Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Электромобиль


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4465 ответов в теме

#4201
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17041
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 19 Март 2024 - 14:38

Деніс , те що ти не електрик я зрозумів по твоїй інформації про зірку та трикутник . Це чи не найперше що видає гугл.
Споживач мало що знає про перекіс фаз , то справа кваліфікованого робітника розрахувати та підключити .
Також мало хто цікавиться ввідним автоматом .
Зате всі знають скільки ват споживають мікрохвильовки та холодильники й можуть більш менш визначитись з цим . До того ж плату беруть за спожиті кіловати атне за вхідні ампери .
Отож реси й пишуть в договорах кіловати , так зручніше .
  • 0
Реклама в подписи запрещена

#4202
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2751
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 19 Март 2024 - 14:47

DenisZed, знову ж повторю я в електриці майже дуб, але де в приватних споживачів може стояти автомат на 80-100 ампер? Вірніш поставити то можна, але хто дозволить і який сенс якщо ні технічні можливості кабеля чи підвідних електромереж ні тех умови з РЕС цього не дозволяють..

До повномасштабки - до 16 кВт потужність забов'язані підключити ділянку протягом 30 днів.

До 50 кВт включно - до 60 днів.

Ну і 10 діб на техумови.

Вимоги НКРЕП.

Ціна в середнгьому була по країні прибл. 1000 грн за кВт + лічильник.

Все через інтернет, навіть ходити не потрібно.

Головне - наявність мережі 0,4 або 6 кВ в 300 м від ділянки.

Все інше - не твоя біль, це біль оператора системи розподілу (ОСР), хай хоч стовби та підстанцію ставлять.

 

За день до спливання терміну підключення береш талончик, завітаєш до ОСР, показуєш бланк скарг в НКРЕП та/або Енергонадзор - і зранку вже бригада на ділянці :)).

Останній об'єкт підключили протягом тижня ))

 

З початку війни додали припис "за можливістю й наявності потужності" чи якось так. Тому не працювало. Як зараз - не знаю, вже не актуально.

 

 

Підключив таким чином десь 5-7 власних приватних об'єктів, вже не згадаю. Знання Законів допомагало.



Бо якщо надходить скарга і підтверджується - в них були штрафи на мільйони. Вигрібали всі - й лінійні працівники, й не тільки.

 

 

Останнії об'єкт не довів до ума. Було 270 метрів по прямій до точки 6 кВ, через балку. Але відносився до СТ, там потрібно було його з СТ вивести, щоб мати права.

І добре, що не зробив, бо був одинокий котедж в 2 км від аеропорту.



Ну, звичайно, щоб качати права, у вас повинні були бути чисті документи - право власності, земля для будівництва споруд, не садове товариство і т. д.


Изменено: DenisZed, 19 Март 2024 - 14:46

  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4203
lotusvovan

lotusvovan

    Дока

    • Сообщений 722
  • Возраст: 40
  • Имя:Володимир
  • Город:Луцьк
  • Авто:XC90
  •  
  • Регистрация: 14.02.2006

Опубликовано 19 Март 2024 - 16:01

До повномасштабки - до 16 кВт потужність забов'язані підключити ділянку протягом 30 днів.

До 50 кВт включно - до 60 днів.

Ну і 10 діб на техумови.

Вимоги НКРЕП.

Ціна в середнгьому була по країні прибл. 1000 грн за кВт + лічильник.

Все через інтернет, навіть ходити не потрібно.

Головне - наявність мережі 0,4 або 6 кВ в 300 м від ділянки.

Все інше - не твоя біль, це біль оператора системи розподілу (ОСР), хай хоч стовби та підстанцію ставлять.

 

За день до спливання терміну підключення береш талончик, завітаєш до ОСР, показуєш бланк скарг в НКРЕП та/або Енергонадзор - і зранку вже бригада на ділянці :)).

