ну в крайньому випадку хоч не дві лівихМірик,
у тебя руки вообще из плечей..
кроме редких моментов, когда на манагера батон крошишь

А на манегара всі батон крошать

Опубликовано 31 Май 2022 - 19:04
Зачем это ему. У него уже есть два налаженных бизнеса. И это только те, о которых мы знаем. ))
хз.. мож решит ехать через крымский мост камазом, груженным си-фор (С4)
Изменено: Manager, 31 Май 2022 - 19:05
Опубликовано 31 Май 2022 - 20:08
про що ти.. який там налагоджений бізнес в умовах війни, всі « налаштування» збилисьЗачем это ему. У него уже есть два налаженных бизнеса. И это только те, о которых мы знаем. ))
дякую Ром за ідею, якщо що можу за пару гривень на картку розказати тонкощі будівельної справи у тому випадку якщо не знайдеш бензину щоб заправити лехус і більше не залишиться варіантів як еміграція пішком в МолдавіюМірик, ну всё, теперь можешь косить под молдаванина-штукатура и выезжать на заработки в мацкву в любую страну СНГ
![]()
Опубликовано 31 Май 2022 - 20:10
дякую Ром за ідею, якщо що можу за пару гривень на картку розказати тонкощі будівельної справи у тому випадку якщо не знайдеш бензину щоб заправити лехус і більше не залишиться варіантів як еміграція пішком в Молдавію
Мир, мну помогал бате дом достраивать в старших классах. чуток в курсе.. если ты не бил дранку к потолку - то ты ничего не знаешь о строительстве частного дома;))
Опубликовано 31 Май 2022 - 20:34
Мірик, мну не строитель.. но если перекрытие верхнего этажа из дерева - то дранка и потом штукатурка на нее - был самый вариант в 90х..
я что.. мне говорили махать молотком вверх отсюда и до ужина (образно) )
честно, самое хреновое из всего. лучше кирпичи носить)
Опубликовано 27 Июль 2022 - 03:24
Заморозив я будівництво.
Але ж в одному місці крутить.
Вирішив хоч каналізацію по бідному викопаю.
Почав шукати хто ж зробить.
Одну фірму моднячу продзвонив, кажуть 140 тисяч гривень і будете какать без проблем.
Я їм кажу. якщо я скільки віддам то не буду какать, бо не буде чого їсти.
Думаю оце космос.
Тут оголошення попалось на очі.
тіпа у нас по району риють і роблять.
подзвонив.
він щось поплямкав у слухавку про високу грунтові води і виніс вердикт 180 тисяч гривень.
кажу, ти нуля може прицепив якого лишнього.
ні, говорить, що все дорого зараз.
і покакать це для багатих, бо в них є що поїсти.
зарився на Строимдом, по відгуках знайшов майстрів.
приблизно порахував 32 800.
думаю в 40 якраз влізу. буде норм.
це три колодця по два півтораметрових кільця, з переливом , щебнем. бетоном, кришками і люками.
в четвер зустрічаємось.
Опубликовано 27 Июль 2022 - 13:03
Мені моя на 3 колодця з 6 кілець по 1,6 метри з кришками в 5,5 тис грн вийшла, ще + труби тисяча, і недавно вивів в нуль і зробив люки, ще тисяча.
Это или лет 10 назад так вышло, или все материалы были свои и работа своя. )
Опубликовано 27 Июль 2022 - 13:36
Это или лет 10 назад так вышло, или все материалы были свои и работа своя. )
Глянув фотки, восени 2015 року.
Замовив екскаватор, той мені за 1000 грн викопав яму.
В місцевих виробників залізо-бетонних виробів, замовив кільця і кришки, доставка + година маніпулятора.
Робота вся моя. Хоча там і роботи не багато, трохи яму підготувати, потім 2 колодця забетонував і труби протягнув.
Зараз ще в 0 вивів люки.
Опубликовано 30 Июль 2022 - 22:54
сорок на сьогодняшній курс то норм, я осінню того року приблизно за таку ж роботу давав 28 тисяч при курсі 27, але якби зараз робив то можна булоб зекономити нормально на роботі там нічого складного, головне все зв’язати в кучу, замовити необхідні кільця з доставкою маніпулятором, замовити за години дві екскаватор, знайти такого екскаватощика який зможе попутно вкинути тонну щебня, якщо його нема на об’єкті, викопав яму необхідних розмірів, траншею під укладку труби, маніпулятором поклав кільця, кришки, горловини, і маніпулятор можна відпускати, за 10 хвилин б’ються необхідні отвори в кільцях для перетоку, ще за 10 ложиться труба між кільцями і запізнюються, поки екскаватор засипає кільця, з допомогою рулетки рівня і лопати підрівнюється під необхідний нахил траншея під трубу, вкладається і фіксується труба і екскаватор засипає траншею, вуаяла за три години на сьогодняшній день можна зекономити тисяч 7-10грн за роботу.думаю в 40 якраз влізу. буде норм.
це три колодця по два півтораметрових кільця, з переливом , щебнем. бетоном, кришками і люками.
.
Опубликовано 10 Август 2022 - 22:25
зробив каналізацію.
50 т. за все.
три ями по два півтораметрових кільця
вихід з двох приміщень.
товстостінна труба по улиці.
шиї, люки, бульдозер все разом така ціна.
Опубликовано 06 Сентябрь 2022 - 08:56
У меня вчера поштукатурили стены.
Сегодня наконец таки должны привезти бетонные блоки для викладки ступеней. Дважды переносили срок доставки, изначально обещали в позапрошлую пятницу
Два рулона стеклосетки BauGut по 55 м2 - 2440 грн.
7 мешков Ceresit Thermo Universal - 1140 грн.
52 бетонных блока несьемной опалубки (для ступеней) + доставка манипулятором - 4620 грн.
Зряплата рабочим - 7000 грн.
Всего потрачено 240 тыс. грн.
В этом году наверное только ступени еще выложу, стяжку дна бассейна сделаю и технический приямок сделаю.
Укладывать лайнер, устанавливать оборудование и запускать буду уже весной. Идет похолодание, а лайнер желательно паять при более теплой температуре воздуха.
Ух, давненько не писав у цій темі.
Спочатку ковід, а потім і війна в Україні значно вплинули на плани по будівництву басейну, але таки вирішив хочаб основну чашу запустити в цьому році, оскільки після двох зимовок знизу чаші почала руйнуватись штукатурка та невідомо як би чаша перезимувала третю зиму.
В минулому році були зроблені ступені в середині чаші (перехід з глубини 180 на 140), а також ступені для виходу із басейну.
В цьому році вирівняв підлогу в обох чашах сумішшю ЛЦ-2 (70 мішків ), обробив основну чашу протигрибковою сумішшю, натягнули геотекстиль та лайнер, а також встановили всі закладні. Додатково підготував подушку з піску та щебню під подальше оздоблення "пляжної зони".
Не зважаючи на температуру води 16 градусів таки декілька тестових запливів було вже зроблено
Наразі вода ще трохи мутна. Думав пергідроль справиться, але таки не отримав бажаного результату. Скоріше всього помутніння води має органічний характер і без шок-хлорування не обійтись, щоб отримати прозору воду. На вихідних проведу шок-хлорування.
Ввечері із підсвіткою шикарний вигляд
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых