Національна мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» та байкарські клуби  HOG Kiev Chapter Ukraine, Crazy Hohols MFC за підтримки Harley-Davidson Kiev і сотні байкерів України офіційно закрили сезон-2015!

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТи

Національна мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» та байкарські клуби HOG Kiev Chapter Ukraine, Crazy Hohols MFC за підтримки Harley-Davidson Kiev і сотні байкерів України офіційно закрили сезон-2015!

01 октября 2015   20:32
ПРОСМОТРОВ: 2368


Національна мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» та байкарські клуби  HOG Kiev Chapter Ukraine, Crazy Hohols MFC за підтримки Harley-Davidson Kiev і сотні байкерів України офіційно закрили сезон-2015!

Драйв, видовищність, справжня дружня компанія і прагнення до свободи - ось те, що об'єднало усіх мотолюбителів країни в цю суботу, 26 вересня, на наймасштабнішому байкерському заході осені Crazy Harley Party. 

У цей день в Києві відбулося грандіозне закриття байкерського сезону-2015. Це свято для всіх українських любителів і шанувальників байкерського стилю життя було організовано офіційним дилером легендарних мотоциклів Harley-Davidson Kyiv, клубами HOG Kyiv Chapter Ukraine і Crazy Hohols MFC, за підтримки національної мережі автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта».

Грандіозне свято розпочалось з  мотопараду H.O.G. RALLY. Участь у параді змогли взяти абсолютно всі байки, будь-яких марок, віку, комплектації, кольорів і з усіх куточків України. В цілому прийняло участь понад 500 мотоциклів, а загальний кілометраж пробігу склав 30 кілометрів вулицями Києва.

Парад H.O.G. RALLY стартував від салону Harley-Davidson (пр. Перемоги 67), а на Софіївській площі відбулася тепла зустріч колони з клубом Crazy Hohols MFC. Разом з членами байкерських клубів H.O.G. Kiev Chapter Ukraine та Crazy Hohols MFC до мотопараду долучились  знамениті цінителі мотоциклів: Василь Вірастюк, Олег Скрипка, Женя Галич (гурт O.Torvald), Олександр Пікалов (95 квартал), Сергій Кузін, група «Брати Гадюкіни» та інші відомі українці.

Після обміну враженнями і дружніх обіймів колона тріумфально відправилася в столичний комплекс Sky Family Park. Саме там відбулася шалена вечірка Crazy Harley Party на честь завершення мотосезону 2015 і святкування тринадцятого дня народження клубу Crazy Hohols MFC. 

Однією з фішок Crazy Harley Party став концерт легендарних гуртів «Брати Гадюкіни», «Воплі Відоплясова» та «O.Torvald».

Також у рамках заходу відбулася виставка унікальних кастомних байків Harley-Davidson (ексклюзивно оформлених або повністю перероблених моделей мотоциклів), кращий серед яких – Sportster Forty-Eight MeloK від Moto-Pro Ukraine – отримав у якості нагороди 100 літрів палива від мережі АЗС «БРСМ-Нафта». 

Усі без винятку гості цієї драйвової події зійшлися на тому, що захід став одним з найяскравіших в історії байкерського життя. 

Довідка:

На ринку роздрібних нафтопродуктів України «БРСМ-Нафта» працює з 1995 року. Господарську діяльність та розвиток мережі АЗК під брендом «БРСМ-Нафта» здійснює ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ». Щодня послугами «БРСМ-Нафта» користуються більше 110 000 автомобілістів по всій Україні. У 2014 році компанія відкрила і провела повну реконструкцію 11 автозаправних комплексів. На сьогоднішній день мережа, що працює під єдиним брендом «БРСМ-Нафта», налічує 149 автозаправних комплексів по всій Україні. «БРСМ-Нафта» пропонує автомобілістам України якісне паливо виробництва провідних європейських нафтопереробних заводів: Orlen Lietuva (Литва), Ромпетрол, OMV Petrom SA (Румунія), ГПЗ «Белорусьнефть», Мозирський і Новополоцький НПЗ (Білорусь).

 

Источник: Opel Club

 

Теги: HarleyCrazyParty  HOG  SkyFamilyPark  байкеры  БРСМ BRSM БРСМ-НАФТА  девушки  мото 

 

фото
ОБСУЖДЕНИе
НОВОСТи ПО тЕМЕ