не мой, естественно письму мне не приходило... скажу более... и про скасування постановы в Админпрактике - ни сном не духом... это теперь сколько мне надо будет побегать и переписываться, чтобы найти данное скасування????

Но это не самое главное.... прикиньте, в нашей стране, инспектор, при исполнении служебных обязанностей тупо подделывает документы, что имеет своё описание, как указано в моей Скарге - на неправомірні дії старшого інспектора ДПС Війтівського взводу ДПС ДАІ
ст. лейтенанта міліції Петлиці Сергія Миколайовича,
що містять ознаки злочину, передбаченого ст. 366 "Службове підроблення" Кримінального кодексу України
... а его за это..всего лишь лишили премии за январь!!!!! :sm16: :sm12: :sm12:

Пока я обдумываю, что делать дальше.... но.. звоночек на "Урядову гарячу линию" я уже сделал и сообщил, что я обращался в Хмельницкое областное ГАИ за наказанием инспектора, а скасування постановы - это и так было ясным делом! Моё звернення зафиксировали ... присвоили очередной номер... и сказали ожидать....
Вот думаю ещё в прокуратуру накатать....
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#186
ked

ked

    Дід

    • Сообщений 1628
  • Возраст: 57
  • Имя:Едуард
  • Город:Луцьк
  •  
  • Регистрация: 16.04.2009

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 06:27

Зашибись они наказание придумали - непоощрение :sm37: И слово то какое придумали: депрИмійовоно. Дебилы.
  • 0

Добро всегда побеждает зло. Значит, кто победил - тот и добрый.


#187
Panda

Panda

    Медведь

    • Сообщений 19436
  • Возраст: 51
  • Имя:Михаил
  • Город:Донецк
  • Авто:Субару Форестер 2.0Т+ГБО, Шевроле Лацетти вагон 1.8+ГБО и Corsa D 1.2+ГБО
  •  
  • Регистрация: 24.01.2004

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 06:36

Ялтинец, доки давай... будем малевать... только нам пока "скаржытысь" не на что: тебя на суд должны приглашать, вообще-то...

точнее, есть на что: на неправомерные действия инспектора и незаконное изъятие имущества... но во-первых, все равно доки, во-вторых, суд нас все равно ждет... если набросать канву поведения в суде, то там мы доказываем, что инспектор - чудак (тока не так пишется), а имея на руках решение суда - предъявляем дебилизм оного (не суда, а инспектора) его начальству... иначе придется дважды (в суде, и в ГАИ) доказывать одно и то же... по крайней мере я это так вижу...

А ты не в ГАИ бумагу пиши, а в прокуратуру. :ydirol: Им доказывать ничего не придётся, они САМИ докажут :sm15:

#188
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 08:37

Panda, ща, ищу образцы для написания... за основу пойдёт текст Скарги... :sm11:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#189
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 42
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 08:37

А ты не в ГАИ бумагу пиши, а в прокуратуру. :sm11: Им доказывать ничего не придётся, они САМИ докажут :sm15:

Сказал добрый мишка. :sm15:
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#190
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 08:57

А ты не в ГАИ бумагу пиши, а в прокуратуру. :ydirol: Им доказывать ничего не придётся, они САМИ докажут :sm12:

мгм... ты понимаешь... если бы я не знал, как на местах затирают дела, то я бы поверил, что сами докажут... а так... более того, надо соблюдать процесс: по данному нарушению предусмотрено рассмотрение дела судом... по факту рассмотрения - постановление в деле об административном правонарушении... а сейчас его пока нету... существующие же нормы позволяют обжаловать в ГАИ или в суд, или опротестовать в прокуратуру... но ни что иное, как Постановление или решение суда... чего у нас нету... и получается, что нам надо сейчас одни факты предоставлять, например, в прокуратуру, описывать их, но всего лишь с просьбой проверить... а пока они будут проверять, нам придет повестка в суд и "наша писня гарна й нова"... есть ли резон?


ладно, проехали оффтопить... это вопросы по теме Руслана, а не Димы...

з.ы. да и вообще Русу решать, в каком порядке и куда писать... но все равно доки нужны...

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#191
Koleso

Koleso

    бегемотовод - хранитель баянов ))

    • Сообщений 7870
  • Возраст: 54
  • Имя:Koleso запаса
  • Город:город с Южным и Северным мостом
  • Авто:Berlingo 1.9 D
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 09:23

Димыч, по итогам года получишь табличку "охотник за гадами - 2010" :sm11: :sm16:
  • 0
Выключайте свет! Всё подытожено! Результатов нет, как и положено.
От общей демагогии до дела далеко и всем опять, конечно, не легко....

_____________________________________________________________________
Размещенное изображение_______Размещенное изображение____________Размещенное изображение Размещенное изображение

#192
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 09:28

vlad9201, просто я думаю, не будет ли ожидание ответа Урядовой линии просто затяжкой времени... и в какую прокуратуру писать???? Знаю, что надо что-то делать, но не могу понять пока - что? :sm11:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#193
Bulldozer

Bulldozer

    Авторитет

    • Сообщений 28383
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 26.03.2008

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 12:14

vlad9201, просто я думаю, не будет ли ожидание ответа Урядовой линии просто затяжкой времени... и в какую прокуратуру писать????

Не будет!!!
Им сейчас такие дела только на руку, будут рыть и драть!!! :biggrin:
Женские украшения ручной работы - http://www.opel-club...y/#ipboard_body
Размещенное изображение Размещенное изображение Размещенное изображение

#194
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 07 Апрель 2010 - 16:03

Bulldozer, ладно, подожду чуть... в прошлый раз они справились за 2 недели... :sm37:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#195
Black

Black

    чёрный

    • Сообщений 3729
  • Возраст: 42
  • Имя:Димон
  • Город:Львов
  • Авто:Vectra С 2.2 МКПП
  •  
  • Регистрация: 15.03.2008

Опубликовано 11 Апрель 2010 - 13:14

Shusha, Щановний Дмитро Миколайович! Це було кльово :sm16: (маю надію, що ще буде ліпше)
  • 0

sjpqr8hg.png

25м - 15,03 с

50м - 36,8 с

0,8 км - 15,46 м


#196
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 11 Апрель 2010 - 22:49

Относительно свеженькая информация... когда ставили на учёт машинку Димы (ака loop) пробили по базе мою машинку... из 4 висящих штрафов - ХМЕЛЬНИЦКИЙ ЗАКРЫТ!!! :sm15: То есть доки доши в ГАИ и всё скасувалЫ!!! :sm13:
Из оставшихся 3-х один отсужен, один в работе и на 1 нет никаких документов... короче - работаем... :sm12:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#197
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 08:36

Shusha, а что были шансы "нэ скасуваты"? :sm12_: :sm13_: :sm6: :sm15:

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#198
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 09:27

vlad9201, неа... но дело ещё не закрыто.... надо дожимать... я хочу мозГ этАго Петлицы! Нефиг корчить из себя самого умного... нарушая закон! :rose:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#199
Panda

Panda

    Медведь

    • Сообщений 19436
  • Возраст: 51
  • Имя:Михаил
  • Город:Донецк
  • Авто:Субару Форестер 2.0Т+ГБО, Шевроле Лацетти вагон 1.8+ГБО и Corsa D 1.2+ГБО
  •  
  • Регистрация: 24.01.2004

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 09:36

Shusha, Всё идёт по плану. теперь дожимаем. :sm5:

#200
Hurricane

Hurricane

    Правдивий галичанин

    • Сообщений 1662
  • Возраст: 52
  • Имя:Андрій
  • Город:Тернопіль
  • Авто:Astra J Sports Tourer 1,7CDTI 2014
  • Гос. номер:ВО4303СС
  •  
  • Регистрация: 29.05.2008

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 09:37

я хочу мозГ этАго Петлицы!

мозГ у него скорее всего либо отсутствует, либо безнадежно испорчен.
  • 0
Рослини дуже корисні - вони виділяють кисень, який життєво необхідний автомобілям.

#201
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 09:58

Hurricane, та мне не для еды... я его заспиртую и детям показывать буду! :sm15: :sm5:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#202
TIgor

TIgor

    Авторитет

    • Сообщений 4317
  • Возраст: 51
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 08.01.2004

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 12:21

... я его заспиртую и детям показывать буду! :sm18: :sm18:

Думаю, много спирта тебе не понадобится... поэтому могу помочь... :sm3:
  • 0

#203
Ялтинец

Ялтинец

    АдмиралЪ

    • Сообщений 17187
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 11.08.2004

Опубликовано 12 Апрель 2010 - 19:24

Инструкция по деятельности подразделений ДПС ГАИ МВД Украины


2. Организация деятельности ДПС
2.1. ДПС является структурным подразделением ГАИ.
2.2. Деятельность этих подразделений осуществляется соответственно принципам соблюдения законности, права на уважение достоинства, обеспечение свободы и неприкосновенности личности и ее прав, гласности и верховенства права.
2.3. Работники ДПС должны иметь необходимую профессиональную подготовку, высокие моральные качества, быть дисциплинированными и внимательными, стойко переносить трудности, связанные со службой, быть вежливыми и тактичными в общении с гражданами.
2.4. В своей деятельности ДПС руководствуется Конституцией Украины, законами Украины, актами Президента Украины, Кабинета Министров Украины, нормативно-правовыми актами Министерства внутренних дел Украины и данной Инструкцией.…
2.11. Контроль за водителями транспортных средств Министерства обороны Украины, Службы безопасности Украины, Министерства внутренних дел Украины, подчиненных им военных частей и подразделений движения осуществляется ДПС соответственно Правилам дорожного движения, утвержденных постановлением Кабинета Министров Украины от 10.10.2001 N 1306 (далее - Правила дорожного движения).
2.12. За невыполнение возложенных на них обязанностей и превышение предоставленных им прав должностные лица ДПС несут ответственность согласно действующему законодательству Украины


твой случай .......... :sm13:

3. Задачи ДПС
3.1. Надзор за дорожным движением с целью обеспечения его безопасности.
3.2. Сохранение жизни, здоровья и имущества участников дорожного движения, защита их законных прав и интересов, а также интересов общества и государства.

и мой ......
мое имущество - отняли именно ДПС :sm15:

http://www.u-drive.c...s/article16.htm

7.1.20. Быть культурным и вежливым в общении с гражданами, неуклонно соблюдать законность.

и наш общий случай .........

ваааще ! интересное чтиво ! я в захвати ! :sm13:
  • 0
Прожить жизнь нужно так , что бы после смерти враги боялись твоих памятников . ("сезонная" подпись)

За перевалом-земли НЕТ........

#204
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 16 Апрель 2010 - 10:11

Что-то у меня тихо... надо снова тревожить Урядову горячую линию... :sm16: :sm5:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#205
Immortal_S

Immortal_S

    Авторитет

    • Сообщений 1541
  • Возраст: 41
  • Имя:Антон
  • Город:Киев, Дарница
  • Авто:SEAT Leon X-Perience, 2.0 TDI
  • Гос. номер:АА7633IO
  •  
  • Регистрация: 19.03.2008

Опубликовано 16 Апрель 2010 - 15:22

:ydirol: :sm15: :sm15:
Всегда пристегивайтесь!
0507001648

#206
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 21 Апрель 2010 - 09:21

И тут докладываю... только что совершил звонок на Урядову горячу линию... попросил уточнить, что с моим повторным обращением, относительно наказания инспектора, который подделал документы?
Сказали, что на данный момент дело находится на рассмотрении в Главном управлении МВД Украины ... и мне необходимо ещё немного подождать... :sm11:

Ждём ............ привет Петлице! :sm4:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)

#207
vlad9201

vlad9201

    Авторитет

    • Сообщений 29956
  • Имя:Володимир
  •  
  • Регистрация: 17.11.2006

Опубликовано 21 Апрель 2010 - 09:27

Shusha, ОК

А на площади митинг идет... Как положено нынче в стране, распалившийся братской любовью народ аплодирует братской войне (с. Несчастный случай)

 

... Ангелам не место на земле... Их присылают сюда по ошибке... А потом спохватываются...

Спойлер

 


#208
Black

Black

    чёрный

    • Сообщений 3729
  • Возраст: 42
  • Имя:Димон
  • Город:Львов
  • Авто:Vectra С 2.2 МКПП
  •  
  • Регистрация: 15.03.2008

Опубликовано 23 Апрель 2010 - 19:06

 Ждём ............ привет Петлице!   :sm16:


:sm17: :sm16: :not_i:


сколько всего в этих словах
  • 0

sjpqr8hg.png

25м - 15,03 с

50м - 36,8 с

0,8 км - 15,46 м


#209
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 42
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 23 Апрель 2010 - 20:30

Ждём ............ привет Петлице! :sm11:

А может нарыть его мобильник и набрать спросить как дела?
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#210
Shusha

Shusha

    .

    • Сообщений 40115
  • Имя:.
  •  
  • Регистрация: 14.10.2007

Опубликовано 23 Апрель 2010 - 23:43

PULYA, подожди.. пусть ГУ МВД разрулит сначала.. а потом я сам его найду!

P.S. А я ведь отъезжая, когда он мне доки вернул, по-доброму у него спросил, не будет ли потом боков с его стороны, а он мне только сладко улыбнулся и пожелал "счастливого пути", неразумный! :sm27:
  • 0
Размещенное изображение Размещенное изображение
Мне глубоко пофиГ, что вы обо мне думаете..... я о вас вообще не думаю!
Кто-то довольно мудрый сказал: "Никогда не спорь с идиотом! Этим самым ты опускаешься до его уровня, где он неминуемо задавит тебя своим опытом". (с)




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых