Зверніть увагу! Зміни в законодавстві

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТи

Зверніть увагу! Зміни в законодавстві

22 января 2014   13:20
ПРОСМОТРОВ: 2111


Зверніть увагу! Зміни в законодавстві

Столична Державтоіспекція звертає увагу водіїв на те, що з 22 січня 2014 року посилена адміністративна відповідальність за правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху, передбаченого ч.2 та ч.3 ст. 126 КУпАП України, закріплено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян».

Так, посилено відповідальність за керування транспортним засобом особою, яка не має на це право. За керування транспортом засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передачу керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, громадянам доведеться сплатити штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника або без такого. Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами тягне за собою накладення штрафу від 850 до 2550 грн. з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника або без такого. Розгляд справ про зазначені адміністративні правопорушення знаходиться в компетенції судів відповідно до ст. 221 КУпАП.

Крім того, посилено відповідальність при русі в колоні. Відтепер громадяни, які керують транспортними засобами у колоні, що складається більше ніж з 5-ти транспортних засобів, без погодження умов та порядку руху, що створює перешкоду для інших учасників дорожнього руху, несуть адмінвідповідальність. А саме - штраф від 680 до 850 грн. або позбавлення права керування від 1 до 2 років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

 

Источник: УГАИ

 

Теги: законы  ПДД 
ОБСУЖДЕНИе
НОВОСТи ПО тЕМЕ