Перейти к содержимому


Реклама









Фото

ПАЛАТКА и всё про них.Учимся и делимся своим опытом.


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
983 ответов в теме

#946
Люля

Люля

    Авторитет

    • Сообщений 12778
  • Возраст: 48
  • Имя:Юлія
  • Город:Дніпро
  • Авто:nissan_лифТ
  •  
  • Регистрация: 18.03.2015

Опубликовано 30 Июль 2020 - 16:49

фото 2015 года
де це?
Спойлер

РАМКИ ОПЕЛЬКЛУБ в наличии

#947
Valera

Valera

    Авторитет

    • Сообщений 4897
  • Возраст: 49
  • Имя:Valera
  • Город:Днепропетровск
  • Авто:Omega A Caravan 1991 С20NE
  •  
  • Регистрация: 18.01.2005

Опубликовано 31 Июль 2020 - 12:25

а сколько разрешенная нагрузка на крышу овс? видел как то, как стойки вывернуло и стекла выдавило на жигулях когда бетонный блок положили а потом двери открыли.


  • 0
Испанские быки реагируют на красный цвет, а наши стартуют на мигающий зеленый.

#948
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 01 Август 2020 - 13:24

А хтось користується автопалаткою на дах?

Як на мене то це сумнівне задоволення. Не бачу жодних переваг перед звичайним наметом, одні мінуси.

Намети на даху авто низенькі на відміну нормальних кемпінгових (легкі і малі для пішого туризму не розглядаю, бо мова йде про поїздку автомобілем), тобто в ньому вузько і низько.

Уявімо, як після "активної" вечері залізати в намет по вузькій драбинці, а в ночі спускатись, як притисне... води попити  :sm13_:

А якщо приїхав на декілька днів і є потреба з'їздити в магазин для поповнення запасів? Тобто суцільні мінуси.

 

Відносно навантаження на стійки то переживати не варто, вага намету до 20кг плюс двоє дорослих 150кг, а авто з жорстким дахом розраховане на перекидання без деформації стійок, тобто витримують вони 500кг не менше.


  • 0

#949
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 01 Август 2020 - 20:27

Як на мене то це сумнівне задоволення. Не бачу жодних переваг перед звичайним наметом, одні мінуси.

Намети на даху авто низенькі на відміну нормальних кемпінгових (легкі і малі для пішого туризму не розглядаю, бо мова йде про поїздку автомобілем), тобто в ньому вузько і низько.

Уявімо, як після "активної" вечері залізати в намет по вузькій драбинці, а в ночі спускатись, як притисне... води попити  :sm13_:

А якщо приїхав на декілька днів і є потреба з'їздити в магазин для поповнення запасів? Тобто суцільні мінуси.

 

Відносно навантаження на стійки то переживати не варто, вага намету до 20кг плюс двоє дорослих 150кг, а авто з жорстким дахом розраховане на перекидання без деформації стійок, тобто витримують вони 500кг не менше.

 

Згідний є плюси і мінуси. Вага 50-60 кг, допустима для багажніка ( 20 кг таких навіть не зустрічав ). При ширині 140-160 вони рахуються трохспальними тому розрахункове навантаження - 280 кг. Висота в середині - 120 см, не так вже і мало для переночувати. Час розкладання-згортання в нормальну погоду - хв 10. 

Мінус - забули про автобокс, ровери і все решта що можна на "рогах" кріпити.

Зацікавили варіанти з тамбуром типу таких :

https://www.olx.ua/o...tm-IDI9ThB.html


Изменено: sapphir, 01 Август 2020 - 21:54

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#950
vamp

vamp

    Авторитет

    • Сообщений 1198
  • Возраст: 47
  • Имя:Николай
  • Город:Горишние плавни Полтавской области
  • Авто:Опель комбо 1.3
  • Гос. номер:ХХХ
  •  
  • Регистрация: 03.07.2008

Опубликовано 01 Август 2020 - 21:34

3781720150722_095545_800.jpg[/url]i.gif
:


Никто на подобии такого ничего не продаёт?
  • 0
SKYPE : nicst_skype

Пусть Бог воздаст Тебе вдвойне всё то , что Ты желаешь мне

#951
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 01 Август 2020 - 21:48

а сколько разрешенная нагрузка на крышу овс? видел как то, как стойки вывернуло и стекла выдавило на жигулях когда бетонный блок положили а потом двери открыли.

