Увага! В столиці до дня Києва, діятимуть обмеження руху транспорту

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТи

Увага! В столиці до дня Києва, діятимуть обмеження руху транспорту

27 мая 2015   16:52
ПРОСМОТРОВ: 1320


Увага! В столиці до дня Києва, діятимуть обмеження руху транспорту

Cтолична Державтоінспекція інформує, що 29, 30, 31 травня та 1 червня під час проведення загальноміських заходів, присвячених дню Києва, діятимуть обмеження в русі транспорту (на виконання розпоряджень КМДА від 08.05.2015 №459).

29 травня, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку, під час проведення Міжнародних змагань «Race Horizon Park» з велоспорту на шосе, з 8 до 13 години буде ТИМЧАСОВО перекрито рух за наступним маршрутом: проспект Голосіївський - вулиця Голосіївська - проспект Науки - вулиці Блакитного - Генерала Родимцева - Героїв Оборони.

30 травня, у зв’язку з проведенням Міжнародної велогонки, з 8 до 16 години планується перекриття руху на наступних вулицях: Майдан незалежності – Хрещатик - Європейська площа - Хрещатик - Велика Васильківська - площа Льва Толстого - Велика Васильківська – Ковпака – Антоновича - Либідська площа - Велика Васильківська - площа Льва Толстого - Велика Васильківська – Хрещатик - Майдан Незалежності. А з 9 ранку до 11-30, у зв’язку з проведенням велопараду, присвяченого дню Києва, рух буде тимчасово заборонено за маршрутом: Європейська площа - Хрещатик - Велика Васильківська - площа Льва Толстого - Велика Васильківська – Ковпака – Антоновича - Либідська площа - Велика Васильківська - площа Льва Толстого - Велика Васильківська – Хрещатик – Європейська площа – Володимирській узвіз – Пішохідний міст - вулиця Труханівська (Труханів острів).

У неділю, 31 травня, з 8 до 13 години, проходитимуть міжнародні змагання «Race Horizon Park» з велоспорту. На час проведення заходу також діятимуть обмеження в русі наступними вулицями: Миколи Грінченка – Кіровоградська – Червонозоряний проспект - Андрія Головка – Солом’янська – Протасів Яр – Миколи Грінченка.

Крім того, 1 червня, під час проведення 23-го спортивно- благодійного заходу «Пробіг під каштанами», з 8 до 14 години, тимчасово перекриватиметься рух усіх видів транспорту за наступним маршрутом: Михайлівська площа – Володимирський проїзд - Софіївська площа - вулиця Володимирська - Льва Толстого – площа Льва Толстого – з розворотом по вулиці Велика Васильківська та у зворотньому напрямку.

Державтоінспекція міста Києва просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, плануйте свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху.

 

Источник: УГАИ

 

Теги: дороги  киев  ограничение движения 
ОБСУЖДЕНИе
НОВОСТи ПО тЕМЕ