Останній об'єкт підключили протягом тижня ))

 

З початку війни додали припис "за можливістю й наявності потужності" чи якось так. Тому не працювало. Як зараз - не знаю, вже не актуально.

 

 

Підключив таким чином десь 5-7 власних приватних об'єктів, вже не згадаю. Знання Законів допомагало.



Бо якщо надходить скарга і підтверджується - в них були штрафи на мільйони. Вигрібали всі - й лінійні працівники, й не тільки.

 

 

Останнії об'єкт не довів до ума. Було 270 метрів по прямій до точки 6 кВ, через балку. Але відносився до СТ, там потрібно було його з СТ вивести, щоб мати права.

І добре, що не зробив, бо був одинокий котедж в 2 км від аеропорту.



Ну, звичайно, щоб качати права, у вас повинні були бути чисті документи - право власності, земля для будівництва споруд, не садове товариство і т. д.

В мене якраз історія подібна намічається, оплатив за стандартне приєдання згідно технічних умов ще в 20 числах січня, і нічого до цього часу обленерго не зробило, кожен день якась нова відмазка в них.

Бланк з сайту НКРЕКП? ось ця назва "Форма для подачі скарги зі спірних питань щодо приєднання електроустановок замовників до електричних мереж операторів систем" ?

на сайті в них пише, що зараз 45 днів на стандартне підключення.

 


  • 0

#4204
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 16:08

DenisZed, я взагалі то не про те за скільки по закону зобовʼязані підключити, а про те де взагалі в приватних домогосподарствах використовують такі потужності де треба автомат на 80-100 ампер..
  • 0

#4205
DenisZed

DenisZed

    Авторитет

    • Сообщений 2751
  • Возраст: 38
  • Имя:Denis
  • Город:Гагарина - Тополь - Выборгская
  • Авто:разные
  •  
  • Регистрация: 27.01.2008

Опубликовано 19 Март 2024 - 16:32

В мене якраз історія подібна намічається, оплатив за стандартне приєдання згідно технічних умов ще в 20 числах січня, і нічого до цього часу обленерго не зробило, кожен день якась нова відмазка в них.

Бланк з сайту НКРЕКП? ось ця назва "Форма для подачі скарги зі спірних питань щодо приєднання електроустановок замовників до електричних мереж операторів систем" ?

на сайті в них пише, що зараз 45 днів на стандартне підключення.

Погугліть "Енергонадзор", він більш ефективний.

Інше питання - чи працює це все зараз.



DenisZed, я взагалі то не про те за скільки по закону зобовʼязані підключити, а про те де взагалі в приватних домогосподарствах використовують такі потужності де треба автомат на 80-100 ампер..

Ну, там ціна за 1 кВт потужності смішна була до війни. Чому б й ні. Хто його зна, як на перспективу.


  • 0

Ни ГМО, ни ГБО
 


#4206
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:11

.

Відверто кажучи от я теж по електриці дуб. Але завжди вважав, що по договору у мене заведено в будинок 15 КВТ три фази). Що не так? Наче і в договорі так вказано.

 

Видимо не правильно мы считали и профессиональные энергетики как то по другому это обозначают :smile44: .

 

Ну и фото раз обещала, обещания надо выполнять :sm13_:

 

viber-2024-03-19-15-52-03-734.jpg
 
viber-2024-03-19-15-52-04-394.jpg

та шо там робити;) чим сильніша істерика, тим швидше вщухає
Бачиш, от вже і все))

 

"вщухає" вщухивэлки :sm13_:  такие которые только языком поляпать :smile284: 


Легко. У меня 50 было.

Больше - уже нестандартные техусловия.

 

Приветствую третьего участника песочницы, с неправильными формулировками :sm13_:


Тобі дозволялося вмикати електрообладнання сукупною потужністю до 50 кВт .

 

Он купил эту мощность как и я и по договору с ДТЕК у него подключение дома или там не дома(я уже не в курсе) 50кВт, я в свое время прикинула что мне за глаза будет хватать 28 и купила с запасом 35 :cool1:, вы хоть трижды будите правы в своих формулировках(но это не точно :sm13_: ) но это абсолютно ни чего не меняет, в том числе и бред что 16 амперная розетка должна сгореть от 16 амперной зарядки, ну или еще профи версия была, что мол из той розетки где чайник включается машину заряжать нельзя, все это не что иное как маразм.


DenisZed, знову ж повторю я в електриці майже дуб, але де в приватних споживачів може стояти автомат на 80-100 ампер? Вірніш поставити то можна, але хто дозволить і який сенс якщо ні технічні можливості кабеля чи підвідних електромереж ні тех умови з РЕС цього не дозволяють..

 

Бред, вообще без проблем платишь деньги за количество кВт и подключишь, ну понятно дело если локация позволяет вернее ее технические возможности, у меня друг в Козыне живет, напротив Парашенко :sm13_: так из за нехватки мощностей в деревне) полтора года ждал пока ему 30кВт подключение одобрят.


Сосед у меня по городку 70кВт себе подключил, вообще без каких либо вопросов.


До повномасштабки - до 16 кВт потужність забов'язані підключити ділянку протягом 30 днів.

До 50 кВт включно - до 60 днів.

Ну і 10 діб на техумови.

Вимоги НКРЕП.

Ціна в середнгьому була по країні прибл. 1000 грн за кВт + лічильник.

Все через інтернет, навіть ходити не потрібно.

Головне - наявність мережі 0,4 або 6 кВ в 300 м від ділянки.

Все інше - не твоя біль, це біль оператора системи розподілу (ОСР), хай хоч стовби та підстанцію ставлять.

 

За день до спливання терміну підключення береш талончик, завітаєш до ОСР, показуєш бланк скарг в НКРЕП та/або Енергонадзор - і зранку вже бригада на ділянці :)).

Останній об'єкт підключили протягом тижня ))

 

З початку війни додали припис "за можливістю й наявності потужності" чи якось так. Тому не працювало. Як зараз - не знаю, вже не актуально.

 

 

Підключив таким чином десь 5-7 власних приватних об'єктів, вже не згадаю. Знання Законів допомагало.



Бо якщо надходить скарга і підтверджується - в них були штрафи на мільйони. Вигрібали всі - й лінійні працівники, й не тільки.

 

 

Останнії об'єкт не довів до ума. Було 270 метрів по прямій до точки 6 кВ, через балку. Але відносився до СТ, там потрібно було його з СТ вивести, щоб мати права.

І добре, що не зробив, бо був одинокий котедж в 2 км від аеропорту.



Ну, звичайно, щоб качати права, у вас повинні були бути чисті документи - право власності, земля для будівництва споруд, не садове товариство і т. д.

 

100% я точно так же подключалась, тянули мне все новое начиная от столбов), столбы с проводами быстро приехали, остальное пришлось ждать ибо затягивали как могли), за два дня до окончания договора позвонила напомнила что они мне возвращает деньги в случаи невыполнения(денег было 76000грн., дороже чем 1000грн./кВт) и на следующий день и счетчик стоял и дом был подключен :sm13_:, сосед решил по старинке идти, процесс запустил через бегунка на месяца полтора раньше ну подключили позже меня :smile3:


DenisZed, я взагалі то не про те за скільки по закону зобовʼязані підключити, а про те де взагалі в приватних домогосподарствах використовують такі потужності де треба автомат на 80-100 ампер..

 

Очень распатроненная схема у тех кому приходиться на всем экономить :smile3: не знаю на сколько оно сейчас актуально а до войны делили потом на два лицевых счета и ставили 35кВт солнечных панелей, с одного счета брали на собственные нужды, а со второго сливали все по зеленому тарифу), схема окупалась быстрее чем покупка недвижимости в Киеве под сдачу в аренду :ad_new:


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4207
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:11

seksinika, бред як завжди пишите ви.. я питав не за кіловати, а про те де в приватних домогосподарствах застосовувати автомати на 80-100 ампер.. щоб витримати такий ампераж підвідна мережа має бути вже третього ступеня, яка в приватних домогосподарствах не така і поширена річ.. тому це точно не масовий варіант в Україні, і просто так всі охочі такий ампераж собі завести не зможуть..
  • 0

#4208
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:13

seksinika, бред як завжди пишите ви.. я питав не за кіловати, а про те де в приватних домогосподарствах застосовувати автомати на 80-100 ампер.. щоб витримати такий ампераж підвідна мережа має бути вже третього ступеня, яка в приватних домогосподарствах не така і поширена річ.. тому це точно не масовий варіант в Україні, і просто так всі охочі такий ампераж собі завести не зможуть..

 

Там ниже читайте, не все осилили :ad_new:


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4209
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:14

Очень распатроненная схема у тех кому приходиться на всем экономить :smile3:

хз взагалі до чого це..
  • 0

#4210
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:17

Ну с тем что не везде есть тех-условия согласна, но у меня друг в Козыне таки добился что трансформатор поставили и новую линию протянули), правда полтора года пошло :sm13_:, у меня по локации без проблем.



хз взагалі до чого це..

 

Мирослав я уже не знаю, неужели у вас все реально настолько плохо :smile8:, ну попробуйте подумать что ли к чему это написано, ну может хоть выделенную цитату на которую я ответила перечитаете а :faceoff: ???


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4211
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:22

Там ниже читайте, не все осилили :ad_new:

там нема що читати, знов все в одну кучу про якісь схеми і зелені тарифи.. я ж лише спитав людину, не вас:sm13_: про реальне застосування десь в приватному будинку вводу амперажу в 80-100а, і нафіга це потрібно, і в яких умовах це використовувати..

Мирослав я уже не знаю, неужели у вас все реально настолько плохо :smile8:,?

у мене все добре.. а у вас? я ж здається якби вас то і не просив коментувати нічого з мною написаного.. і не звертався до вас за розʼясненнями з історіями про вашого сусіда в козині..
  • 0

#4212
Koval

Koval

    Авторитет

    • Сообщений 825
  • Возраст: 53
  • Имя:Сергей
  • Город:Киев, Лютеж
  • Авто:Zafira-B 1,8XER, Tesla S 75D
  •  
  • Регистрация: 07.02.2004

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:31

Видимо не правильно мы считали и профессиональные энергетики как то по другому это обозначают :smile44: .

 

Ну и фото раз обещала, обещания надо выполнять :sm13_:

 

viber-2024-03-19-15-52-03-734.jpg
 
viber-2024-03-19-15-52-04-394.jpg

 

"вщухає" вщухивэлки :sm13_:  такие которые только языком поляпать :smile284: 


 

Приветствую третьего участника песочницы, с неправильными формулировками :sm13_:


 

Он купил эту мощность как и я и по договору с ДТЕК у него подключение дома или там не дома(я уже не в курсе) 50кВт, я в свое время прикинула что мне за глаза будет хватать 28 и купила с запасом 35 :cool1:, вы хоть трижды будите правы в своих формулировках(но это не точно :sm13_: ) но это абсолютно ни чего не меняет, в том числе и бред что 16 амперная розетка должна сгореть от 16 амперной зарядки, ну или еще профи версия была, что мол из той розетки где чайник включается машину заряжать нельзя, все это не что иное как маразм.


 

Бред, вообще без проблем платишь деньги за количество кВт и подключишь, ну понятно дело если локация позволяет вернее ее технические возможности, у меня друг в Козыне живет, напротив Парашенко :sm13_: так из за нехватки мощностей в деревне) полтора года ждал пока ему 30кВт подключение одобрят.


Сосед у меня по городку 70кВт себе подключил, вообще без каких либо вопросов.


 

100% я точно так же подключалась, тянули мне все новое начиная от столбов), столбы с проводами быстро приехали, остальное пришлось ждать ибо затягивали как могли), за два дня до окончания договора позвонила напомнила что они мне возвращает деньги в случаи невыполнения(денег было 76000грн., дороже чем 1000грн./кВт) и на следующий день и счетчик стоял и дом был подключен :sm13_:, сосед решил по старинке идти, процесс запустил через бегунка на месяца полтора раньше ну подключили позже меня :smile3:


 

Очень распатроненная схема у тех кому приходиться на всем экономить :smile3: не знаю на сколько оно сейчас актуально а до войны делили потом на два лицевых счета и ставили 35кВт солнечных панелей, с одного счета брали на собственные нужды, а со второго сливали все по зеленому тарифу), схема окупалась быстрее чем покупка недвижимости в Киеве под сдачу в аренду :ad_new:

Таки да, чесні до 40 кВт споживання. По богатому. Знімаю шляпу. :drinks:



В мене скромніше набагато - аж 25 А автомат, 15 кВт потужності. І це абсолютно не заважає заряджати електромобіль, тим паче Теслу від 3х фаз. :sm17_1:



Аж за нічний тариф за 5 годин. :sm302:



А ле це так, наче мірятися штучками. Взагалі в приватному секторі для заряджання любої електрички ну дуже бажано мати 3 фази хоча б з 16 автоматом на вводі (від 9 кВт ). Тоді повністю заряджається по ночному тарифу з 0 до 100% і виходить дивний, очікуваний ефект економії, тобіш 50-60 коп за км пробігу, а не від 4 грн на бензі/дизелі. :sm17_1: :sm302:


Изменено: Koval, 19 Март 2024 - 19:39

  • 0

#4213
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10867
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:39

тобіш 50-60 коп за км пробігу, а не від 4 грн на бензі/дизел

Та щось не бачу я ніякої економії від електромобіля. Так, іграшка та попадалово на гроші.

Це судячи сугубо з того, що написано в цій темі. ))


Изменено: Avtomobilist, 19 Март 2024 - 19:39

  • 0

#4214
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:42

Та щось не бачу я ніякої економії від електромобіля. Так, іграшка та попадалово на гроші.
Це судячи сугубо з того, що написано в цій темі. ))

економія є, якщо електричку вдало купити та вдало продати :sm13_: і відповідно між цими двома подіями ще і майже безкоштовно поїздити))

Якщо ж купити за дорого, пару років покатати добити батарейку, а потім віддати в мінус пару куе то точно економії нема..

Изменено: Мірик, 19 Март 2024 - 19:43

  • 0

#4215
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:43

Та щось не бачу я ніякої економії від електромобіля. Так, іграшка та попадалово на гроші.

Це судячи сугубо з того, що написано в цій темі. ))

Выгода есть. Я считал. Но только если розетка своя.

 

Приведу пример.

Соната 2,0 газовая. Цена 1 км 3,5 сейчас. 

Электричка 2,5 если на комерс зарядках и не в центре Киева.

 

Выгода есть. Но негатив в плане времени на зарядку и поиска розетки имеется. Плюс пробег отзаряда не большой а зимой так вообще небольшой и цена стоимости 1 км выше чем на газу.


  • 0

#4216
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10867
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:45

Я считал.

Только топливо? )))


  • 0

#4217
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:50

у мене все добре.. а у вас?

 

:sm13_: ну пусть так и будет, главное в это верить!!!


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4218
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:52

Только топливо? )))

Не только. 

Если намёк на деградацию батареи то электрички не на лифе начинаются и заканчиваются.

Не у всех нет подогрева и охлаждения.

 

Но плюсом имеем минус ТО как у всех топливных тачек.

 

Есть минусы у некоторых, к примеру В250 с сальником и попадаловом но в целом не плохо.


  • 0

#4219
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17041
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 19 Март 2024 - 19:59

Таки да, чесні до 40 кВт споживання. По богатому. Знімаю шляпу. :drinks:

 

 

    Ввід в дім 63 ампера таки да , дає можливість ввімкнути навантаження більше ніж заявлені 35 кВт .

 Ніка , тепер можеш усім казати що в тобе на вводі стоїть 63 амперний китайський автомат  iek

 Розетка ,  всі  побутові електоприлади які вмикаються в розетку  не перевищують 2.2 кіловати . Це десять ампер . 

  Якщо прилад до 3.5 кіловатів ,  звичайно такі теж існують , це вже виробничо-промислові , тут треба шукати розетки розраховані на 16 ампер .

  Коли ж прилад 16амперний , це приблизно 3.5 кіловат  , то 16амперна розетка буде тримати на грані , а враховуючи що губки з часом розхитуються , то може перегріватися . Краще використовувати розетку більшу на розмір .

 Як бачите , я намагаюсь не відповідати хамством на хамство .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#4220
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:00

Таки да, чесні до 40 кВт споживання. По богатому. Знімаю шляпу. :drinks:



В мене скромніше набагато - аж 25 А автомат, 15 кВт потужності. І це абсолютно не заважає заряджати електромобіль, тим паче Теслу від 3х фаз. :sm17_1:



Аж за нічний тариф за 5 годин. :sm302:



А ле це так, наче мірятися штучками. Взагалі в приватному секторі для заряджання любої електрички ну дуже бажано мати 3 фази хоча б з 16 автоматом на вводі (від 9 кВт ). Тоді повністю заряджається по ночному тарифу з 0 до 100% і виходить дивний, очікуваний ефект економії, тобіш 50-60 коп за км пробігу, а не від 4 грн на бензі/дизелі. :sm17_1: :sm302:

 

Ну так), у волшебника Сулеймана все по честному без обмана :ad_new:, если бы надо было много ездить то понятно нужно было бы что то думать со станцией, а так реально хватает бытовой розетки в 16 ампер, я не помню что за кабель под навес выведен, но судя по его толщине к нему без розетки можно что то кВт на 10 смело подключать :sm17_2: но пока еще мыслей подобных не было, подружка моя на 32 ампера зарядку себе повесила Теслу заряжать, машина прямо близнец вашей только ей я его из США привезла а не Норвегии :ad_new:.

 

П.С. Ваша слева ее справа, моя по центру :cool1: .

 

viber-2023-10-18-11-01-27-747.jpg


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4221
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 10867
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:01

Если намёк

На многое, написанное в этой теме. )))

Я лично вывод сделал.

Но у каждого свое ИМХО.


  • 0

#4222
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:04

На многое, написанное в этой теме. )))

Я лично вывод сделал.

Но у каждого свое ИМХО.

Ну каждому своё. Это нормально.

Я 2 года облизываюсь на электричку. Был бы дом купил давно. Но квартира. Хоть и 1 этаж. 

 

Электрическая тема оч интересна. В плане экономии так точно. Но куча переменных. И в этих переменных часто выходит что нет смысла влазить в электо тему.


  • 0

#4223
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:06

Только топливо? )))

 

Если купить новый Китай то это билет в одну сторону, если купить живой Лиф за 9000 даже по месту на РИА то экономия очень большая я не знаю кто там что и как считает я себе считала как есть у меня))), насчитала что за время моего эксплуатации электричек лично я на разнице топлива наэкономила на полную стоимость своей Теслы Х :drinks:  


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4224
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:08

Если купить новый Китай то это билет в одну сторону, если купить живой Лиф за 9000 даже по месту на РИА то экономия очень большая я не знаю кто там что и как считает я себе считала как есть у меня))), насчитала что за время моего эксплуатации электричек лично я на разнице топлива наэкономила на полную стоимость своей Теслы Х :drinks:  

На днях общался со знакомым. Тесла. Говорит за год сэкономил на топливе 10 000 уе. Ездит оч много Но у него дом и своя розетка. 

 

Экономия есть и не малая но если свой порт зарядки. 


Изменено: Den Bpovary, 19 Март 2024 - 20:09

  • 0

#4225
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:12

Не только. 

Если намёк на деградацию батареи то электрички не на лифе начинаются и заканчиваются.

Не у всех нет подогрева и охлаждения.

 

Но плюсом имеем минус ТО как у всех топливных тачек.

 

Есть минусы у некоторых, к примеру В250 с сальником и попадаловом но в целом не плохо.

 

Если Лиф заряжать от бытовой розетки штатной зарядкой, ну или аналогичной и не считать его гоночным болидом особенно в жару, то будет он ездить долго и ни чего в нем деградировать не будет, у меня Лифы на глазах есть которые я 7 лет назад привезла клиентам), один уже под третьим хозяином и пробег уже больше 300 тысяч, я его регулярно вижу и даже иногда беру поездить))).



А вот В250Е точно так же как и Тайота РАВ4-ев, да и собственно сама первая Тесла С тачки глючные), моторы одинаковые и проблемы тоже), самый глючный из этих трех РАВ. 


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4226
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:14

Если Лиф заряжать от бытовой розетки штатной зарядкой, ну или аналогичной и не считать его гоночным болидом особенно в жару, то будет он ездить долго и ни чего в нем деградировать не будет, у меня Лифы на глазах есть которые я 7 лет назад привезла клиентам), один уже под третьим хозяином и пробег уже больше 300 тысяч, я его регулярно вижу и даже иногда беру поездить))).



А вот В250Е точно так же как и Тайота РАВ4-ев, да и собственно сама первая Тесла С тачки глючные), моторы одинаковые и проблемы тоже), самый глючный из этих трех РАВ. 

Верю и не спорю бо не юзер таких машинок.

Электротема мне интересно но пка для себя не вижу смысла. Особенно в военное время. 


  • 0

#4227
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:20

На днях общался со знакомым. Тесла. Говорит за год сэкономил на топливе 10 000 уе. Ездит оч много Но у него дом и своя розетка. 

 

Экономия есть и не малая но если свой порт зарядки. 

 

Это понятно, еще и ночной тариф нужен :ad_new:, я бы с первым этажом таки рискнула на шнурочек))) ну понятно смотря что за первый этаж и есть ли к нему подъезд, у меня квартира тоже на первом этаже была в Киеве и машину можно было прямо под окнами парковать :cool1: .



Верю и не спорю бо не юзер таких машинок.

Электротема мне интересно но пка для себя не вижу смысла. Особенно в военное время. 

 

Я вообще без электрички себя не представляю :ad_new: ну правда с розеткой у меня все хорошо сложилось.


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4228
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:21

Это понятно, еще и ночной тариф нужен :ad_new:, я бы с первым этажом таки рискнула на шнурочек))) ну понятно смотря что за первый этаж и есть ли к нему подъезд, у меня квартира тоже на первом этаже была в Киеве и машину можно было прямо под окнами парковать :cool1: .

Я планировал и просчитывал :sm13_:

И место есть и вывести можно и соседи мои места не занимают бо сикотно но....

Это нужно заморачиваться и плюс у меня пробеги могут в день быть 30 км а могут и 270. И тут уже считаешь и думаешь :sm12_:


  • 0

#4229
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4724
  • Возраст: 39
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:31

seksinika, бред як завжди пишите ви.. я питав не за кіловати, а про те де в приватних домогосподарствах застосовувати автомати на 80-100 ампер.. щоб витримати такий ампераж підвідна мережа має бути вже третього ступеня, яка в приватних домогосподарствах не така і поширена річ.. тому це точно не масовий варіант в Україні, і просто так всі охочі такий ампераж собі завести не зможуть..

ну ти даеш....як нема в тебе 35 кВт то ти лошара, і у нормального чела повинно бути те саме шо у неї. Як нема, то продавай техніку, знач не судьба шось включити у розетку. 

я ось уже задумуюсь гараж свій  з вводним на 10А продавати - бо мало. 


Изменено: rvgu, 19 Март 2024 - 20:33

  • 0

Реклама!!!


#4230
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:42

rvgu, у мну дома 32 кВ, на підприємстві 50кв, цієї електрики мені хоч жопой жуй.. :sm13_: але мені в голову не приходило що це якесь життєве досягнення :sm13_:
  • 0

#4231
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2642
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:50

ну ти даеш....як нема в тебе 35 кВт то ти лошара, і у нормального чела повинно бути те саме шо у неї. Як нема, то продавай техніку, знач не судьба шось включити у розетку. 

я ось уже задумуюсь гараж свій  з вводним на 10А продавати - бо мало. 

 

Про лошару я если что не писала :ad_new: .

 

Вроде недавно 6 ампер было, неужели до 10 разогнать удалось :smile284: ?



rvgu, у мну дома 32 кВ, на підприємстві 50кв, цієї електрики мені хоч жопой жуй.. :sm13_: але мені в голову не приходило що це якесь життєве досягнення :sm13_:

 

А кто писал, что это жизненное достижение)?

 

Жизненное достижение в первую очередь это это выполнять обещанное и не быть балааболом, вести себя нормально и перед тем как что то выписать хотя бы мысленно в голове представить как это выгладит :sm13_:, ну вы поняли о чем я да :smile3: ?


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4232
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:53

Ника будь умнее и затомози :ad_new:

 

А если это развлечение то гоу дальше  :bo:  :rofl:


  • 0

#4233
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 20:54

Жизненное достижение в первую очередь это это выполнять обещанное и не быть балааболом, вести себя нормально и перед тем как что то выписать хотя бы мысленно в голове представить как это выгладит :sm13_:, ну вы поняли о чем я да :smile3: ?

чесно вже під..замахала своїм балабольством, причому що тебе ніхто вже не чіпає.. раз пʼять вже писав приведи пост де я тобі щось обіцяв? Що ти взагалі несеш? Більше на ви звертатись небачу сенсу, бо ти на це не заслуговуєш..
  • 0

#4234
Den Bpovary

Den Bpovary

    Авторитет

    • Сообщений 8614
  • Возраст: 40
  • Имя:Денис
  • Авто:Было.
  •  
  • Регистрация: 10.07.2012

Опубликовано 19 Март 2024 - 21:01

чесно вже під..замахала своїм балабольством, причому що тебе ніхто вже не чіпає.. раз пʼять вже писав приведи пост де я тобі щось обіцяв? Що ти взагалі несеш? Більше на ви звертатись небачу сенсу, бо ти на це не заслуговуєш..

Мирослав ну хватит. Там девушка а ты мужчина. Может иметь слабости девочка? Может. 

 

Раньше клевались мужики с мужиками а сейчас дошли до девочек. А у нас их мало. Ника и Люля сейчас есть.

 

Думал война полномасштабная чему то научит но увы. Как и с войной 14 года так и с этой.

 

Если под окном не прилетело значит можно вести себя как всегда....



Я по езде замечаю.Тревога, прилёт, все такие добрые, пропускают и тд. Проходит 2 часа и все как всегда, сигналы, подрезания и тд. И так каждый раз.

Будьте добрее к друг другу. Страна у нас одна. И мы все украинцы. И жить на вместе.


  • 0

#4235
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 20996
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 19 Март 2024 - 21:03

Den Bpovary, у « девушки» теж мають бути мізки не розкидатись до людей фразами на кшталт « о господи что за идиот» чи щось в тому роді, інакше це вже не « девушка зі слабкостями» а щось невиховане незрозуміло що.. я до останнього до неї на ви звертався навіть після цього..
  • 0




0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых