Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Львівські знижки!Допоможемо друг другу...


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
121 ответов в теме

#36
OGGY

OGGY

    Завсегдатай

    • Сообщений 51
  • Возраст: 43
  • Имя:Сергей
  • Город:Львов
  • Авто:Kadettушка-был, теперь EMGRAND EC7-RV
  •  
  • Регистрация: 10.06.2009

Опубликовано 01 Август 2010 - 21:08

Alex Lvov, без образ, але зі знижкою Ви мусили почути ціну в 340грн (400х0,85), тому можете на мийці звернутись до власника Андрія і прокоментувати йому це особисто!!!!
390грн Вам не могли сказати, а те що вектра С велика машина - смішно стає)))) На тій мийці джипи постійно миються і ніхто не виїжає не задоволеним і не чує, що ціна міняється, бо,наприклад, Таурег якась завелика,порівняно з іншими джипами, машина)))

НА ВСІ ПОСЛУГИ ЗНИЖКА 15%!!! Єдине, що важливо, кожен одноклубник має говорити звідки він, з клубу Опель і т.п =)

Дякую!

А по наклейке на машине они догадаться не могут, что машинко клубная. Был на этой мойке, качество работы и отношение понравилось, но скидки не было (хотя мойка была вся на 40 грн, но ходить и выпрашивать пару гринов впадло). На данном этапе конечно уже пофиг на мойки так-как вчера стал пешеходом...

Изменено: OGGY, 01 Август 2010 - 21:10

  • 0
Рожденный летать всегда в пролете, рожденный ползать везде пролезет...

#37
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • Сообщений 416
  • Возраст: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Опубликовано 01 Август 2010 - 22:05

Alex Lvov, про знижку в курсі всі працівники, але потрібно про це згадати...що ось 15% знижка від прайсів для Опель клубу :) Тоді нескладною калькуляцією люба вартість стане на 15% меншою і ніхто не може заперечувати це Вам.

OGGY невже так важко пару слів сказати? на мойці ж телепати не працюють))) якщо ви нічого не кажите, то звідки хтось може дізнатись що Ви з клубу...і тут суть не в пару грн різниці, і не в випрошуванні... якщо ціна -15%, значить так і платите.
Парнерство на офіційному рівні, тобто це Ваше право і можливість скористатись ним.

Изменено: -=Віктор=-, 01 Август 2010 - 22:11

  • 0

#38
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 02 Август 2010 - 01:01

На данном этапе конечно уже пофиг на мойки так-как вчера стал пешеходом...

Что-то случилось?

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#39
OGGY

OGGY

    Завсегдатай

    • Сообщений 51
  • Возраст: 43
  • Имя:Сергей
  • Город:Львов
  • Авто:Kadettушка-был, теперь EMGRAND EC7-RV
  •  
  • Регистрация: 10.06.2009

Опубликовано 02 Август 2010 - 07:54

Что-то случилось?

В субботу машинку продал. Учим ПДД для пешеходов... :sm11:
  • 0
Рожденный летать всегда в пролете, рожденный ползать везде пролезет...

#40
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • Сообщений 416
  • Возраст: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Опубликовано 02 Август 2010 - 09:12

і ще додам: машина машині різниця, і якщо чистити матіз і лендкрузер то обєм роботи більший у 4 рази, такщо не даремно перед 400 грн в прайсі стоїть слово "від", а середня вартість якісної роботи по хімчисці вектри б у львові 600-700 грн.
  • 0

#41
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 1034
  • Возраст: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Опубликовано 02 Август 2010 - 10:09

Alex Lvov, про знижку в курсі всі працівники, але потрібно про це згадати...що ось 15% знижка від прайсів для Опель клубу :) Тоді нескладною калькуляцією люба вартість стане на 15% меншою і ніхто не може заперечувати це Вам.

Ну, машинку я сегодня утром отдал в работу.
Вечером отпишусь по качеству и цене.
Спорить с тобой я не буду. Возьми перечитай мое первое сообщение- такой и состоялся диалог. Если из него ты сделал вывод, что меня не до поняли, не так поняли, решили, что не из того клуба, не та машина и т.п.- тут я ничем помочь не могу.


UPD.
Забрал машину с задержкой, но сделали все практически идеально. Хозяин- приятный товарищ и контролирует что делают ребята. Настоятельно рекомендую и теперь сам буду ездить только к ним, хоть немного и не в том районе.
О, кстати, с ценой все решилось моментально, а значит любые недоразумения можно будет разрешить, в случае чего. Вообщем надо дать ребятам постоянный поток клиентов)

Изменено: Alex Lvov, 02 Август 2010 - 20:08

  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#42
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • Сообщений 416
  • Возраст: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Опубликовано 02 Август 2010 - 20:52

Alex Lvov вечерком заїжав на мойку..бачив як Вашу вектру пуцували... =)
  • 0

#43
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 02 Август 2010 - 21:35

Alex Lvov, Ого, как у тебя мнение поменялось! :sm3:
Итого, сколько с тебя взяли и что конкретно было сделано?

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#44
cars-parts

cars-parts

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Antek
  • Авто:VAZ 2107 Grand Turismo
  • Гос. номер:3776
  •  
  • Регистрация: 03.07.2010

Опубликовано 02 Август 2010 - 22:26

 Карспартс.
- ребята, на вектру Ц будет диск сцепелния?
- конечно. 1300 гривен. закс. фирма!
- оки. как со скидочками?
- клубными? конечно! созвонимся через пару минут.
- к сожалению цена такая низкая, что скидочку мы дать не можем. но вот в следующий раз- обязательно!
(купил, фирмовая коробка, открыл у себя- диск лукас внутри, который в 1,5 раза дешевле. но машина разобранная на подъемнике- поставил)





Alex Lvov

На рахунок знижок:

-         диск зчеплення на Вашу Вектру «Це» був в єдиному екземплярі на складі, і на нього розповсюджувалась акційна ціна. Тому і одразу Вам була запропонована ціна з урахуванням всіх можливих знижок, і це було мінімум за що можна продати, тому більше скинути не могли. Тим більше, було бажання допомогти Вам з швидкою доставкою запчастини для того щоб автомобіль не затримувався довго на СТО. Також ми відступили від продажної-акційної ціни Вам ще 50-00 грн. в якості знижки учасника клубу.

На рахунок «диск лукас внутри, который в 1,5 раза дешевле» :

-         фірми SACHS і Luk досить часто пакують продукцію одина одної. Але контроль якості у фірми САКС є набагато кращий ніж у фірми ЛЮК, і коли САКС-овці пакують продукцію ЛЮК, вони більш досконало перевіряють продукцію перед випуском її на ринок. Це відома практика і її зараз використовують багато концернів-виробників світу (SWAG пакує продукцію FEBI, але з більш серйозним уклоном на перевірку якості, RUVILLEпакує SNR, KOYO, SKF і т.д.).

-         І ще до слова, диск САКС (1878 600 844) на 15% дешевший ніж той самий диск ЛЮК (321 0055 10) на гуртовнях, а не навпаки як Ви написали.І ціна була вказана не 1300-00 грн. а 1180-00 грн. і на додаток знижка до 1130-00 грн.

 

cars-parts.com.ua
  • 0

#45
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 02 Август 2010 - 23:30

Во как... :sm12:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#46
karmen1

karmen1

    No Money, No Time, No Girl, No Job - NO PROBLEM!

    • Сообщений 275
  • Возраст: 39
  • Имя:Максим
  • Город:в предгорьях Украинских Карпат
  • Гос. номер:AM4449AO
  •  
  • Регистрация: 22.09.2009

Опубликовано 02 Август 2010 - 23:31

- І ще до слова, диск САКС (1878 600 844) на 15% дешевший ніж той самий диск ЛЮК (321 0055 10) на гуртовнях, а не навпаки як Ви написали. І ціна була вказана не 1300-00 грн. а 1180-00 грн. і на додаток знижка до 1130-00 грн.

cars-parts.com.ua

[/quote]

1878 600 844 - це за цей диск 1130 грн????? В мене під замовлення 780 було з урахуванням що євро піднялось. Зараз правда не має на складах такого номера, але я привозив по такій ціні. Ну так, згідний що не треба чекати! Але ж тут писали про серйозні знижки :sm12:
  • 0

#47
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 03 Август 2010 - 07:04

1878 600 844 - це за цей диск 1130 грн????? В мене під замовлення 780 було з урахуванням що євро піднялось. Зараз правда не має на складах такого номера, але я привозив по такій ціні. Ну так, згідний що не треба чекати! Але ж тут писали про серйозні знижки :sm16:


+1
Що за разводняк?

http://www.exist.ru/...de=1878 600 844

Сакс(3 дні і 92 бакса=740 грн)


http://www.exist.ru/...1 0055 10


Люк(3 дні і 107 баксів=840 грн)


П.С.Саме тому я наразі майже відмовився від співпраці з львівськими конторами.Асортименту нуль.Практично не орієнтуються в тому,що продають.Під замовлення теж привезти нічого не можуть,або гилять нереальні ціни.Гонору теж більш ніж треба
  • 0

#48
cars-parts

cars-parts

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Имя:Antek
  • Авто:VAZ 2107 Grand Turismo
  • Гос. номер:3776
  •  
  • Регистрация: 03.07.2010

Опубликовано 03 Август 2010 - 08:32

 1878 600 844 - це за цей диск 1130 грн????? В мене під замовлення 780 було з урахуванням що євро піднялось. Зараз правда не має на складах такого номера, але я привозив по такій ціні. Ну так, згідний що не треба чекати! Але ж тут писали про серйозні знижки :sm20:
[/quote]




Тут йдеться мова не про "під ЗАМОВЛЕННЯ", а про чим швидше привезти диск зчеплення, були обмежені в строках тому і ціна не дуже цікава. А під замовлення той диск коштує 750 грн по нинішньому курсу ЄВРО.

На рахунок Екзіста, то взагалі окрема тема. Я колись по роботі пробував з ними працювати, там стільки бюрократії і мінінгіту щоб замовити запчастину. А ще мені більше сподобалось отримування своїх грошей за які вони мали привезти мені запчастину, але після тижня очікувань, її чомусь не стало і привезти її вони відмовилися. А гроші назад вони відправляли місяць часу, після того як я написав їм пару штук різних заяв і т.д.

Так що ніяких "РОЗВОДНЯКОВ" немає.

Изменено: cars-parts, 03 Август 2010 - 08:41

  • 0

#49
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 1034
  • Возраст: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Опубликовано 03 Август 2010 - 10:59

Alex Lvov, Ого, как у тебя мнение поменялось! :sm16:
Итого, сколько с тебя взяли и что конкретно было сделано?

Юрка, на самом деле нечего не поменялось, все что я писал осталось в силе. Просто я пишу как все развивается дальше))
Отхимчистили всю машинку включая крышу и багажник и помыли по полной программе, намазали резину и завешали пахучками)) Взяли 370 гривен вроде бы.

По поводу 1300-1130 мог и ошибиться, так что такое. По поводу люк-сакс я же сказал что мне как-то все равно хоть и осадок остался, но клиенту объяснить сложно. К примеру амики на мерс, которые я по просьбе друга купил в Германии у официалов, тоже были сделаны Заксом по-моему, но на них было стопиццот наклеек и гравировок МБ.

Изменено: Alex Lvov, 03 Август 2010 - 11:07

  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#50
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 03 Август 2010 - 20:04

Тут йдеться мова не про "під ЗАМОВЛЕННЯ", а про чим швидше привезти диск зчеплення, були обмежені в строках тому і ціна не дуже цікава. А під замовлення той диск коштує 750 грн по нинішньому курсу ЄВРО.

На рахунок Екзіста, то взагалі окрема тема. Я колись по роботі пробував з ними працювати, там стільки бюрократії і мінінгіту щоб замовити запчастину. А ще мені більше сподобалось отримування своїх грошей за які вони мали привезти мені запчастину, але після тижня очікувань, її чомусь не стало і привезти її вони відмовилися. А гроші назад вони відправляли місяць часу, після того як я написав їм пару штук різних заяв і т.д.

Так що ніяких "РОЗВОДНЯКОВ" немає.


Підхід неправильний.Ціна не може настільки відрізнятись від нормальної.За швидкість ви могли накинути 50-100 грн,а не розказувати,що у вас акційна ціна в 1100.Тому розвод чистої води
Стосовно екзисту,то останнім часом працюю з ними немало і в більшості випадків зауважень немає.ОСобливо коли є необхідність дістати якусь рідкісну запчастину.Мені гроші були повернуті ними до тижня часу на карточку
  • 0

#51
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 1034
  • Возраст: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Опубликовано 03 Август 2010 - 20:15

Стосовно екзисту,то останнім часом працюю з ними немало і в більшості випадків зауважень немає.ОСобливо коли є необхідність дістати якусь рідкісну запчастину.Мені гроші були повернуті ними до тижня часу на карточку

Заинтересовал ты меня экзистом... Много слышал, но никогда не пробовал.
Сейчас зарегаюсь и поищу одну дорогууууущую и редкую вещичку...
  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#52
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • Сообщений 416
  • Возраст: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Опубликовано 21 Август 2010 - 19:14

Домовився зі своїми старими друзями за 5-10% знижки на послуги АВТОКЛІМАТу для клубу OPEL. Як на мене найкращого сервісу у Львові по обслуговуванню автокондюків, клімат-контролю і т.п.
Нижче вся інформація! :)


До уваги всіх одноклубників!

Ми виконуємо найскладніші ремонти та вирішуємо будь які неполадки обладнання Вашого автокондиціонера/клімат-контролю незалежно від марки та моделі авто.
Дуже якісно та на професійному рівні здійснюємо заправку кондиціонера Вашого авто.

Размещенное изображение

Колектив AUTOCLIMAT завжди готовий Вам допомогти! Найкраще поєднання ціна/якість у Західному регіоні!

Просимо звернути Вашу увагу на широкий спектр послуг нашого підприємства:


Діагностика
Діагностика - це необхідна процедура перед проведенням ремонтно-відновлювальних робіт та заправкою системи кондиціонування автомобіля, яка проводиться безкоштовно.

На цьому етапі визначається наявність фреону в системі АС, герметичність системи та справність вузлів.

У випадку недостатнього тиску газу або його відсутності, проводимо пошук місць розгерметизації. Як правило, це - місця з`єднань трубопроводів, ущільнювачі, сальники валу компресора, конденсатор, тощо.

При незначному витоку в системі - застосовуємо інший метод із застосуванням спеціального барвника, який проявляється в ультрафіолетовому світлі.

Для проведення діагностики використовується спеціальне обладнання та інструмент.


Заправка
Заправка кондиціонера, як правило, є завершальним етапом у відновленні роботи системи кондиціонування. Вона займає найменшу частину часу порівняно з попередніми етапами (діагностики та ремонту).

Заправка проводиться за допомогою сучасного обладнання з використанням екологічно чистого фреону марки R-134а, який відповідає міжнародним стандартам.

Размещенное изображениеРазмещенное изображение


Компресори
Здійснюємо ряд ремонтних робіт з різними видами компресорів АС, забезпечуючи їх належне функціонування.

У багатьох випадках, при незначних поломках компресора, можна обійтись дрібним ремонтом і заміною деяких частин. На відміну від переважної кількості сервісів, які пропонують заміну несправного компресора на інший, ми виконуємо роботи по відновленню працездатності компресора, з заміною та ремонтом його частин.

Роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами за допомогою спеціалізованого обладнання, з використанням запасних частин відомих світових виробників.
Размещенное изображение

Продукція

Ми забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників, а саме:
-компресорами АС
-трубопроводами
-радіаторами
-фільтрами-осушувачами
-фільтрами салону
-підшипниками компресорів кондиціонерів
-гумовими прокладками
-запасними частинами компресорів (сальники, ущільнення, набори прокладок, вніутрішні частини)
-інструментом
-обладнанням та розхідними матеріалами.
На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.


Також здійснюємо ремонт радіаторів всіх типів до будь якого автомобіля!


Наші контакти:
м.Львів вул. Шевченка, 311 б
тел. моб.: (067) 672-79-35; (063) 732 11 66
тел.: (032) 243-35-73

Наш сайт: http://www.autoclimat.lviv.ua/
  • 0

#53
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 21 Август 2010 - 19:19

Домовився зі своїми старими друзями за 5-10% знижки на послуги АВТОКЛІМАТу для клубу OPEL. Як на мене найкращого сервісу у Львові по обслуговуванню автокондюків, клімат-контролю і т.п.
Нижче вся інформація! :)



До речі,дуже непогані ці хлопці.Був в них декілька разів.Якістю роботи і ставленням до клієнта залишився дуже задоволений.Робили два роки тому компресор кондиціонера мені.Цього літа не встиг до них попасти через аншлаг :sm13_:
  • 0

#54
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • Сообщений 416
  • Возраст: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Опубликовано 21 Август 2010 - 21:04

luav, коли літо, до них море машин..бажано записатись наперед, щоб не чекати.
А сервіс згідний на всі 100- просто суперовий!!!

Особисто рекомендую!
  • 0

#55
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 28 Август 2010 - 17:12

luav, коли літо, до них море машин..бажано записатись наперед, щоб не чекати.
А сервіс згідний на всі 100- просто суперовий!!!

Особисто рекомендую!

Подтверждаю качество сервиса и наличие скидки в 5%.
Был у них перед перед опелевкой на Синевире... Заправили кондюк за пол часа и вне очереди (респект Вовику 1104 :sm1: )

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#56
кіо

кіо

    Житель

    • Сообщений 168
  • Возраст: 42
  • Имя:Ігор
  • Город:Львів
  •  
  • Регистрация: 19.04.2010

Опубликовано 06 Октябрь 2010 - 17:00

На даний момент не член клуба але хотілось би ним стати. Може комусь цікаво маю карточку на знижку на 5 % в дитячий магазин Антошка.
  • 0

#57
Eriks

Eriks

    Дока

    • Сообщений 577
  • Возраст: 39
  • Имя:Юра
  • Город:Львів
  • Авто:OVC Z22SE
    були Octavia Tour 1.6, Renault Modus 1.5dci, OVA 2.0
  •  
  • Регистрация: 08.12.2009

Опубликовано 22 Октябрь 2010 - 10:44

Юра, Military, а чому в цій темі немає Alex Lvov і karmen1? Знижки ж для своїх дають (я вже знижками користувався!)!

Изменено: Eriks, 22 Октябрь 2010 - 10:45

  • 0

#58
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 22 Октябрь 2010 - 11:27

Eriks, Ну, у Алекса вообще своя тема в "важных" висит! Он, типа, самый старый партнер львовского региона! :smile:

А насчет karmen1 я вообще ничего не слышал... :sm1: Он как-то сам по себе живёт...

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#59
psyxer

psyxer

    Дока

    • Сообщений 635
  • Возраст: 41
  • Имя:Юра
  • Город:Львів
  • Авто:Omega B X30XE РКПП 99р. Police ECU
  •  
  • Регистрация: 24.04.2007

Опубликовано 05 Ноябрь 2010 - 09:24

домомвився про знижки в авто-кінотеатр "Кінопарк"

Ось їх пропозиція:
Автомобільний кінотеатр “Кінопарк”

На даний момент пропонуємо:

- показ художніх фільмів;
- трансляція футбольних матчів та боксерських поєдинків;

В перспективі:
- показ фільмів у форматі 3D;
- можливість погратись на Sony PlayStation 3 не виходячи зі своєї машин;
- АвтоПаті ( автомобільна вечірка-дискотека ).

Знижка для автоклубу www.opel-club.com.ua - 20%!

Адреса: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95 (паркінг Центру меблів та інтерєру МАРК)
http://www.kinopark.lviv.ua/
тел.: (067) 670-47-47
факс: (067) 231-86-32
e-mail: office@kinopark.lviv.ua
  • 0
Удачи нам в нашем безнадежном деле.
Мечты сбываются!!!
Omega B X20SE 95р --> Omega B X30XE РКПП 99р. Police ECU

#60
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 06 Ноябрь 2010 - 00:26

Ось їх пропозиція:
Автомобільний кінотеатр “Кінопарк”

Добавил в первый пост... :sm14:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#61
psyxer

psyxer

    Дока

    • Сообщений 635
  • Возраст: 41
  • Имя:Юра
  • Город:Львів
  • Авто:Omega B X30XE РКПП 99р. Police ECU
  •  
  • Регистрация: 24.04.2007

Опубликовано 08 Ноябрь 2010 - 09:55

Добавил в первый пост... :sm13:


дякую :sm11:
  • 0
Удачи нам в нашем безнадежном деле.
Мечты сбываются!!!
Omega B X20SE 95р --> Omega B X30XE РКПП 99р. Police ECU

#62
Avenger

Avenger

    Поселенец

    • Сообщений 145
  • Возраст: 37
  • Имя:Andrew
  • Город:Львів
  • Авто:пішаход)
  •  
  • Регистрация: 26.08.2007

Опубликовано 22 Ноябрь 2010 - 12:40

Фаетон-гідний сервіс.Ціни не низькі,але відповідають якості їх робіт

а що робив і ціна яка приблизно?
  • 0

#63
-=Віктор=-

-=Віктор=-

    Пастырь

    • Сообщений 416
  • Возраст: 36
  • Имя:Victor
  • Город:UA/ Lviv
  • Авто:Smart ForTwo
  •  
  • Регистрация: 14.05.2008

Опубликовано 03 Март 2011 - 11:18

Доброго дня!

Хочу представити нове клубне СТО на Кульпарківській =)
Размещенное изображение
Размещенное изображение
Размещенное изображение

Напрямки діяльності:
-Ремонт та діагностика ходової частини
-Заміна мастила, фільтрів
-Ремонт стартерів та генераторів
-Компютерна діагностика

Зварювальні роботи
Ремонт електрообладнання

Додатково займаємось:
Автозвук + шумоізоляція + встановлення ксенону + сигналізацій + парктроніків

Наша адреса:
м. Львів, вул. Кульпарківська (гар. кооператив "Самокат")
моб. тел.: (067) 706-1112
Размещенное изображение


Працюємо щодня з 9-00 до 19-00 (пн-пт) і до останнього клієнта =)

Для усіх членів автоклубу гарантована знижка до 15% на всі види робіт (достатньо вказати належність до форуму)!
  • 0

#64
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 04 Март 2011 - 03:39

-=Віктор=-, Учтём! :sm10: И где ты только их всех находишь? :sm15:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#65
Vadym

Vadym

    Авторитет

    • Сообщений 5812
  • Возраст: 44
  • Имя:Вадим
  • Город:Львів
  • Авто:Vectra C 1.9CDTI
  •  
  • Регистрация: 18.12.2006

Опубликовано 12 Апрель 2011 - 10:20

У Львові відкрився новий веломагазин "Action bike". У нас Ви можете знайти велосипеди таких фірм, як Cube, Cannondale та Merida.
В наявності велозапчастини та аксесуари від Shimano, Point, Longus, Pro, Mach1, SKS, Echowell, Barbieri, Kenda
В магазині діє ремонт та прокат.
Адреса вул. Сахарова, 82, ТГ "Кросворд", магазин №9.
Працюємо з 10 до 19 з понеділка по п'ятницю, в суботу з 10 до 18 год.
http://www.actionbike.com.ua

Учасникам клубу знижки 3% на велосипеди і 5% на запчастини

Изменено: Vadym, 12 Апрель 2011 - 10:24

  • 0

200Кс/430Нм by EDS NoAgr -> 240Кс/500Нм by VW.


#66
Military

Military

    в запасе...

    • День Рождения!
    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 13 Апрель 2011 - 01:11

Учасникам клубу знижки 3% на велосипеди і 5% на запчастини

Vadym, Что-то скидки очень скупые! :sm15: Таких жадных партнеров у нас еще не было! :ydirol:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#67
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 13 Апрель 2011 - 06:53

Vadym, Что-то скидки очень скупые! :sm16: Таких жадных партнеров у нас еще не было! :sm32:


+1.Скидка-10-15% хотя бы.Все остальное-фикция
П.С.Очередной респект Автоклимату.Был у них на прошлой неделе.Иван и его парни свое дело знают.Так что могу в очередной раз рекомендовать
  • 0

#68
Vadym

Vadym

    Авторитет

    • Сообщений 5812
  • Возраст: 44
  • Имя:Вадим
  • Город:Львів
  • Авто:Vectra C 1.9CDTI
  •  
  • Регистрация: 18.12.2006

Опубликовано 13 Апрель 2011 - 10:26

Vadym, Что-то скидки очень скупые! :sm15: Таких жадных партнеров у нас еще не было! :sm11:

Є рекомендовані ціни виробників, яких потрібно дотримуватися :sm16: Тут не має такого, що ставиш ціну яку хочеш :(
це як нові авто в салоні ;)
  • 0

200Кс/430Нм by EDS NoAgr -> 240Кс/500Нм by VW.


#69
Kazik

Kazik

    Частый гость

    • Сообщений 30
  • Возраст: 46
  • Имя:Тарас
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Astra g универсал
  •  
  • Регистрация: 16.02.2012

Опубликовано 19 Февраль 2012 - 02:00

А як на рахунок автокінотеатру,вартує туди їхати,чи ні?
  • 0

#70
Vadym

Vadym

    Авторитет

    • Сообщений 5812
  • Возраст: 44
  • Имя:Вадим
  • Город:Львів
  • Авто:Vectra C 1.9CDTI
  •  
  • Регистрация: 18.12.2006

Опубликовано 19 Февраль 2012 - 23:26

А як на рахунок автокінотеатру,вартує туди їхати,чи ні?

їх хіба не прикрили за рокази піратських копій?
  • 0

200Кс/430Нм by EDS NoAgr -> 240Кс/500Нм by VW.





2 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 2 гостей, 0 скрытых