 

На моих оригинальных для ОВЦ пишет 100 кг. Но это в динамике, там другие силы действуют. Вот сколько допустимо для той же палатки на крышу авто - не пишут. 


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#952
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 02 Август 2020 - 12:48

sapphir, а які переваги в наметі на автомобілі? Тобто чим він тебе зацікавив?

 

Мені чомусь такий намет бачиться на старому "Дефендері" десь на просторах Африки, чи Австралії, щоб забезпечити себе від плазунів і скорпіонів. Краще вже за собою "Скіф" тягнути, щоб спати не на грунті і з комфортом.


  • 0

#953
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 03 Август 2020 - 07:23

Мені чомусь такий намет бачиться на старому "Дефендері"

На позашляховиках це звичайна фішка...


Изменено: Юстас, 03 Август 2020 - 07:23

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#954
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 03 Август 2020 - 07:57

sapphir, а які переваги в наметі на автомобілі? Тобто чим він тебе зацікавив?

 

 

 

Ну не знаю, простотою напевно. Вчипив-розклав-склав-відчипив. На "краплину" чи тим щось більше я покі що не готовий. Починати треба з чогось простішого. Відповідно і терміни також плануються малі - ніч-дві максимум. Відповідно готувати особливо в планах нема - все в готовому або напівготовому вигляді з собою. В "дебрі" їхати не планую, тільки туди куда можна звичайним авто доїхати.

Ще колись в 16 році, в Греції, побачив туристів які ночували в палатці на газоні заправки Шел біля свого авто. Ідея ще тоді мені сподобалась - хочеш, де змучився або захотів зупинився, переночував в горизонтальному положенні а не в машині і далі. Згідний, є готелі/хостели але не всюди вони 30 евро, ти прив"язаний до бронювання і мусиш доїхати - втрачається навіть мінімальний кайф від дороги, ти їдеш як на роботі. А так ти можеш на асфальті зупинитись в визначенних місцях, там є біо туалети ( або ще й умивальники )  переночувати і далі...

Це покі що ідея, тягати щось за собою точно не планую. Кузов седан трошки вносить корективи ( довжина даху, об"єм багажніка бо "роги" будуть зайняті ) але покі що не знайщов причин чому на позашляховики можна такі палатки ставити а на седані ні. Буду розбиратися ...


Изменено: sapphir, 03 Август 2020 - 08:16

  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#955
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48821
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 03 Август 2020 - 08:17

Мені чомусь такий намет бачиться на старому "Дефендері" десь на просторах Африки, чи Австралії, щоб забезпечити себе від плазунів і скорпіонів.
Гамак.

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#956
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 04 Август 2020 - 10:27

... можеш на асфальті зупинитись в визначенних місцях, там є біо туалети ( або ще й умивальники )  переночувати і далі...

 

З цим цілком згоден, це є вагомий плюс такого намету.



Гамак.

Гамак класна річ, завжди возимо з собою. Днем можна подрімати в ньому, а ніч не знаю чи витримав би... але від опадів він не спасає, а від москітів ще й сітку треба мати.


  • 0

#957
Люля

Люля

    Авторитет

    • Сообщений 12778
  • Возраст: 48
  • Имя:Юлія
  • Город:Дніпро
  • Авто:nissan_лифТ
  •  
  • Регистрация: 18.03.2015

Опубликовано 04 Август 2020 - 10:36

Ідея ще тоді мені сподобалась - хочеш, де змучився або захотів зупинився, переночував в горизонтальному положенні
овц в универсале лучше любой палатки в пути) москитки на окна - и все ок. палатку еще установить надо, а это время, трудозатраты и поиск места. с машиной проще - любая парковка/заправка.

а ніч не знаю чи витримав би
в спину холодно. только в спальном мешке - но то вариант для любителей баллансов)
Спойлер

РАМКИ ОПЕЛЬКЛУБ в наличии

#958
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 48821
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 04 Август 2020 - 11:07

ніч не знаю чи витримав би.
Легко. Первые две недели неудобно. Потом привыкаешь. Но, сцуко, сугубо одноместный.

від опадів він не спасає, а від москітів ще й сітку треба мати.
Полог и сетка  в комплекте по умолчанию.

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#959
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 04 Август 2020 - 11:27

Rek, вірю на слово, але це все в бік мінімалізму, хоча на все є свої любителі.


  • 0

#960
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 04 Август 2020 - 15:03

овц в универсале лучше любой палатки в пути) москитки на окна - и все ок. палатку еще установить надо, а это время, трудозатраты и поиск места. с машиной проще - любая парковка/заправка.
 

 

 

 

И да и нет - чтоб лечь в ОВЦ нужно всё из багажника на передние места перегрузить, растояние между стаканами по моему даже меньше 1.2 м. В палатке- книжке на крышу - минимум 120, потом 140 ( что ещё как то можно планировать на седан ) ну и 165 в максимуме ( может и больше бывает но пока не встречал ). И это всё на 2.4 метра длинны а не на неполные 2 которые будут у ОВЦ. 

Для себя вижу вариант - палатка 140-ка на крышу для жены и двух дочек и себе сделаю разборную лежанку на заднее сидение с одной открытой дверью и ногами/головой в тамбуре под палаткой. По другому 2+2 я не вижу как в таком формате переночевать.


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#961
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 04 Август 2020 - 16:28

И да и нет - чтоб лечь в ОВЦ нужно всё из багажника на передние места перегрузить, растояние между стаканами по моему даже меньше 1.2 м. В палатке- книжке на крышу - минимум 120, потом 140 ( что ещё как то можно планировать на седан ) ну и 165 в максимуме ( может и больше бывает но пока не встречал ). И это всё на 2.4 метра длинны а не на неполные 2 которые будут у ОВЦ

"Боріс-ти не прав!"

Першою палаткою була Астро Г Вен...Для комфортного нічного відпочинку(в холодні ночі)  дообладнана автономкою.Прослугувала вірою і правдою 5 років.

Навіть слабка стать не мала нарікань на тісноту та незручності під час сну.

 

З твоїми запитами по габаритам нічного місця відпочинку не палатку і не авто потрібно розглядати)...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#962
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 04 Август 2020 - 22:07

"Боріс-ти не прав!"

 

 

З твоїми запитами по габаритам нічного місця відпочинку не палатку і не авто потрібно розглядати)...

 

До чого тут це? "Стоя но гордо" совкове мене не пре. Тратити +/-1000 евро на фігню де всі вмістяться бочком - в чому сенс? Робити то вже робити або забити і забути  :ad_new:


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#963
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 07:47

До чого тут це? "Стоя но гордо" совкове мене не пре. Тратити +/-1000 евро на фігню де всі вмістяться бочком - в чому сенс? Робити то вже робити або забити і забути  :ad_new:

Ще колись в 16 році, в Греції, побачив туристів які ночували в палатці на газоні заправки Шел біля свого авто. Ідея ще тоді мені сподобалась - хочеш, де змучився або захотів зупинився, переночував в горизонтальному положенні а не в машині і далі. Згідний, є готелі/хостели але не всюди вони 30 евро, ти прив"язаний до бронювання і мусиш доїхати - втрачається навіть мінімальний кайф від дороги, ти їдеш як на роботі. А так ти можеш на асфальті зупинитись в визначенних місцях, там є біо туалети ( або ще й умивальники ) переночувати і далі... Це покі що ідея, тягати щось за собою точно не планую. Кузов седан трошки вносить корективи ( довжина даху, об"єм багажніка бо "роги" будуть зайняті ) але покі що не знайщов причин чому на позашляховики можна такі палатки ставити а на седані ні. Буду розбиратися ...

 

В палатці,на  заправському газоні...Це звичайно романтично,дешево і добре але до певного моменту...Не завжди обставини складаються як нам хочеться...Іноді(скажімо дуже часто) вдень +25,а вночі заморозок до 5 морозу...В палатці важкувато при від'ємних температурах-з своїм сином(4.5роки) на протязі 3-4 років кожні вихи на Дніпрі в палатці...Ну таке,єдине що свіже повітря.Спати в лижному костюмі та спальнику-не дуже весело...

Салон автомобіля(а якщо він ще з автономкою!!!),це затишно і комфортно.Для цього обирав вен-висота від пола до даху авто 1м.20см.Дощ,пурга,вітер,сніг-пох.Або увімкнув автономку,або двигун-підігрівся і "як в свитках"...

 

Чому палатка на Джип ставиться,а на седан ні...

Джип(особливо з м'яким дахом) проектується з посиленою перемичкою на даху,щоб під час перекидання авто на дах пасажири могли вижити.Перевернути джип на вуха-легше ніж чхнути.

Правильно писали вище-навантаження на дах виробники авто пишуть 100кг.

Возив на своєму Джимні вантажі набагато більші.Та й під час завантаження хожу зверху по багажнику,ув'язую-з дахом 12 років як все гаразд.Експедиційний багажник робив з заліза на замовлення-це теж вага.

 

До чого весь цей флуд.

Якщо тобі комфортно спати у палатці на даху у два обличя,то з авто(легковим) теж нічого не станеться.

В салоні комфортніше-речі можна перевозити в гробіку на даху(щоб не заважали розкладати салон для відпочинку)

 

Перепробувавши різнобарвні палатки,автомобілі-зупинився на причіпхаті...Райський відпочинок.Але кожен долає свій шлях самостійно.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#964
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 05 Август 2020 - 08:07

Ну не знаю, простотою напевно. Вчипив-розклав-склав-відчипив. На "краплину" чи тим щось більше я покі що не готовий. Починати треба з чогось простішого. Відповідно і терміни також плануються малі - ніч-дві максимум. Відповідно готувати особливо в планах нема - все в готовому або напівготовому вигляді з собою. В "дебрі" їхати не планую, тільки туди куда можна звичайним авто доїхати.

Ще колись в 16 році, в Греції, побачив туристів які ночували в палатці на газоні заправки Шел біля свого авто. Ідея ще тоді мені сподобалась - хочеш, де змучився або захотів зупинився, переночував в горизонтальному положенні а не в машині і далі. Згідний, є готелі/хостели але не всюди вони 30 евро, ти прив"язаний до бронювання і мусиш доїхати - втрачається навіть мінімальний кайф від дороги, ти їдеш як на роботі. А так ти можеш на асфальті зупинитись в визначенних місцях, там є біо туалети ( або ще й умивальники )  переночувати і далі...

Це покі що ідея, тягати щось за собою точно не планую. Кузов седан трошки вносить корективи ( довжина даху, об"єм багажніка бо "роги" будуть зайняті ) але покі що не знайщов причин чому на позашляховики можна такі палатки ставити а на седані ні. Буду розбиратися ...

https://ru.made-in-c..._euyoouhny.html

Не реклама,підсказую в яку сторону копати.


  • 0

#965
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 08:15

TPAKTOPICT,

вєщь! :sm302:

Одне питання...

Як в такий СКВОрєчнік загнати панянку і як вона буде з нього спускатись вночі якщо наприклад закортить "води попить"???Каблуками кузов не подряпає?... :sm13_:


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#966
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6395
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 05 Август 2020 - 08:29

TPAKTOPICT,

вєщь! :sm302:

Одне питання...

Як в такий СКВОрєчнік загнати панянку і як вона буде з нього спускатись вночі якщо наприклад закортить "води попить"???Каблуками кузов не подряпає?... :sm13_:

Нехай в ластах спускається. :sm13_:


  • 0

#967
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 10:55

https://ru.made-in-c..._euyoouhny.html
Не реклама,підсказую в яку сторону копати.


Я бачив такі. Авто палаток є декілька видів - книжки ( напевно найбільші і найдешевші ) і такі як ти пропонуєш з жорстким дахом від чисто механічних до варіантів з електроприводами. На седані такий бокс шириною 140 і довжиною 2+ на рогах довжиною 1м і відстанню між ними 0.72 - думаю не найкращій варіант ;)
  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#968
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 11:24

На седані такий бокс шириною 140 і довжиною 2+ на рогах довжиною 1м і відстанню між ними 0.72 - думаю не найкращій варіант ;)

 

Заважає валить 150+км/год? :blush:


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#969
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 11:51

Заважає валить 150+км/год? :blush:


Ні, німці як хочуть з автобоксами «валити» просто їх стяжками поверх укріплюють.
В мене чисто практичні питання - такі штуки відчутно дорожчі, принаймні в межах однієї фірми. Плюс ще раз повторюсь площа периметра рогів 1*0.72 причому метр - в поперек. А площа цього боксу - 2.0 на 1.4 - мене турбують звіси спереду і ззаду по 0.6 метра в момент користування. Не попалась покі що інструкція де всі моменти з кріпленням прописані як наприклад в інструкції до рогів Туле чи інших.
  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#970
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 12:09

Плюс ще раз повторюсь площа периметра рогів 1*0.72 причому метр - в поперек. А площа цього боксу - 2.0 на 1.4 - мене турбують звіси спереду і ззаду по 0.6 метра в момент користування.

 

Купував 3 бруса(100х100сосна) по 6м. довжиною...

Різав навпіл,прикручував до габажника(1.2м довжина) і нормально все їхало.На невеликі відстані(100км).Дискомфорту не відчував.Єдине що в повороти повільно заходив...А так...Хитає з боку на бік трохи і все...

 

Щас я  тобі фотку прикріплю,що возить можна...



Не попалась покі що інструкція де всі моменти з кріпленням прописані як наприклад в інструкції до рогів Туле чи інших.

Ось таке возив...Доска пола+утеплювач поверху...

 

a5541b2ca2926ddaaa9878fece4eee04.jpg


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#971
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 2976
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 13:45

Возив колись 200 кг дубових дощок 3м довгих на 200 км. Багажник Туле на гладкий дах ( з захватами в проєм ) - як я розумію із-за того що опори було 0.65 м і дошка вверх/вниз мінімально гойдалась то ті захвати, що в проємі, вгнули там метал. Після того, коли щось довге і занадто тяжке маю страх... Був би це скажімо універсал/джип з довжиною даху 130-150 - спав би спокійніше. Тому і цікавить ця тема але на седанах...
  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#972
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27401
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Август 2020 - 14:14

із-за того що опори було 0.65 м і дошка вверх/вниз мінімально гойдалась то ті захвати, що в проємі, вгнули там метал.

Дик ти ж не збираєшся палатку розгойдувати коли спиш на даху авто...)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#973
Люля

Люля

    Авторитет

    • Сообщений 12778
  • Возраст: 48
  • Имя:Юлія
  • Город:Дніпро
  • Авто:nissan_лифТ
  •  
  • Регистрация: 18.03.2015

Опубликовано 29 Октябрь 2020 - 13:11

2483c97efba89aea4b44f97e350faed4.jpg7e7bed03f6aa6da4feb95ba900c828fe.jpg
В продаже. 600 уе. +38 (067) 999-37-79


Изменено: Люля, 29 Октябрь 2020 - 13:12

Спойлер

РАМКИ ОПЕЛЬКЛУБ в наличии

#974
Експерт

Експерт

    Авторитет

    • Сообщений 4420
  • Имя:Валера
  • Город:Хм.Вин.
  • Авто:ASTRA G
    Z14XEP
  • Гос. номер:АВ..44АМ
  •  
  • Регистрация: 18.12.2011

Опубликовано 01 Ноябрь 2020 - 13:00

Люля,разве оно из тряпки сейчас актуально ? 

З.Ы. Прошлый век  :faceoff:


  • 0

А вы знаете, что приближаясь к посту ДПС нужно снижать скорость? Потому, что они как дети маленькие, могут выбежать на дорогу..


#975
Vic

Vic

    Авторитет

    • Сообщений 2027
  • Возраст: 46
  • Имя:Виктор
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 '03г.
  •  
  • Регистрация: 17.01.2003

Опубликовано 02 Ноябрь 2020 - 23:04

Люля,разве оно из тряпки сейчас актуально ?
З.Ы. Прошлый век :faceoff:

А почему нет?
  • 0
У кнопки Reset есть один маленький недостаток:
маленькая очень, кулаком попасть сложно...

Размещенное изображение

#976
Люля

Люля

    Авторитет

    • Сообщений 12778
  • Возраст: 48
  • Имя:Юлія
  • Город:Дніпро
  • Авто:nissan_лифТ
  •  
  • Регистрация: 18.03.2015

Опубликовано 03 Ноябрь 2020 - 10:46

Люля,разве оно из тряпки сейчас актуально ? 

З.Ы. Прошлый век  :faceoff:

шутишь? ему альтернативы нет) в данном бюджете единственное жилье, которое само себя везет. прошлый век в данном случае - плюс, советские КБ знали толк в проектировании рабочих конструкций

зы палатка живая, нашиты водонепроницаемые панели, прицеп доработан - боковые габаритные огни, опционально сплошной пол и наружный багажник


Изменено: Люля, 03 Ноябрь 2020 - 10:47

Спойлер

РАМКИ ОПЕЛЬКЛУБ в наличии

#977
Експерт

Експерт

    Авторитет

    • Сообщений 4420
  • Имя:Валера
  • Город:Хм.Вин.
  • Авто:ASTRA G
    Z14XEP
  • Гос. номер:АВ..44АМ
  •  
  • Регистрация: 18.12.2011

Опубликовано 03 Ноябрь 2020 - 11:12

:sm13_:  :sm13_:  Чого ж тоді продаєш - таку замечательну вещ  :smile3:


  • 0

А вы знаете, что приближаясь к посту ДПС нужно снижать скорость? Потому, что они как дети маленькие, могут выбежать на дорогу..


#978
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 11 Ноябрь 2020 - 16:08

Скіф - цілком нормальний варіант для відпочинку на природі для того кого не лякає складання-розкладання, все ж порівняно з наметом комфорт більший і веранда є.


  • 0

#979
nick6482

nick6482

    Авторитет

    • Сообщений 2836
  • Возраст: 55
  • Имя:Николай
  • Город:г. Харьков
  • Авто:Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI
  •  
  • Регистрация: 15.03.2009

Опубликовано 11 Ноябрь 2020 - 16:38

Согласен.

Но одно но, им уже лет и лет. Родная ткань там уже зачастую рвется просто как салфетка.

У меня так была палатка польская 25 летняя.
То с одной стороны порвалась - зашил, на следующий год с другой стороны порвалась,  опять зашил.

При этом зараза еще текла если шел дождь.

На 3 раз сложилась под напором ветра.
В итоге купил новую китайскую (но блин качество материала и пошив просто отличный) и забыл, про все проблемы.


Изменено: nick6482, 11 Ноябрь 2020 - 16:39

  • 0

#980
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 11 Ноябрь 2020 - 16:43

Так тканина старіє, але маючи стару можна пошити другий верх повністю, хоча думаю що це не надто дешево...

Але до сьогодні причепи типу "Скіф" випускаються в Європі, так що свій покупець на таку продукцію є.


  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых