Перейти к содержимому

Реклама

Фото

ТВ 32" Smart с Wi-Fi на кухню

• Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
48 ответов в теме

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 15:45

Посоветуйте что выбрать в кухню 9кв.м. Samsung UE32T4500AUXUA или LG 32LK610BPLC,  HD будет достаточно или смотреть в сторону Full HD, планируется просмотр IP.TV, может есть что лучше за вменяемые деньги?

• 0

Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 16:21

Серед 40-дюймових моделей вибір більший. Чи розмір має вирішальне значення?
  • 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 16:39

40 не влізе, та і дороще буде.

• 0

)l(улик

)l(улик

Завсегдатай

• Сообщений 94
  • Гос. номер:АХ9158НЕ
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 16:45

Взяли недавно тёще xiaomi 32 за пятёрку, очень даже ничего .
  • 0

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 18:24

Я бы на кухню не заморачивайся с брендом - покупайте какой-то Китай и не заморачивайтесь... Я бы смотрел на 32-й Хайсенс, Кого, возможно Ксиоми.
  • 0

Muzzy

Muzzy

Texas forever

• Сообщений 11109
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 19:15

Я правильно розумію, що китаєць з Андроїдом краще, ніж китаєць з пропрієтарною системою смарт-ТВ?

Версія Андроїду наскільки важлива з точки зору майбутнього тривалого використання? Починаючи від якої варто дивитися? Десь у характеристиках можна дізнатися потужність процесору і розмір оперативки чи їх для телевізора вистачає у будь якому випадку?

Що серед Hisense, TCL, Haier, Skyworth, Kivi варто дивитися, а які з цих марок краще відкинути?

У яких із них пристойна матриця? З великими кутами огляду і без блимання.

HD будет достаточно или смотреть в сторону Full HD?

З моєї точки зору, для 32" ХД достатньо завжди, крім двох випадків: якщо дивитися з менше, ніж ~1 м, або використовувати як монітор. Я за вісім років ні разу не пошкодував, що 32" у спальні - ХД.

Також зараз розглядаю 32" на кухню зі смарт-ТВ.

• 0

Мета науки не у тому, щоб відкрити двері в нескінченну мудрість, а в тому, щоб встановити межу для нескінченних помилок.

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 19:51

Я правильно розумію, що китаєць з Андроїдом краще

Не важливо, щоб не було лагів краще придбати ТВ-приставку, навіть бюджетну.

Що серед Hisense, TCL, Haier, Skyworth, Kivi варто дивитися, а які з цих марок краще відкинути?

Серед вказаних непоганий сервіс у ківі, та й гарантія у них здається довша.

Серед бюджетних ТВ матриці приблизно однакової якості. Якщо питання ціни не стоїть, то звичайно самсунговські QLED-матриці кращий вибір.

• 0

ШВАРЦ

ШВАРЦ

Авторитет

• Сообщений 22984
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 20:30

Тошиба 32" (3333грн сегодня)

Smart с Wi-Fi
Не знаю.
  • 0
:smile8:

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 21:02

А шо є из пристойного? Я окрім Sony KDL-40WD653 не знайшов. 43 є але не влазять, 40 впритул.

Взяли недавно тёще xiaomi 32 за пятёрку, очень даже ничего .

Отзывы вроде не очень.

Я бы на кухню не заморачивайся с брендом - покупайте какой-то Китай и не заморачивайтесь... Я бы смотрел на 32-й Хайсенс, Кого, возможно Ксиоми.

Так не шара, пятерка как минимум.

Не важливо, щоб не було лагів краще придбати ТВ-приставку, навіть бюджетну.

Постоянно читаю про глюки бюджетных и не очень приставок, половина жалоб типа через месяц накрылась.

Однозначно без смарта.

• 0

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 21:48

А шо є из пристойного?

Раджу зробити так:

1. Точно визначитись з бюджетом, який готові потратити.

2. Скачати на флешку тестові картинки та відео.

3. Піти в будь-який супермаркет електроніки зі своєю флешкою.

4. Вибрати ті моделі ТВ, які попадають в бюджет.

5. Напрягти консультанта, щоб підключав флешку по черзі у вибраних ТВ. Звернути увагу на те, щоб налаштування яскравості на всіх ТВ було приблизно однакове. Оцінити візуально якість зображення, його яскравість та контрасність, наявність засвітів на темному та білому фоні, плавність відтворення відео (якщо не будете купляти приставку).

6. Вибрати ТВ, що на вашу думку краще за інші. Придбати або подякувати консультанту та піти додому, щоб придбати онлайн ;)

• 0

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 22:35

Я правильно розумію, що китаєць з Андроїдом краще, ніж китаєць з пропрієтарною системою смарт-ТВ?

Версія Андроїду наскільки важлива з точки зору майбутнього тривалого використання? Починаючи від якої варто дивитися? Десь у характеристиках можна дізнатися потужність процесору і розмір оперативки чи їх для телевізора вистачає у будь якому випадку?

З моєї точки зору, для 32" ХД достатньо завжди, крім двох випадків: якщо дивитися з менше, ніж ~1 м, або використовувати як монітор. Я за вісім років ні разу не пошкодував, що 32" у спальні - ХД.

Також зараз розглядаю 32" на кухню зі смарт-ТВ.

Важно качество картинки которое приходит на телевизор. Если картинка гуано, то тут ничего не спасет - даже купи 8К телевизор.

Среди Китайцев - Хайсенс, ибо сами имеют свое производство, да и с сервисом у них все нормально. Матрицы делают сами и продают другим производителям. 

• 0

Benificar

Benificar

Авторитет

• Сообщений 1009
  •  

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 23:42

Какие киви шмиви, скупой платит дважды.
Если нет лв, то и смысла нет покупать, лучше подсобирать. Сони, тошиба, филипсы, панасы это вообще на сегодня мрак. Сайоми может и выйдут на уровень, но пока много брака, инфа от хозяина мастерской. Теще, родителям 2, себе 2, куму, другу - только лг(самс тоже может ниче).
  • 0

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 00:15

Какие киви шмиви, скупой платит дважды.
Если нет лв, то и смысла нет покупать, лучше подсобирать. Сони, тошиба, филипсы, панасы это вообще на сегодня мрак. Сайоми может и выйдут на уровень, но пока много брака, инфа от хозяина мастерской. Теще, родителям 2, себе 2, куму, другу - только лг(самс тоже может ниче).

На какой это уровень сяоми выйдет?) Они что завод свой имеют? Заказывают у стороннего производителя телевизоры под своим брендом. Судя по отзывам от некого хозяина мастерской - ещё и производителя выбрали так себе...

Повторюсь - если на кухню телевизор то покупать бренд смысла нету, тем более 32-е лыжи и самсы тоже такое себе по качеству изделие.

• 0

Bank

Bank

Алчный программист :)

• Сообщений 17028
  • Гос. номер:BANK
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 00:40

Владея телевизором киви скажу что такое покупать не стоит!!! Качество телевизора посредственное, пульт развалился за месяц
  • 0

Muzzy

Muzzy

Texas forever

• Сообщений 11109
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 09:02

Це вже давно не Тошиба, як і більшість інших японських телевізійних брендів. Тошиба весь телевізійний бізнес (маються на увазі права на використання марки), крім хіба що самих топових моделей (і то я не впевнений), передала у користування різним фірмам у різних регіонах. У мене є Тошиба 2011 р., це вже тоді фактично був турецький Vestel, хоча остаточне складання було на тошибівському заводі у Чехії, але мамка в Чехію приїжджала готова з Туреччини. До речі, гарна матриця і чудовий плеєр відео з флешки.

За 3333 грн. - я думаю, що це вже й не Вестел, а якийсь зовсім безпонтовий китайський юзер марки.

Так не шара, пятерка как минимум.

4400 Хайер з Андроїдом. До п'ятірки - ще й великий вибір серед різних китайських дуже великих виробників, на Андроїді. На пропрієтарних системах смарт-ТВ - ще дешевше. Це у Ельдорадо за цінами "як скрізь", на хотлайні ще не дивився, може й менше.

Среди Китайцев - Хайсенс, ибо сами имеют свое производство, да и с сервисом у них все нормально. Матрицы делают сами и продают другим производителям. 

Так всі перераховані китайці, крім Ківі, мають своє виробництво, причому найбільше серед них - TCL. Стосовно матриць Хайсенс - на комп'ютерній техніці серед двох десятків виробників матриць, не чув про них, але може й роблять. Я також думав у першу чергу про Хайсенс, але саме у Хайсенса декілька років назад під час тестів були проблеми з блиманням. Ну, враховуючи кількість людей, які користуються смартфонами з амоледом - формально блимання не є проблемою, але, при наявності вибору, хотілося б уникнути.

Важно качество картинки которое приходит на телевизор. Если картинка гуано, то тут ничего не спасет - даже купи 8К телевизор. 

Це зрозуміло, тому і цікавить на якій з цих систем буде з роздільною здатністю 720р йти Мегого, бо потрібні спортивні канали. Кабелю там не буде, а ефірні канали не цікавлять, і флешку на кухні крутити навряд чи будуть.

Раджу зробити так:

1. 

Звичайно. Я попередні три так і придбав, а до цього останній з ЕЛТ.

Владея телевизором киви скажу что такое покупать не стоит!!! Качество телевизора посредственное, пульт развалился за месяц

На Хоботі Ківі хвалили за матрицю. І там довга гарантія. Пульт підпадає під гарантію?

• 0

Мета науки не у тому, щоб відкрити двері в нескінченну мудрість, а в тому, щоб встановити межу для нескінченних помилок.

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 10:23

Якісні матриці на моделі менше 55" майже усі виробники перестали ставити. Тому варто йти на компроміс і вибирати так, як радив раніше. Різниці між брендовими та китайськими ТВ по якості матриць в нижньому та середньому сегменті майже немає.
  • 0

Muzzy

Muzzy

Texas forever

• Сообщений 11109
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 11:13

Якісні матриці на моделі менше 55" майже усі виробники перестали ставити.

А хоча б IPS чи PVA/MVA серед них ще є? Бо не хотілося б TN.

Правда, TN і у магазині має бути видно, все-таки кути огляду...

• 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 13:04

То же самое мне сказали у провайдера, а в Комфи говорят что в последних моделях пофиксили косяки.

На Хоботі Ківі хвалили за матрицю. І там довга гарантія. Пульт підпадає під гарантію?

Так кажуть шо матриця Самсунг

Глянь тут: http://www.vybortv.r...php?f=19&t=6349

• 0

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 13:13

Muzzy, Ні, звичайно не TN. Але дешеві IPS це відсутність чорного як такого, дешеві VA - відсутність кутів огляду, засвіти є на обох. На кухню треба брати IPS, бо ніхто там прямо перед телевізором сидіти не буде. Я ж кажу купівля ТВ в бюджетному діапазоні це компроміс, не варто навіть заморочуватись.
  • 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 13:23

. Я ж кажу купівля ТВ в бюджетному діапазоні це компроміс, не варто навіть заморочуватись.

Я на зображення майже не заморачуюсь, більше цікавить ак працює смарт по вай-фаю, 5 ГГц мабудь ніхто з бюджетників не підтримує?

• 0

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 15:24

TN на телевизорах давно не видел уже. Лет так 8 наверное)

Ставят в основном IPS, ибо она чуть дешевле и там выбор производителей больше.

Це вже давно не Тошиба, як і більшість інших японських телевізійних брендів. Тошиба весь телевізійний бізнес (маються на увазі права на використання марки), крім хіба що самих топових моделей (і то я не впевнений), передала у користування різним фірмам у різних регіонах. У мене є Тошиба 2011 р., це вже тоді фактично був турецький Vestel, хоча остаточне складання було на тошибівському заводі у Чехії, але мамка в Чехію приїжджала готова з Туреччини. До речі, гарна матриця і чудовий плеєр відео з флешки.

За 3333 грн. - я думаю, що це вже й не Вестел, а якийсь зовсім безпонтовий китайський юзер марки.

4400 Хайер з Андроїдом. До п'ятірки - ще й великий вибір серед різних китайських дуже великих виробників, на Андроїді. На пропрієтарних системах смарт-ТВ - ще дешевше. Це у Ельдорадо за цінами "як скрізь", на хотлайні ще не дивився, може й менше.

Так всі перераховані китайці, крім Ківі, мають своє виробництво, причому найбільше серед них - TCL. Стосовно матриць Хайсенс - на комп'ютерній техніці серед двох десятків виробників матриць, не чув про них, але може й роблять. Я також думав у першу чергу про Хайсенс, але саме у Хайсенса декілька років назад під час тестів були проблеми з блиманням. Ну, враховуючи кількість людей, які користуються смартфонами з амоледом - формально блимання не є проблемою, але, при наявності вибору, хотілося б уникнути.

Це зрозуміло, тому і цікавить на якій з цих систем буде з роздільною здатністю 720р йти Мегого, бо потрібні спортивні канали. Кабелю там не буде, а ефірні канали не цікавлять, і флешку на кухні крутити навряд чи будуть.

Звичайно. Я попередні три так і придбав, а до цього останній з ЕЛТ.

Пульт то не гарантия. 

Киви то такое... Вобшем не нужно оно тебе) Даже с гарантией 3 года)

А по брендовым китайцам(как звучит то) я почему за Хайсенс топлю - ибо своё производство, нормальные телевизоры за свои деньги и есть нормальная сервисная поддержка. А ещё у них своя операционка а не чистый андроид. Но кому-то это минус, а не плюс)

То что Хайсенс уже два года владеет компанией Горенье то оставим в стороне)

• 0

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 15:45

Я на зображення майже не заморачуюсь, більше цікавить ак працює смарт по вай-фаю, 5 ГГц мабудь ніхто з бюджетників не підтримує?

Тоді взагалі просто. Купляєш найдешевшу модель плюс приставку за 50уе. По швидкодії буде на голову вище за вбудований в ТВ андроід. Ще можна (якщо є) старий непотрібний монітор так використати.
  • 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 16:25

Тоді взагалі просто. Купляєш найдешевшу модель плюс приставку за 50уе. По швидкодії буде на голову вище за вбудований в ТВ андроід. Ще можна (якщо є) старий непотрібний монітор так використати.

Та не хотілось зайвих дротів і двох пультів, а яку приставку порадиш?

• 0

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 16:29

Тут я думаю ТС нужно озвучить что он хочет от смарта в телевизоре)

Если ютуб смотреть - то приставка не пригодиться)

• 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 16:34

Тут я думаю ТС нужно озвучить что он хочет от смарта в телевизоре)

Если ютуб смотреть - то приставка не пригодиться)

Так я вроде озвучивал, онли:

планируется просмотр IP.TV,

провайдер "Нашнет"

Изменено: paa, 02 Ноябрь 2020 - 16:35

• 0

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 16:53

Так я вроде озвучивал, онли:

провайдер "Нашнет"

Пропустил....

Я думаю с IPTV и телевизор справиться

• 0

rogii

rogii

Завсегдатай

• Сообщений 94
  •  

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 20:28

Та не хотілось зайвих дротів і двох пультів, а яку приставку порадиш?

За 50уе кращий варіант mi box s. Ще можна ugoos x3 (або його дешевша китайська репліка h96 max plus).
  • 0

alex83

alex83

миротворец

• Сообщений 7559
  •  

Опубликовано 03 Ноябрь 2020 - 12:19

на андроид ты можешь поставить, например, приложение хдрезки. Та любое приложение с маркета. Но если достаточно ютюбчика и обычного ТВ - то можно брать и проприетарный смарт-тв.

• 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 03 Ноябрь 2020 - 22:18

Нашел пока два ТВ  с Wi-Fi 5 ГГц  Xiaomi Mi TV 4A 32 Т2 и LG 32LM6300 хотя местами пишут Wi-Fi (b/g/n)

• 0

Ugeen_K

Ugeen_K

Das Reich Ukraine

• Сообщений 9825
  •  

Опубликовано 04 Ноябрь 2020 - 08:57

LG 32LM6300

С более древней лыжей имел проблему со слабым приемом вифи и засветкой матрицы на черном.

Сяоми тоже вызывает вопросы и особенно сервис

більше цікавить ак працює смарт по вай-фаю, 5 ГГц

5 используют когда роутер мощьный или гдето рядом ибо дальнобойность этого диапазона мала. Также его используют когда очень много соседей и забиты каналы в 2,4 диапазоне.

После перехода в городской квартире на 5 диапазон пришлось в результате менять свистки и как оказалось роутер.

Изменено: Ugeen_K, 04 Ноябрь 2020 - 08:58

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Бидло францюватє, та вишивата, можє шурувати в відомий напрямок .

Muzzy

Muzzy

Texas forever

• Сообщений 11109
  •  

Опубликовано 04 Ноябрь 2020 - 09:34

Коли я вибирав свої перші телевізори, то читав відповідну періоду частину ціїє теми: https://forum.ixbt.c...cgi?id=62:23181

Там же така ще є, не пам'ятаю її у 11-12 рр.: https://forum.ixbt.c...cgi?id=62:23227

Загалом, я тоді дізнався що хотів і на той час зробив правильний вибір, але треба заглиблюватися. Або запитати повірити на слово тим, хто в тємі, тому я тут і цікавлюся. Зрозуміло, що треба комбінувати ці два підходи, якщо інтерес до того, щоб розібратися, є.

дешеві VA - відсутність кутів огляду

Не знав...

А по брендовым китайцам(как звучит то) я почему за Хайсенс топлю - ибо своё производство, нормальные телевизоры за свои деньги и есть нормальная сервисная поддержка. А ещё у них своя операционка а не чистый андроид. Но кому-то это минус, а не плюс)

То что Хайсенс уже два года владеет компанией Горенье то оставим в стороне)

Та я знаю, але є нюанси. У Північній Америці Шарп віддав свою марку поюзати Хайсенсу - потім судився з ними, що вони дискредитують Шарп якістю своїх телевізорів. Тобто, я не дуже сумніваюся, що Хайсенс хороші телевізори робити вміє. Проблема у тому, що, очевидно, не всі з них хороші (з метою економії), тобто бажано розуміти якою є конкретна модель.

А той же TCL - друга за обсягом випуску телевізорів компанія у світі, і володіє непрофільними для ТВ Алкателем, Бредберрі і Палмом.

А Skyworth - другий за обсягами виробник телевізорів у Китаї,тобто, якщо інформація відповідає дійсності (а я її не на сайті Скайворта читав, а десь на пристойному англомовному ресурсі, але давно, не пам'ятаю де), то він їх випускає ще більше, ніж величезні Хайсенс і Хайер.

Щодо Гореньє, то Хайер володіє Канді і ще багато чим, але все це каже про масштаби і амбіції компаній, і раніше відомі. Компетенції у телевізорах ні Гореньє, ні Канді не мають і своїм китайським мамкам не додають.

Щодо своїх ОС: на мою кухню треба спорт, конкретно Евроспорт-плеєр, бо його дивиться головний юзер на кухні, бажано канали від кабельного провайдера (без кабелю), тобто зараз це Ланет ТВ (на компі працює у браузері, віджет, мабуть, також є), не завадить ширший вибір спортивних каналів (тобто зараз це Мегого). "Зараз" - тому що невідомо що це буде через 3-5-7 років. На пропрієтарній ОС будуть йти необхідні аплікухи чи віджети, чи що воно таке, через сім років? А на старому на той час Андроїді? А скільки вони оновлюються? Мається на увазі будь-що з них. Бо на Андроїді 4.1 (на мобільних пристроях) у маркеті вже майже нічого немає, через вісім років.
На LG 2012 р., до речі, Мегого є, і Нетфлікс є. ОС ще до вебОС, не знаю як називається. Тільки без реєстрації там якість така, що наче максимум 360р. З реєстрацією ще не грався.
Тобто що з них краще - у мене питання все ще є.

• 0

paa

paa

Авторитет

• Сообщений 2750
  •  

Опубликовано 04 Ноябрь 2020 - 20:40

С более древней лыжей имел проблему со слабым приемом вифи и засветкой матрицы на черном.

Сяоми тоже вызывает вопросы и особенно сервис

Так лыжа 19-го года, а засветы мне пофиг, вот сервис это уже проблема.

5 используют когда роутер мощьный или гдето рядом ибо дальнобойность этого диапазона мала. Также его используют когда очень много соседей и забиты каналы в 2,4 диапазоне.

После перехода в городской квартире на 5 диапазон пришлось в результате менять свистки и как оказалось роутер.

У меня все объекты в пределах 5м, а соседи задолбали, висят на моем канале.

Роутер хочу поменять, смотрю на такой как у тебя, как он, не разочаровал, свистки какие брал?

• 0

Ugeen_K

Ugeen_K

Das Reich Ukraine

• Сообщений 9825
  •  

Опубликовано 05 Ноябрь 2020 - 12:59

вистки какие брал
Брал какието китайские.  Комфаст написано (5ггц). Главное чтоб с внешней антеной.

Комп и приставки (по моему мнению это слегка лучше проприетарки) работают на ура.

Новый хуавейный (Хонор х3 про) роутер тоже порадовал отсутствием подвисаний и затыков. (отсутствие на нем юсб расстраивает немного). Единственное что интерфейс китайщина..

Нешановні одноклубники які латентно несуть.... або та вимахуються як москалоподібні гуманоїди.  Візьміть свою пяту точку і очольте колонну ідучих на північний бангладеш (як мінімум)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

Karatkin

Karatkin

Авторитет

• Сообщений 996
  •  

Опубликовано 05 Ноябрь 2020 - 13:34

Брал какието китайские.  Комфаст написано (5ггц). Главное чтоб с внешней антеной.
Комп и приставки (по моему мнению это слегка лучше проприетарки) работают на ура.
Новый хуавейный (Хонор х3 про) роутер тоже порадовал отсутствием подвисаний и затыков. (отсутствие на нем юсб расстраивает немного). Единственное что интерфейс китайщина..

А нету нормальной прошивки с украинским? Официальный роутер?
  • 0

Ugeen_K

Ugeen_K

Das Reich Ukraine

• Сообщений 9825
  •  

Опубликовано 05 Ноябрь 2020 - 14:03

А нету нормальной прошивки с украинским? Официальный роутер?

Я помилився кнопкою коли брав на Алі...

Вибирав АХ3 про (він має вже англійську) а вибрав Х3 про (він чистий кітаєць і поки іншої мови нема)

Слава Україні!!!

pyan_2010.png

0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых